Příznaky, které naznačují, že je člověk pod vlivem kletby

15.9.2023 v Spiritualita 7

Jak se dá poznat, že je člověk pod kletbou? Kletbou označujeme jev, při kterém je jedinec nebo skupina lidí vystavena destruktivní nebo škodlivé energii. Kletby mohou způsobit řadu problémů, včetně nemocí, smůly, finančních ztrát a dokonce i smrti. Pokud máte podezření, že vy nebo někdo, koho znáte, můžete být zasažen kletbou, porovnejte vaši situaci se symptomy, které kletbu naznačují.Povaha kletby se může lišit v závislosti na kulturním nebo náboženském přesvědčení černého mága. Příznaky prokletí zahrnují projevy fyzické, emocionální i duševní.

Příznaky kletby:
Fyzické příznaky
jsou nejčastější. Zahrnují záhadné nemoci nebo virózy, chronickáou bolest a fyzické napětí, nepohodlí.
Opakující se nehody, nebo zranění. Pocity slabosti a vyčerpání, které mohou být nárazové, nebo chronické. Změny chuti k jídlu, kdy člověk nejí, nebo se přejídá. Zasažený člověk také špatně spí a mívá noční děsy, a spánkové paralýzy s útoky.

Emocionální příznaky jsou často přímým důsledkem fyzických potíží, ale mohou se projevovat i samostatně, bez ohledu na to, jestli se člověk má fyzicky a zdravotně dobře. Emocionální příznaky prokletí zahrnují deprese, úzkosti, podrážděnost, vzteklost, pocity beznaděje nebo bezmoci. Zasažený člověk má nedostatek zájmu o aktivity a koníčky které měl předtím rád, nebo ho přestávají zajímat vztahy s jeho blízkými, od kterých se emočně vzdaluje a izoluje. Může mít potíže se soustředěním a zapamatováním si věcí, kvůli rozladěnosti jeho energií a vnitřnímu chaosu, kterému čelí.

Duševní problémy se dostavují zejména u těžkých kleteb, setkání s velmi temnou magií a u rodových prokletí, kdy se tyto potíže táhnou napříč generacemi. Spouští je také posedlost bytostmi, které mohl vyslat černý mág. Příznaky těžkého prokletí mohou zahrnovat halucinace, bludy, paranoiu a neustálý strach. Psychický zmatek a dezorientovanost. Sebevražedné myšlenky, nebo dokonce realizované pokusy. Změny osobnosti jako je bipolární porucha, disociativní porucha osobnosti (rozštěpená osobnost), nebo náhlé změny nálad.


Jak poznáte, že jste prokletí
Není vždy snadné zjistit, zda jste skutečně pod kletbou. Příznaky prokletí lze totiž často připsat i jiným příčinám, jako je chronický stres, těžká nemoc, existenční problémy, nebo problémy v rodině.
Pokud se domníváte, že jste zasaženi kletbou, volte ideální zlatou cestu a řešte problém na více úrovních současně. Začněte léčit své tělo, svou duši, svůj životní styl a doplňte je o očistné duchovní rituály. Jakýkoli komplexní problém, který řešíte, prorůstá více oblastí vašeho života a širokospektrálním přístupem proto docílíte nejlepšího výsledku.

Co způsobuje kletby 
Většina kleteb je způsobena destruktivní energií nebo zlým záměrem. Většinou kletby sesílají čarodějnice, šamani nebo jedinci s nadpřirozenými vlohami a silnou vůlí. Kletby mohou vznikat i neúmyslně, například když někdo přeje druhé osobě, aby umřela a špatně dopadla, aniž by si uvědomoval sílu svých slov.

Jak odstranit prokletí 
Můžete na to jít více způsoby, záleží na povaze potíží, které řešíte a také na vašem vnitřním nastavení. Jestli preferujete samostatnou cestu, vedení od zkušenějšího, jestli jste úplný začátečník, nebo už něco umíte.

Sežeňte silný, mechanicky neopracovaný křišťál se spičkou a proveďte rituál pro očistu křtu, prokletí a černé magie podle knihy Anděl strážný. Kvalitní křištály s měřenou garanovanou sílou koupíte v eshopu Alue.cz v rubrice Přírodní křišťály. Kniha Anděl strážný je v prodeji Zde.

Můžete vyhledat pomoc u duchovního léčitele, který by vám měl poradit, může provést nějaké základní očištění, případně může pomoci s postupem. Tato cesta může být lepší, pokud preferujete osobní přístup a pokud si sami nejste jistí co vlastně potřebujete, co je příčinou a nemáte se čeho chytit. Vedení a náhled zkušeného důvěryhodného léčitele pak může být k nezaplacení. V takovém případě si ale osobu dobře prověřte a volte ověřené kontakty, ideálně na doporučení vašich přátel. Jinak se může snadno stát, že místo abyste problém vyřešili, způsobí vám špatný průvodce problémy nové.

Provádění očistných rituálů. To je ideální cesta pro člověka, který ví co potřebuje a má k dispozici know how. Základ tvoří pravidelné vykuřování prostor a nošení ochranného talismanu, nebo jiné pomůcky s ochrannými vlastnostmi jako je Energetický krystal, kartička tm, případně se dá váš záměr pravidelně nabíjet mentálně do vybraného amuletu.

Použití meditačních nebo vizualizačních technik k odstranění destruktivní energie je další vhodná cesta a v podstatě by to měl být základ vaší duševní a energetické hygieny. Je potřeba se o sebe dobře starat, abyste byli energeticky i mentálně silní a odolní. Nebudete potom tolik zranitelní a lépe odoláte problémům. To zahrnuje dostatek spánku, dobré jídlo a pravidelný pohyb, nebo cvičení. Vyhýbejte se špatným a zádumčivým lidem, nebo rizikovým situacím.

© aluska.org 2023
Tento článek má informativní charakter a nenahrazuje odbornou radu, ani léčbu. Pokud máte fyzické nebo duševní obtíže, obraťe se na odborníka.

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Standa 2023-09-15 14:02:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto sdělení má především praktický význam a rovněž docela vyšší výpovědní hodnotu než rady některých odporníků v bílých pláštích.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2023-09-15 18:20:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji Alu za ty skvělé články. Moc si toho vážím ❤

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-09-15 18:21:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Blbý je že prokletí jako takové je dost široký pojem a jsou taková která se odstranit normálně ani nedají. Ty běžnější ale určitě jo. Mám vyzkoušený předešlý návod s vajíčkem a výsledky byly moc zajímavé. A děkuji za článek 🙂

Ikona diskutujiciho Jara 2023-09-16 20:59:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Míval jsem to.Těžkosti v životě. Včetně příšerných snů,kdy se na mne valily nízké,šedavé a těžké mraky s pocity hrůzy,nebo i vířivé tornádo,co se na mne valilo ( ale přicházelo i varování,abych se těch mraků vůbec nedotýkal v žádném případě ..) Prostě trápení ve dne i v noci.Poradila mi ale jedna známá z práce,dala adresu na kartářku,která ji prý pomohla a že je moc dobrá. Šel jsem k ní a byl jsem překvapen,co mi všechno řekla.Řekla přesně co,kdo a jak.Všechno se mi vyjasnilo a ty zlé energie mizely. A ještě jedna zajímavost,když ke mně šlo jedno z tmavěšedých vířivých mraků v podobě tornáda a já se do něho podíval-ejhle ! Uprostřed toho víru byla tvář,tvář člověka,která mne proklínala. Kartářka měla pravdu,viděla do mne a věděla,co se kolem mne děje. Pomohla mi.

Ikona diskutujiciho K. 2023-09-18 09:31:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chci poprosit o radu nebo spíš náhled. Před časem jsem byla na několikadenním semináři, kde jsem se potkala s jednou známou. Dlouhou dobu jsem jí dříve kvůli úmrtí v její rodině poskytovala emocionální a psychickou podporu, jenomže mě to začalo velmi vyčerpávat a hodinové telefonáty nikam nevedly. Uvědomila jsem si, že celou situaci dotyčná zneužívá k získávání pozornosti a energie a nechce se ze svého mučednictví nikam posunout. Proto jsem jí slušně napsala, že si od těch hovorů musím dát pauzu a soustředit se na své zdraví (začalo se mi dost sypat po všech stránkách). Když jsem teď dotyčnou potkala, neměla jsem z toho dobrý pocit, ale doufala jsem, že se třeba někam posunula a můžem se bavit jak dospělí lidi. Chyba lávky, byla jak bouřkový černý mrak a nepřetržitě mě probodávávala zlým pohledem, pokusy o komunikaci ignorovala nasupeným pohledem z okna nebo do země. Když jsem se otočila, cítila jsem bodavou bolest v zádech a její upřený pohled. Prostě se to proměnilo v kurz obrany proti černé magii a energeticky po mně šla celou dobu jak slepice po flu.u. Teda i po jiných účastnících, ale se mnou to bylo vyloženě osobní za to, že jsem ji dříve odřízla. A teď k mé otázce: už předtím jsem na tom nebyla zdravotně dobře, ale po této akci se mi rozjely šílené problémy, úporné bolesti, záněty, vyčerpání, úzkosti, nespavost, noční můry… pokud na tom má podíl působení této ukřivděné čarodějnice, jak to zvrátit? Vyzkoušela jsem snad všechno, stav se nelepší:-(. Děkuji a omlouvám se za slohovku

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-18 09:37:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, napiš kdyžtak na mail soukromě a jaké konkrétní metody jsi už aplikovala a nefungovaly.

Ikona diskutujiciho K. 2023-09-18 11:29:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To Aluška: děkuji, poslala jsem to do mailu

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek