Ochranný rituál s růží pomohl zneužívané holčičce postavit se svému agresorovi čelem

29.5.2019 v Čtenáři 30

Ochranný rituál s růží je jednoduchá metoda, kterou přerušíte energetická napojení mezi vámi a člověkem, který vám ubližuje, nebo z vás bere energii. Dnes vám nabízím srdcervoucí dopis čtenáře, který tímto rituálem pomohl malé holčičce ve velmi těžké životní situaci, když už nevěděl kudy kam. Kompletně rozepsaný návod na provedení tohoto rituálu najdete zdarma zde: Rituál s růží: jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobouDopis:
Milá Aluško,
chci Ti popsat moji zkušenost s „rituálem růží“. Přesněji s provedením a výsledky, které se staly mé neteři.
Na začátek shrnu její životní situaci. Sestra se špatně provdala a po pár letech rozvedla. Před svatbou se jim narodila neteř.
Budu psát jen o neteři.

Ze začátku, cca v pěti letech malé, byla sestra donucena soudem, sociálními úřady a policií k předávání dítěte do péče otci na hlídání. Prvně se jednalo jen o tři hodiny jednou za čtrnáct dní. Po čase už u něj malá musela přespávat. Poznamenám, že s ním od začátku nechtěla chodit. A nikdy s ním neměla osobní vztah.

Po cca půl roce už u něj musela přespávat. Po jednom předání sestra zjistila, že dítě je zneužívané. Radili jsem se s psychologem, ten řekl, že se mu to stejně nedokáže a nakonec si sestra může ublížit a o dítě přijít. Když se radila se známou, která dělá na sociálním, tak jí přemluvila, že to musí nahlásit na policii.
Samozřejmě, že se nic nestalo, a návštěvy otce nikdo zodpovědný nezarazil.

Ač nerad, jsem sáhl po rituálu růží. Sám u sebe jsem si ho vyzkoušel na fotky „duchovních učitelů“, které jejich svatost stáhla do služeb podsvětí. Po udělání obřadu jsem okamžitě pocítil úlevu.

A jak to probíhalo s neteří? Vysvětli jsem jí, že budeme čarovat. Vzal jsem růži a řekl jí, ať jí vyfotí. Z fotek jsem vybral tu nejlepší. Pak jsem našel fotku jejího otce. Vše probíhalo tak, že jsem jí řekl, že má stisknout tohle tlačítko na klávesnici a se vším jsem jí pomáhal.
Výsledek byl takový, že to pětileté dítě se dokázalo prosadit takovým způsobem, že už k němu nešlo. Dokázala třeba půl hodiny řvát, že už tam nepůjde, než její otec odešel. Samozřejmě vše bylo dokladované na záznam a s nezávislým svědkem pro soud.

Po čase jsme se od jiného právníka, který učí práva na plzeňské škole dozvěděli, že stačí, když dítě řekne, že k otcovi nebo ke komukoli jinému nepůjde a trvá si na svém. To sestře (matce dítěte) samozřejmě nikdo říci nesměl ani její rozvodová právnička, kterou si platí, ani opatrovnický soud, který si platí ze svých daní, ani vzdělaná a pečující o práva dítěte sociální pracovnice. Všechny zajímal jen její otec, kterého nechtěla ani vidět.

Promiň, jestli jsem Ti přivodil nepříjemné čtení. Chtěl jsem tímto mailem podpořit Tvé čtenáře a samozřejmě Tebe v Tvém životě.

Tvůj dlouholetý čtenář.
J.

Odpověď:
Ahoj,
Dopis mě rozbrečel. Hlavně jsem ale ráda, že to malé dodalo sílu postavit se na odpor otci. Já mám s růžemi dobrou zkušenost, když jsem je natiskla, tak se uvnitř mě jakoby změnilo nějaké nastavení a začala jsem se chovat jinak, nebo jsem si to vnitřně jinak brala. Pokaždé mi to pomohlo. Že by to dokázalo dát takovou autonomní sílu malé holčičce, je naprosto úžasná zpráva, přesto je obrovská škoda, že nikdo na tu policii okamžitě neběžel a chápu snad dobře, že i když se to vědělo, tak otec malou dál vídal? To snad ne…
Malá z toho totiž bude mít dlouhodobé následky, bude mít problémy věřit lidem, hlavně mužům a v dospívání může mít problém se sexualitou, kdy se bude bít staré zasuté trauma s přirozenou potřebou po doteku a lásce. Vyřeší se to nejlépe důvěrou v rodině, velice laskavým jemným zacházením, malá se nesmí nikdy bát říct mamince co ji trápí nebo co řeší a až doroste, je potřeba aby si vybrala velmi citlivého a milujícího prvního partnera, který jí pomalu ukáže, že to není jenom hrůza, bolest, stres, ubližování a humus. Tato náprava ale trvá i několik let a je psychicky náročná pro oba dva. Je to těžké, ale dá se z toho dostat.

To, že lidé kteří to mají vyloženě na práci a specializují se na daný obor, neřeknou takovou zásadní věc když je to potřeba, je naprostý skandál. Dítě má právo říct co si přeje a nepřeje, od určitého věku si může i samo určit v rozvodovém řízení ke kterému z rodičů půjde bydlet (já tuto možnost měla a vybrala jsem si, i když to bylo velmi traumatické) aby se o něho netahali. Je tedy logické, že má i právo odmítnout návštěvu některého rodiče.

To, že něco přikázal soud, nutně neznamená, že to tak vždycky bude. Nakonec všechno leží na lidech a i když některá strana nedodržuje rozhodnutí soudu (a i když se to nahlásí), tak se s tím velmi často neudělá nic. Zažila jsem to na vlastní kůži já, zažili to různí moji známí a přátelé. Od problému kdy matka nepředala děti přestože otec měl podle soudu právo je vidět a nikdy jim neublížil, po totálního neplatiče výživného na dvojčata, se kterým české soudy neudělaly nic celých patnáct let… děti jsou dnes dospělé a peníze z něho už nikdo nevyrazí.

Kdybych zjistila, že moje dítě někdo zneužívá, rozhodně bych se v první řadě starala o své dítě, o jeho blaho, než o nějakou bezzubou pitomou státní moc. Kolik už bylo případů, kdy otec dostal přidělené dítě, nebo měl právo své dítě vidět, ale matka mu dítě nedala a nikdo s tím nic neudělal, protože nemá jak. Co udělá státní moc s takovou matkou, která nedá a nedá?? – Přijdou policajti, vykopnou dveře, ukradnou dítě a dají ho otci? Samozřejmě, že to neudělají. Speciálně, pokud se dítě také postaví na odpor.

s pozdravem

Alue


Máte také konstruktivní zkušenost s růžovým rituálem? Pomohl vám, nebo vašim blízkým?Komentáře

Ikona diskutujiciho Gretka 2019-05-29 08:32:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To si neumím ani představit ,je neuvěřitelný že dívenka musela i tak k otci docházet ,jen proto že to řekl státní orgán ,vše se staví nad zájem dítěte neuvěřitelný ,já osobně bych ji nedala otci hned po tom co bych to zjistila ,tohle mě jako matku zarazilo ,nahlásila bych to na polici aby o tom měli záznam a otci bych ji už nedala ,a měl by sakra štěstí že by se mi nedostal do ruky protože,bych za sebe neručila!!!!chuděrka holčička jen když si představím co musela zažívat 😭jako maminka taky malé holčičky si to neumím představit ale,udělala bych cokoliv aby ji nikdo už neublížil !!!!!!

Ikona diskutujiciho lenka f 2019-05-29 09:43:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle znám z vlastní zkušenosti, ne tedy to zneužívání. I když kdybych jako malá holka nebyla ostražitá nebo to bylo na mojí mladší sestře, tak jsme dopadly blbě. Já jako malá asi 6 nebo 7- letá oznámila na pískovišti vlastnímu tátovi, že já ani moje sestra k němu už chodit nebudeme. Byli jsme tam jen my tři. Blanka si u toho dělala na pískovišti bábovičky, vidím to jak dnes. Ale obě jsme k němu chodit nechtěly, bály jsme se ho, ale na mě se to podepsalo víc. Byl to alkoholik a bil mámu. Nás se sestrou nebil. Takže měl slzavé oči, vzal to a od té doby nás přestal zdravit, když jsme se náhodou potkali, ale mě to bylo úplně jedno. Já byla ráda, že je od něj klid. Mámě akorát řekl, když jí potkal – že jí tedy pěkně děkuje. Naštěstí pak už nedělal žádné problémy. Alkohol ho zajímal víc a tak jak žil, taky potom umřel. Sám. Pamatuju se, jak jsem mámě ve 4 letech říkala, když jsme v noci zase utíkaly přespat do školky, kde pracovala, protože on přišel opilej domů a roztřískal tam nádobí a usnul mezi tím, že než takovýho tátu, tak to radši žádného. Když se máma rozvedla a byla na nás sama, tak o nás taky (o mě a sestru) projevil zájem jeden pán. Tyhle lidi rodinu sledují a vystihnou si pravou chvíli, kdy je dítě samo, ale já to utnula. To mi bylo tak 9, rozepisovat se nebudu, ale pak byl klid. Později se mamka vdala podruhé a to už bylo všechno dobré.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-29 10:40:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Jde vidět, že většinou nám největší trauma a zátež do života způsobí paradoxně právě ti lidé, kteří nám měli být oporou a měli nás na život připravit a být tu pro nás když bychom potřebovali pomoc. Mě taky nejvíc zničila vlastní rodina.

Ikona diskutujiciho Jirka 2019-05-29 12:33:11
Ikona diskutujiciho
sipka

To mi úplně připomíná scenář z mé rodiny v té době jsem byl úplně malý a neuměl jsem mluvit a to samé táta alkoholik rozbíjel věci kolem sebe bil nás i mámu motal se všude možně apod. Bohužel rozchodem se to nezlepšilo naopak zhoršilo. Babička která mě hlídala než máma sehnala byt, byla až příliš přísná ve výchově a za každé kníknutí mě okamžitě ztřískávala měchačkou takže opět stejný scenář na který vzpomínám dodnes a dodnes se mi to vrací i v nočních můrách i když na to nemyslím několik let. Když jsme se nastěhovali do bytu tak se to ještě zhoršilo ten byt nejspíš patřil někomu s destruktivními sklony protože z nějakého důvodu se mi ošklivé a intenzivní noční můry včetně limbického světa vrátili s kombinací traumat od babičky, máma to sváděla na mé „mentální postížení“ a neřešila to protože měla plné ruce práce s mým bráchou který na tom byl mnohem hůře tudíž na mě nezbyla už energie a sestra protože už jako dítě musela sehrát úlohu dospělého byla vyždímaná otrávená a protivná takže jsem vlastně byl izolovaný i ve společnosti rodiny že pak nebylo divu že jsem si zábavu po pár letech našel skrze počítačové hry. V tu chvíli hysterie a najednou se mi začala přehnaně věnovat, nucené výlety když už mě to nezajimalo jenom proto aby mě odehnala od všeho co jsem měl rád a co mě naplňovalo, když jsem si četl knížky měla kecy že si furd čtu, když jsem poslouchal hudbu měla kecy že poslouchám hudbu když jsem začal hrát PC hry měla kecy že hraji PC hry a že si raději nečtu knížky, spousta paradoxů a bylo vidět že rodiče i prarodiče byli spíše materialisticky založení a že chtěli abych byl ten „normální“ člověk který ochotně slouží systému a nedej bože když mě napadne dělat to svoje. Právě pracovní povinnosti mě od rodiny hodně odcizili a začal jsem si lásku hledat někde jinde přes internet protože lidé v mém okolí se chovali úplně stejně jako můj táta, spolužáci ve škole i jako mí rodiče kteří mě nemají rádi takového jaký jsem a chtějí toho typického člena davu co se s nima napije alkoholu a pomlouvá druhé. Co se mámy týče našla si pár „přátel“ ale jeden byl ještě horší než táta taky pil pivo měl neustálé deprese a prý i schizofrenii a veškeré mindráky a komplexy vylébval na mě i na mámu a chtěl naší rodině vládnout a vydržel u nás hodně let které pro mě byli utrpením. Když pak konečně našla někoho s kým jsem si rozuměl i já okamžitě se s ním rozešla a nechtěla mi ona i on říci proč. Celou dobu mi jen mazali med kolem pusy nikdy se mnou nejednali na rovinu a i když už mám stabilní zaměstnání a noční astralní můry přestaly a vyrovnávám se s tím pořád na mě máma i dodnes nahlíží jako na méněcenného autistu který nemá právo na vlastní názor a má jenom otročit i když díky mě poznala že je taky introvertka stejně jako já nechce si to připustit a raději je spokojená s naším odloučením protože je to přece máma která nikdy nedělá chyby jenom já. Já jsem pro ní a pro ostatní selhání které nedokázalo zachránit jejich rozpadajicí manželství (kvůli kterému jsem byl přiveden na tento svět) které není jako oni a většina lidí apod.Nejhorší je když o mě a bráchovi napsala knihu kterou vydala do asvěta bez mého vědomí dozvěděl jsem se to až od spolužáků kteří mi to dali sežrat a tam jsem se to celé v knize o rozpadajicím manželství dozvěděl i důvod proč mě nutila na taneční protože chtěla nasát ode mě životní energii kterou ji vysál můj brácha a cítil jsem se hodně ponížen. Opora mi hodně chyběla tu jsem si hledal sám ve svém nitru a v počítačových hrách případně internetové komunitě dokud jsem v loni nenašel přítelkyni která mi dala důvod a sílu nadále pokračovat.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-29 13:56:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem byla doma, stěžovali si že jsem doma. Když jsem před nimi utíkala ven, vadilo jim, že jsem furt venku. 🙂

Ikona diskutujiciho 540045 2019-05-29 18:46:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobře řečeno alu, taky bych mohla vyprávět…..

Ikona diskutujiciho 540045 2019-05-29 18:50:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten můj komentář byl mířen k tvému prvnímu. ,,Jde vidět, že většinou nám největší trauma“. aby v tom byl pořádek 🙂

Ikona diskutujiciho lenka f 2019-05-29 10:55:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No je to fakt Aluško, ale i když pak už bylo všechno dobrý, tak to nemohlo napravit právě ty nejranější zážitky s vlastním tátou. Zapsalo se to ve mě a ublížilo mi to. Ale jsem ráda, že dneska ve 47 letech, když si na tátu vzpomenu nebo na něj pomyslím, tak u toho mám neutrální pocity. Není tam zloba nebo jakýkoliv jiný špatný pocit. V podstatě, bych mohla říct, že kdybych ho dneska potkala (kdyby žil) a on se se mnou chtěl bavit a byl by slušný, tak bych se s ním bavila.

Ikona diskutujiciho Choco 2019-05-29 12:01:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páni, ta holčička je opravdu statečná. Opravdu neuvěřitelný příběh.
Abych přidala nějaký ten příběh s růží… mě rituál poholm si uvědomit, že mám u sebe už pět let obrovského úpíra, který se schovává za maskou kamarádky. Tehdy by mě ani nenapadlo si ten rituál udělat, ale ten poslední rok, co se přistěhovala k nám domů, se začala projevovat její pravá osobnost a manipulativnost. Dokázala krásně rozeštvat naši rodinu proti sobě a nikdo z nás si to ani neuvědomovat… až na mě. Udělala jsem tedy rituál a tehdy mi začínalo docházet, kdo doopravdy je. Měli jste vidět ten rachot, když jsem dala přednost své rodině před ní i přes všechny ty věci, co nám navzájem nakecala.

Ikona diskutujiciho ⚜ aston 405 2019-05-29 15:44:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je úžasné svědectví a zároveň otřesný případ otce kreténsého hajzla. Právnička byla odporná kráva, že o možnosti mamince neřekla a holčička je hrdina. Asi bude mít kvůli tomuto traumatu problém s partnerským/sexuálním životem, otec si zaslouží, aby mu dal někdo pořádně do držky.

Ikona diskutujiciho Magdalena 2019-05-29 17:10:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, děkujeme za tento příběh. Chtěla bych se zeptat – jde rituál s růží udělat i tehdy, pokud nevím, kdo přesně tím energetickým upírem je? Vím, že mne třeba někdo vysává, ale nevím konkrétně kdo. Nebo – dá se rituál udělat i na skupinu lidí? Či jej musím aplikovat na každou osobu zvlášť? Velmi děkuji za odpověď, třeba to zajímá i někoho jiného…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-29 17:16:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Musíš vědět kdo to je a cílí se po jednom, ne na skupiny.

Ikona diskutujiciho 🙂 2019-05-29 17:40:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je divny, uplne stejny pripad moji sestry, akurat ona ruzi nedelala a otec uz ma v peci obe holcicky a ona uz nema sanci je ani videt. Dela uz 3 rokem co muze a je to jako kdyby delala s proninutim uplny hovno, soudy jsou proste na jeho strane, umi to zahrat tak mu verej. Tak to dneska funguje. Co tedy vyroste za pristi generace to radsi nechci videt.

Ikona diskutujiciho 🙂 2019-05-29 18:15:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alus velmi se pletes, ten posledni odstavec co pises, tak presne takto to probehlo u moji sestry. Zasahovka opravdu vykopla dvere a doslova vytrhla dite ktere brecelo a dala ho otci. V tomto svete se dejou opravdu sileny a zrudny veci co si nechces ani jen predstavit.

Ikona diskutujiciho Lona 2019-05-29 19:58:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co by se stalo, kdybych rituál s růží použila sama na sebe? Ochránilo by mě to od mých zbytečných úzkostí a iracionálního strachu, který mi bere energii?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-30 07:50:51
Ikona diskutujiciho
sipka

sama na sebe to nefunguje, na to jsou už jiné návody

Ikona diskutujiciho kalia 2019-05-29 22:38:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

“ Když se radila se známou, která dělá na sociálním, tak jí přemluvila, že to musí nahlásit na policii.
Samozřejmě, že se nic nestalo, a návštěvy otce nikdo zodpovědný nezarazil.“
– mě teda překvapuje, že z výše uvedeného vyplývá, že na policii byla, a nic to nezměnilo

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-30 07:48:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Víru v pomoc policie jsem ztratila tehdy, kdy odmítli řešit můj případ. Otčíma nehodlali řešit, sice uznali že ano, že mi ukradl 700 tisíc, ale že je to známá firma, že takhle okradl spoustu lidí a že je zbytečné něco dělat, protože z něho ty peníze stejně nikdo nikdy nedostane… Cože prosím?? Takže mě nepřekvapuje ani to, že nepomůžou malé holčičce, které ubližuje otec. Je jim všechno u ř…

Ikona diskutujiciho Victoria 2019-05-30 08:29:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na článku mě hlavně zarazilo, že s tím policie nic nedělala. V tom případě se paní měla obrátit rovnou na OSPOD. Nevím, kdo všechno to řešil, ale jakékoli podezření se musí hlásit právě OSPODu. A dost bych se divila, kdyby tu situaci nechali jen tak. Teda za předpokladu, že ten chlap, co holčičku zneužíval, tam neměl nějaké kontakty, což by se v reálu dít teda nemělo. Ten psycholog, co radil, aby se to radši neřešilo, by měl rovnou přijít o titul. To snad ani není možné.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-30 09:32:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky je divné, že když rodič neví, že mu může pomoct OSPOD, tak mu to nikdo z ,,expertů“ ani psycholog neporadí. Přitom by to měli být lidi na prvním místě, kteří budou vědět, jaký je ideální a zákonný postup v podobných případech. Měla bys být sama sobě zedníkem, doktorem, inženýrem i právníkem a vědět úplně všechno o všem, protože na odborníky evidentně spoleh není.

Ikona diskutujiciho renata369 2019-05-30 14:22:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko a moze ta osoba byt aj „vyrezana“ a zvacsena nasledne zo spolocnej fotografie, ked nemam moznost odfotit ju osamote?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-30 16:11:49
Ikona diskutujiciho
sipka

vyřezanou ne, budou tam otisky energie jiných osob které stály blízko

Ikona diskutujiciho 🙂 2019-05-30 18:39:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ospod???😵to je jeste vetsi zrudnost jak policie, tahnou za jeden provaz, tam nikdy…clovek ktery nezazil proste nevi no, ale ospod fakt nechcete.

Ikona diskutujiciho K. 2019-05-30 21:13:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Funguje to i na dlouhodobé vysávání, včetně toho na dálku? I když jsem minimalizovala kontakty s otcem, stačí mně jeden telefonát s ním a je to, jako by na mě sáhla smrt, motá se mi hlava, příval destruktivních myšlenek, v noci mi leze do snů. Nevím, do jaké míry si to dělám sama tím, že jsem v určité defenzivě, a do jaké míry je to jeho schopností se mi navrtat do energií. Nicméně ho podezírám i z pokusů s magií, už mi dal několik řetízků kameny na krk, které samozřejmě nenosím, snaží se ze mě cíleně vytáhnout určité informace, manipuluje, no prostě mazec.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-30 22:24:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Funguje to i na chronické vysavače… taky doporučuji přestat mu zvedat telefon, ty tu nejsi jako potrava pro otce, jsi tady sama za sebe a nepřišla jsi na svět kvůli němu, přišla jsi sem kvůli sobě.

Ikona diskutujiciho K. 2019-05-31 10:56:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpověď, vím, že nejsem potrava, ale od malička tak bohužel nedobrovolně funguji, jsem vycvičená v tom, že jeho pohodlí a potřeby jsou na prvním místě a při každém mém ne nebo vymezení hranic to navlíkne tak, že mu hrozně ubližuju. Je to samozřejmě divadlo, ale vůči navozováním pocitů viny nejsem zcela imunní. Cítím, že mi určité myšlenky i pocity vnucuje na dálku, je to jako energetické pole, které na mě najednou klekne, nemůžu pořádně dýchat a celý teror pomine až poté, co se mu ozvu. Je možná taková manipulace nebo jsem už za ty roky paranoidní? A ještě poslední otázka, může být fotka růže stará třeba dva dny? Nevím, jak se rychle se dostanu k nějaké tiskárně…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-31 12:03:36
Ikona diskutujiciho
sipka

To máš program z dětství, byla jsi tak vychovaná. V dospělosti si ale musíš uvědomit, že už to neplatí, že jsi samostatná jednotka a máš právo se ozvat. Je načase odstřihnout pupeční šňůru a naučit se říkat NE. To je za normálních okolností úkol puberty, dítko se začíná vymaňovat z nadvlády rodičů, začíná samostatně myslet, začíná mít svůj názor, začíná vidět chyby rodičů a začíná říkat NE. To vede samozřejmě ke konfliktům, protože ze submisivního dítěte se postupně stane samostatná myslící bytost která nebude skákat jak se jí poručí. A to vede k výletu ratolesti z domácího hnízda. Je to normální a potřebné. Nechat si takhle šlapat za krk není tvoje povinnost a je to starý program, který už neplatí, vůbec se jím nemusíš řídit.

Fotit by se růže měla za čerstva, to má největší sílu, ideálně ten samý den.

Ikona diskutujiciho K. 2019-05-31 16:36:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě mám poslední dotaz: je potřeba na každou osobu trhat a fotit novou růží nebo lze použít na více osob tu samou květinu?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-31 17:04:25
Ikona diskutujiciho
sipka

na každou osobu je jedna květina. tři osoby znamená sehnat tři růže.

Ikona diskutujiciho Chiron 2019-06-07 13:14:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý návod, jak na upíra. V podstatě sympatetická magie. Tedy magie informací – na kvantové úrovni, a velmi účinná.

Pro ty co nemají barevnou tiskárnu, počítač či s tím neumí zacházet, mohu nabídnout jeden levnější a rychlejší, ale stejně účinný.

Použíjí se při něm trny z trnovníku (akát), nebo ještě lépe z dřezovníku trojtrnného, což je příbuzný akátu. Bývá vysazován jako okrasný strom v parcích. Má na podzim takové velké hnědé ploché lusky. Dřezovník má trny dlouhé až 8 cm! Ale může být i trnovník akát, běžný plevel v našch lesích.

A nyní postup:

– nakreslíte na papírek xicht – nemusí to být umělecké ztvárnění, v podstatě stačí dětská malůvka.

– na vršek napíšete, kdo to je (tohle je Franta Vonásek).

– trny ze stromu pak do papírku zabalte.

– zakopete u paty stromu, ze kterého jsou ty trny. Nejlépe to celé udělat o úplňku.

Někdy je těžké získat foto dané osoby. Tohle nás zbavuje této nezbytnosti. Jde tak ochránit i před nějakou situací. Zajímavé by bylo takto synchronně více rituály v určitou dobu řešit například „Světového Parazita“. I s jeho pomocníky.

Důležité je vědět, že pokud přitahujeme nějakou obtížnou osobu, bývá k tomu v našem nitru nějaký důvod. Takže, pokud ten neřešíme, místo jednoho odpálkovanýho „upíra“ naběhne jinej! Musíme si sundat ze zad tu ceduli s terčem :@)

S tím souvisí i téma zneužívaných dětí. Jak možná víte ze systemických konstelací, pokud manželství nefunguje, a hrozí rozpad rodiny, děti často chtějí zachránit domov a tak na sebe vezmou roli energetického „náhradníka“ za nefungujícího rodiče. Bohužel i v otázce sexuality. Takže malá holčička pak vyzařuje energeticky jako dospělá žena – samozřejmě nevyhraněným a energeticky chaotickým způsobem. To pak přitahuje podobné elementy z okolí. Pokud otec není morální génius, má pak často sklon k přehnaně citovým vztahům k takové dceři. Tím že celou záležitost řešíme odpálkováním dotyčného rodiče, celej problém jen oddalujeme. Místo tatínka se nachomejtne „hodnej pán odvedle“, nebo novej přítel matky – často zainteresovanej spíš do bonusu v podobě dcery, spojeného s partnerstvím s takovou ženou.

Takže nejdřív bych ošetřil tyhle náhradnické role, a pak bych si hrál se sympatetickou magií. CHI

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek