Pozor: Schumannova frekvence je na historickém maximu!

21.6.2023 v Poselství 18

Schumannova frekvence dosáhla mimořádně vysokých hodnot a celý svět se ptá, co to znamená. Je to předpovídaný přechod do 5D, anomálie, erupce na slunci? A jaký to může mít vliv na lidi?
Každou vteřinu se jedinečnou rezonanční komorou mezi Zemí a ionosférou šíří množství impulsů, které vysílají vzájemně se ovlivňující signály všem mikroorganismům. Tyto signály nás spojují s magnetickým polem Země. Schumannovy rezonance, pojmenované po svém objeviteli, pohánějí harmonizační impulsy pro život v našem světě.To, co se v současné době děje, jsou následky dvou slunečních erupcí. V sobotu 17. 6. 2023 došlo kolem 20:30 (EDT) ke sluneční erupci třídy M.1 a 18.6. ráno kolem 9:51 (EDT) došlo ke sluneční erupci třídy M.2.

Víkend 17.-18.6.2023 byl kosmicky velice aktivní
Schumannova rezonance je vibrační frekvence a amplituda naší planety, je to tlukot zemského srdce. Byla zaznamenána ohromující hodnota 185hz, přičemž normální průměrná hodnota byla po tisíce let 7,83hz. Za zmínku také stojí, že v roce 2019 bylo naměřené maximum 24Hz a už to bylo fakt hodně, byly tomu zde i věnované dva články.

Aktuální frekvence navíc vykazuje zcela jiný vzor, než kdykoli předtím. Vidíme nádherné geometrické, téměř mozaikové dílo s víry, které vypadají téměř jako šroubovice DNA. Někteří lidé skutečně věří tomu, že se jedná o frekvence, které mají aktivovat uspané části naší DNA a pozvednout nás do vyššího stavu vědomí a bytí. Traduje se, že se může jednat o aktivační kódy pro lidstvo.

To, co vidíte na grafu níže, je naprosto mimořádný úkaz:

Jak číst vyobrazený graf: Horní osa grafu se schumannovou rezonancí zobrazuje datum. Zelená barva ukazuje, co se ještě považuje za normální pulsy elektromagnetické frekvence. Bílá místa ukazují na abnormální chování a to jsou chvíle, kdy reagují živé organismy a kdy je mnoha lidem nedobře.

Frekvence ukazuje, kolik vlnových cyklů nastane za sekundu. 1 Hz znamená 1 cyklus za sekundu, 40 Hz znamená 40 cyklů za sekundu. Amplituda je velikost vibrací, jak velká je vlna, a graf zobrazuje variační kmitočet v Hz a amplitudu pomocí bílé barvy.

Můžeme logicky vyvodit, že velké výkyvy energie v elektromagnetických frekvencích a po dlouhou dobu ovlivňují naše tělesná těla. Tyto extrémní energetické frekvence pomáhají lidstvu k probuzení.

Magnetosféra (ochranné magnetické pole, které obklopuje naši planetu) stále častěji přijímá kladně nabité částice plazmatu z vnějšku naší sluneční soustavy. V důsledku různých druhů toxických experimentů prováděných lidstvem a zásahů do přírody bylo za velmi dlouhou dobu oslabeno asi o 20%. Tím vznikl v magnetosféře otvor – slabší ochrana. To umožňuje, aby na naši planetu pronikaly takzvané „kladně nabité protonové částice“ nebo „plazmové vlny kladných částic“, které ji ionizují.

Po této úžasné geometrické podívané nastal na 13 hodin výpadek, kdy ruský zdroj http://sosrff.tsu.ru žádné hodnoty neukazoval. Následně doplnili data, na kterých již žádný silný výkyv vidět není. Zvláštní dokonce je, že geometrická vlna byla zpětně přemazána v čase a nahrazena jiným, téměř prázdným obrazem. Nyní web vypadá, jakoby se od 17.6. a dále nic nedělo… Jakoby správci webu z nepochopitelného důvodu nechtěli, aby to někdo viděl. Jaký by mohli mít k cenzuře a výměně záznamů důvod? A cenzurují pravá data i nyní, právě v tuto chvíli? To se můžeme jen dohadovat… Je možné, aby právě teď přicházely aktivační frekvence, zatímco koukáme na vymazaný graf? Proč nesmíme vidět pravdu? A na čí příkaz asi data vyměnili?

Přepólování země v roce 2023?
Místy zaznívají hlasy, že se jedná o předzvěst přepólování Země v roce 2023. Pak také zprávy, že se póly rovnoměrně multiplikují a po přepólování se zase srovnají do původního počtu. Tato prohlášení nejsou podložena žádným zdrojem a můj kompas se chová normálně, nicméně na (opět neozdrojovaném anonymním) ohlasu, že severní magnetický pól už je za 40. stupněm SŠ, něco pravdy být zřejmě může. K tématu jsem našla:

„Mezi lety 1990 a 2005 došlo ke zrychlení pohybu magnetického severu z běžných 0 – 15 km za rok na 50 – 60 km za rok. Ke konci října 2017 překročil magnetický pól datovou hranici ve vzdálenosti 390 km od geografického pólu a nyní míří k jihu. Magnetické pole Země existuje, vzhledem k vířivému pohybu oceánu přehřátého tekutého železa, které tvoří vnější část zemského jádra. Jako otáčející se vodič v dynamu, toto pohybující se železo vybuzuje elektrický proud, který generuje naše neustále se měnící magnetické pole. Sledování změn v magnetickém poli proto může napovědět výzkumníkům jak se železo v jádře pohybuje. S využitím dat získávaných trojicí satelitů Swarm (ESA) během dvaceti let se ukazuje, že pozice severního magnetického pólu je z velké části určována rovnováhou mezi dvěma rozsáhlými laloky negativního magnetického proudu na rozhraní mezi zemským jádrem a pláštěm pod Kanadou a Sibiří. Současný výzkum ukazuje, že změny vzoru v tocích uvnitř jádra mezi lety 1970 a 1999 vedly k zužování Kanadského laloku a ke znatelnému zeslabení jeho projekce na povrchu. Jednoduché modely vycházející z tohoto předpokladu popisují budoucí změny magnetizmu Země v příštích deseti letech tak, že severní magnetický pól bude pokračovat v současné trajektorii a přiblíží se k Severní Zemi a k poloostrovu Tajmyr (Rusko) o dalších 390–660 km.“ (zdroj)

Bylo vám o víkendu zvláštně nebo blbě?
Silné výkyvy v magnetickém zemském poli doprovázejí u lidí psychické a zdravotní symptomy. Každý člověk reaguje trošku po svém, v závislosti na svém duševním a tělesném stavu. Silná schumannka může vyvolávat neklid ducha, jak v podobě zvýšené podrážděnosti a citlivosti, tak i v podobě náměsíčnosti a velmi živých snů, nebo potíží se spaním. Někteří lidé mohou být vnitřně vedeni do meditace, zklidnění se, do hry na hudební nástroje, nebo si mohou chvílemi připadat opile, nebo mít závratě.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2023Komentáře

Ikona diskutujiciho armag 2023-06-21 06:39:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Samozřejmě, že to je špatně a to, že ty geometrické tvary jsou tak pravidelné jasně ukazuje, že to je vyvoláváno uměle.
Protože čím nižší frekvence tím lépe. Je to stejné jako u mozkové činnosti, tam je také lepší být ve stavu, kdy mozek jede na méně než 13 Hz.

Ikona diskutujiciho Josef 2023-06-21 07:16:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám tu čest a výsadu být Starssed a taky pracovníkem světla. Taková Schumannka je bezpochyby důsledkem skutečnosti, že naše sluneční soustava stoupá do vyšších kosmických souřadnic a přijímá nové světelné kódy, které aktivují naši DNA. Než jsme před eóny let spadli z milosti a začali se řídit egem místo srdcem tak naše 12-ti dimenzionálni DNA atrofovala jen na současnou šroubovici s dvěmi vlákny. Jak jsme opustili věk Ryb a vstoupili do věku Vodnaře šechno se vrací do naší boží dokonalosti. Pokud chce někdo vědět co se s námi jako s lidstvem a planetou Zemí děje doporučuji vyhledat na Youtube kanál Patricie Cota Robles, která je skvělou a úžasnou učitelkou všech pracovníků světla na Zemi. Josef

Ikona diskutujiciho Eva 2023-06-21 07:40:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alusko
Pořád přemýšlím, proč mám závratě a tak mám aspoň naději, že to jednou přejde. Někdy je mi opravdu mizerně, ale jelikož můj přítel má nádor před operací, tak jsem to dávala do souvislosti..
Děkuji za všechny zajímavé články.

Ikona diskutujiciho Jojo 2023-06-21 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Schumanku sleduji denně a byla jsem v šoku když jsem objevila tuto krásnou „krajku“. Hned jsem se pídila co se děje a bylo mi řečeno, že přístroj se jim rozbil. Jinak od vícero lidí vím, že v tomto období měli zvýšenou bolest hlavy a já sama jsem byla mírně podrážděná…….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-21 11:28:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem byla náměsíčná a to tak, že velmi. Šla jsem na procházku. Ale dopadlo to dobře. 😀 Na rozbitý přístroj proto nevěřím. Ten víkend byl fakt divný.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-06-21 11:58:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za článok. Je to zaujímavé, ale nie všetko je tak ako je napísané. Web http://sosrff.tsu.ru/ patrí monitorovacej stanici v rusku, oblasť Tomsk. Jej prijímač, ktorým merajú SR má schopnosť merať maximálnu frekfenciu len do 40 Hz. S takýmto prijímačom je celkom nemožné prijímať a teda aj merať frekfencie 185 Hz. Keď sa hovorí o SR, tak pre všetko živé na planéte je najdôležitejšia prvá rezonančná frekfencia a tá ma frekfenciu 7-8 Hz, výnimočne až do 12-14 Hz. Merajú tuším štyri harmonické označené ako F1, F2, F3 a F4.
Zrejme by bolo potrebné vedieť čítať tie grafy, pretože ‚Y‘ súradnica toho grafu s číslom 185 v krúžku má najvyšší rozshah 40 Hz. Odkiaľ zobral autor číslo 185, vie to niekto vysvetliť? Výpadok nie je nič zvláštne, občas sa robí aj údržba a kalibrácia aby to meralo presne. Môžete si všimnúť, že je to merané až na stotiny Hz. Ak by to niekto chcel porovnávať s erupciami, tak najsilnejšia bola v januári a to triedy X, kedy v US boli uzemnené lietadlá, tuším dva dni vôbec nelietali a vysvetlovali to závadou na software.
Najnovšie výskumy vedcov nového paradigmatu naznačujú, že v strede Zeme nie je tyčový magnet čo je už prekonaná teória a dokonca ani železné jadro, ale plazma, viď. napríklad materiály Nassima Harameina. Plazma je vodivá, je to vodič elektriny a to naznačuje, že magnetické pole je vytvárané inak, ako nám tvrdí súčasná veda. Ani tzv.dynamová teória nie je správna a autor tej teórie to pripúšťa i keď nie verejne.

Ikona diskutujiciho Sojina 2023-06-21 14:50:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, a kdyz sem o vikendu nic nezaznamenala, nejsem tedy dost vedoma?Nic me nebolelo, mela jsem naopak skvelou naladu, spim teda hur nebo spis mnohem mene hodin uz tak 2 tydny,ale to bych tomu nepripisovala.
Vsichni vsude pidou, ze je jim zle, boli hlava a me nic…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-21 15:26:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Citlivost na cokoliv, včetně schumannky, je individuální věc.

Ikona diskutujiciho Maroš 2023-06-21 15:58:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Posledné 2 týždne mám také stavy, že vidím do krátkej budúcnosti. Viem čo sa stane za dákych 10-15 minút. Viem aj čo mi kdo odpovie na otázku, ktorú sa spýtam. Niekto by mohol povedať, že to mám na základe intuície, ale ja to vidím normálne, síce iba ako útržok. A verím tomu, že to súvisi práve so zmenami vibrácii našej planety. Takže sa máme na čo tešiť 😀

Ikona diskutujiciho Silent 2023-06-22 13:05:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle se týká schopnosti číst-vidět časové linie mimo přítomný okamžik v nejvíce pravděpodobné budoucnosti. Ve fyzické realitě existuje jenom přítomnost..ale jako informační pole existuje i budoucnost..tj budoucnost má pravděpodobně jakési „vyjeté“ koleje událostí, ve kterých se přítomnost pohybuje jako kulečníková koule v nějakém „korýtku“..k tomu aby to „korýtko“ opustila a vydala se jiným směrem je zapotřebí energie..čím více událostí by se muselo změnit, tím více energie by muselo působit..budoucí událostí se nejspíš neustále „přepočítavají“..můžete s tím experimentovat a zkusit změnit něco malého co vidíte že se stane. Myslím, že intuice funguje stejně, s tím, že toto skenuje podvědomí a člověk má pak od něj signály, pocity že musí něco udělat apod..jasnovidec už to vidí přímo, jako děj za zavřenýma očima..Do letadla které spadne intuitivně nebo jasnovidně nenastoupíte, ale nezabráníte tomu..stane se to..Jógíni nejvyššího stupně umí s tímto pracovat..zkuste knihu Životopis Jóganandy..I a II díl. Bylo by asi možno říci, že umí opět v určitých mezích „přeprogramovat“ „Matrix“.

Ikona diskutujiciho Robin Hood 2023-06-21 21:56:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Shumannův rezonanční graf vyjádřený z hlediska energie barevným kódováním :
●modrá Homestáza/klid ●červená/Hustota/zablokování ●zelená 3D čistící energie ●bílá 5D světelné kódování https://www.5dearthproject.com/SPACE-WEATHER-TOOLS/ https://gcpdot.com/

Ikona diskutujiciho kiana 2023-06-21 22:37:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je skvělý a zrovna jsem o víkendu i měla obtěžující myšlenky/emoce.
V poslední době jsem zaznamenala změnu ohledně traumatu (že se lépe zpracovává nebo pustí).
Takže určitě se něco (co je zmiňováno v článku) děje!

Ikona diskutujiciho kiana 2023-06-22 21:42:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkouším najít aktuální (online) schumannovu resonanci graf, ale nějak se mi to nedaří (všude obrázek buď chybí a nebo je to celé černé=výpadek asi stále trvá).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-23 11:14:34
Ikona diskutujiciho
sipka

tohle je zdroj odkud to všichni berou: http://sosrff.tsu.ru

Ikona diskutujiciho dodo 2023-06-23 21:05:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď nič iné nenájdete, skúste sa opýtať na hvezdárni. Na Slovensku je to možné tu:
https://www.sdetmi.com/podujatia/detail/41312/astronomicke-a-geofyzikalne-observatorium-uk-v-modre/

Naposledy keď som tam bol, robili aj merania Sch-R.

Ikona diskutujiciho Aziza 2023-06-23 15:45:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Víkend 17. – 18. 6. 2023: testování generátorů 5G sítí. Vytáhlo to na povrch spoustu zasunutých problémů a nevyřešených karmických kauz, které už je potřeba řešit jak sůl. Jen ať to lítá:-)

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-06-26 18:49:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

kdyby nás toto dokazálo přenést do 5 dimenze tak jedině dobře ale k tomu zřejmě nedojde to by ta sluneční erupce musela být asi 100 krát větší a na to sluničko asi nemá

Ikona diskutujiciho Daniel Vítek 2024-01-30 19:02:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to opravdové!!
Dobou, co to naměřovali se mi udělalo velmi velmi divně až k nevolnosti jen po láhvi Vincentky!!
Chápete to?! Po blbé minerálce..
Vypadá to falešně, ale ujišťuji vás, že to bylo skutečné.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek