Praktické tipy pro zlepšení duchovních vibrací vaší domácnosti

28.10.2021 v Energie 1

Dnes se dozvíte o prostředcích, které lze použít k neutralizaci rušivých energií v domě. Uplatňováním těchto rad postupně docílíte zvýšení žádoucích, konstruktivních energií. Mimochodem u toho například i zjistíte, že se vám mnohem lépe pracuje v čistém uklizeném prostředí, než v neuspořádaném chlívku. Je to tím, že duchovní vibrace čistého uspořádaného prostředí jsou mnohem lepší, než vibrace prostředí neuspořádaného a špinavého.Zde jsou praktické rady, které přináší duchovní věda o prostorách Vastušastra, pro zvýšení příznivých frekvencí v domácnosti.

Vyhýbejte se činnostem, které přitahují nebo generují destruktivní vibrace:

Vyhněte se experimentování s rituály nebo hrami, které mají přitahovat duchy.

Z duchovního hlediska je prospěšné v domácnosti nekouřit a nepít alkohol. Kouření podněcuje jemnohmotná těla zemřelých předků, takže mohou přijít do domu a šířit zde temnou energii, když tam člověk kouří.
Pití alkoholu v domácnosti podobně přitahuje jemnohmotná těla zemřelých předků a jejich černou energii. Kromě toho alkohol sám o sobě přitahuje destruktivní energii, která duchovně znečišťuje prostor. Proto by bylo vhodné žádný alkohol v domácnosti ani neuchovávat.

Nenechávejte po delší dobu zapnutou televizi, protože šíří destruktivní energii po celém domě. Když je televize vypnutá, je vhodné její obrazovku přikrýt čistou látkou, protože obrazovka může vyzařovat špatné vibrace, i když je televize vypnutá.

Nepoužívejte v domácnosti nadávky a sprostá slova. Tento typ jazyka přitahuje a šíří destruktivní energii. Jak myšlenky a záměry člověka, tak i samotná slova, mohou duchovně znečistit prostředí.

Je vhodné mít dveře do koupelny a na záchod vždy zavřené, protože v této místnosti je z pochopitelných důvodů horší energie a ta by se otevřenýma dveřma rozlévala po celém domě. Ze stejného důvodu je lepší mít horní kryt záchoda vždy zavřený.

Špatné duchy také přitahují zrcadla, z toho důvodu je nemějte tam, kde spíte, nebo kde přes den trávíte hodně času. Nejlepší místo, kam dát zrcadlo, pokud ho potřebujete, je chodba.

Vneste do domácnosti dobrou energii
Pro přivedení dobré energie do domácnosti můžeme udělat následující:

Udržování čistoty a pořádku je velice důležité. Existuje jedno přísloví: „Kde je čistota, tam je Bůh“, nebo „Čistota je vedle zbožnosti“. Čistotnost a pořádkumilovnost jsou duchovně kvalitní vlastnosti. Měli bychom stále udržovat svůj domov čistý, protože špína přivolává destruktivní energii a narušuje tok dobré energie.

Pravidelně větrejte, za dobrého počasí mějte okna na ventilačku. S čistých čerstvým vzduchem přijde do vašeho domova i dobrá energie. V zatuchlém domě s vydýchaným vzduchem vám bude akorát špatně a budete unavení.

Rostliny v okolí objektu jsou též podstatné. Stejně jako pozemek a prostory vyzařují určité vibrace, dělají to i rostliny ve vašem okolí a v domě. Některé rostliny mají tendenci vyzařovat více příznivých vibrací, než jiné. Výsadba takových ,,duchovních“ rostlin učiní jejich okolní prostor energeticky čistším. Příkladem takových výjimečně prospěšných rostlin jsou bazalka posvátná (tulsí), chryzantéma, ibišek a banánovník. Mějte takové rostliny vysázené kolem domu a mějte je i v domě.

Význam duchovní praxe
Následující tabulka uvádí srovnávací význam různých prostředků pro zlepšení duchovních vibrací v domácnosti.

Srovnání důležitosti opatření při energetické očistě domova

 Opatření  význam v %
 Duchovní praxe obyvatel domova  30%
 Obyvatelé domova mají dobrý a čistý charakter  30%
 Rituály k očištění prostor  14%
 Návštěvy vysoce duchovně vyspělých osob  10%
 Pravidelné větrání  2%
 Odstranění závad, které přispívají ke špatným energiím v domě  2%
 Vyhnutí se experimentům s přivoláváním duchů (např. Ouija tabulka)  2%
 Jiné (třeba pěstování ochranných rostlin kolem domu jako bazalka)  10%
 100%

 

Obyvatelé domu musí mít dobrou osobnost. Pokud tomu tak není, mohou se snažit o své zlepšení a pomůže jim i duchovní praxe.
Naše duchovní praxe ovlivňuje také duchovní vibrace našeho domova. V místech obývaných duchovně vyspělými lidmi, jsou nesmírně příjemné frekvence.

Zavedením popsaných pravidel se můžete vyhnout destruktivním vibracím a zajistit, aby váš domov přitahoval prospěšné duchovní vibrace. Body uvedené v tomto článku jsou užitečné nejen pro domácnost, ale i pro kanceláře, obchody atd.

Duchovní praxe dále konstruktivně formuje naši osobnost a výrazně zlepšuje vibrace našeho domova. Kromě toho nám duchovní praxe pomáhá skutečně rozpoznat příjemné a nepříjemné vibrace v daných prostorách a pochopit důvod jejich výskytu.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Henok 2021-11-13 11:55:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,
tvé poznatky jsou ověřené staletími a poznáním od předků. Proto rodiče vedou k pořádku své děti. Lidé to, co píšeš mají vrozené. Problém je v pubertě dětí. Chovají se stejně ve všech rodinách. Čím myslíš, že to je ? Nějaký obecný duch nesvatý ? Jakmile se zamilují, chovají se zase jako lidé.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek