Pravda o sektě AllatRa: Svědectví bývalé členky

4.6.2024 v Zprávy 7

Eva strávila deset let v náboženské sektě AllatRa poté, co ji k tomuto společenství přivedla její nejlepší kamarádka. „Myslela jsem si, že mně by se tohle nestalo, že bych nenaletěla a do žádné sekty se nenechala zlákat. Ale může se to stát úplně každému, přichází to plíživě a pokud vás tam zatáhne někdo, koho máte rádi a věříte mu, je to jednoduché,“ vysvětluje.

 

 

Komentáře

Ikona diskutujiciho není 2024-06-04 09:13:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V době před internetem bylo nezbytné chránit lidi právě tou osobou, která jim předávala potřebné informace a po jejím zatčení a mučení a smrti, protože její učení bylo většinou v rozporu s tvrzeními a zájmy těch nejmocnějších, se stala vzorem. V dnešní době se lze odvolat na cokoliv, co kdo údajně někde četl a takové osoby už není potřeba. Ale je nutné působit nějak obdobně. To samozřejmě probíhá.

Ikona diskutujiciho Přemek J 2024-06-05 06:13:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je vidět, že se lidská psychika stále potýká s nedostatkem osobní integrity, osobního vědomí a svědomí a intuice. Video v čiré podobě ukazuje osobu, která uvěří „spasiteli“ a pak zatratí všechny, kdo jsou „spasitelova“ národa. Nepochopení cílů SVO znamená, že se ta nešťastná osoba plácá mezi externími matricemi (paradigmaty) a neví o světě a o tom, co se na něm nyní děje a proč, zhola nic. Stvořitel nikdy nechránil ty, kteří byli snadnou kořistí různých „spasitelů“. zato pomáhá těm, kteří sami dychtí po vědomém poznání, nepodléhají zdánlivě andělským bytostem a sami si vytvářejí svoji lidskou duši. Proto vždy platí: Spasitel je ve mně – je to moje duše.

Ikona diskutujiciho dodo 2024-06-05 15:04:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

UFO komunita je to isté, tak isto trollia farma. Tam nejde o nejakú pravdu, ale o finančný zisk z predaja kníh, článkov, audio/video dokumentov, členských príspevkov, prístupu na konferencie a pod. Rôzny aktéri a spoločnosti zarábajú na týchto veciach milióny až stovky miliónov US$. Samozrejme, že to, čo produkujú nemôže byť 100% klamstva, to by im nikto nezožral. Používajú osvedčenú taktiku kedy je klamstvo namiešané s určitým minimálnym podielom pravdy.

Existuje mnoho takých expertov ako Danilov,

napr.: Bhagwan Shree Rejneesh (spirituálny vodca)
https://en.wikipedia.org/wiki/Rajneesh

alebo:
https://en.wikipedia.org/wiki/Jim_Jones

Ikona diskutujiciho armag 2024-06-09 13:08:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

takových je. Ještě před pár měsíci byl v ČR extrémně populární Auroran, ale jsou i další podobní šíbři.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-06-09 18:19:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Stejně je ale fascinující, jak dokázal strhnout davy na evidentní pytlovinu.

Ikona diskutujiciho MéR 2024-06-11 12:03:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouvám se za OT.
Alue, můžeš napsat článek o Auroranovi? Byl mi doporučen jako zdroj informací, ale pocitově mi neseděl, nebyl mi sympatický, i když informace, které uváděl, mi sympatické byly. Nevěnoval jsem mu tudíž pozornost, ale zajímalo by mě, jestli máš k němu nějaké informace. Děkuji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-06-11 18:00:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Auroranovu sektu už dost dobře rozebrala česká média hlavního proudu. Kdyby něco mělo vyjít na aluska.org, prakticky by se jenom přežvýkaly vnější zdroje. Svoje vlastní postřehy k tomu nemám, protože jsem ty bláboly nikdy nezvládla poslouchat dýl než pár minut. Na první pohled mi bylo jasné, že je psychicky nemocný a pro společnost nebezpečný. Potom co bylo na seznamu jsem evidentně o nic nepřišla. Zabývat se tím nechci, považuju to za ztrátu času, který se dá využít užitečněji.

Na internetu je toho stejně dost:
https://cnn.iprima.cz/manipulator-co-to-umi-se-zenami-rika-o-vudci-sekty-jeho-dcera-i-ji-pry-sexualne-napadl-432930
https://orlicky.denik.cz/krimi/ceska-republika-neexistuje-my-jsme-cahinas-ridic-s-podivnymi-znackami-dojezdil-2.html?seznam-hp=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/porady-teren-lide-veri-ze-je-z-vesmiru-ve-skutecnosti-je-instalater-a-dluzi-devet-milionu-245447
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-vudce-vesmirneho-hnuti-vedl-eroticky-privat-skoncilo-to-vrazdou-245653
https://www.facebook.com/watch/?v=844857101018431

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek