Změny Schumannovy rezonance a její vliv na člověka 1.díl: Záhadné fyzické symptomy

17.4.2019 v Spiritualita 18

V současné době na Zemi není jediná osoba, která by necítila zvláštní a nevysvětlitelný fyzický příznak, díky kterému by se cítila nepříjemně. Mnozí lidé nechápou, proč k tomu dochází, a někteří jdou k lékaři, aby zjistili, že s nimi není nic špatně. Lékaři však zjišťují, že vzniká fenomén nevysvětlitelných „psychosomatických“ jevů. Existují vědecké důkazy o tom, že se na naší planetě děje něco, co s námi občas pěkně zatřese. Mnohé důkazy pochází z ruské webové stránky http://sosrff.tsu.ru, která sleduje Schumannovu rezonanci.

Co je to Schumannova rezonance?
Schumannova rezonance je globální elektromagnetická rezonance pojmenovaná fyzikem Winfriedem Otto Schumannem.Schumannovy rezonance jsou zvýšené hodnoty v pozorovaném spektru velmi nízkých frekvencí elektromagnetického záření, zachytitelné na povrchu Země (či jiných planet s ionosférou). Vznikají v atmosféře jako globální resonance elektromagnetického záření, způsobeného blesky. Hloubka průniku vln takové frekvence při skin efektu do mořské vody je přibližně 100 metrů. Jsou pojmenovány po německém fyzikovi Winfriedu Ottovi Schumannovi , který je teoreticky předpověděl v roce 1955. Jejich základní frekvence se pohybuje kolem 7,83 Hz, další resonance jsou pak 14,3 Hz, 20,8 Hz, 27,3 Hz a 33,8 Hz. Hodnota základní frekvence je dána počtem oběhů elektromagnetické vlny kolem obvodu Země za 1 sekundu.“ (zdroj)

Jak můžete vidět, toto vysvětlení nám říká, že jsme v poslední době měli spoustu blesků, pokud si prohlédnete grafy, které se vám chystám ukázat. Vědecké důkazy ukazují, že něco ruší nebo šíří elektromagnetickou frekvenci na planetě.

Po tisíce let byla Schumannova rezonance měřena v hodnotách 7,83 hertzů nebo v mělkých vrcholech v závislosti na tom, kolik bouří je v té době na planetě. Ruská internetová stránka http://sosrff.tsu.ru je jednou z mála veřejných stránek, která zveřejňuje denní údaje o aktuálních výkyvech Schumannky. Důvody proč je tak málo zdrojů jsou nejasné, ale zdá se to jako snaha skrýt data před očima veřejnosti.

Normální hodnota je 7.83 Hz

Jak ovlivňuje Schumannova rezonance člověka?
Jako duchovní bytost spojená s lidským tělem, jsme také spojeni s vědomím a energetickým polem Země. Aby člověk zůstal v synchronizaci s planetárním složením a frekvencemi, má lidské tělo automatický systém, který se může v případě potřeby znovu skalibrovat se svým prostředím.

Když není aurické pole člověka synchronizováno, je pro emocionální, mentální, duchovní a éterická těla obtížné synchronizovat se s fyzickým tělem a frekvencí Země. Současně může výbuch magnetických frekvencí na Zemi narážet na jakékoli energetické blokády v našem aurickém poli, které mohou způsobit, že fyzické tělo zůstane na nízkém nebo stagnujícím ELF (extrémně nízká frekvence).

Výbuchy vyšších frekvencí jsou dobrou věcí pro očistění aurického pole člověka, pokud je prováděno s mírou. Pro příklad, člověk spíš lépe snese ránu z domácí elektrické zásuvky, než aby do něho venku uhodil blesk.

Duchovní a metafyzické vysvětlení zvyšování frekvence fyzického těla spočívá v tom, že čím vyšší je frekvence, tím méně je těžká a hustá realita, kterou člověk zažívá. Cílem je přeměnit hustou ovládající realitu, kterou prožíváme, způsobem který sjednocuje lidstvo ve vyšším vědomí založeném na lásce, zatímco stále existujeme ve fyzickém těle. Toho lze dosáhnout pouze uvolněním energických bloků z minulosti a z dětství, které udržují člověka ve vytváření opakující se iluze těžkosti a neschopnosti ve fyzické realitě. To umožní fyzickému tělu harmonicky vibrovat s planetární frekvencí a mít zdravý tok energie uvnitř těla, který zabraňuje stárnutí a nemoci.

Je-li člověk uvězněn ve starém vzorci, nebo je snad sražen či spokojen v nízké frekvenci, pak výbuch schumannovy frekvence může udělat jednu ze dvou věcí:

Pokud osoba pozvedla své vědomí natolik, aby si uvědomila, že se něco děje a je schopna mít otevřenou mysl a otevřené srdce, pak začne tyto frekvence přijímat. Tak rychle, jak jí to její mysl a duch dovolí.

Absorpce těchto frekvencí způsobí, že voda v lidském těle začne vibrovat na frekvenci vrcholu.

To může způsobit mnoho nepříjemných příznaků, ale nakonec je to také důkaz, že se něco skutečně děje na naší planetě a s naším vědomím.

Graf mapující schumannovu rezonanci. V obdobích, kdy dojde k výrazné změně této frekvence, pociťují to na sobě všechny živé organismy.


Několik nejběžnějších příznaků těchto vrcholů v elektromagnetické frekvenci Země, je:

Návaly horka – jak tělo rychleji vibruje, vytváří teplo
Rozmazané vidění a slabost
Závratě
Nepravidelný nebo vynechávající tep
Nevysvětlitelné bolesti, které mohou záhadně přijít a odejít
Zvonění v jednom nebo v obou uších. Vysoké kmitočtové frekvence, harmonické tóny, nebo někdy dočasné zhoršení sluchu
Výkyvy nálad, jak naše emocionální bloky odcházejí.
Extrémní únava nebo extrémní výbuchy energie v závislosti na druhu frekvence, kterou jsme v té době zažili. Také záleží na tom, jak se s tím jednotlivec umí vypořádat.
Zesílená intuice, hlubší smysl pro poznání nebo zapamatování si věcí, které vás provedou potížemi, a zvýšená schopnost šestého smyslu (mimo dotek, chuť, pocit, sluch a zrak)
Nevolnost
Příznaky podobné chřipce
Problémy se střevy
Extrémní hlad nebo nedostatek hladu – jiné než obvykle
Úzkost a aktivace režimu ,,bojuj nebo uteč“Pokud některé z těchto destruktivních symptomů přetrvávají, aniž by člověk dělal věci, které by pomohly tělu se aklimatizovat, určitě by to mohlo vyvolat pocit, že máme nějakou nemoc a můžeme se cítit, jako bychom umírali.

Ve skutečnosti je to očištění, aby bylo možné se aklimatizovat. Fyzicky velmi podobné tomu, jako by tělo zojovalo s chřipkou, nebo viry. Pokud je člověk zcela nevědomý a není starostlivým, soucitným člověkem (není oduševnělý), tyto frekvence ho budou dráždit a rušit, a s největší pravděpodobností nebudou integrovány do jeho organismu. Tito lidé proto zůstanou na nízké frekvenci a nebudou těžit z příchozích vln energie.

Mohlo by to dokonce způsobit, že se jejich fyzické tělo vypne, protože nebude schopno zůstat v souladu s frekvencí naší planety. Někteří lidé to bohužel fyzicky nezvládají a my v tuto chvíli vidíme některé, jak odcházejí (umírají). Někteří lidé se rozhodli, že tuto změnu ve frekvenci nevyužijí, nebo prostě nemají dostatek energie, aby ji zvládli. A nikdo nikdy stejně doopravdy neumírá, pouze měníme svoji formu. Tito lidé jednoduše přecházejí na jinou frekvenci mimo omezení fyzického těla a jdou tam, kam potřebují, aby mohli pokračovat ve své cestě.

 

Jak aklimatizovat tělo, aby přijalo vyšší frekvence
Existuje mnoho způsobů, jak se přizpůsobit energii, ale zde je několik nejběžnějších:

Meditace (Ne ten druh meditace ke spojení se s astrálními bytostmi, nebo snaha astrálně cestovat.) Mír, pauza, zklidnění dechu a zaměření na tok energie funguje nejlépe a meditace otevřeného třetího oka je také dobrá.
Uzemnění – Bosé nohy na zemi, strávení více času v přírodě, koupele v mořské soli, jíst uzemňující potraviny.
Požádejte své vyšší já, aby vám pomohlo s aklimatizací, zejména pokud trpíte.
Pijte hodně čisté vody! (Žádný fluorid nebo chlor, kupte si filtr).
Odpočinek – tělo má nezvyklou schopnost přenastavit se samo, když spí nebo leží v klidu.
Milujte se a starejte se pečlivě o své tělo.
Jemné cvičení – pohybujte energií k uvolnění blokády a podpoře správného toku energie.
Plnohodnotné potraviny – na rozdíl od zpracovaných potravin nebo GMO potravin.
Masáže
Naslouchejte svému tělu a dělejte to, co cítíte jako správné a co vám dělá dobře.

Přejít na druhý díl ZDE

 

 Komentáře

Ikona diskutujiciho armag 2019-04-17 10:28:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Změna Schumanovy rezonance je skutečně zajímavá, protože hodně dlouho byla pod 10 Hz. Přestože došlo k jejímu zdvojnásobení, tak jsem si ničeho zvláštního nevšiml.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-04-17 10:41:13
Ikona diskutujiciho
sipka

A to já zase jo, bývalo mi občas blbě. Ale teď v poslední době víc reaguju na nízký tlak a na slunko zalezlo/vylezlo.

Ikona diskutujiciho Sebastian 2019-04-19 21:58:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue presne to som si vsimol aj u seba, slnko zapadne – chcem ist spat, slnko vychadza – zobudzam sa s nim 😮🤔
Je to velmi zvlastne obdobie…

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-04-17 13:05:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Extrémní únava je u mě velmi častý jev, takže nevím, jestli to s tím může mít spojitost, ale spíše to je nedoladěným životním slytem….

Ikona diskutujiciho Jana 2019-04-17 17:17:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za výborný článek!

Ikona diskutujiciho Choco 2019-04-17 18:15:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A já si říkala, že mi poslední dobou nějak blbnou uši. Rozmazané vidění a slabost taky sedí… unavená jsem byla vždycky 😀
Těším se na pokračování :3

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-04-17 19:13:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý článek. Pamatuji, že jsi kdysi vedla v zápisníčku i Bovisi. Bude to zase fungovat? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-04-17 19:27:11
Ikona diskutujiciho
sipka

možná navážu na aktualizace zlatého věku, ale denně zapisovat je otročila, noví lidi ty grafy stejně nechápou, ptají se pořád na to samé, nebo píšou nesmysly… takže asi změním formu

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-04-18 22:22:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyby to nějak šlo, tak super by bylo kdyby graf Bovisu byl přímo na tvých stránkách a aktualizoval se podle původního zdroje. Nerozumím programování, takže nevím, jestli je to možné. Je to jen nápad, bylo by to zajímavé 🙂

Ikona diskutujiciho Svetlusa 2019-04-17 22:10:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skôr ako na sebe som si všimla neprimerané reakcie okolia. Aj na malé podnety ľudia reagujú vznetlivejsie. Keď ma schumannova krivka výkyvy, spätne som si ju pozrela a sedelo mi to.

Ikona diskutujiciho Jantar 2019-04-17 23:23:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosim o info, jake hodnoty BOVIS byly kolem 24. – 26. března. Pro me osobne probehly velke zdravotni zmeny. Dekuji, J

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-04-18 10:00:52
Ikona diskutujiciho
sipka

pokusím se v nejbližší době sestavit aktualizační okénko k tématu

Ikona diskutujiciho chleba 2019-04-18 09:49:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

muze mi nekdo vysvetlit, proc je zminenej skin efekt (kterej se tyka stridavyho proudu) a blesky (ktery jsou stejnosmernej proud) v jedny vete?

Ikona diskutujiciho Radim 2020-04-21 13:56:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Skin efekt vzniká také v případě dynamiky (dynamické složky) stejnosměrného proudu. A ta je u blesku jistě nezanedbatelná.

Ikona diskutujiciho Mirek 2020-10-05 22:37:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně tak, blesk je jednosměrný, ale ne stejnosměrný (ustálený). Ustálený proud vyvolává neměnící se magnetické pole, které v jiných vodičích nevyvolává proudy. Kdežto blesk je impuls, vyvolá obrovské změny magnetického pole a tím v blízkých vodičích velké proudy. Takže tím je opravdu blíž střídavému proudu. Tím nechci říct, že vysvětlení z Wikipedie je pochopitelné a jasné, spíše bych ho (laicky) řadil k „vědeckým“ propagandistickým tvrzením, jako je třeba Einsteinovo E=mc2.

Ikona diskutujiciho Prodost 2019-04-18 18:57:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkusili jste se zamyslet nad tím, proč na Zemi ubylo vodních srážek, prakticky už nejsou normální příjemné deště, když tak přívaláče, proč srážky většinou či spíš pouze v zimě a kdy jste naposledy viděli skutečnou krásnou sněhovou vločku? Myslím, že je to jasné. Elektromagnetické frekvence-EMF. Ty antropogenní, zejména vojenské. Vysokofrekvenční. Máte-li doma mikrovlnku, dejte do ní šálek vody a zapněte. Ihned se začne vařit. Proč? Když dáte vařit vodu na plotnu, vstupem tepla se zvyšuje frekvence až se začne vařit. Funguje to i opačně, vystavení vody vysoké frekvenci se zvyšuje teplota a taky se začne vařit. Jasné? Ani nedokážu vyjmenovat všechny antropogenní zdroje vysokých frekvencí od pozemních po satelitní, civilní i vojenské (např. HAARP). Zkrátka vysoké frekvence v prostoru mezi nebem a zemí účinně brání přirozenému vzniku vodních srážek a tím se skutečně mění klima na Zemi. K horšímu a až život ohrožujícímu stavu. K rozpadu vody na plynnou směs H +O2 je zapotřebí frekvence o málo větší než 43 GHz. S jakými frekvencemi hodlá „pracovat“ internet 5G? Inu ti, kdož se Zemí nakládají jako s kopacím míčem se velmi pravděpodobně i touto cestou v kombinaci s jinými snaží vypořádat s přelidněním. A dlužno konstatovat, že homo sapiens, když homo by dávno stačilo je skutečně invazivním druhem

Ikona diskutujiciho Romana 2019-09-25 12:52:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Prodost: Dobrý den, můžu prosím zkopírovat Váš komentář na svůj FB? Moc se mi líbí. Děkuji

Ikona diskutujiciho Marek 2019-06-02 08:36:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Po tisíce let byla Schumannova rezonance měřena v hodnotách 7,83 hertzů nebo v mělkých vrcholech v závislosti na tom, kolik bouří je v té době na planetě.“
Máte prosím nějaké záznamy že tomu tak po tisíce let bylo? Stačilo by mi to tak od roku 1500 př.n.l. do cca 420 000 př.n.l.

děkuji

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek