Otevřený dopis všem, kteří jsou označováni za „přecitlivělé“

20.10.2021 v Poselství 0

Lidé si často myslí, že být emocionální je špatná věc a že říct někomu, že je „příliš emocionální“, je skoro urážka. Opravdu to už dnes není v pořádku, něco cítit?
Lidé vás označí za přecitlivělé z jakéhokoli důvodu, který si najdou, a budou vás těmito slovy častovat, jako by vás to mělo ranit. Na citlivosti není nic špatného, prosím, nenechte si nic nalhat. Být citlivý je něco, na co můžete být hrdí, znamená to, že cítíte věci intenzivněji, než ostatní. Spoustě lidí se intenzivních citů nedostává a vy to máte v sobě.To, že někdo neumí ocenit váš dar tak jako vy, neznamená, že je s vámi něco v nepořádku. Byli jste předurčeni k tomu, abyste pomáhali lidem, abyste změnili tento svět k lepšímu. Proto všechno tak hluboce prožíváte. Kdyby vám nebylo souzeno tento dar používat, vůbec byste ho neměli, pamatujte na to.

Jste šťastnější, láskyplnější a jdete si svou cestou. Váš život je mnohem plnější, než životy necitlivých duší, které máte okolo sebe. Vaše vztahy nepostrádají hloubku a váš duch je nasycen. Lidé, kteří ztrácejí čas tím, že se vás snaží kritizovat, nejsou nic víc, než závistivci. Chtějí mít možnost cítit věci tak, jak je cítíte vy. Chtějí cítit něco víc.

Vy jste optimisté. Váš život je bohatší, než by oni kdy mohli doufat, že bude jejich život. Vesmír vidí dobrou práci, kterou děláte, a odměňuje vás. Ostatní lidé to vnímají tak, že vám věci dávají, protože nevidí práci, kterou jste do toho vložili. Ano, jste citliví, ve všech správných směrech.

Lidé budou čas od času nepříjemní, ale vy máte vyšší cíl. Vynášíte na světlo všechny věci, které potřebujeme na tomto světě vidět, a nedovolíte ostatním, aby na to zapomněli. Buďte hrdí na vše, co děláte. Jste dešťový mrak, který přichází smývat všechen prach ze sucha, je vás tady zapotřebí!

Nikdy byste se neměli omlouvat za to, že něco cítíte. Svět je váš, pokračujte ve své cestě a nedovolte nikomu, aby vám stál v cestě. Jste na dobré cestě k tomu, abyste v tomto životě dokázali fantastické věci. Kdykoli bych dal přednost citlivému člověku před nevýrazným. Oslavujte to!

překlad © Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021 / podle Zdroje

 Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek