Osvědčené způsoby, jak odstranit destruktivní energii z vašeho domova

5.1.2022 v Návody 1

Někdy se může stát, že se nám doma usadí špatná energie. Může mít vícero podob, od destruktivních energetických otisků, až po různé entity. Tyto energie mohou způsobit, že se na daném místě nebudete cítit dobře, budete unavení, bez elánu, budete mít problémy se spaním, můžete být podráždění, nebo dokonce fyzicky onemocnět. Pokud se poznáváte, vyzkoušejte rady v dnešním článku a určitě se vám uleví.Pořiďte si rostliny
Rostliny jsou živým zdrojem konstruktivní energie, destruktivní energii odpuzují a stále čistí vzduch. Bylo prokázáno, že přítomnost rostlin dokonce i zlepšuje vaši náladu.

Sůl
Sůl je vynikající prostředek pro vyčištění destruktivních energií. Mnohdy může někde destruktivní energie zůstat po předchozím majiteli domu. Posypání podlahy solí je skvělý způsob, jak se jí zbavit. Nechte sůl přes noc a vysajte nebo zameťte ji až další den.

Vykuřování
K tomuto účelu se kouř používá doslova tisíce let. Je to velmi osvědčená metoda. Zapalte třeba bílou šalvěj a obejděte s ní 5x každou místnost po směru hodinových ručiček.

Esenciální oleje
Esenciální oleje jsou skvělý způsob, jak vyčistit místnost, nebo celý domov. Prostě je nakapejte do aromalampy. Mezi nejvhodnější vůně patří kadidlo, levandule, šalvěj a pačuli.

Uklízejte
,,Nepořádek“ jsou i věci, které nepotřebujete a zabírají vám doma místo. Usazuje se v nich stagnující energie. Nepořádek způsobuje, že se energie ov prostoru zadrhává, neproudí volně. pořádný úklid z vašeho domova je fantastický způsob, jak špatnou a stagnující energii vyhnat. Samozřejmostí je také udržování domova v čistotě. Starý prach a špína silně snižují vibrace vašeho domova, stejně tak i zatuchlý vzduch. Čistotnost je duchovní ctnost.

Hudba a zpěv
Zvuk bubnů hrající na pozadí je vynikající způsob, jak osvěžit energii ve vašem domě. Zkuste si na YouTube vyhledat nějakou takovou nahrávku, nebo si zabubnujte. Pokud umíte zpívat, nebo hrát na hudební nástroj, i to je skvělý způsob, jak nabít váš domov konstruktivní energií a harmonií.

 

 

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Aneta 2022-01-05 10:22:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, našla jsem zajímavého zpěváka, jeho tvorba je úplně povznášející a radostná 😀 asi to nebude tvůj styl, ale pro lepší náladu tady https://www.youtube.com/watch?v=tdOtl69Vnxw

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek