Patent na teleportaci: Čeká nás revoluce v cestování a komunikaci?

24.9.2023 v Nezařazené 25

Představte si svět, kde už vzdálenosti ani doba cestování nejsou překážkou. Teleportační systém, který bude schopný přepravovat celou lidskou bytost hyperprostorem z jednoho místa na druhé, již byl konceptualizován.
Převratný vynález je založen na principu generování červí díry pulzní gravitační vlnou. I když se tato myšlenka může zdát jako sci-fi, vychází ze skutečnosti a má potenciál způsobit revoluci v dopravě, jak ji známe.Základem tohoto vynálezu je mimořádná událost, ke které došlo 2. května 2004. Vynálezce John St. Clair zažil teleportaci celého svého těla během chůze po silnici poblíž letiště. Když pozoroval přistávající letadlo, ucítil zvláštní vertikální vlnu, která k němu putovala. V příštím okamžiku se ocitl v ulici o 100 metrů dál, teleportován touto putující vlnou. Incident vedl vynálezce k tomu, aby se ponořil do různých oblastí znalostí, jako je gravitační fyzika, fyzika hyperprostoru, elektromagnetická teorie červích děr, kvantová fyzika a lidské energetické pole.

Patent je i s ilustracemi dostupný na internetu pod číslem US20060071122A1 a názvem „Full body teleportation system“ zde.


Pro pochopení mechanismu teleportace je důležité porozumět konceptu gravitačních vln.
Vynálezce John St. Clair vysvětluje, že když jsou dvě hmoty připojeny na ramena páky a jsou mírně posunuty, vzniká gravitační vlna. V jeho vynálezu generují rotující vrtule letadla malou gravitační vlnu. V hyperprostoru je však gravitační konstanta výrazně zesílena, což má za následek enormní zvětšení gravitační vlny.

Hyperprostor je klíčem k procesu teleportace. Lidské bytosti mají sedm hlavních energetických center (čakry) zarovnaných podél středové linie těla, z nichž každé je připojeno k samostatnému hyperprostorovému kvantovému zdroji s vlastní frekvencí a dimenzí. Tyto kvantové zdroje, které mohou být ovládány i dýchacími technikami, hrají zásadní roli při využití hyperprostorové energie. Zvýšením Planckovy konstanty prostřednictvím teplotních výkyvů mezi harmonickými oscilátory mohou elektrony přejít z naší dimenze na okraj Planckovy krabice a účinně vstoupit do hyperprostoru.

K otevření a stabilizaci červí díry mezi prostorem a hyperprostorem je zapotřebí negativní energie. Hromadění negativní energie, vyplývající z odchodu elektronů do hyperprostoru, vytváří nezbytné podmínky pro vznik červí díry.
Dr. Kip Thorne, renomovaný fyzik, ukázal, že negativní energie může usnadnit existenci stabilních červích děr, umožňujících cestování mezi dimenzemi.


Systém teleportace celého těla má do budoucna obrovský potenciál. Zde je několik potenciálních použití.

Revoluce v dopravě: Teleportační systémy by mohly nahradit tradiční dopravní prostředky, eliminovat omezení vzdálenosti a doby potřebné pro cestování. Znamenalo by to revoluci v cestování, protože cestování na dlouhé vzdálenosti by bylo téměř okamžité a snížila by se závislost na konvenčních způsobech dopravy.

Průzkum a kolonizace: Teleportace by mohla lidem umožnit prozkoumávat vzdálené planety a galaxie, díky čemuž by bylo cestování vesmírem schůdnější a efektivnější. Kolonizační úsilí by mohlo být urychleno teleportováním základních zdrojů a vybavení do vzdálených míst.

Pohotovostní služby: Teleportační systémy by mohly způsobit revoluci v reakci na mimořádné události a umožnit okamžitou přepravu zdravotnického personálu, zásob a vybavení do kritických míst. To by mohlo výrazně zlepšit pohotovostní lékařskou péči a schopnosti reakce na katastrofy.

Vědecký výzkum: Teleportace by mohla usnadnit spolupráci mezi výzkumnými pracovníky v různých částech světa, což umožní bezproblémové sdílení znalostí a okamžitý přístup k výzkumným zařízením.

Obrana a bezpečnost: Teleportační systémy by mohly mít význam pro obranné a bezpečnostní operace, včetně rychlého rozmístění vojenského personálu a vybavení na strategická místa.

Systém teleportace celého těla je převratný vynález, který by mohl úplně změnit svět tak jak ho známe a pomoci ho proměnit v ráj na zemi. I když je technologie stále v rané fázi vývoje, potenciální výhody jsou obrovské. Pokud bude tato technologie úspěšná, teleportace by mohla zahájit novou éru lidského pokroku.

© aluska.org 2023 

Komentáře

Ikona diskutujiciho Marcel 2023-09-24 08:39:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, ako sa u nás hovorí: odpálili mi dekel. Najprv si hovorím, že to bude niečo na štýl medbeds (nedokázateľné, neuchopiteľné, iba sa o tom píše), ale ten US patent ma dostal. Wau.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-24 13:01:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to brutální. Určitě už to mají někde v provozu. Plebsu se všechno řekne se 70ti letým zpožděním.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-09-24 13:53:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to pekné, až na to, že vedci v súčasnosti ešte nevedia čo to vlastne gravitácia je. Veľkou otázkou, ktorú si vedci kladú, je, kam sa podela všetka hmota hviezdy, keď sa zrútila do bodu singularity. Einstein a Rosen prišli s teóriou, že čierna diera vytvorila v našom vesmíre dieru, ktorá viedla k inému vesmíru. Táto teória sa nazýva Einstein-Rosenov most alias červia diera. Hmota by vstúpila do tohto iného vesmíru cez „bielu dieru“, ktorá sa považuje za kvazar. Môžete si ale všimnúť, že patent hovorí o tom, že naša priestorová dimenzia v ktorej žijeme je tá štvrtá (4D) a nie 3D ako je to často interpretované v ezoterickom ponímaní. Tiež si môžete všimnúť, že to súvisí so spojením s nekonečným vedomím (Bohom) a pre fungovanie je potrebný interface (mozog) a teda hmotné fyzické telo účastníka prenosu.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2023-09-26 03:44:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to tak, jak píšeš, černé hvězdy jsou propojkami různých vesmírů.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-09-24 14:35:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

koukám aluško že všechy auta kamiony půjdou asi do šrotu a mimochodem tohle se uvolní až tu nebude deep state jinak se to na veřejnost nikdy nedostane a vybudování takovéto sítě bude trvat ještě nějakou dobu

Ikona diskutujiciho martin ****** 2023-09-24 15:53:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bude nám to vnuceno ve stylu: „Tady to máte a starejte se.“ nebo budou i jiné způsoby cestování? Problém není samotná technologie, ale že není altenativa. To také pošle do šrotu vše ostatní, řeba vlaky, což je taková práce snů a čím by se mohlo stát i pilotování létajícího talíře. Ale zas je to přijatelnější, než všude postavit na sloupech dráhy na maglev a roury na hyperloop a zaneřádit s tím přírodu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-24 16:09:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidím dobře? Ty bys fakt raději cestoval vlakem než ve stylu StarTrek? Pochybuju že se něco nárazově zakáže. Společnost se mění a poptávka určuje co se více rozvíjí a od čeho se upouští.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2023-09-25 18:27:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Z vlaku si můžu užít okolní krajinu. Dokázal bych vymyslet tu teleportaci, aby to fungovalo, ale u mě vždy zvítězí rozumnost. Minimálně se snažím nedělat nebo netvrdit něco aniž bych o tom něco věděl nebo nad tím nepřemýšlel.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2023-09-26 04:03:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Ona teleportace ale není cestování, to je jen přesun. Vlaky se lidem vždy líbily a mají co do sebe, lidi jsou pospolu, mohou si povídat o tom, co vidí okolo a dle rychlosti vlaku mají na prohlížení hodně času.

Také je otázka, jak bude teleportace finančně náročná, alespoň ze začátku by to mohlo být nákladné.

Ve StarGate potřebuje hvězdná brána spoustu energie a bývá napájená modulem nulové energie: https://www.gateworld.net/wiki/Zero_Point_Module

Za sto let bude u nás teleportace běžná minimálně mezi Prahou a Brnem, jak vidíte zde: https://mapy.cz/ceskoza100?source=base&id=2139373&x=15.6252330&y=49.8235194&z=8
Vidíte, že vedle teleportace je možné využít i hyperloop, je možné, že ten upřednostní kozervativnější lidé či lidé milující rychlé vlaky.
Jak ale také vidíte, tak Škoda bude vyrábět komponenty pro kyvadlovou dopravu mezi různými planetami, takže i vesmírné lidě se budou používat vedle teleportace.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-09-24 16:08:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To by bolo možno použitelné na cestovanie medzi planétami (ak by sa vôbec nejaká dalšia planéta kam sa dá cestovať našla) alebo aj na cesty do iných dimenzií. V rámci našej planéty nám určite nikdy neumožnia lietať si len tak, kam sa nám zachce. Ono by to ani nefungovalo, lebo predstavte si že milión ludí by si zmyslelo že si chcú pozrieť západ slnka na Eifelovke alebo na pyramídach. Je jasné, že toto je nereálne. Nemôžu byť milióny ludí naraz na jednom mieste. Tak radšej zostanme u poctivého cestovania. Takže toho plechového šrotu (áut) sa už asi nikdy nezbavíme. Potom je tu ešte otázka dopadu na zdravie, kolko takých teleportácií ludské telo znesie.

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-09-24 16:11:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to krásné. Nejsem fyzik takže do patentu jsem sice koukla ale bohužel tomu nerozumím. I tak ale doufám že se toho snad dožiju a budu si to moct vyzkoušet. děkuju za překlad 🙂

Ikona diskutujiciho Koblih 2023-09-24 16:13:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No a teď by to ještě chtělo najít v tom seznamu patentů medbedy. Hodně by mě zajímalo jak to vypadá po technologické stránce.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-09-24 16:40:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohlo by to vyzerať ako to čo si dával na hlavu prof. Xavier z filmu X-Man I.diel. To, čo sa popisuje v patente je veľmi podobné tomu, čo sa nazýva ESP (diaľkové nazeranie) a to skutočne existuje. Bolo to vedené pod projektom Star Gate. Nie je potrebné premiestňovať hmotu, stačí premiestniť iba vedomie. O tom je celé cestovanie nadsvetelnými rýchlosťami. Je na to ale potrebný interface v podobe mozgu a to zariadenie bude zosilovač mozgových vĺn. Takže ano, Aluška má pravdu keď hovrí, že to už určite majú niekde v prevádzke. Dobrý film na nedeľné popoludie o ESP: Muži, co zírají na kozy.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-24 16:45:15
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.csfd.cz/film/248830-muzi-co-ziraji-na-kozy/prehled/

Čekala jsem něco víc chlupatýho, ale ok. To asi vyjde z kontextu děje.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-09-25 03:49:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to super, ale na ostatních planetách už to dávno mají (už to velmi dlouho funguje). Nejlepší by bylo kdyby nás tu vyzvedli – postupně vždy toho, kdo je připravený. Nebo kdyby se zde ukázali všem i s novými technologiemi. Abychom se konečně posunuli k materiálnímu blahobytu / hojnosti. Tím by se eliminovali i reptiliáni a bioroboti, protože by nemohli uměle vytvářeným nedostatkem odebírat energii.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-25 08:57:21
Ikona diskutujiciho
sipka

… To bysme asi měli moc snadný a asi je to proti pravidlům téhle kopané. Jinak mě totiž nenapadá důvod proč by to nešlo.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-09-25 09:59:31
Ikona diskutujiciho
sipka

no právě – nad tím se zamýšlím: proč by to nešlo / proč to nejde..

Asi tu musí někdo bojovat (energeticky) = žít v tomto systému, ale vyspělí mimozemšťané mají přeci vesmírné lodě, techniku, zbraně – kdyby sem přišli, tak by illumináty porazili rychle.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-25 10:14:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Viděla jsi film Constantine? Jsou tam popsaná pravidla hry. Sice dost stručně, ale je to tam.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-25 10:16:39
Ikona diskutujiciho
sipka

kupodivu jsem to našla: https://www.youtube.com/watch?v=7G_4KfrcYPg

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-09-25 19:23:27
Ikona diskutujiciho
sipka

To je síla. O tomhle filmu jsem vůbec nevěděl. Je s podivem, kolik filozoficky silných filmů hrál Keanu Reeves. Jen nevím, jestli se na to chci dívat, je to klasifikované jako horor :P….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-26 13:53:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš film Constantine? Podle mě je to přelomový snímek pokud divák ví co tam má hledat. Zombíci ani nějaká hrozná krev tam není. Má tam ale prostor temná strana a řeší se tam její motivy a plány s tímto světem.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-09-26 14:02:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, film Constantine. Hmm, jestli říkáš, že to není nějaký krvavý gore, což je pro mě zásadní vědět (protože já a šplíchající krev nejsme kamarádi 😅) a vyskytují se ve filmu takové zajímavé myšlenky, jako v ukázce na youtube, tak se na to kouknu. Díky za doporučení. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-26 14:38:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Není to nějak extrémě hnusný.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-09-25 10:48:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kiana – žiadny vyspelí mimozemšťania nám tu nebudú predvádzať technológie ani nás zachraňovať od Illuminátov, pretože k tomu jednoducho nemajú žiadny dôvod to robiť. To je ako keby si chodila na smetisko krmiť potkany, aby mali lepšiu stravu a nemuseli žrať odpad. Takéto veci nikto nerobí. Navyše aj Illumináti môžu mať tajné zbrane, takže to že by boli rýchlo porazení nemusí byť pravda. Navyše konštruktívny mimozemštania nejdú proti vôli iných bytostí – ani proti iluminátom – takže nejak velmi nezasahujú.

Ikona diskutujiciho peace 2023-09-26 15:46:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechci vypadat jako pesimista, doufám, že tato technologie skutečně funguje a nejspíše může fungovat, ale chtěl bych upozornit na to, že patentový úřad nezkoumá, jestli daný patent funguje nebo ne, prostě když splňuje formální stránku věci, tak jej zapíší, samozřejmě nesmí být patent příliš obecný nebo zahrnovat nějaké základní věci(i když prý i v některých oborech to tak bohužel je a pak se musí platit za používání zcela zřejmých věcí), takže není vůbec zaručeno, že daný patent funguje.. ale proveditelné je to určitě s nějakou technologií, když to hodně zjednoduším tak v podstatě stačí „jen“ změnit souřadnice daného objektu na nějaké jiné souřadnice (protože žijeme v matematickém Matrixu).
Jinak ale moc si nedovedu reálně představit ten bod prozkoumávání vesmíru apod.. To by tam někdo šel buď jednosměrně a nebo by tedy možná tady musel být nějaký obrovský teleportační portál a tam ním přepravit menší portál aby se dalo vracet, nejdříve by se ale samozřejmě muselo nějak zjistit, zda to nevede třeba zrovna do nějaké černé díry, slunce apod. otázkou je jestli otevřený portál má nějaký vliv na obě strany, tj. pokud by na druhé straně zrovna byla ta černá díra, tak kdyby se otevřel portál zrovna na to místo, tak by to teoreticky mohlo „vycucnout“ náš svět do té černé díry.. ale jak píšu jsem téměř přesvědčen, že jsme v matematickém Matrixu a tím pádem jak jsem psal je to jen o přepisu souřadnic, takže by to nemělo mít vůbec žádný vliv. algoritmus prostě pracuje s aktuálními souřadnicemi, objekt který tam vstoupí, jakmile se tam dostane, tak na něj začne působit dané okolí.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek