Obývali tuto planetu obři? 2. díl: Šupinatí bohové

26.3.2022 v Záhady 11

Biolog by řekl, že aby se na Zemi mohli potulovat obři, musí existovat životaschopná DNA, kterou by bylo možné z nějakého zkamenělého předmětu extrahovat, aby se to potvrdilo. Skála však není organická, proto je získání DNA z krystalizovaných hornin nemožné. Proto dosud neexistuje důkaz. Kvůli neexistenci bližších údajů proto není možné oficiálně obrovské obry brát v úvahu. Bylo by velmi kontroverzní, kdyby nějaký vědec souhlasil s teorií, že organické bytosti (obři) se změnili v anorganickou hmotu (skály). Může to ale být přesto možné?Přesto byly nalezeny vysoké koncentrace biologického materiálu v některých vzorcích, které byly testovány. Buď jednotlivci, nebo skupinami, kteří si dali na úkol sesbírat důkazy o obrech a dalších tvorech, ze kterých jsou dnes zkameněliny nebo skály. Ale to stále nestačí k poskytnutí vzorků DNA.

Skutečnou výzvou je snaha dokázat teorii, podle které se organické bytosti na bázi uhlíku proměnily v horniny a bahenní fosilie. Jedním z možných vysvětlení by bylo, že tyto bytosti vlastně nebyly založenými na uhlíku, ale na křemíku, či něčem jiném, co se vymyká našemu současnému chápání. Pokud by to tak bylo, proč se tomu akademici, výzkumníci a vědci vyhýbají? Může to být proto, že by tak zpochybnili staletí staré učebnice, nebo proto, že prostě nemají o předpotopní Zemi ani ponětí?


Myšlenka obřích soch, které kdysi žily, je zajímavá a zároveň děsivá. Přesto máme nezávislé badatele, kteří tomu věnují svůj čas a předkládají některé důkazy. Roger Spurr z fosilní univerzity je již nějakou dobu nezávislým výzkumníkem a youtuberem, který má v dané problematice zajímavé výsledky. Robert říká:

Jeden malý krok pro lidský druh, jeden obrovský skok pro lidskou mysl
V roce 2012 byl učiněn objev obrovského významu, pokud ovšem byl pravdivý. Byla to obří lidská ruka, široká asi 36 palců (0,914 metru) a zcela zřetelně lidská. Proběhly testy DNA, skeny a pitva. Anatomové pak potvrdili, že se jedná o stoprocentně lidskou ruku a DNA byla stoprocentně moderní lidská mt DNA.

Při mém pátrání se pak objevovaly další a další hmotné důkazy. Znovu jsem v laboratoři obnovil proces konzervace měkkých tkání na bahenní fosílie a z kuřete jsem podle mého očekávání získal živec a vápenec. Po několika letech zkoumání hornin, chemie, biologie, geologie, anatomie… jsem si uvědomil, že Země je biologická, stejně tak komety a meteority.
Četl jsem všechno o minulosti Hésioda, Hérodota, Solóna, Platóna, Ovidia, védské a severské legendy, pak Velikovského, Světy ve srážce a všechny ostatní starověké texty, ve dne v noci. Všechny mluvily o „obrech v Zemi“.

Byly snad starověké zprávy o Gaie a Titánech, biblické příběhy a staré pověsti skutečné?
Yale a ostatní to odmítli zkoumat. Před pěti lety jsem se pokusil tyto vzorky předložit Univerzitě v Yale, ale bylo mi řečeno, že nejsou biologické. Řekli, že dodané výsledky DNA musí být asi nějaké špatné a není třeba ztrácet čas zkoumáním mých vzorků.
Kontaktoval jsem téměř všechny univerzity a nikdy nepřišla žádná odpověď kromě všeobecného odsouzení od všech akademiků, které jsem byl schopen nějak zahnat do kouta. Slyšeli, že to je na téma Obři a už v tom viděli Bůh=stvoření.
Do dnešního dne ani jedna univerzita vůbec nereaguje, ani nezkoumá tyto nálezy a exempláře. Faktem je, že každý, kdo mluví proti standardnímu modelu víry v jakémkoli oboru vědy, je zesměšněn a vyhozen z práce, přímo svými přáteli a kolegy.“

Obří ruku, kterou popisuje Robert Spurr výše, jsem zkusila vyhledat, ale internet nic nenašel.


Jay Dreamer je známý youtuber, který se také zabývá otázkou existence gigantů. Prohlásil:

„Obři různých velikostí se kdysi vyskytovali ve velkém množství po celém našem světě. Téměř každá kultura, kterou jsem kdy zkoumal, má své legendy a pověsti o bytostech obrovské velikosti a síly.
Existoval svět, zapomenutý a vymazaný z historie, kde byla existence obrů a titánů všeobecně známá. Tehdejší lidé věděli, ve kterých oblastech je bezpečnější žít, než v jiných. Věděli o obrech mnohem více, než my dnes.

Titáni byli největší ze všech. Byli předchůdci rozumných bytostí, které obývaly tuto říši. Byli to tvůrci a formovatelé světa. Mnohé jevy z dnešní podivné geografie lze připsat dávným Titánům. Musíte mít na paměti, že tuto Říši, takovou, jaká byla kdysi, v době Titánů a Obrů, bychom dnes nepoznali. Kdyby ji člověk mohl spatřit, myslel by si, že se mu to jen zdá. Je pouze naznačena v některých kreativnějších aspektech dnešních „fiktivních“ filmů. Všechna náboženství o něm hovoří jako o „zahradě“, Utopii, Arkádii a ráji. Byla tam bujná flóra a fauna, kvůli které bychom si dnes připadali jako mravenci.

V tomto světě Sylvánské zahrady měli svůj domov menší obři (bohové). Nakonec, když mezi Titány vznikly frakce, začalo být bezpečné útočiště bohů ohroženo. Vypukla válka. Klasická válka mezi Titány a bohy vyvrcholila, když byly vytvořeny zákeřné zbraně, které měly vyhladit znepřátelené strany. (Zbraně, které bychom dnes díky znalostem, jichž jsme ještě nedosáhli, mohli označit za „magické“) Poražená strana se spolu s velkou částí zbytku světa, který byl do války zapleten, proměnila v kámen, zkameněla a dala vzniknout době kamenné. Přeživší se dostali do podzemí, nebo na nejvyšší vrcholky hor a na každém z těchto míst našli nový domov. Na bohy se už jen vzpomíná a vypráví se o nich, že žili v těchto oblastech. Jejich lesní, pralesní svět, byl zapomenut.


Přeživší obři nebyli křehké bytosti na bázi uhlíku, jako dnešní lidé. Spekuluje se, že byli (spolu se zbytkem světa z jejich doby) založeni na křemíku. Byli tvarově podobní člověku, ale vypadali výrazně jinak. Jejich kůže byla chráněna šupinami a na určitém světle se třpytila. Lidé je nazývali ještěřími, nebo rybími bohy. Byli silnější, chytřejší, rychlejší…. byli to dávní superhrdinové, nebo spíš superpadouši. Archetyp našich zachránců a démonů. Lidé jim stavěli domy zvané chrámy. Také jim stavěli kolosální sochy v životní velikosti. Byli to mocní starých časů. Byli to obři. Navíc se legendy shodují na jednom: Jednoho dne se vrátí.“

pokračování série ZDE

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Jo 2022-03-26 09:11:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechny ty vysoké stavby, které se dochovaly, napadlo mě kolikrát, že by v dávných dobách byli takoví megalomani? Ne, ty stavby s vysokánskými stropy a vchody, sloupy mohly být určené pro tehdejší obry. Vždyť i obři měli různou výšku, což je v článku. Mohli mít 3 metry a ti před nimi třeba i 10 metrů, možná i daleko víc.
Evidentně je v tom zamlčování dávné minulosti záměr. Parazitické entity, které vládnou aktuálně lidstvu, tak právě ti se snaží vytvořit buď zmatek a chaos v informacích, případně minulost zcela zničit. Když člověk nebo určitý národ/rasa neví jaké jsou její skutečné kořeny, tak se jí dá dobře vládnout a ovládat takovou společnost. Vnímám to tak, že jsme v období zlomu. A vše skutečné během těchto let vyplave na povrch. Možná to bude souviset i s návratem obrů, kteří v tom udělají jasno. 😄

Ikona diskutujiciho SilverSis 2022-03-26 10:10:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo to máte pravdu 😄 návrat těchto bytostí by všechno změnil. Říkám si, jak dlouho to ještě potrvá a jestli čekají než se většina lidstva probudí tak se ničeho nedočkáme.

Ikona diskutujiciho vap 2022-03-28 13:20:42
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím zamlčovánim.No, oni jsou dneska totiž snahy zamlčovat i to, co bylo v relativně nedávných dobách, třeba za první republiky.Ono by totiž vyšlo najevo, že tehdá měli lidé více přirozených svobod a toho se ty dnešní matrixový sviňuchy děsně bojí.
Tenkrát například sociálka (či něco tehdy adekvátního) rodinám děti nesebrala třeba proto, že neměli doma teplou vodu.Dnešní vyspělá civilizace je jedna velká totalita a je jedno jesli je režim socialistický nebo kapitalistický, tohle všechno mělo počátky už ve 40/50-tých letech.Dokud někdo bude rodinám a lidem ňafat (pozor, tyhle ňafalové jsou i mezi největšími komunistobijci) do soukromého rozhodnutí o jejich životním stylu, tak nelze mluvit o svobodách lidí, pardon, ať se na mě nikdo nezlobí.Obávám se, že kdyby rodiče dneska odmítli dětem pořídit mobil, mohli by být skoro podezřelí, že zanedbávají péči.Tohle jsme opravdu v 1989 chtěli? Ať jdou všichni do háje (myslím si ve skutečnosti tradiční vulgarismus).Proti vyspělé civilizaci nic nemám, ale vyspělá svobodná civilizace nemá žádné právo pošlapávat jiný životní styl.V této souvislosti mě napadá cosi o neoprávněném užívání slova „svoboda“z úst mediálního mainstreamu.A právě za takovéhle názory pak někdo šikanuje lidi černou magií, konkrétně třeba ostrakizací (ubožáci se vždy projeví).

Ikona diskutujiciho tauri 2022-03-26 15:19:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem si už říkal, kde bereš všechny ty nápady na články..Každý den jeden a časem už člověk vyčerpá zajímavosti, tak se divím, že pořád je něco 🙂 A často si říkám, že tohle všechno je vykoupený nečím, že někdo dělá pro druhé a někdo si jen užívá a myslí jen na sebe a ještě si myslí, jak je to zajímavý člověk, když se všechno motá kolem něho.
Opravdu ohavný Matrix, který jen podporuje jemu podobné..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-26 20:14:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Když umíš jazyky, tak se inspirace hledá snadno 🙂

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-03-26 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě se v 99 procentech jedná o ruiny ztarobylích chrámů, musíme si uvědomit že před námi zde bylo 5 různých metrixů a každý metrix měl jiný systém víry tím se vysvětluje proč je těchto obrazců hodně a jsou po celém světě lidi prostě stavěli sochy božstev a dnes si lidé myslí že se jedná o zkameněliny obrů podle těch obrazů tito obři mohli mít klidně 20 metrů což je úplně nemyslitelné

pokud připustíme existenci obrů kteří měli 3 až 5 metrů tak byli pravděpodobně lidmi vyhubeni

Ikona diskutujiciho SilverSis 2022-03-26 22:58:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu se zeptat, kde jste zjistil že bylo před námi 5 metrixů? Velmi mě zajímá všechno na toto téma a nevím, kde pořádně hledat. Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-03-26 22:54:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vrátil jsem z prvních jarních větších toulek po hlubockých lesích a mám něco na srdci, s čím bych se chtěl svěřit. Alue se zmínila myslím v posledním článku o MedBeds, že snad SkyePrince nějakým způsobem ospravedlňovala sebevraždu. Teď se trochu víc rozepíšu, protože to je dost citlivé téma. Takže za prvé dámy a pánové to samo o sobě je hodně ujetá teorie. Místo, kam se sebevrahové dostanou je asi tisíckrát horší, než samotný důvod, který je k tomu šílenému činu dohnal. A jak to vlastně vzniklo? Dost silně negativní bytosti chtěly na naší planetě zakořenit čisté zlo. To se jim samozřejmě nepovedlo a rozhodně už nepovede. Nicméně podařilo se jim na čas ukořistit technologie, kterými vytvořily kopii našeho Matrixu. A to je to pověstné „peklo“. Každý člověk obdařený duší má jakýsi implantát (dáreček od těch šmejdů), který zajistí, že když nám klesnou vibrace díky zlým skutkům pod určitou hranici, tak jsme v tom stínovém Matrixu srdečně vítáni. Garantuju, že sebevraždá samotná ty vibrace skoro vyzmizíkuje. A pak začíná teprve ta správná show. Nechci se rozepisovat do podrobností, ale vím, že současné dění může vybízet k ukončení života a já opravdu se srdce radím nedělejte to a pokuste se zabránit i ostatním. Ukončím to tím, že kdyby každý potencionální sebevrah viděl obraz toho, kam se chystá, ne na 100, ale na milion procent by si to okamžitě rozmyslel!!!

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-03-26 23:00:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě bych k tomu chtěl něco málo, ale rozhodně by to stálo za celý článek. No nic, napadlo mě, že přeci jen existuje sebevražda, která by se ospravedlnit dala. A to obětovat se pro někoho jiného. Příklad, budete dva viset na laně a je jasné, že vás dlouho neudrží. Tak přeříznete lano nad sebou a zřítíte se do propasti a ten druhý člověk se díky tomu zachrání. Tak to potom jo, ale to chce hodně velkou dávku odvahy.

Ikona diskutujiciho Dxm 2022-03-30 17:32:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Zase to preháňanie samovraždách. Samovraždy sa tu stávajú a z ďaľeka to nieje „ten najhorší zločin“ (vetšinou). Kto môže tak písať, fakt nechápem to uvažovanie… asi žije v jaskyni že nič nevie o skutočných zločinoch tohto sveta…(nazi, ss, isis/isil, ukroteroristi/banderovci…atď atď…všetci taký zločinci sveta vraždiaci, týrajúci a vyburujúci si vlastnú temnotu na nevinných, to je hnus a číre zlo a nerád to píšem, ale zatiaľ to existuje). Samovražda ako „samostatný priestupok“ v podstate neexistuje, vždy je to individuálny prípad, záleží na motivácií či donucujúcej situácií, uvedomelosti a okolnosťiach…Ja myslím že je niekoľko kategórií samovrážd s obrovskými rozdielmi v závažnosti… veľmi zlá je podľa mna samovražda z rozmaznanosti, nespokojnosti, hlúposi a trucu (vetšinou nejakej tínedžerky, emáčky, doplňte si podľa predstavy…že jej život nejde ako si predstavovala a tak to ide ukončiť…alebo aj skupinovo s kamarátkami už som počul taký prípad, naštastie to jedna z nich pokazila a zavolala potom sanitku, všetky v bezvedomý na výplachu….bože to je hlúposť). Podobne zlá je samovražda nejakého boháča/finančníka – materialistu napríklad po krachu na burze alebo inej „pohrome“ (historické prípady). No večšinou k samovražde dochádza pri dlhodobom nešťastí a smútku, strate zmyslu života alebo chorobe… napr. známa Bartošová chudera, no čo my vieme, hádam už je dávno Ok a v dobrom svete. Ale čo taká samovražda pre zosnulého, u nás v baráku napríklad, dvere oproti vyskočila suseda z okna za svojím mužom ktorý umrel na rakovinu. Obaja dobrý ľudia, len moc fajčily a ona dlhoročná epileptička, no vtedy vyskočila myslíme skôr vedome, toho dňa si rozpustila vlasy, vymaľovala sa, a podľa mojej mamy bola vo výťahu veselá. To som bol ešte decko. Alebo syn v mladom veku od malička zanedbávaný matkou ktorá mu moc nerozumela a bola primitývnejšia, hlúpo ho v detstve obmedzovala. Mal veľa kamarátov ale bol asi vnútorne v depresii, hlavne potom neskôr. Robili fakt hlasné alkoholové aj iné párty na lavičkách pod barákom, človeku to v piatky v noci prišlo aj smiešne, ten vydarený „spev a hurhaj“, inokedy keď boli tichšie sa asi prehulily. Jedného dňa usporiadaly večierok v super skrýši, odstavenom vagóne, nákladnom či osobnom, už neviem presne kdesy za nádražím, vraj tam bolo zo 25 či viac ľudí, nejáke jedlo, alkohol a plno daľších vecí. Nikto však nevedel že večierok je rozlúčkový – iba doma nechal na stole takú básničku. V tom najlepšom na „párty“ vraj niečo povedal, vyliezol rebríkom na vagón a…. chytil sa drótu no (speť sa mu už asi nechcelo alebo nebolo dovolené, keď ho nemohly oživiť, ani sanitka keď prišla do toho zmetku). Je to už taká staršia legenda, spomína sa v troch mestách… A nakoniec čo samovražda kôli zosnulému priateľovi…..zvieraciemu??? to je niečo úplne iné…. rozdielne dĺžky života, metrix je špatne – dnu či von alebo kto chce žiť šťastne s kým, a v ktorom svete?!… niekto pri návrhu to veľmi po…. a ten povraz narýchlo vytiahnutý z kontajneru bol moc tenký, a tak sa roztrhol vtedy v lese… potom som už neopakoval ale rezignoval a prepadol do zničujúcej sebadeštruktčnej doby krorú po troch mesiacoch ukončila až nehoda s večším množstvom magických húb. A kto môže tvrdiť, že samovraždou sa všetko pozitívne vymaže, to nemože byť pravda vždy, záleží na energii s ktorou svet opúštate či v hneve, zlosti, truce, ignorácií-otupelosti alebo v túžbe po dobre, láske, spravodlivom šťastí, ktoré sa v tomto metrixe už nedalo dostať (ak nerátam radikálny zásah zvonka a úplnú zmenu). To môže vyniesť do neba kľudne aj po samovražde, viem že láska to umožnuje spoľahlivo, a tiež aj dostatočné poznanie sveta, metrixu, keď už cítie že vám to tu nič nemôže dať, že tu už nedokážete byť štastný. Tiež ukončenie nadmerného utrpenia z chronickej choroby nemôže byť špatne. Najlepšie by bolo rozpustiť sa vo svetle a zmiznúť bez stopy, alebo aspoň ako jogíni, vytuhnúť a viac nevstať. A pravda že samovražda nieje dokonalá…no ale tento svet je už len taký dokonalý, aká škoda to len pokaziť!…[sarkazmus]… a stretnutie na lúkach a lesoch zaliatych slnkom… A čo starogrécke tragédie – tam vždy umrie minimálne polovica hlavných postáv, hrdinov… V niektorých prípadoch pri plnom vedomí a intenzívnych emóciach niesú výčitky svedomia, lebo vtedy cíťite že môžete, akoby máte právo aj použiť. Največším blokom je ale predstava následkov pre ostatných na zemi – rodina a vplyv na nich po odchode (a napríklad ďaľší zvierací priatelia žijúci tu na zemi), je to hrozná dilema, nemať už nikoho tak je to ľahšie. (aj keď sú prípady ktoré samovraždu spravia aj naschvál rodine… potom zhora sa dívajú ďaľej, dokiaľ sa všetko ako tak neutrasie – a či sa vôbec vyhnú vážnemu presahu do nejakého ďaľšieho života – v takom prípade skôr nie). Ja to mám teraz v niečom ľahšie, lebo mi povedali že toto sú pre mňa posledné 2 roky, už v novembri ma chcely evakuovať, len nejakým divným polovičatým spôsobom so zachovaním funkčného tela tuná, tak som to nevzal. Najneskôr takto o rok je asi zásah (toto si presne nepametám) a potom že aby som tu bol ešte jeden rok ktorý má byť dôležitý, rozhodujúci – kôli vplyvu. A tak verím tomu a vsádzam na to všetko.

Ikona diskutujiciho Diana 2022-03-27 07:38:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten obrázek pod slovem „kolegy“ na mě působí jako žena, která si působí rozkoš. Z nějakého důvodu to ale právě na této fotce nevnímám jako explicitní zvířecně pudovou záležitost. Působí to posvátně, jako obřad, rituál. Nevím proč, ale z tohoto obrázku mám silný respekt.

Jinak hnedka na začátku jsem si vzpomněla na pohádku Odvážná Vaina. Rozhodně stojí za to.
No a pak jsem si vzpomněla na Attack on Titan, ale to rozhodně není pro každého. Tolik krve, násilí, beznaděje… Brrrrr. Jde tam o to, že titáni napadli poslední ostrůvek, na kterém žijí lidé a všechny lidi požírají. [Spoiler – nakonec se dozví, že schopnost proměnit se na titána má za určitých podmínek každý člověk z toho ostrůvku, kvůli jejich genům.]
Na to, aby se na to člověk díval, to asi není, ale ten svět AoT má tak zajímavé zpracování a logiku, že aby si o tom někdo přečetl něco na wiki a podobných stránkách, proč ne.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek