Obývali tuto planetu obři? 6. díl: Giganti pestrých rozměrů

3.4.2022 v Záhady 3

Dosud byly identifikovány zkameněliny obrů všech velikostí, od lidských měřítek až po giganty. Někteří lidé mají až tak divokou fantazii, že přirovnávají vrcholky některých hor k jejich tvářím. Nejneuvěřitelnější objev se odehrál nedaleko Kartága, když město existovalo ještě před 23 stoletími: kopáči tam vykopali dvě kostry o výšce 11 metrů!Poblíž marockého Agadiru zase byla objevena prehistorická dílna s nástroji datovaná do doby před 300 000 lety. Součástí výbary byly dvě sekery o hmotnosti 8kg, k jejichž uchopení je zapotřebí ruka obra o výšce nejméně 4 metry.


Dr. CN Dougherty uvádí, že v texaském Údolí obrů našli „stovky dinosauřích stop různých druhů a v každém případě je doprovázely stopy obřích lidských nohou“.
V Mount Victoria v Arkansasu, USA, stejný scénář. Na hoře Mount York v Austrálii stejný scénář. Ve Valence ve Francii, stejný scénář.

Dr. Rex Gilroy, australský archeolog, ředitel Přírodovědného muzea v Mount Yorku, nedávno objevil „fosilní otisky nohou obra, o jejichž pravosti nelze pochybovat“.
Nemluvě o nálezu u Valence (Francie) v roce 1456, byla to kostra, která měřila více než 7 metrů.
I když chybí fotografie – a to z dobrého důvodu – svědectví důvěryhodných lidí vylučuje jakýkoli podvrh.

Dr. Schoch a obří otisk nohy
V roce 2014 byl doktor Robert Schoch vyfotografován vedle otisku obra (viz obrázek níže). Bylo to foceno v Jihoafrické republice, kde měla parta nových archeologů kongres. Obří stopa je dlouhá 1m 50cm. To znamená, že ji udělal dvanáct metrů vysoký chlap. Zdá se, že tato obří stopa dává za pravdu jak jejich přítomnosti na zemi, tak jejich schopnosti měkčit kámen. Na této fotografii vidíme detail otisku, dostatečně realistický na to, aby se nejednalo o podvrh. Jakkoli jsou tyto otisky pravé, vědci jim nevěnují pozornost.

Obří lebky v USA
V Texasu v USA bylo v průběhu staletí nalezeno mnoho obřích lebek a koster. Byly vykopány tisíce lebek s hroty šípů. K významnému archeologickému objevu došlo v Kansasu. U městečka Redlands v Kansasu bylo nalezeno největší dosud objevené pravěké bojiště a pohřebiště ve Spojených státech. Leží na severní hranici indiánské rezervace Choctawů a nedaleko řeky Arkansas.
Prof. Edwin Walters, archeolog který ho objevil, uvádí, že na základě rozsáhlých vykopávek které provedl, se domnívá že na tomto místě našlo smrt téměř 100 000 bojovníků a že k bitvě došlo před 20 000 lety. Jde ještě dál a prohlašuje, že bitva se odehrála mezi staviteli mohyl a mayskou rasou Toltéků, kteří přišli z Yucatánu a snažili se vyrvat údolí Mississippi stavitelům mohyl.
Nalezené lebky mají úzká, ustupující čela, vyčnívající brady a kostry se značně liší v délce. Některé vypadají jako kostry trpaslíků a jiné jako kostry obří rasy.

Gilgameš byl legendární vládce Sumerského města Uruk. Byl 5,4 metru vysoký a vládl 126 let, odhadem v období 2800-2500 let př. n. l. Měl obrovskou sílu, na rukách unesl lva.

Obří dítě z Peru
Níže je kostra mumie obřího batolete, nalezená v peruánském Cuzcu. V současné době je uložena v muzeu Ritos Andinos, které se nachází daleko na jihovýchodě od Limy. Otvor v lebce mumie naznačuje, že měla fontanelu, což je oblast pojivové tkáně na vrcholu dětské hlavy, která se později vyplní kostí.


Podobně jako u moderních dětí, je lebka větší, než zbytek těla. Nejpodivnějším rysem je však to, že lebka je dlouhá 51 centimetrů, což je více, než běžné lebky dospělých. A má stoličky, které se obvykle objevují přibližně mezi 13. a 19. měsícem. Takže se díváme na dítě mladší dvou let s obrovskou hlavou. Obři kdysi skutečně chodili po této zemi. Pokud po nich nevidíme stopy, je to jenom proto, že je nehledáme.

Obří bohové věděli, že jsou odsouzeni k zániku, proto stvořili náš druh. Protože jen malý druh mohl snést tak šílenou gravitaci, kterou naše planeta zažila, když její přitažlivost nebyla kompenzována přitažlivostí Měsíce. K tomuto úpadku došlo v historii našeho druhu pravděpodobně několikrát.


Tak zmizely obří stromy. Tak zmizeli dinosauři. Tak zmizeli obří obyvatelé zlatého věku.


Po uplynutí ráje na Zemi, ustoupila technologicky pokročilá a vytříbená civilizace superobřích bohů polobohům. Staří bohové, Titáni, kteří byli usměrňovači planety a využívali energii země, se sklonili před Diem a novými bohy, Olympany, kteří se stali Vládci blesku. To byl převrat.
Původní hora Olymp, sídlo bohů, nebyla ani v Řecku, ani na Marsu. Nacházela se uprostřed ostrova Hyperborea, což byla vlastně kosmická loď pro potřeby terraformačních bohů, kteří kdysi dávno přišli na naši planetu.


Bohové byli smrtelní a co do povah různí. Někteří přinášeli mír, jako Quetzalcoatl a Viracocha, jiní používali blesky jako zbraň, jako Jahve nebo Zeus. Někteří byli konstruktéry a tvůrci – jako Prométheus nebo Elohim. Jiní byli ničitelé jako Šiva a Kálí. Ke stvoření světa je zapotřebí všech druhů. A bohové byli jako jiní lidé. Stejně smrtelní. Jen mnohem větší a s mnohem většími znalostmi a s mnohem delším životem.

konec serálu

 

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

Všechny zdroje:
https://truthrevoloution.com/2018/10/10/graveyard-of-titans/
https://www.livescience.com/53944-prehistoric-rock-art-nonhuman-hands.html
https://www.livescience.com/53944-prehistoric-rock-art-nonhuman-hands.html
https://eden-saga.com/en/initiation-prehistory-giants-size-age-moon-distance-critical-fall-on-earth.html
https://eden-saga.com/en/initiation-protohistory-gods-giants-apogee-decline-cause-extreme-gravity.html
https://eden-saga.com/en/mythology-giants-gargantua-archeology-giant-fossils-cyclops-giant-footsteps.html
https://eden-saga.com/en/mythologie-bible-sumer-greece-too-high-gravity-for-giants.html

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Adonajpetr 2022-04-04 16:31:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to tak obři ještě nedávno chodili po Zemi a čím dále jdeme tím větší nálezy můžeme najít. I v česku je spousta odkazů v názvech skal, legendách a pohádkách. Byla to doba mnohem více magická, než je dnes, proto umožňovala takovou velikost a rozmanitost. Duchové hor jsou proti nám také obři :-). A mnoho hor má skutečně obří lidské rysy, mohli bychom je nazvat obří tváře hor. Kdo hledá ten najde, začátky jsou těžké, ale pak se to zjednodušuje a člověk prostě ví.

Ikona diskutujiciho Jo 2022-04-04 22:50:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krakonoš, vládce hor by možná mohl vyprávět. 👣
A ti vládcové blesků by mě dost zajímali. Jestli ty blesky nebyly náhodou umění ovládání elektřiny, plazmy atd.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-04-04 23:03:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi jo, to bude zmínka o technologiích.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek