Pro těhotné ženy – Kdy se vtělí do plodu duše? / Jak duši plodu chránit? / Co dělat s duší plodu při potratu? / DOPORUČUJI

14.4.2010 v Spiritualita 47

Všichni víme, že vznik nového človíčka je malý zázrak. – Všechny buňky se dokonale dělí, vytvářejí prstíky, srdíčko, hlavičku… Všechny vědí podle morfogenetických polí Vesmíru, kde je jejich místečko a co mají dělat, aby z nich vzniklo dítě. Vědecký popis vývoje plodu je úžasný, ale o tom co se děje s duší, která do plodu v břiše přichází, o tom se toho zatím na povrch moc nedostalo.

Následující řádky budou asi nejzajímavější pro ty z vás, kteří ve svém okolí mají nějakou tu těhulku, nebo dokonce sami malého špuntíka čekají.

mimi :)

Jak jistě mnoho z vás ví, samý rituál vedoucí ke vzniku plodu je úžasný, v těle při něm proudí mnoho různorodých energií. Když se to celé povede a v děloze se uhnízdí zárodek malého človíčka, začne se ,,boj“ duší o plod.

Uvědomte si, že na naši planetu Zemi se chce dostat hlavně v této době mnoho různých duší. – Zástupy jsou obrovské a na planetu se dostane jen ten, který tam skutečně má být, nebo ten, který někoho z plodu vytlačí, což bývají destruktivnější stvoření.

Je důležité vědět, že čím konstruktivnější, zářivější a hodnější je dušička, tím více je blíže jemnohmotnému a světelnému a tím obtížnější je pro ni udržet si své místo u plodu, protože má k hmotě o to dál, o co více je jemná a zářivá.

To je kámen úrazu, protože ze světa duší nepřichází pouze tyto hodné světlé dušičky. – Jen na naší planetě pobíhá v astrálu spousta duchů a nepříjemných entit a to nemluvíme o dalších energetických rovinách, které protínají tuto hmotnou ,,realitu“.

Čím temnější a destruktivnější bytost, tím má blíž k hmotě a tím lehčí je pro ni vtělení do hmotného tělíčka.

O tom, která duše se vtělí do plodu a zaujme tak své místo, jako jeden z nás, rozhoduje nejen duše samotná, ale obrovský podíl má i samotná matka, která může dušičce pomáhat i vědomě.

Pokud je matka neustále v depresi a je velice nešťastná, přitáhne ke svému plodu duši, která na jejích energiích bude rezonovat. – Tedy destruktivní.

Tak se stává, že v rodinách mívají lidé podobnou povahu a obličeje, protože rezonují na podobných energiích a přitahují se k sobě navzájem podle principu ,,rovný rovného si hledá“.

Destruktivní matka, rovná se destruktivní duše v plodu a destruktivní člověk do budoucna. – Duše, která rezonuje na smutku a depresi má k hmotě blízko a nemá proto problém si svůj ,,vyvolený“ plod udržet a do něj se následně vtělit.

Jakmile je však matka veselá a rezonuje na dobrých a vysokých energiích, přitahuje si k sobě duši podobné rezonance. – Dejme tomu, konstruktivní matka má v břiše plod, který si vybrala konstruktivní dušička.

Tato dušička příjde k matce a hlídá si ji. – Duše se nevtělují do plodu ihned při jeho vzniku, ale vyčkávají, než se plod více vyvine. – Do něj pak vstupují zhruba okolo 3. měsíce, do té doby ale krouží okolo své budoucí maminky jako družice.

Jasnozřiví jedinci potom vidí matku, jak jí okolo břicha poletuje bílá zářivá koule. – Z mých pozorování bývá veliká asi 20cm odhadem, někdy větší a někdy menší, podle toho, co je to za druh duše a jak se jí v přítomnosti matky daří, nebo nedaří.

Bohužel, doba kdy si duše hlídá svůj plod bývá doba ohrožení, hlavně v případě, kdy si plod hlídá konstruktivní bytost. – Jak jsem už řekla, konstruktivní duše mají mnohem větší potíž udržet se ve hmotě, je jim bližší to světlé a jemné.

těhotná

Toho velmi často využívají hutnější duše – tedy ty méně konstruktivní, které díky svému spojení s hmotou dokáží původní duši ,,vytlačit“ a plod si přivlastní. – Díky tomu se velice často stává, že se narodí dítě, ve kterém je duše, která tu původně neměla být. A o to smutnější je fakt, že takových dětí se sem narodí drtivých 50%.

Naštěstí se takové věci dá vědomě bránit.

Hlavní slovo při ochraně původní duše pro vtělení má samozřejmě matka. – Je důležité si uvědomit, že pokud si plod vybere hutná duše, tak už ji není schopná ,,vytlačit“ jiná, kontruktivnější. – Proto pokud se taková výměna duší uskuteční, vždy je to v neprospěch světlejší duše. – Takovýmto výměnám je proto dobré snažit se zabránit, protože všichni přece chceme, aby lidská těla osidlovaly co nejsvětlejší/nejuvědomělejší/nejkonstruktivnější duše a ne naopak.

Jak tedy takové výměně zabránit?

Znovu zopakuji: Duši si k sobě přitáhne matka takovou, jakým energiím je vystavena a hlavně jaké energie ona sama vyzařuje. – Pokud tedy chce mít v břiše duši co nejsvětlejší, je velice důležité udržet se v dobrém rozmaru. – Samozřejmě, že pokud je někdo sám od sebe smutný a depresivní, asi je zbytečné snažit se pouze v době těhotenství. – Přetvářka vám nepomůže, energie nikdy nelžou.

Pokud je ale nastávající matka přirozeně šťastná a veselá a uvědomuje si důležitost úrovně svých energií, měla by se snažit svoji přirozenou dobrou náladu udržovat. – To znamená, každá těhotná matka by se měla minimálně v první třech měsících po početí udržovat co nejdále od všech lidí, kteří vyzařují destruktivní energii. – Jakmile se matka setká s destruktivním člověkem a neumí se proti jeho energiím správně bránit, jeho nedobré energie na matku přecházejí a ovlivní ji. – Duše, která si hlídá plod bude destrukcí jiného člověka oslabena. – A čím déle je takovému vlivu vystavena, tím větší je riziko, že nebude mít sílu se u plodu udržet a její místo jí vezme nějaká hutnější, destruktivnější duše.

Jakmile se dítě v břiše začne hýbat, je rozhodnuto a jeho duši už nikdo jiný z těla ven dostat nemůže.

Co dělat při potratu?

Často se stává, že někdo otěhotní nevhod, nebo příliš brzy a vědomě se rozhodně jít na interupci. – Samozřejmě každý je sám svého štěstí strůjce a vše má svoji příčinu, nebudu tu posuzovat, zda je to dobře, nebo špatně.

Pokud se žena rozhodne jít na potrat je velice důležité myslet na duši, která si hlídá její plod. – Ta duše tam je vždycky, přichází už pár dní po početí. – Měla by se s duší plodu spojit ve své mysli. – Nemusí nikoho vyvolávat, ani složitě meditovat. – Stačí si představit u sebe bílou světelnou kouli jako podobu duše, která je s ní a této duši je důležité vysvětlit, co se děje, proč se to děje a proč se duše tedy má vrátit zpět do světa duchů, kde si má vybrat novou maminku. – Potom je důležité poprosit Konstruktivní síly Vesmíru, aby pomohly této duši vrátit se zpět do světla, aby nikde neuvízla. – Takové prosby může matka provést opakovaně, pokud bude mít dojem, že je to potřeba. – Toto je pro duši velice důležité, protože matka, která nepomůže duši dítěte odejít domů, je později touto duší neustále doprovázena. – A pokud šel někdo na potrat opakovaně, má na sobě nabalených těchto duší hned několik. – Tyto jsou napojené na energie matky a čerpají z ní neustále energii, proto se jeví jako destruktivní forma energetického upíra. – Tyto duše nemusí být vyloženě zlé, ale zůstávají tu, protože zkrátka nevědí, že mají jít domů a aby tu mohly zůstat, sají energii. – Už z tohoto důvodu je velice důležité duše nenarozených dětí odvádět do světla v modlitbách a vysvětleních.

Související článek:

Pamatuji si svůj prenatální život a mohu o něm do detailu vyprávět

těhotná žena

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2010-04-14 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéé krásný článek, plánuješ na tohle téma ještě něco připsat Aluško?

Ikona diskutujiciho Petr 2010-04-14 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Alue a ostatní čtenáře,

Ikona diskutujiciho septik 2010-04-14 11:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Výborně, jen tak dál:-)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-14 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: No to se uvidí. Momentálně nemám nic moc, co bych k tomu dodala, v podstatě jsem shrnula tři témata v jednom článku. Ale třeba mě někdo inspiruje pro další pokračování, třeba mě něco napadne. – Kdoví.

Ikona diskutujiciho Gabriela 2019-04-16 19:07:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj příběh
Jsem jemnocitná a vycituju někdy velmi dobře i myšlenky druhých. Děti nemám, nedařilo se. Ve svých 42 letech jsem otěhotněla, otec ( 50 let ) bojoval ve válce a,, zabíjel lidi,,. Má 2 syny a hodně problémů s nimi.
Byla jsem úžasně šťastná, že mi Bůh dal možnost, být mámou. V 6 týdnu se mi zjevil démon, dlouhé černé vlasy, modré oči, chladný výraz. Neříkal nic, pár dní poté jsem uslyšela duši svého dítěte, bylo to tak negativní a strašidelné, až mi to bralo dech jak zlé to je. Řval na mně,v tom stylu, že budu poslouchat, on bude velet všemu apod. Na podruhé jsem se obrnila a nebála se. Celý rozhovor proběhl stejně…. Oznámila jsem mu, že půjdu na potrat, protože zlé dítě nemůžu přivést na svět, odmlčel se. Po pilulce, která usmrcuje plod se po několika hodinách zjevil ( vypadal jak jeho otec jen měl uhrančivé oči a světlejší vlasy )a byl naštvaný, jako to jen šlo, z té energie se mi udělalo špatně až na omdlení, jako by se má aura zúžila pod tím návalem negace.
Ja si dítě velmi moc přála, i když jsem starší . Ale nešlo to nijak….Nedala jsem to
Jen dodám, že při seznámení s otcem dítěte, jsem slyšela mého průvodce, to bude zlé, mám si dát pozor.

Možná mě odsoudíte, možná porozumíte…. teď po potratu se vracím zpátky na svou dimenzi energií, na kterou jsem zvyklá. Podoktnu jen že při těhotenství nebylo možno navázat spojení na mého anděla. Byla jsem úplně odstřižena, prostě nepřišel.

Ikona diskutujiciho Radůz 2010-04-14 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezké a praktické čtení.Dík.

Ikona diskutujiciho dianne 2010-04-14 21:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, já jen, že z více na sobě nezávislých zdrojů (a většinou jasnovidných) mám informaci, že duše se do tělíčka inkarnuje až koncem 4. nebo v 5. měsíci (což se i shoduje s "oficiálním" maximálním datem pro potrat). Jinak díky za článek o aspartamu (je hrůza, že to cpou i do vitam. tablet pro děti od 1 roku!), vyhýbám se tomu oklikou, a nejen tomu. Ted jsem přesedlala na bezfluorovou zubní pastu (nebyl by tam materiál na článek o tomto – myslím si, že málo kdo o tomto ví…) Zdravím všechny, čtěte, vzdělávejte se, nástrah je hodně – ale nepodléhejte tomu, člověk se nesmí plnit zlobou.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-04-30 05:33:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Nástrah je hodně? Od doby, co jdu po nějaké vlastní konstruktivní cestě, tak kam šlápnu, tam do mě systém kope(pojmem „systém kope“ myslím prostě „náhodné“ rozbíjení mých věcí, náhlých úmrtí důležitých zvířat a tak podobně, totálně nečekaně a děje se to furt dokola a mně už je to opravdu divné a nepříjemné) a hází udičky. Nástrah není hodně, jsou všude a pořád, každý den.

Pak chvíli neblbnu, daří se mi, a doslova to „zbrutální“ a šíleně mě to brzdí v postupu a potom nestíhám 🙁 běžně mě pak začne stíhat všechen možný hnus ve snech(co ve snech, měla jsem něco v ložnici! Což s tím ale vůbec nemusí souviset), teď naštěstí dlooouho nic – jenomže mám taky úplně zastavený progress a musím se prostě jako vždy sebrat a pokračovat. Přijde mi funny, jak vždy když se zakousnu a nenechám se žádnou přiblblou udičkou vyrušit(a že to dá práce), přijde něco co mě úplně málem zničí a do té doby většinou ještě naháněčka ve snech, což je hodně nepříjemný a některé sny opravdu nejsou sranda, vzbudíte se z nich naprosto vyděšení s pocitem, že vám seriózně šlo o život a bylo to reálné. Tak nevim jestli to mám z toho jak o tom hodně čtu nebo co… Tak důležitá přece fakt nejsem. Co zas bude až se opět pohnu v progressu si nechci domýšlet. Hrozný, jak „něco“ přesně ví, jak na konkrétního člověka. Já vím moc dobře co mám dělat, ale když to dělám, dostávám fakt „zvenku“ vždy rány na slabá místa nebo se objevují lidé, co brutálně brzdí. Jenomže k čemu by bylo dobré zde existovat, aniž bych plnila poslání a momentální úkoly? Nicméně ještě něco odněkud přijde a připadá mi, že se rozsypu a nechám všeho. Je to furt něco odjakživa a to je mi teprve málo a už toho mám dost. Je to k uštvání, když víte co máte dělat a chcete to dělat, ale dostáváte věčně brutálně přes prsty a vždycky se to celé kazí – přičemž jakoby vím, že jdu dobře protože vidím 54řky a 17ckty… ale prokousejte se přes to všechno, co vás touží zničit. Ač mám pocit že když se mi to vše podaří, bude to celkem epické a bude to hezky fungovat a bude to ta věc, kterou jsem vždy chtěla, ale jak říkám… dojít k tomu. Pak se stávají agenti i z vlastní rodiny a přátel:/ A ani o tom nemůžu nikomu říct páč mi nikdo koho znám pochopitelně nerozumí, jen tyhle stránky ano 😁 Jako jděte za někým a řekněte mu „hele promiň, my se bohužel nemůžeme vídat protože každý aspekt našeho vztahu a cokoliv spolu děláme mě absolutně brzdí v postupu v mém poslání a nemám na to čas, ani jsem se s tebou původně nechtěla bavit, ale mám pocit že tě poslal Matrix abys brzdil aniž bys o tom věděl a tak ses mi prostě nacpal do života. vážně fakt promiň“. heh. to nechceš.

Ikona diskutujiciho hledající a nalézající 2010-04-14 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…. vtělení probíhá přibližně v polovině těhotenství … při potratu se ničí připravující se  hutné tělo a také se zabíjí již hotové astrální tělo, které utkají přírodní síly … pozemské tělo se formuje podle astrálního  těla …

Ikona diskutujiciho Tyrkysová 2010-04-14 22:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dá se nějak duši vysvětlit, že by se měla vrátit domů? Myslím..po potratu, když je nabalená na "matku"?

Ikona diskutujiciho Veronika 2010-04-14 22:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, bezva článek. A je možné, že se duše miminka vyskytuje u mamky třeba ještě pár týdnů před početím? Že to ta duše ví, nebo dokonce nějak ovlivní, že dojde k početí? Třeba přiskočí hned jak je první příležitost a je hotovo =oD To by mě zajímalo do jaké míry právě toto dokážou ovlivnit potencionální rodiče a do jaké ta konkrétní čekající duše miminka, nebo duše miminek. Protože někdy se to nepovede ani po stopadesáté a někdy třeba už napoprvé.. Jsou duše, které jsou vysloveně vyslány na svět a duše, které se vyšlou sami? =oO Jinak co se týká samotné vhodnosti či nevhodnosti těhotenství, vždycky jsem si myslela, že pokud už tam to dítě je, tak tam být má.. Že to má svůj důvod, ať jsou okolnosti jakékoliv..

Ikona diskutujiciho Ani 2010-04-15 00:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko zaujimavy clanok a nadherne obrazy k tomu. dakujem :))

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-15 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Kristýna 2010-04-15 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji za tento článek (ráda sem chodívám a čtu si o věcech, které mi jsou hodně blízké). Velmi mě zajímá prenetální a miminkovské vnímání. Sama ještě miminko neplánuju,ale až se poštěstí, chtěla bych mu umožnit, co nejpohodovější bytí. Alue, chtěla bych se zeptat, jak je to s milováním rodičů v době těhotenství? p. Fojtová tvrdí, že je to pro dítě stresující, doktoři(ach jo) to doporučují, ale mě se to ekluje. Prosím, napiš něco o tomto pohledu na věc. Děkuju moc. Přeji krásný den.K.

Ikona diskutujiciho Kersee 2010-04-15 12:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu poprosit OK, jestli by mě tu knihu neposlal na mail?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-15 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: To je otázka. Já si z dělohy nepamatuji, že by se rodiče milovali  a pokud se milovali, tak jsem to asi nevěděla. – Nevím, zeptám se.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-15 13:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Díky za upozornění, tohoto Lorda Lukáše už začínám mít plné zuby.

Ikona diskutujiciho Houbik 2010-04-15 16:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky Kristýnko, jeden pán, co dělá terapie, povídal, co s různými páry prožil. Jednu úsměvnou story rád písnu …

Ikona diskutujiciho Janča 2010-04-15 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čím se stane, že matka 3x po sobě do třetího měsíce potratí a po čtvrté se narodí zdravé dítě? Je možné, že se jednalo vždycky o stejnou duši, která chtěla k této mamince? Díky :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-15 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Ne, matka buď neměla mít dítě, nebo neměla dost zdravé tělo. Ale prorazila zed hlavou a nakonec ho stejně má. V tom případě se může modlit, aby to dítě nebylo nemocné.

Ikona diskutujiciho !BaStArD! 2010-04-16 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Tak ale to je jasné, že to datum všichni určí až po době, kdy už nemůžeš jít na potrat, aby si pak matky nevyčítaly, že na něj šly, i když třeba nevyhnutelně musely. Nevím..Já jsem jednou v 6. týdnu potratila a musím říct, že nikdy jsem nezažila horší pocit. :((

Ikona diskutujiciho symbolicalka 2010-04-16 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:To se stalo mojí mace když se měl narodit bráška,nejdřív měla potratit,pak předčasný porod…ale život pro něj vybojovala.Bohužel je teď bráška postižený(i když naštěstí né až tolik).Asi tu neměl být.

Ikona diskutujiciho Katrin1011 2010-04-16 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-16 16:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Jde to z obou stran. – Bud si duše počká na další tělo, nebo zůstane přilepená na matku a do plodu se vtělí jiná.  Záleží na okolnostech, děje se obojí.

Ikona diskutujiciho Datlik 2010-04-16 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc zajímavý článek. Aluš, zajímalo by mě, jak je to s duší, když matka potratí, ale dítě chtěla (nešla na zákrok), ale prostě se něco stalo a ona potratila samovolně. Předem díky 🙂

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2010-04-16 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc zajímavý článek. Jsem zvědavá jakou dušičku má moje malá dcerka :o)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-16 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: To je hodně sporné. Otázka je, v jaké době potratila, co se dělo v tu chvíli s duší, jestli duši kontaktovala, jestli duše chápala, o co jde. – Možností je hodně.

Ikona diskutujiciho Datlik 2010-04-16 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: No, dřív jsme se těmahle věcma nezabývaly a mě byly 4 roky a mamka čekala sourozence, ale potom potratila. Bohužel ale nevím kdy, ale nejspíš nemluvila..nevím.

Ikona diskutujiciho Tyrkysová 2010-04-16 22:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Děkuji za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho TV 2010-04-17 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný čtení…

Ikona diskutujiciho stenly911 2010-04-18 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A odkdy je s dítětem anděl strážný ? Je již od té chvíle, co se vtělí duše do těla nebo až od jeho narození ?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-18 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Chvíli před narozením, nebo po narození. – Když se duše spojí s tělem, zpravidla v tu dobu přichází anděl, který dítě hlídá.

Ikona diskutujiciho TV 2010-04-18 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, prosím, co tehdy ze synka zářilo? Popsala jsem to výš…

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-18 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Jestli jsi chtěla odpověď ode mě, měla jsi mi to plácnout do mailu, diskuze čtu jenom zběžně, kor když je to takový román. – Budeš muset počkat, než se k tomu dostanu, už tak jsem zaskládaná, že mě to nebaví.

Ikona diskutujiciho Ivča 2011-07-18 18:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

22: Mám postiženého syna. MĚL tu být, vše, co je, tu MĚLO být! Můj syn přišel, aby ukázal, že mohu vzít svůj život do svých rukou, přijetím úplně všeho, co jest. Vše jde z téhož ZDROJE, a cokoli nepřijmeme, nepřijímáme ten zdroj. Náš syn mě přišel učit POKOŘE

Ikona diskutujiciho RadulaZ 2012-06-04 21:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky, jsem věřící a čistě věřící.. Ale tento článek je krásný, ale bohužel není až tak pravdivý.. Duše plodu si vás vybrala už předtím, než jste se skoro seznámili s partnerem.. Tato dušička, které vyrábíme tělíčko, si vybrala maminku a tatínka, ještě předtím, než se tento pár seznámil.. Pamatuji si, když jsem byla ještě tato dušička, že maminka s tatínkem spolu koukali na fotbal a já jsem koukala na svou těhotnou maminku.. :-) a těhotná byla s semnou.. s nikým jsem se "neprala" o toto tělíčko, bylo mi to dáno.. Mějte se krásně..

Ikona diskutujiciho Newerdin 2012-06-07 23:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, možná tu už tento dotaz byl, ale nenašla jsem ho. Už necelý týden pročítám po kouskách tvé stránky a někde, přesně nevím, který článek, ale někdě bylo napsáno, že duše po potratu, krouží kolem matky, dokud nevznikne další plod, do kterého může vstoupit, tak mi to nějak nesedí s tímto článkem…

Ikona diskutujiciho aja 2013-01-04 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a co kdyby do plodu žádná duše nevstoupila?

Ikona diskutujiciho Jana 2016-08-04 22:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, přečetla jsem článek, po kterém sem jsem se nijak zvlášť moc dlouho nepídila. Velice ráda bych se podělila o zážitek nebo něco, čemu bych chtěla více rozumět.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-01-26 18:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páni. Teď budu znít hloupě, ale vážně doufám, že nejsem nějaká 'hutná duše', to bych nerada… No co, nějaký svůj úkol tu mám tak jako tak, tak snad ho splním. Zním asi divně, já vím, ale mě prostě odjakživa hrozně zajímá můj osud a životní úkol – vážně je chci splnit.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-04-30 05:36:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé hele, můj starý komentář 🙂 koukám jak jsem ještě viděla a chápala věci tak trochu jinak. Hrozný, jak se člověk změní během roku.

Ikona diskutujiciho bobi 2017-03-23 09:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je mi to uplne jasny…vsechno dava rozum… jsem v 5tt, obecne jsem moc vesela, ale prusvihy s penezi v poslednich mesicich me tahaji do temnot stresu a hlubin depresí…jak byt pozitivni a stastna, kdyz mi chodi upominky a ka nemam z ceho platit…? Radsi ani nedomyslim, jaka duse v takove situaci prijde… :-|

Ikona diskutujiciho bobi 2017-03-23 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: "K rostoucímu břichu jsem nijak zvláštní vztah neměla, ale na Fenečku jsem myslela pořad"

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-23 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]:  Já nejsem Jana, přece nemůžu vysvětlovat její názor :D

Ikona diskutujiciho bobi 2017-03-23 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-04-30 05:07:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„A o to smutnější je fakt, že takových dětí se sem narodí drtivých 50%.“
– Tyvado jo. To by vysvětlovalo, proč si občas u některých lidí říkám „sakra, jak tenhle se dostal do Matrixu! Jaký úkol tu asi tak takovýhle člověk může mít! Vždyť jen ničí vše okolo sebe a ubližuje a K NIČEMU NENÍ! VŮBEC K NIČEMU a ani neumí jít konstruktivním směrem i kdyby mu v tom někdo sebevíc pomáhal, on je úplně ‚odpojený‘!“ Ahá, tak toto by tenhle jev vysvětlovalo.

To jsem nevěděla, že je člověk je jako duše takhle „netušící“ a neví, že má odejít, když šla matka na potrat… 0.0 Že si to jako v takovém stavu vědomí neumím vysvětlit, jako „tady už to přece nemá cenu, jdu pryč“. To musí být divný stav vědomí, neumím si to představit.

Každopádně moje maminka byla na potratu jednou a pak otěhotněla o 2 roky později zase a to si to nechala – ahoj, tady mě máte – a já měla vždy z nějakých důvodů pocit, že jsem to pořád já 😀 chci říct, že jsem k ní chtěla už napoprvé a když to nevyšlo, pohlídala jsem si ji a přišla napodruhé… Je to jen pocit a teorie, ale vždy jsem si to tak nějak myslela.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek