Ovlivňování reality 2 – Šum ranních hvězd: audiokniha

5.4.2024 v Návody 4

Šum ranních hvězd je druhou knihou ruského spisovatele Vadima Zelanda, která vysvětluje principy, pomocí kterých může člověk zlepšit svůj život, vybrat si realitu po které touží a jak pracovat se svým vědomím tak, aby plul v synchronicitě s vesmírným proudem a ne proti němu.
Pokud jste nečetli (nebo neslyšeli) knihu první, před čtením druhé si prosím nejprve poslechněte první knihu ze série Prostor variant, kterou najdete v podobě kompletně namluvené audioknihy zde.

Celá audiokniha zdarma: Ovlivňování reality 2 – Šum ranních hvězd

Anotace knihy
Ruský autor představuje velmi účinnou techniku, jež umožňuje tvořit věci, které nám z běžného úhlu pohledu připadají neuskutečnitelné, zejména však dává moc ovlivňovat osud dle vlastního uvážení. Aby člověk zhmotnil ve skutečnosti to, co si přeje, musí nutně vědět, jak provést „objednávku“. Druhá část díla uvádí konkrétní praktická doporučení, jak postupovat při realizaci objednávky. (zdroj)Komentáře

Ikona diskutujiciho Trabant 2024-04-06 09:40:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za doporučení. Okolo této knižní série bylo hodně povyku takových 10 let zpátky. Právě ten povyk a popularita bylo to co mě paradoxně od čtení odradilo a teď si říkám, že to byla škoda.

Ikona diskutujiciho Gulliver 2024-04-06 09:40:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z jedničky mi hodně sedlo vysvětlení toho jak fungují znamení. Zbytek jsem vlastně znal z tohoto webu. Dvojku si pustím moc rád a děkuju za vložení.

Ikona diskutujiciho Will 2024-04-06 09:41:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuji 🙏

Ikona diskutujiciho františek 2024-04-11 10:41:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kniha je to vskutku výborná. těžší čtení a jsem rád že je namluvená ale nelituju investovaného času 👍

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek