Orby: Proč se objevují, co to je a co znamenají jejich barvy

3.6.2023 v Energie 18

Viděli jste někdy orb a přemýšleli jste, co to asi znamená? Víte, že různé barevné orby mají i své významy?
Světelné, neboli energetické koule, se často objevují na fotografiích, na videích, a dokonce se někdy přímo před našima očima vznášejí po našem obývacím pokoji. Zdá se, že mají různé tvary, velikosti a barvy. Obecně jim říkáme „Orby“, zřejmě jde o termín převzatý z angličtiny, který znamená „koule“.Většina orbů se zdá být bílá, ale některé tyto koule jsou růžové, fialové, modré, zelené atd. nebo dokonce vícebarevné. Je běžné, že někdy koule vyzařují i vlastní auru. Bílá koule tak může mít modrou auru, růžová koule může mít červenou auru atd. (Šedé nebo černé koule se vyskytují poměrně zřídka, ačkoli i ty jistě existují.)

Všechny živé bytosti mají aury různých barev, které znázorňují jejich osobnost, stav mysli, zdraví, traumata atd. Za předpokladu, že malé vznášející se světelné koule jsou vědomé nebo vnímající bytosti, je možné, že barvy koulí a jejich aury také představují osobnost dané entity, její emocionální stav, záměr atd. Mnoho odborníků se domnívá, že ano.

Každá barva představuje určitou emoci nebo stav bytí. Zde najdete seznam barev orbů a význam těchto odstínů. Mějte však na paměti, že jde o tabulku sestavenou závěry a pozorováním různých badatelů a senzibilů, proto nemusí být zcela přesná. Berte ji proto spíše orientačně.

Barva orbu : Význam
Karmínově rudá: Silná vůle, silné ego, přežití, vztek, bolest, stres, neklid
Červená: Kreativita, síla, energie, soutěživost, vášnivost.
Růžová: Citlivost, soucit, upřímná láska, otevřenost. Duchovní učitelé, strážní andělé.
Oranžová: Sebevědomí, léčivá energie, silná motivace, zdraví, kuráž, dobrodružství, optimismus, inteligence, perfekcionismus
Meruňková: Pečující, komunikativní, utěšující
Jantarová: Síla, kuráž
Žlutá: Optimismus, naděje, sílné vedení, upozornění, inspirace. Duchovní učitelé a průvodci.
Zlatá: Vyší úroveň vědomí, moudrost, ochrana, osvícení, tolerance, volně proudící energie. Duchovní učitelé a průvodci.
Zelená: Přátelská, komunikativní, léčení, plodnost, duševní rozvoj. Andělé a duchovní učitelé.
Tyrkysová: Terapeut, komunikace, citlivost, vzrušení
Modrá: Ochrana, klid, intuice, spojení s vyšší dimenzí. Andělé a duchovní učitelé.
Levandulová: Vizionář, snílek, duchovní klid, odpuštění. Duchovní učitelé.
Fialová: Citlivost, moudrost, intuice, idealismus, spiritualita.
Bílá: Čistota, trenscendence, vysoká frekvence, ochrana. Andělé, duchovní ochránci.
Šedá: Uvězněnost, deprese, strach
Hnědá: Nejistota, stres, zatíženost hmotným světem, nezralost, strach
Černá: Mučení, týrání, nevyřešený zármutek

Všechno ve vesmíru se skládá z energie vibrující svou vlastní rychlostí nebo frekvencí. Zrak je vizuální interpretací vibrací. Každá barva ve viditelném světelném spektru vibruje jinou rychlostí nebo frekvencí. Individuální vibrace nebo frekvence každé barvy podněcuje určitou emoci, náladu nebo stav bytí, a proto může také představovat určitou emoci, náladu nebo stav bytí. Koordinační významy barev se obecně používají jako základ pro výklad významů barev orbů.

Výklad významu barev orbů se vztahuje ke koulím, které jsou vnímány jako vědomé, cítící bytosti. Orb představuje ducha (může být různého typu), který se v této formě přesouvá, cestuje, ale někdy se takto může záměrně zjevovat. Tabulka výše  je souhrnem významů barevných koulí, které se mohou vztahovat k osobnosti bytosti, jejímu emocionálnímu stavu, záměru, úrovni vývoje atd. – a také k obecné duchovní hierarchii.

Pozor na nepravé orby
Zachytit skutečný orb bývá vzácná událost. Většina snímků, na které se čtenáři dotazují, obsahuje orby nepravé. To jsou fotografie focené proti slunci, nebo jinému silnému zdroji světla, kdy dojde k barevnému kazu, který pak někteří mylně pokládají za orb. Falešný orb vznikne také pokud fotíte s bleskem v zaprášené místnosti.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-06-03 11:40:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji za krásný článek 🙂

Ikona diskutujiciho Petros 2023-06-03 11:44:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Orby byly v minulosti terčem velkých pomluv a kontroverze. Pamatuju si jak nějací rádoby badatelé házeli do vzduchu sůl, tu fotili s bleskem a pak tvrdili že když se jim podařilo udělat přesvícenou krupicu ve vzduchu tak jsou všechny orby podvod a je to jenom poletující prach. Myslím si že tím dost lidí odradili a svedli ze správné cesty. Když jsem namítal že jejich podvodné orby mají všechny bílou barvu nemají uvnitř žádné kružnice nemají auru ani v nich nejsou žádné obličeje a že orby které se snaží vyvracet prostě vypadají úplně jinak takže nedokázali ani nevyvrátili vůbec nic tak mě na mail neodpověděli a na můj koment se mi vysmáli že jsem ezosluníčko. Pak tuhle tématiku dost poškozují lidé co fotí proti slunci a flek na čočce pak vydávají za energetickou kouli. Seriozního obsahu na tohle téma jsem se dočkal snad jenom na aluška.org

Ikona diskutujiciho Will 2023-06-03 11:45:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou jsem je viděla. Byly to zlatý sluníčka a lítaly kolo mé postele když jsem se ráno vzbudila. Nikdy na to ráno nezapomenu. Bylo to úžasný. Bohužel jsem je už znova neviděla.

Ikona diskutujiciho Kvítek 2023-06-03 11:45:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky Alu. potěšilo 👍

Ikona diskutujiciho Julie 2023-06-03 11:46:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou jsem fotila ve tmě s bleskem a ten orb, co se pak ukázal na fotce jsem v tom bliku uviděla přímo před sebou. Měl asi 30 cm v průměru. NENÍ TO PRACH!!

Ikona diskutujiciho dodo 2023-06-03 12:15:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taký orb by mohol byť aj guľový blesk. Stručný popis guľového blesku je malá, okrúhla, žiariaca guľa s priemerom približne jedného metra. Existujú dve možnosti čo to je. Jedným z nich je, že pozorovaný guľový blesk je vedomá entita, ktorá sa pohybovala späť v čase a priestore a nám sa v tejto dimenzii javí ako guľatá guľa svetla a statickej elektriny. Ďalšou možnosťou je, že časť guľových bleskov je spôsobená elektrickými búrkami a že tieto malé časové deformácie priťahuje naše vlastné vedomie.
Nie je náhoda, že guľový blesk je okrúhly. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo sa určité veci považujú za určité tvary? Napríklad pri okrúhlych dlhých rúrach sa vždy predpokladá, že cez ne niečo preteká. Štvorcové a okrúhle predmety sa považujú za úložné tvary. Hovoríme, že je možné, že guľový blesk nadobudne tvar niekoho myšlienkovej formy.

Väčšina ľudí, s ktorými hovoril Raymond A. Moody, Jr., M.D., pre jeho bestseller, Život po živote, mala veľkú ťažkosť opísať to, čo nazývali svoje duchovné telo. Zložený popis týchto duchovných „tiel“ vytvoril doktor Moody.

Povedal: „Je dohodnuté, že duchovné telo má formu alebo tvar (niekedy guľovitý alebo amorfný oblak, ale niekedy tiež v podstate rovnaký tvar ako fyzické telo) a dokonca aj časti (výčnelky alebo povrchy analogické s rukami, nohami, hlava atď.). Dokonca aj keď sa uvádza, že jeho tvar je vo všeobecnosti okrúhly, často sa hovorí, že má konce, určitý vrch a spodok a dokonca aj práve spomenuté „časti“. Slová a frázy, ktoré používajú rôzne subjekty, zahŕňajú hmlu, oblak, dymový, parný, priehľadný, oblak farieb, jemný, energetický vzor a tiež nabité vlny.“

Zdá sa, že tieto popisy popisujú niečo veľmi podobné ako obraz videný v efekte fantómových listov alebo dokonca svetelných vzorov, ktoré vidíme na bežnej Kirlianovej fotografii.

Ikona diskutujiciho Coccinelle26 2023-06-05 00:23:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mam je hodne na fotkach, ktery sem fotila digitalem. Jsou uplne uzasny. Letaji i kolem lidi, mozna ochranna energie nebo to sou proste jen zvedavky. Myslim, ze mobil je zachytit neumi.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-05 09:09:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám neověřené info, že od určité doby se začaly do foťáků montovat speciální clony, aby se s tím duchové nedali vyfotit. Ale nevím který je to výrobce/značka a od jakého roku.
Lepší šance je se starým foťákem. Mám zkušenost, že záleží na foťáku – jestli má tu clonu a na člověku který s ním fotí, pokud nemá dostatečnou citlivost, tak se mu nic nezjeví na místě, kde vhodný člověk nafotí bál duchů. I přesto, že má vhodný foták.

Ikona diskutujiciho armag 2023-06-05 20:02:54
Ikona diskutujiciho
sipka

nejsou to filtry, ale záleží na materiálu čoček a snímačů.
Některé snímače totiž umí dělat fotky např UV zaření atd.

Jsou foťáky, které to umí a některé ne, záleží na tom, z jakých materiálů jsou udělané. Bohužel nemůžu napsat značky výrobců, které to umí.

Na allat ra byl o tom pořad, ukazovali focení orbů, ale už neřekli, které foťáky k tomu používají. Danilov řekl, že na to lidi musí přijít sami, ale z jeho výrazu bych soudil, že to byl nějaký levnější model.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-06 13:12:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Spíš o tom věděl totální prd 🙂

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-06-05 22:30:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Právě jsem dočetl knihu Tvarytmy od Jardy Duška, kterou napsala Pavlína Brzáková a musím se podělit o tuto zajímavost.

V doslovu otiskla paní Brzáková mail a fotografie své kamarádky Blanky Peterkové, která chodí na nějaké své oblíbené meditační místo v lese. Podařilo se jí totiž vyfotit zvláštní úkaz: Pozdě večer dostala impulz, aby vyfotila tmu svým starým digitálním fotoaparátem. Při rozsvícení blesku uviděla desítky zářících bodů a na její fotografii skutečně jsou zachyceny zářící bytůstky. Musím říct, že mě fotografie docela šokovala, bytosti na ní mají viditelné světelné tělíčko.

Potvrzuje se tím tvá zkušenost, že bytosti se na fotografii zjeví hlavně citlivému člověku a taky, že může hrát roli to, že staré foťáky nemají clonu proti orbům.

Ikona diskutujiciho armag 2023-06-06 15:00:28
Ikona diskutujiciho
sipka

On o tom ví hodně, protože měli o tom asi 1,5 hodinu dlouhý díl a ukazovali celý pořad o tom, kde se vyskytují a jak se fotí. Ale neřekl značky foťáků. Některé foťáky to umí fotit a jiné ne.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-06 17:01:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten hlavně ví jak drtit ty svoje sexuální otrokyně se kterými společnými orgiemi zachraňují lidstvo. Je to sekta. Zbytečné investovat čas na jejich videa.

Ikona diskutujiciho armag 2023-06-06 17:16:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, je to sekta, ale sekty jsou skoro všechny organizace. Však i ti wingmakeři jsou sekta.

Já nehodnotím co jsou, jen říkám, že občas mají dost zajímavé pořady a ten o těch orbech k tomu patřil.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-07 08:30:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Najdi si definici sekty. Materiály které se najdou v jeskyni, 12000 let staré, opravdu nesplňují definici sekty.

Ikona diskutujiciho armag 2023-06-07 14:13:55
Ikona diskutujiciho
sipka

už vidím, jak v nějaké vlhké jeskyni vydrží papír 12000 let.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-07 17:01:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Nic z papíru tam nebylo.

Ikona diskutujiciho Hana 2023-09-27 01:03:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bílé koule mi poletují po domě. Pouhým okem je nevidím, ale mám nainstalovanou kameru, a ta je velmi hezky zachycuje. Někdy mám pocit, že si s kamerou záměrně hrají. Celá show začíná většinou kolem půlnoci a končí až v ranních hodinách. Koule jsou bílé, různých velikostí, malé jsou sytější a rychlejší, ty vetší jsou průhlednější a klidně plují prostorem. Většinou se pohybují v jednom směru. Je to zvláštní a taky trochu strašidelné.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek