Překvapivý důvod, proč můžete být prokletí

16.12.2020 v Energie 9

Máte pocit, že všechno co v životě uděláte, se zvrtne v nějaký průšvih? Máte pocit, že přitahujete problémy a stále se vám nedaří? Inu, existuje teoretické vysvětlení, proč se vám to děje. Možná jste prokletí, aniž byste to věděli.Na světě jsou různí lidé. Dobří a zlí. A ti zlí mnohdy způsobují, že jsou lidé okolo nich prokletí, aniž by to dělali cíleně. Tito lidé nemusí dělat žádnou černou magii, ani provádět konkrétní rituály, aby na vás poslali smůlu, nemoci a neúspěch.

Jsou dva základní typy lidí, pokud se bavíme o úspěchu a přístupu k němu. Jedni, kteří vám přejí úspěch a radují se z vašeho úspěchu spolu s vámi, protože chápou, že na tomto světě je dost místa pro úspěch každého z nás a přejí si být v kontaktu se spokojenými lidmi, takže vaše štěstí je i jejich štěstí.

Druhý typ lidí jsou životní nespokojenci, kterým se nedaří, nejsou na sebe za nic hrdí a jelikož nic nedokázali, mají pocit, že když někdo jiný na rozdíl od nich uspěje, tak si to automaticky nezaslouží. Třeba to nakradl, nebo někoho podvedl, nebo to byla čistá náhoda, ale rozhodně si to ten člověk nemohl zasloužit a odpracovat.
Váš úspěch chápou jako osobní útok na ně, protože nechápou, jakto, že vy máte něco, co oni nemají. Myslí v podstatě jako rozmazlené děti, které očekávají, že všechno zadarmo dostanou jakmile si na to ukážou, aniž by se o to museli zasloužit. Člověk, který uspěl svou vlastní dřinou, vám nikdy takto závidět nebude, protože si na to sáhl a ví o čem to je.

Všechny tyto emoce, hněv, závist, pocit ukřivděnosti a přání abyste padli na hubu, vyzařuje z těchto zlých nebo zakomplexovaných lidí a vytváří překážky ve vašem životě.

Někdy si takového člověka můžete poštvat proti sobě, když snadno uspějete v něčem, v čem on sám opakovaně selhává i přes úpornou snahu.
Například: Jsou dvě kamarádky a ta první se už roky snaží otěhotnět. Bezúspěšně.
Druhá kamarádka to zkusí jednou, dvakrát a už je v tom. A nečeká jedno, čeká dokonce dvojčata.
Logicky se ta první cítí zle, protože její kamarádka dostala snadno to, co ona nedostala už roky, přestože se snaží.
,,Já nemůžu mít ani to jedno a ona má hned dvě?!“
Tímto první kamarádka posílá špatnou energii na tu druhou. A ta druhá se začne divit, proč se jí nedaří, proč má najednou smůlu, nebo proč těhotenství neprobíhá normálně.

Není to tedy přímo magická kletba kterou si typicky představujeme. Je to energie vzteku a závisti, která na nás míří, když v něčem uspějeme a jsou kolem nás lidé, kteří nám to nepřejí.

Dávejte si proto pozor, s kým sdílíte své soukromí a pokud jste uspěli, zvažte, jestli někdy není lepší si to nechat pro sebe, abyste na sebe nepřilákali pozornost závistivců a nepřejícníků.
Skrytým nepřítelem se může stát i nejlepší kamarádka, pokud se budete až moc vychloubat tím, jaký máte super barák, drahé auto, dokonalého partnera s velkým Pé a kolik peněz vyděláte a ona to samé mít nebude.

Pokud jste slavní, na očích a váš úspěch se zakrýt nedá, je velice důležité, abyste si osvojili metody ochrany a očisty své energie, aby na vás tato zlá energie nemohla, protože být slavný a úspěšný bez ochran, je jako brouzdat po internetu bez antiviru. Není totiž otázka jestli, je otázka kdy se to stane.

Dávejte si také pozor na své vlastní myšlenky. Pokud by se vám stalo, že začnete někomu něco závidět, včas se zastavte a uvědomte si, co právě děláte. Ve výsledku to totiž ublíží i vám, protože jakékoliv zlo, které pošlete proti druhým lidem, se vám vrátí zpátky v podobě smůly, nemocí a neúspěchu.
Uvědomte si, že tím špiníte i svou vlastní energii, plýtváte časem na něco zcela neproduktivního a vysilujete se. Řekněte si, že jste lepší člověk. Překonejte sebe sama. Zvítězte nad sebou a dokažte sami sobě, že opravdu jste dál a že opravdu jste lepší. Umět ovládat své myšlení je naprostý základ úspěchu v čemkoli. A pokud nedokážete necítit závist, kdykoliv na toho dotyčného narazíte, přerušte kontakt, nechoďte tam kde ho můžete vidět, nevystavujte se tomu pokušení. Prokážete službu sobě i jemu.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2020-12-19 14:59:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím že i křesťanství v tomto hraje vážnou roli. Mám matku katoličku, hluboce věřící, že pouze s „bohem“ se dá všechno zvládnout, že jinak to nejde a je mu naprosto oddaná. A i když by mě nic nezáviděla, nebo nepřála nic špatnýho (alespoň úmyslně) nikdy by nepřijala fakt že se může člověku dařit bez „božího požehnání“ který si musí zasloužit svou oddaností, protož pouze Bůh je jediný a nejvyžší dobro. Její pravidelné modlitby uctívání Kristova utrpení a oběti, a její myšlení, následně i její chování s psychickými problémi které si tím přivolává, jí degeneruje její osobnost na pouhou loutku „boha“, která je nebezpečná sobě, i svému nejbližšímu okolí v podobě podobného nevědomého proklínání. Toto je má osobní zkušenost, kterou jsem měl tu čest pocítit velmi silně na sobě a mém osobním životě a energiích.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-19 15:01:06
Ikona diskutujiciho
sipka

mám stejnou zkušenost

Ikona diskutujiciho patacek 2020-12-28 09:53:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono opravdu nic nejde bez Božího požehnání. Bohužel, náboženští fanatici nedokáží pochopit, že vy to požehnání díky nekonečné Boží Lásce můžete mít, i když nechodíte do kostela a neprovádíte žádné církví předepsané rituály.

Ikona diskutujiciho WT 2022-01-24 18:15:08
Ikona diskutujiciho
sipka

@patacek Jde, je to pouze stav mysli, přesvědčení.

Ikona diskutujiciho Yooo 2020-12-22 12:12:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ze Vam někdo závidí něco, to se dá chápat. Ze vam někdo něco nepřeje, i to se dá pochopit.Ale ze Vam někdo závidí a nepřeje NIC,to je teprve věc.
Nemám vlastně nic, co se týká hmotných věci, nemam slávu, nemam deti,úspěch vlastně taky ne.Nejsem kráska a nesbiram chlapy.Pracuju fyzicky-to asi taky nebude předmět závisti. Mam jen sama sebe a trochu pokory.A kam jsem se kdy hnula,vzbuzovala jsem vzdy přinejmenším pozdvižení.A ne ze bych o to stala.Myslím, že asi působím kontroverzním dojmem.Snad ze se od člověka jako ja očekává, že bude jiný. To zni divne.Proste když se vezme co vse nemam a ze jsem tzv.lopata (živim se rukama),tak se mam cítit blbe,menecenna,mam mit IQ tykve,mam závidět tem,co to dotáhli výš a uzirat se.A rozhodne se nemam k temto lidem chovat jako k sobe rovnym.A co je uplne nejhorší? Dozvěděla jsem se,ze jsem“tak laskyplna“!To by se jeden pos….potentoval! Takže byt sam sebou je někdy opravdu revoluce!

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-22 13:29:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Často nehraje roli nic z toho, co jsi vyjmenovala. Já jsem zjistila, že závidět se dá i barva očí. Jako dítě jsem se od vlastní sestry dozvěděla, že jsem ,,svině“, doslova použila toto slovo, protože mám modré oči, dlouhé štíhlé prsty a ,,v podstatě všechno hezčí než ona“. Vyčetla mi i jiné tělesné partie, jakobych já mohla za to, že ona se s nimi nenarodila a tudíž mi to mohla vyčítat. Jakože jsem asi v děloze vysbírala ty lepší rysy a ona tam přišla po mně a na ni nezbylo? Nepochopitelné! Neuměla jsem na to nic říct, pochopila jsem ale, proč jí vadím a proč mě má potřebu šikanovat a ponižovat… Ne proto že něco dělám špatně, ale protože mám modré oči.
Docela to vystihuje způsob myšlení některých lidí.

Ikona diskutujiciho claudie 2020-12-22 19:41:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mít samu sebe je strašně super. Někdo o sobě pořád pochybuje, nevěří si a neustále se odsuzuje. Potom se může stát, že ze své nejistoty obviňuje ostatní. Může být plný zášti, aniž by si to uvědomoval. A zášť, závist, nepřejícnost to jsou nemoci, které člověka užírají zevnitř. A potom se to začne projevovat navenek. Má divný výraz ve tváři, působí smutně, odtažitě. A to proto, že se to v něm pere. Je to takový kostižer. Vykašlat se na to. Být sama sebou, mít se ráda bez ohledu co si o mně myslí ostatní, to je tak fajn.

Ikona diskutujiciho markéta nikol 2020-12-28 05:43:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dotaz, má babička, která je po smrti již několik let, žila s námi doma několik let. Nesnášela moji mamku, hádaly se, můj otec ( syn babičky ) nikdy nezasahl. Babička si mě a bráchu chtěla vzít k sobě a vychovávat nás bez mamky. Pak jakoby se otec probudil z transu, vyhodil svoji matku z baráku. Ona nás čtyři proklela, jen slovně. Mám prokletí a 4 démony mi našel jeden pán pomocí moji fotky, jméno a příjmení a s datem a s časem a s místem narození.

Ikona diskutujiciho Jan 2020-12-28 10:41:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mluvite mi z duse. V posledni dobe jsem zjistil, ze lide, kterych sem si vazil, vubec nejsou mymi prateli, ze mi zavidi, ze nesnesou jiny nazor nez ten jejich. Odizoloval jsem je od sebe a jsem ted v pohode. Chranim se pred lidmi, kteri druhym nejak ublizuji, zavidi, pretvaruji se, vnucuji sve nazory.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek