Proč jste ještě nenašli spřízněnou duši

4.8.2023 v Psychologie 2

Všichni v určitém okamžiku svého života potkáme spřízněné duše, ale čím déle musíme čekat, tím netrpělivější můžeme být.
To, že ještě nejste se svou druhou polovičkou, neznamená, že budete navždy sami. Vaše spřízněná duše si vás najde, až budete připraveni. Vesmír ví, kdy je ten správný čas. Pokud si přesto myslíte, že jste připraveni na to, aby vás vaše spřízněná duše konečně našla, hledáte ji jak jen můžete a přesto se vám nedaří, má to svůj důvod.Když se snažíme najít svou spřízněnou duši, neměli bychom se „více snažit“, abychom ji našli, měli bychom se zastavit a zamyslet se nad sebou a nad tím, kde se na své životní cestě nacházíme. Překonáním překážek, kterým čelíme uvnitř sebe, můžeme podpořit lepší atmosféru pro to, aby se naše spřízněné duše objevily. Pokud nejste psychicky tam, kde potřebujete být, vaše spřízněná duše vás nenajde tak snadno, jak byste si přáli.

Proč se vám možná ještě nepodařilo navázat skutečné spojení se spřízněnou duší? Mohou to být následující důvody. I když některé z těchto důvodů jsou poněkud frustrující nebo těžko překonatelné, práce na nich vám z dlouhodobého hlediska pomůže. Někdy je vnitřní změna nejlepším způsobem, jak se posunout vpřed.

Máte v sobě spoustu zbytečného pesimismu
Aby vaše spřízněná duše mohla vstoupit do vašeho života, musíte být emocionálně vyrovnaní. Jistě, někdy si nás spřízněná duše může najít i v době, když je nám nejhůř, ale ne tehdy, když v sobě aktivně živíme ponuré myšlení.

Ještě jste neopustili nefunkční minulost
Když hledáte svou spřízněnou duši, neměli byste očekávat, že se objeví, když se stále držíte minulých milenců. Musíte se přenést přes minulost a pustit k vodě lidi, se kterými vám to nevyšlo. Pouze se tím brzdíte.

Nejste sami sebou
Naše spřízněné duše jsou našimi nejvěrnějšími milenci. Přijímají nás takové, jací jsme, na úrovni, které se u jiných lidí nedočkáme. Pokud vy sami nevíte, kdo vlastně jste, může to být důvod, proč vaše spřízněná duše zatím nemůže přijít.

Načasování ještě není správné
Vesmír vládne všemu, a pokud si myslí, že nejste připraveni na to, aby se vaše spřízněná duše objevila, nestane se to. Vaše spřízněná duše se ve vašem životě objeví, až budete připraveni. Nespěchejte na to a prostě důvěřujte vesmíru. Dovolte mu, aby pracoval pro vás.

Ještě jste se nenaučili lekce, které se potřebujete naučit
Pokud se neučíte lekce, které vesmír chce, abyste se naučili, neodmění vás. Vesmír umožní, aby se před vámi projevila vaše spřízněná duše, až projevíte dostatečné úsilí. Je pravděpodobné, že přehlížíte některé závažné lekce, s nimiž se ještě potřebujete poprat.

Věříte nesprávným lidem
Spřízněnými dušemi nebudou toxičtí lidé, kterým jste dovolili ovládat váš život. Příliš často ztrácíme čas tím, že si myslíme, že toxickým osobám na nás záleží. Pokud vás někdo brzdí a sráží dolů, není to vaše spřízněná duše.

Příliš se snažíte držet si vše pod kontrolou
Pokud se příliš soustředíte na kontrolu, vaše spřízněná duše vás nenajde. Být se spřízněnou duší znamená být duševně svobodný a být připravený jít vpřed. Musíte se uvolnit a přestat být tak posedlí tím, abyste měli vše pod kontrolou. Někdy prostě musíme jenom spontánně existovat.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho housenka 2023-08-06 13:05:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek. Myslím že to tak je. Připsala bych tam ještě jako příčinu prokletí a nechodíte dost mezi lidi.

Ikona diskutujiciho petr 2023-08-06 13:06:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem ji kdysi našel díky tomuto webu. Něco jsme si napsali, slovo dalo slovo.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek