Pokus provedený CIA potvrzuje, že mimosmyslové schopnosti jsou skutečné

8.3.2020 v Zprávy 5

CIA (Central Intelligence Agency je zpravodajská služba USA) přiznává, že mimosmyslové schopnosti jsou skutečné. Lze je dokonce použít pro účely špionáže.Asi 14 milionů stránek (dříve TOP-SECRET) odtajněných dokumentů od americké CIA bylo nedávno uveřejněno na internetu. Články obsahují četné pozorování UFO. Dále jsou v nich popsané velmi zajímavé paranormální experimenty (včetně programu Stargate).

Konspirační teoretici měli celou dobu pravdu. V těchto četných záznamech je zahrnuta sbírka zpráv o létajících talířích a dokonce recepty na výrobu séra neviditelnosti.

Jaký druh sil CIA testovala?
Mezi nejneobvyklejší části patří dokumenty z projektu Stargate. Vypadá to, že projekt Stargate byl tajné označení pro přísně tajnou jednotku americké armády. Program byl představen agenturou Defence Intelligence Agency (DIA) a SRI International.
Účelem bylo prozkoumat potenciál paranormálních schopností ve vojenských a domácích zpravodajských operacích.
Program Stargate je také jedním z nejzajímavějších a reálných experimentů, jaké byly v tomto rozsahu provedeny. Program Stargate studoval potenciální využití telepatie, telekineze, vidění na dálku, astrální projekce a komunikace s jinými světy.

Byl u toho Uri Geller
Překvapivé je, že nedávno uveřejněné dokumenty zahrnují záznamy o testování ve spolupráci se slavným médiem Uri Gellerem (zahraniční celebrita). Test probíhal v roce 1973, kdy byl Uri již v té době velmi slavným umělcem.


Uri Geller, narozen v prosinci roku 1946 (dnes je mu 73 let), je izraelsko-britský iluzionista, kouzelník, televizní celebrita a profesionální médium. Je známý pro televizní představení ve kterém ohýbá lžíce a provádí další ,,iluze“. Gellerova kariéra kouzelníka trvala více než čtyři desetiletí, s televizními show a vystoupeními v mnoha zemích.

Písemné dokumenty podrobně vysvětlují, jak byl Uri Geller schopen replikovat kresby, které mu byly telepaticky zasílané z jiné místnosti, s překvapivě precizní přesností.

Kompilace obrázků pochází z dokumentů, které mapují průběh pokusů. Srovnávají vysílané obrázky s přijatými vizemi, které zakreslil Uri. Podobných shodných kreseb je v originálním dokumentu mnoho.

C.I.A. na základě výsledků tohoto pokusu uzavírá celou záležitost prohlášením, že: „Prokázal své nadpřirozené perceptivní schopnosti přesvědčivým a jednoznačným způsobem“.

 

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020
dokumenty o projektu StarGate 

Komentáře

Ikona diskutujiciho Aluska 2020-03-08 13:36:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hi, my name is Aluska, and I would like know more about the begins this name or your sames. I’m from Brazil. I have curiosity about universe, energy, espirituality and ocult things and find this website whit my name maybe opened a box for the begins this name.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-03-08 13:43:05
Ikona diskutujiciho
sipka

I’m Alue. Aluska is the name of my site. Angels told me my name and call me like that. But that’s just my story. Your story is probably different.

Ikona diskutujiciho Albiii 2020-03-08 22:56:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tý jo, zajímavý :O to je pokračování toho „ke konci časů nám musejí říct pravdu“? Že takto odtajňují? :O 14 milionů stránek..to si asi za život nepřečtu 😀

Ikona diskutujiciho chleba 2020-03-09 10:31:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uri Geller je provarenej podvodnik. Doporucuju napriklad dokument An Honest Liar. Je to o byvalym kouzelnikovi, kterej svoje znalosti o oblbovani lidi nasledne pouzije na odhalovani vsemoznejch triku a podvodu. Jmeno Uri Geller v tom dokumentu zazni taky.

Ikona diskutujiciho clario 2020-07-04 19:17:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://m.imdb.com/title/tt5112424/

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek