Opět jsme potkali reptiliána, ale moc vychovaný nebyl.

22.4.2023 v Poselství 28

Dnes to bude o jednom prapodivném dni a ještě prapodivnějším setkání s mimozemšťanem
Byli jsme s manželem na cestách, měli jsme za sebou velmi náročná jednání a rozhodli jsme se, že si odpočineme na chvilku v jedné kavárně. První error nastal už za jízdy na místo, kdy jsme mluvili o našem projektu, jak to všechno uděláme a kdy. Já jsem měla starosti, manžel mi na to řekl: „Prosímtě, tohle takové firmy dělají pořád, to je pro ně jenom takový… pipifax.“
Zakabonila jsem se, protože manžel nikdy takové slovo nepoužívá. V životě jsem ho neslyšela toto vyslovit. „Proč říkáš to … hnusný slovo?“
„Jaké slovo?“ Nechápal.„No to.. to slovo na konci věty.“ Nechtěla jsem to slovo opakovat, měla jsem u toho pocit, jako kdyby se ve světě Harryho Pottera někdo měl odvážit vyslovit nahlas jméno pána zla.
„No to jméno… satanovo jméno, jak se jím sám představuje. Neříkej už to hnusný slovo.“
„Já jsem říkal, že je to V Pořádku.“
„Ne, neřekl jsi v pořádku. Řekl jsi pipifax a to slovo vůbec do té věty ani nezapadá. Nedává to dohromady smysl.“
„Nic takového jsem určitě neřekl.“
„Slyšela jsem tě naprosto zřetelně a hlasitě. Nikdy toto slovo nepoužíváš.“
„To jsi musela slyšet jinou dimenzi, já jsem řekl, že je to v pořádku, žádné pipifax.“
„Byl to tvůj hlas.“

Nechápavě jsme na sebe zírali. Zrovna v té době jsem průběžně prováděla experiment s magnetem, který by měl posílit funkci šišinky, tak jsme to už nechali být, ale od té chvíle začal být celý den ještě divnější, než předtím.

Dojeli jsme na místo, zaparkovali, vylezli jsme z auta, manžel šel koupit lístek. Stojím tam, koukám okolo sebe a najednou vidím, jak se z nebe ze všech stran snáší popel. Vzpomněla jsem si u toho na horor Silent Hill, co jsem viděla před spoustou let. Popel byl všude a byly to veliké kousky, jako když hoří papír. Posypaná zem, auta, bylo to úplně všude a lítalo to po celém velkém náměstí i v uličkách… koukala jsem okolo sebe a i když bylo náměstí plné lidí, nikdo se okolo sebe nedíval, nikdo ze sebe popel nesmetal a nikdo ani nečichal, přestože bylo město zahaleno do mírného oparu, který smrděl kouřem.
Začala jsem hledat, kde hoří, odkud na nás ten bordel lítá. Vítr téměř nebyl, odnikud se nevalil dým.
Manžel se navíc podezřele dlouho nevracel, tak jsem ho šla hledat. Stál u automatu, který odmítal spolupracovat a za ním postával trpělivě nějaký modrooký pán. Pořešili jsme automat, který zlobil, pán nám řekl, že je to zpomalené, že lístek vytiskne až když u něj po zaplacení vystojíte důlek a že už z toho taky nedávno maturoval.
Zeptala jsem se ho, jestli si všiml, jak tady všude padá popel a jestli taky cítí kouř. Až když mu manžel řekl, že to má ve vlasech, si to uvědomil, začal to ze sebe smetat a rozhlížet se. Chvíli jsme tam stáli a zase jsme koukali, odkud to jde. Žádný dým nikde… záhada.

Šli jsme přes náměstí, prohlížela jsem si lidi, jak se chovají, jestli si toho všímají. Okolo jich byla spousta, všichni posypaní popelem a všichni vypadali, jakože to vůbec nevnímají. Ani nos si nezakrývali. Mě z toho začala bolet hlava, ale už jsme byli u kavárny, tak jsme tam zalezli a doufali, že až vylezeme, tak ten divný mrak už snad bude pryč.

Vejdeme tam, jdeme k baru, za našimi zády tři mladí ukrajinci, asi 30 let. Seděli u piva. Moc jsem si je neprohlížela, ale manžel ano. Po chvilce do mě šťouchl a pošeptal mi, že jsou za námi správci osudu… a fakt. Všichni tři kluci měli na stole položený černý klobouk, ale všechny jejich klobouky byly úplně stejné, stejný model, stejný proužek, jakoby měli předepsanou uniformu. Jinak byli v civilu. Byly to stejné klobouky, které nosí správci ve stejnojmenném filmu Správci osudu. (kdo neviděl, doporučuji podívat se, je to síla)

Najednou od vchodu došel nějaký člověk, přišel k baru, kde byly celkem jen tři židličky. Na té třetí jsme měli kabáty. Místo pozdravu se mě podrážděně zeptal: „Tady někdo sedí?“
„Kabáty, proč?“ Zkusila jsem být trochu vtipná. Jelikož pán neodpověděl a stál dál na místě, zeptala jsem se, jestli je máme dát pryč.
Na to mi podrážděně odpověděl: „Já tady sedím vždycky!“
Beze slova jsem sklidila naše kabáty, aby si vedle mě mohl sednout, řekla jsem mu v klidu „vyřešeno“ a už jsem se na něho nepodívala. Něco mi říkalo, ať už se jeho směrem vůbec nedívám.

Ten člověk mě osobně nijak nezajímal, ale šla od něho zleva nepříjemná energie, takže jsem rychle vysrkla hrnek a chtěla jsem se co nejdřív vypakovat pryč.
Podle způsobu, jak komunikoval, jsem si to přeložila tak, že má možná lehký autismus, protože toto jednání dobře znám. Můj kamarád měl mladšího brášku (dneska už je to dospělý muž, žádný malý klučík), který měl aspergerův syndrom a velice ho vyvádělo z míry, když nemohl dělat věci tak, jak byl zvyklý. Měl zaběhlé rituály a všichni jsme se mu museli podřídit. Za určitých situací muselo všechno být určitým způsobem, jinak se seknul a vzteknul. V kuchyni měl židli, na kterou si nikdo nesměl sednout, ani návštěva, bylo to prostě jeho místo. Jinak to byl moc chytrý a hodný kluk, akorát jste museli vědět, na co si máte dávat pozor a brát na něj ohledy. Mimochodem jeho rodina postupnou diagnostikou došla ke zjištění, že to je zátěž po očkování. Nebyla to psychická choroba.
Aspergerův syndrom se projevuje i tak, že tito lidé nechápou obvyklé zdvořilé jednání, působí často neotesaně, nevychovaně a nejde s tím nic moc dělat, musíte se s tím prostě smířit a nebýt vztahovační, nebrat si to osobně. Ani když na vás v tramvaji nesouhlasně pomlaskávají babky, že máte nevychované děcko. Trestáním ničeho nedocílíte.

Se závěrem, že vedle mě zřejmě sedí autista, jelikož mi za těch pár vteřin přesně předvedl hlavní symptomy, jsem si pána přestala všímat, jenom jsem na chvilku zaslechla útržek rozhovoru, když k němu došel někdo druhý a začali se bavit o penězích. Někde sázeli a řešili kde vsadí příště a kolik jim to asi hodí. Pak tam seděl sám a potichu pil víno. Docela rychle, za asi 10 minut už měl druhou dvoudecovku.

Soustředila jsem se na manžela, ale ten neustále odbíhal očima za domnělým „autistou“. Chvílema na něj úkosem vrhal znepokojený pohled a občas vykulil oči.
Já jsem zase kulila očima na něj, aby na „autistu“ přestal zírat a nevšímal si ho. Nechtěla jsem, aby si s náma nakonec ještě nezačal povídat.

Měla jsem na sobě nejsilnější kartičku tm, tak jsem si říkala, že i kdyby na sobě ten nepříjemný člověk cokoli měl, když vědomě nebudu navazovat kontakt, tak to na mě nevleze. A nebude mi z něho pak večer blbě. Hlavně se tam nedívat, nepovídat si s ním a co nejdřív odejít. A to samé správci osudu. Mám na sobě přece kartu, ta mě před nimi taky chrání, co by se mohlo stát… a ještě jsem nosila druhou rezervní v kabelce pro všechny případy. Byla jsem prostě v klidu a snažila se to ignorovat.

Když jsme byli na odchodu, manželovi to nedalo a otočil se na správce osudu, kteří za námi pili pivo a povídali si v ukrajinštině.
„Máte moc pěkný klobouk, mohu si ho vyfotit?“
Mladý pán na nás chvilku koukal, šlo vidět že si v hlavě překládá jazyk a když manžel vytáhl foťák, pochopil, mírně se usmál a řekl zdvořile „jo.“
Manžel cvaknul klobouk na stole a zeptal se, kde ho pán koupil. Tomu už ale cizinec nerozuměl, takže se na nás jen zdvořile usmíval. Šlo vidět, že je trochu překvapený, ale bral nás s nadhledem.

Vyšli jsme ven, tam pořád padal popel úplně stejně. Sedli jsme do auta a manžel začal mluvit o tom chlápkovi, co seděl vedle mě. Že z něho šla hrozná energie, tak ho trochu pozoroval a pak zřetelně viděl, jak se mu několikrát nafoukl krk, jakoby to byla žába… proto tak divně koukal. A proto jsem já cítila, že se tam nemám vůbec dívat. Asi bych utekla, kdybych to na místě viděla. S takovými věcmi nechci nic mít.

Zrovna v ten samý den mi měl na webu vyjít překlad na toto téma. O plazích lidech, kterým se nafukují krky. Nikdy dřív jsem toto téma nezpracovávala a zrovna jakoby „náhodou“ se jeden takový přijde ukázat u kafe. Jakoby to nějak cítili, nebo věděli, kdo o nich mluví, nebo píše.
„O tomto jsem zrovna dělala překlad. Dokonce tam psali, že tihle s nafukujícím se krkem možná ani nejsou praví reptiliáni, v Bibli je totiž verš, podle kterého jde o posedlé satanem.“
Manžel se zděsil… když jsme se vrátili, překvapeně jsem zjistila, že mi admin vyhodil chybu a naplánovaný článek o nafukujících se reptiliánech ani nezveřejnil. Tady ho jinak máte, kdo ho ještě nečetl: Krk generálního ředitele společnosti Pfizer se nadouvá jako žabí. Co to má znamenat?

V poslední době je to jeden error za druhým. Stačí vystrčit nos ze dveří a divné zážitky se jenom sypou. Stačí koukat s očima otevřenýma.

….. ale to byla asi všechno jenom náhoda.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho kiana 2023-04-22 03:15:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pravděpodobně jsem to nikam na internet nepsala, ale když jsem kdysi měla zážitek přechodu mezi různými úrovněmi reality, tak (bez příčiny) padal z nebe popel. V mém okolí byl jen jeden člověk, který to nevnímal, po upozornění to viděl taky. Kousky popela se mi zdály z dálky (koukala jsem z pokoje skrze okno) velké (jako velké sněhové vločky = kousky natrhaného papíru), ale když jsem přišla k oknu a otevřela jsem ho, byly to malé kousíčky (něco jako popel z cigarety) a byl jimi posetý celý parapet.

V tom stavu jsem si myslela, že umím ovládat realitu, a abych to vyzkoušela, řekla jsem v duchu myšlenku, že na protějším paneláku bude střecha, aby se na panelák estetičtěji koukalo (nic lepšího mě v tu chvíli nenapadlo, snažila jsem se honem něco vymyslet a koukala jsem z okna na protější panelák..). Za pár dnů tam dělníci začali na střeše něco dělat a po nějakém čase vytvořili na tom paneláku červenou střechu, která tam je dodnes a vnímají ji všichni lidé (není „neviditelná“ nebo tak něco).

Pak se mi stalo podruhé, že jsem něco podobného vnímala (že mohu ovládat realitu) a opět padal popel (jindy jsem to, že by padal popel, nezažila – jenom 2x při jediných dvou podobných zážitcích, které jsem měla). Nechtěla jsem ale v tomto stavu reality být a nějak se mi podařilo vrátit se zpět do obyčejného života a popel po krátké chvíli padat přestal. U toho prvního zážitku také nepadal stále, jenom v určitou chvíli (padal pár hodin a zážitek trval asi měsíc).

No a nedávno (pár dnů zpět) jsem byla po noční (to už nepadal popel), ujel mi ráno autobus, tak jsem musela dlouho čekat na další a byla jsem už dost unavená (téměř jsem usínala za chůze). Na zastávku přišla žena s dítětem. Stála jsem opodál, takže jsem je neviděla úplně zblízka, ale šla z nich dobrá energie. Když jsem nastupovala do autobusu (byla jsem blízko u té ženy), tak mi začaly naskakovat silné myšlenky (normálně lidi nehodnotím, nezabývám se tím) o tom, že ta žena vypadá mladě (18 let) a její dceři bude tak 6-7, takže otěhotněla v mladém věku (mohlo jí ale být i např. 25 a jen vypadala mladě..). Navíc na sobě měla podivné oblečení, které jsem taky hodnotila a koukla jsem se i na její účes/vlasy. V autobuse jsem zavřela oči a na pár minut skoro usnula, jela jsem jen pár zastávek. Jelikož ob jednu zastávku nastoupilo hodně lidí, přesunula jsem se pak dozadu, kde ony seděly. Koukla jsem se na ně a ta žena vypadala trochu jinak.. Zas mi začaly naskakovat myšlenky, ale jiné! (opačné než předtím) No raději jsem se koukala z okna a 1 zastávku přede mnou tato žena s dítětem vystoupila a koukám, že má na sobě úplně jiné oblečení! I trochu jiný odstín vlasů a to samé platilo pro vlasy dítěte.. Jediné vysvětlení je, že tu jednu zastávku (po nastoupení) když jsem zavřela oči, žena s dcerou vystoupila a místo nich nastoupila jiná hodně podobná žena s hodně podobnou dcerou. Jenže to by jely jen 1 stanici, která byla dost blízko = proč by čekaly delší čas na autobus, kterým popojedou pár metrů, když by to rychleji došly pěšky.. Zbytek cesty po té 1. zastávce už jsem měla oči otevřené. Taky jsem byla dost unavená, takže to mohlo být jakkoli, ale oblečení té ženy jsem si prohlédla zřetelně a pak na sobě měla úplně něco jiného. Bylo to v autobuse, kde na ní bylo vidět (kdyby se za jízdy převlékala..). Takže jediné možné vysvětlení, že v tom autobuse, kde bylo dohromady okolo 10 lidí, cestovaly dvě podobné ženy s podobným dítětem (a jedna z nich jela jen 1 zastávku a pak hned vystoupila..). Kdybych nebyla unavená, tak bych to vnímala lépe, takže škoda, že se mi ten zážitek stal zrovna po noční, protože třeba to mělo nějaké logické vysvětlení a byla jsem jen unavená..

Ale to, co jsem viděla před a po.. Jako by její vzhled reagoval na moje myšlenky/hodnocení a „přetvořil“ se tak, abych jí nevnímala „podivně“. Nevím jak to říct, ale měla pak i trošku jiné rysy v obličeji (i když dost podobný obličej jako při nástupu). Jo a když jsem nastupovala, tak se i řidič, u kterého kupovali lístky „zasekl“. Vnímala jsem v tu chvíli jeho myšlenkovou reakci, že to dítě je roztomilé (normální hezké běžné dítě), trval jim ten nástup kvůli tomu dlouho. Nevím, jestli nějací mimozemšťané, ze kterých jde dobrá energie, umí měnit („shapeshiftovat“) vzhled dle standardů společnosti a to včetně náhlé změny oblečení bez převlékání se.. (při nástupu měla lesklé černé koženkové kalhoty a při výstupu jednobarevné světle zelené bavlněné kapsáče) Kdyby to byli reptiliáni, tak by uměli v lidech vyvolat to, že je vnímají dobře/s dobrou energií, protože jak já tak i řidič autobusu to tak vnímal.

Ikona diskutujiciho Trabant 2023-04-22 09:13:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je nějak moc divností naráz na jeden den. To bych si na konci připadal taky jako ve filmu.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2023-04-22 09:15:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fakt divný. Má o nich vyjít článek, jednoho potkáš a článek pak ani nevyjde. Co tím asi sledují.

Ikona diskutujiciho anon 2023-04-22 09:16:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco podobnýho se mi stalo asi před půl rokem ale na rozdíl od tebe jsem to přímo viděl a rychle jsem šel pryč abych se neprozradil. Jde z nich strach.

Ikona diskutujiciho LenQa 2023-04-22 09:16:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu TOP článek, díky! 🙂

Ikona diskutujiciho kiana 2023-04-22 17:55:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a když padal ten popel, tak jsem o tom měla myšlenky, že se mi vrací destruktivní energie, kterou jsem vyslala (a takto se to zhmotnilo). Tenkrát jsem kouřila a myslela jsem si, že jak tou činností vytvářím popel, tak se to promítlo jako že na mě padá z nebe (i když jsem byla uvnitř v místnosti, ale připadalo mi, jako by padal jen u kolem mého okna a dál ne..podruhé padal všude). Pak jsem měla ty myšlenky že umím ovládat realitu, které se vyplnily. A když se mi to stalo podruhé, tak jsem nezkoušela zase nějakou blbost, ale přispěla jsem do plánu na osvobození světa. Takže jsem se poučila a využila jsem to líp. Až pak když začal padat popel, vzpomněla jsem si na minulý zážitek a řekla jsem si, že nechci zase cestovat různými úrovněmi reality a pokusila jsem se to vypnout, což se mi pak i podařilo (i napoprvé jsem se vrátila do obyčejné reality také protože jsem po čase už chtěla).
Taky se mi (podruhé) stalo, že když kamna vytopila místnost na 23 stupňů, tak v tu chvíli měřič CO2 ukazoval vydýchaný vzduch. Vyvětrala jsem, takže teplota na termostatu topení klesla na 19 stupňů. Než se místnost vytopila, tak se zároveň vždy vydýchal vzduch (takže jsem nemohla mít zatopeno a v bytě byla zima – přitom mimo ten zážitek problém s vytápěním nemám, protože teplota naroste během chvilky, a než se vydýchá vzduch, tak to trvá). Druhý zážitek byl někdy v listopadu myslím a první nějak přes léto, mezi oběma uběhlo minimálně 5 let (ale možná i víc).
V tom druhém zážitku jsem viděla budoucnost (i dalekou) a to opět „naskakováním myšlenek“ nebo spíš věděním. Že jsem např. „náhodně“ viděla nějakou fotku na internetu (která se týkala něčeho úplně jiného) a u toho jsem věděla, že to „znamená“, že Rusko osvobodí Ukrajinu a pak Čína nějaký menší šikmooký stát atd. To s tím topením se mi vyložilo jako že zde (=od Ruska na západě) budeme mrznout a lidi si nebudou moct v zimě pořádně vytopit byt. Ne všechny myšlenky/vědění, které jsem o tom, co jsem vnímala, měla, byly přesné – protože jsem např. začala trávit hodně času v nějakém skladu (byla jsem doma, ale měla jsem o tom živou představu skoro jako bych tam byla) a to mi připomnělo (jediný, co podobného znám, kde jsem byla) Ikeu, tak jsem si říkala, co to má znamenat, já pak budu většinu dnů trávit mnoho hodin v Ikee? To nedává smysl. No a pak jsem začala pracovat v průmyslové oblasti a sklad opravdu vypadá podobně jako když jde člověk v Ikee nakonci před pokladnami (tam je v Ikee podobně vypadající sklad).
Jo a taky existovalo několik časových linií / kolejí, takže ten plán nebyl přesně daný, ale chtěla jsem, aby proběhl co nejrychleji a nejsnadněji = přímou spojnicí bez přehazování výhybek. Zatim to ale dlouho trvá a vleče se to, takže počítám, že jeden pocitový den v tom zážitku mohl být až jeden rok = nejpozději do 30ti let by se to mělo odehrát (přičemž dle jedné úspěšné kontaktérky Plejáďanů by už v roce 2025 mělo být po všem a takto bych to také viděla). Původně jsem si ale myslela, že do pár měsíců po zážitku se to odehraje a hned pak už budeme svobodní. Když začala operace na Ukrajině, tak tu jsem vnímala např. 1 hodinu a v realitě trvá už přes rok, tak z toho jsem odvodila/vypočítala těch max 30 let (zážitek trval 4 dny – pocitově měsíc – a z toho vize osvobození trvala max 2 dny, ale spíš 1 den – pocitově minimálně týden, ale spíš 14 dnů). Zároveň to s topením a mojí prací se děje SOUBĚŽNĚ s operací na UK (a já jsem to vnímala v oddělených časech), takže když souběžné zážitky srazím k sobě, mohlo by se všechno dokončit do pár let = předpokládám do r.2025 nejpozději, protože déle se mi čekat nechce.

Ikona diskutujiciho adria 2023-04-22 19:08:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co se týče umělého podporování funkce šišinky, dovolím si napsat upozornění, ale už si nepamatuju, kdy a kde jsem o tom četla, ….
Jako ten pán, co psal o tom, že si takhle cosik se šišinkou udělal a začal vidět do jiných dimenzí i jiných časů, ale pak to přestával jeho mozek zpracovávat, začala habrovat jeho funkce, jakoby začal bláznit, a tak s tím experimentováním s posílením funkce šišinky přestal …. bylo toho na něj moc.
Tak raději všeho s mírou

Ikona diskutujiciho Marcel 2023-04-23 09:38:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohľadom pôsobenia kameňov na človeka je tu veľmi pekné video od pána Josefa (je to podľa Edgara Cayceho).
https://www.youtube.com/watch?v=X7ajlyf0CZc
Napadla ma analógia s pôsobením magnetu na šišinku u Alue a jej manžela.
A tiež by ma zaujímala karta TM (neviem, čo to je).

Ikona diskutujiciho Elis 2023-04-23 15:48:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten článek o tom muži vydala pokud vím Alue pár týdnů zpátky 🙂

Ikona diskutujiciho Elis 2023-04-22 20:09:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty jo, Alu, kdyby mi tohle řekl kdokoliv jiný tak nevěřím😯 šílený zážitek. Díky že si svoji zkušenost napsala.

Ikona diskutujiciho Eva 2023-04-23 06:45:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přeji pěkný den.
Je to zajímavé, ale já se chci zeptat na kartičku TM.
Děkuji

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-04-23 10:27:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vo filmoch keď je nejaká scénka z hospody či baru tak je tam vždy zmeska rôznorodých ľudí alebo aj neľudí. Tak čo ak je to tak aj naozaj, že na takýchto miestach je plno rôznch mimozemšťanov a agentov len to nevidíme lebo všetci vyzerajú obyčajne. A vždy tam je aj nepríjemný chlapík ktorý sedí na svojom obľúbenom mieste pri bare.

Ja na také miesta nechodím, kedysi sme boli s chalanmi z praxe pár krát v čínskej reštaurácii a chodila tam taká skupinka mafiánov, mám dojem že sme im i obsadili ,,ich“ stôl a museli sme si presadnúť alebo si nakoniec presadli oni s upozornením že si tam nabudúce nemáme sadať, už si nepamätám. No a jeden ten mafián vyzeral ako tlstý žabiak v obleku. Ale možno to bol iba nejaký Francúz, či talianska mafia.

Ikona diskutujiciho Adriana 2023-04-23 15:10:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký článek
Ráda bych se zeptala, jestli jde o překlad, nebo o tvoji zkušenost?
Pokud o tvoji, gratuluji k svatbě 💫

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-23 16:58:59
Ikona diskutujiciho
sipka

článek je můj – každý článek má v patičce autora či překlad pokud jde o obsah odjinud

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-04-23 22:53:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a nebylo by lepší prostě toho reptiliána konfrontovat naznačit mu že víte kdo je a poslat ho pryč-))

Ikona diskutujiciho Mirek 2023-04-24 12:26:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Magnet a šišinku jedu taky už asi měsíc a stále nic :-). Jak dlouho to děláš ty Alue?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-24 12:51:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Zhruba od té doby co jsem to dala na web. Upletla jsem si na to čelenku a někdy s tím spím, někdy s tím sedím u práce. Nosím neodym. Mám dojem, že se mi z toho čistí duhovky a dobře se s tím spí.

Ikona diskutujiciho Mirek 2023-04-24 13:10:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky neodym, akorát jsem si na to vytisknul takový držák a mám to po stranách na gumu. Ale nevím, jestli bych s tím usnul :-).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-24 16:55:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Měkká čelenka je dobrá. Zkus si taky sehnat. V podstatě o tom ani nevím, pletla jsem si na míru, tak mě nic netlačí.

Ikona diskutujiciho Petra 2023-04-24 17:51:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak jasně, že to byla náhoda. Rozhodně se nenech vykolejit nějakým autistou. (Jak to tak čtu, tak si říkám, jestli on ten tvůj manžel třeba nebude trošinku šprýmař 🙂 Ale snad ne.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-04-24 18:37:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Oni ale reptiliáni někdy takto jednají proto, že nemají ani rozumové „vcítění“ (že by si jako třeba myšlenkami odvodili, že když je někdo v kavárně poprvé, tak nemůže vědět, kde on běžně sedá..).
Také se ale přikláním spíš k tomu, že žabák asi bude posednutí satanem (nebo nějakým démonem).

Ikona diskutujiciho Tereza 2023-04-25 17:29:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu, nevím jestli jsi toto už viděla, ale určitě to stojí za zkouknutí. Od té doby Jimovi skončila kariéra. A potlesk do videa je přidán uměle, v sále prý bylo hrobové ticho. https://www.youtube.com/watch?v=eG9i7d8yfKQ&ab_channel=JimmyKimmelLive

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-26 09:34:16
Ikona diskutujiciho
sipka

tvl!!! :O :O :O to je bizár.

Ikona diskutujiciho Namasteen 2023-04-26 11:45:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo to člověk nechápe, proč když vytáhne paty z baráku, hned se to na něj začne lepit… Mně se pravidelně stává, že jakmile vylezu ven, shodou okolností přesně v tom místě, kudy já procházím nebo kde se zastavím, se objeví nějaký extrémně nepříjemný zvuk. Naprosto jistě se vždycky blízko vedle mě objeví hučící traktor, zatahování/vytahování kovový rolety, nastartuje náklaďák, někdo přidá plyn.. prostě cokoliv umělýho a zvukově nepříjemnýho. Druhá věc, která mě pekelně sere a na kterou si můžu vsadit je, že je uplně jedno, jak moc prázdný místo si vyberu (např. v dopravním prostředku), do minuty se kolem mně objeví uplně nesmyslný dav a tlačí se přesně tam, kde stojím a kde jsem chtěla mít klid 😀 Nesnášim to 😀 Ale funguje to stoprocentně. A všude jinde může být místa habaděj, ne, oni se musí zjevit zrovna tam, kde stojím… Takže když se takhle na mě nesmylsně lidi navalí, tak z toho hloučky škodolibě uteču a oni se do půl minuty začnou rozhlížet, protože najednou nechápou, proč všichni stojí na metru čtverečním 😀 Je to opruz, nepříjemný zvuky a davy jsou zrovna něco, co fakt nesnášim. A vždycky se to děje ve chvílích, kdy jsem uvolněná a naladěná na sebe. Takže just mě metrix vytočí zrovna tim, co je mi extra nepříjemný. Takže uvolněnost a naladění na sebe je pochopitelně v trapu.

Ikona diskutujiciho Danny 2023-04-26 17:33:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je mazec, to bych se asi zbláznila 😮

Teď, co jezdívám do práce busem, se mi stává něco podobného, ale spíš nárazově, ne vždy. Jsou týdny, kdy ať si sednu kamkoli, za mě/přede mě si sedne někdo, kdo smrdí, vykecává se, atd. Takže mi to taky pěkně zkazí náladu. (Ale dobře, to se dá čekat od veřejné dopravy.)
Ale všimla jsem si už hódně dávno, že když jsem příjemně naladěná, mám dobrou náladu, matrix vždy zasáhne, aby mi to pokazil. Zrovna nějak před měsícem jsem se jednou ráno probudila s dobrou náladou, protože jsem měla hezký sen, a sotva jsem dolezla do práce, kolegyně se na mě obořila kvůli tomu, že prej jsem ji nepozdravila (jenom neslyšela), což mě trochu nahlodalo, ale říkala jsem si, no co. Po práci jsem chtěla odnést balík s oblečením do místního charitativního obchůdku, ale měli už zavřeno, ale nevadí, říkala jsem si. V autobuse mě sprdnul řidič, že co si dávám kabelku na vedlejší sedadlo (protože na klíně jsem měla ten balík s oblečením). Snažila jsem se si to nijak nebrat, ale prostě ve výsledku jsem se cítila jako totální nevychovaný šmejd. Jedna nula pro matrix.

Ikona diskutujiciho Petra 2023-05-18 14:56:49
Ikona diskutujiciho
sipka

@Namasteen
Měla jsem to totéž, lepili se na mě bezdomovci, všude kravál, smrad, kam jsem vlezla…
Moc se to zlepšilo, když jsem si uvědomila, čím v sobě si to přitahuju – a to prosím myslím to, když jsou na mě nalepené temné energie, tak že tyhle hajzlici to moc dobře vidí a přitáhnu si k sobě těchhle smradů ještě 3x tolik :D.
Nejde o to, říct té energii ne, ale prostě jde o to být ve své síle a říkat KONKRÉTNÍM lidem ne, uvědomit si, kdy se sebou nechám vorat a kdy si nechám zasahovat do prostoru. A kdy se snažím být užitečná, to je snad nejvíc toxická energie, aspoň za mě. Tak třeba to trochu pomůže v navigaci.

Ikona diskutujiciho Aziza 2023-04-29 09:08:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No né, vy jste teda experti:-) Napřed lezete do věcí, které nejsou volně přístupné, kde je potřeba mít Souhlas od Syndikátu Temné strany síly a pak se divíte, že máze za zadkem reptoše. Každý se chrání své, to je přece jasné a každá akce plodí reakci opačného směru:-)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-29 09:25:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud jde o komentář vztahující se k předešlým překladům o reptiliánech, bylo čerpáno z veřejně dostupných internetových zdrojů. Žádné nepřístupné věci, ani souhlas od syndikátu, nikdo nepotřeboval. Pouze google a znalost jazyka.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek