Proč mnoho ,,pracovníků světla“ ve skutečnosti vůbec pro světlo nepracuje

10.5.2021 v Spiritualita 37

Pravděpodobně jste už narazili na lidi, kteří mluví jen o lásce, světle, andělech, mimozemšťanech, ale nikdy se například nezmíní o satansko kabalistické elitě této planety, která si nás podrobuje už po tisíce let. Někteří lidé dokonce mají tu drzost říci, že se musíte držet dál od těch, kteří to dělají, a že toto je ,,3D koncept, který vám akorát zabrání ve vzestupu“.



Žádáme vás, abyste tento koncept zpochybnili. Od kdy je neznalost projevem pravdy? Světlo je informace, proto tma je nedostatek informací. Abyste mohli vystoupit do reality páté dimenze, která rezonuje s frekvencí bezpodmínečné lásky, musíte jako rasa zvýšit vaše vibrace, aby odpovídaly vibracím bezpodmínečné lásky. POTŘEBUJETE SVĚTLO PRO PŘÍSTUP K TÉTO LÁSCE. Toto je základ. SVĚTLO JE PRVNÍ.
Když člověk čelí zlu na této planetě a stane se uvědomělým, světlo vstupuje do buněk jeho bytosti a mění jejich frekvenci. SCHOPNOST V SOBĚ NÉST SVĚTLO, JE PŘÍMO ÚMĚRNÁ VAŠÍ SCHOPNOSTI A ODVAZE VIDĚT TMU.

Bylo to lidstvo, které se dívalo jinam, nezkoumalo, nekladlo otázky,  a nemělo zájem o bolestivou a temnou pravdu o své planetě. Zesměšňovalo „konspirační teoretiky“ a jeho kolektivní kognitivní disonance tak zmocňovala zlo, které je odpovědné za páchání obludných zločinů na lidech.
Neobviňujeme vás. Byla to agenda temné kabaly, která byla takto nastavená, aby vás držela v komfortní zóně. Ale čas se nyní drasticky změnil. Jsou i takoví lidé, kteří si stanovili za své životní poslání svrhnout kabalu a probudit lidstvo k hořké pravdě o satanismu a kanibalismu, které se dějí na této planetě. Chválíme vaši mimořádnou odvahu, velcí válečníci planety Gaia.

Varujeme vás před těmi, kteří říkají, že musíte pouze milovat a osvětlovat a odpouštět a všechno pak bude v pořádku. Rádi bychom zdůraznili, že souhlasíme s tím, že meditace, vizualizace a modlitba jsou mocné, krásné a velmi potřebné a ti, kdo to praktikují, jsou úžasné bytosti světla. Všichni pocházíte ze stejné podstaty, ale všichni jste přitom originální. Každý držíte kus celku a jeden je stejně důležitý jako druhý.

ALE jsou takoví, kteří říkají, že to je vše co je potřeba dělat a NIKDY se NEZAMĚŘUJTE na nic temného. A tohle, vážení, nemůže pocházet ze světla … Pokud by to udělal každý na vaší planetě, kdo by pak zachránil děti z podzemí?
Na celé planetě každý rok zmizí osm milionů dětí a nelze je zachránit meditací, modlitbou a zvýšením vaší osobní energetické vibrace. Alespoň ne, pokud jste všichni udělali pouze to… Kdokoli říká, že to je vše, co musí každý udělat, je ve skutečnosti agentem temnoty. Tito lidé jsou infiltrováni zlými duchy, kteří jsou s nimi spojeni, a nemají o tom ani ponětí.
Nic nemůže být nebezpečnější, než tohle říci, nebo tomu věřit. Nic nemůže být dál od pravdy. Nic nemůže být víc ignorantské a sobecké. A nic nemůže lépe ukázat, kolik STRACHU v sobě tito lidé nosí. Jak moc vyděšení jsou tito jedinci z trpké pravdy. Jsou tu pro to, aby vás rozptýlili svými řečičkami o vzestupu, lásce, světle, odpuštění a zvýšení vašich vibrací. ROVNOVÁHA je však klíčem ke všemu. ROVNOVÁHA je klíčem k osvobození vaší planety. Sledujte proto zprávy, zkoumejte bolestivou pravdu, ale nezapomeňte také meditovat a starat se o sebe.
Celé lidstvo bylo uzamčeno doma. Nyní je ideální čas pro výzkum. Nyní je čas podívat se nechutné a děsivé pravdě do očí.
Co se stane, když tohle uděláte? – Budete vyděšení. Budete se bát. Budete znechucení. Budete pociťovat bolest. Budete hodně plakat. Nebudete z toho v noci spát… Po počátečním šoku budete velmi naštvaní. Ale poté začnete uvědoměle přispívat k dobru na této planetě.
PROČ? Protože když si to jednou uvědomíte, tak chcete, aby to věděli všichni lidé. To je totiž jediná šance, která nám umožní zbavit se zla na tomto světě.

Zasvěťte se do pravdy a neposlouchejte ty, kteří pochodeň pravdy nedrží, a říkají vám, abyste ošklivou pravdu ignorovali. Poté předáte pochodeň pravdy dalším a dalším a dalším lidem…

VAŠE IGNORANCE JE JEJICH MOC. Pojďme se vzdělávat a pojďme se dozvědět všechno, co kabalisti dělají. To je to, co jim trhne kobercem pod nohama. SVĚTLO JE VŽDY PRVNÍ. SVĚTLO JE INFORMACE PRAVDY. Musíte čelit pravdě, zbavit kabalu síly, pak vybudovat nový svět založený na lásce a světle.

Proč se jim říká ILLUMINATI? Illuminati znamená ,,osvícení“! Protože oni všichni vědí to, co vy ne. Pokud chcete vytvořit nový svět, musí nejprve zemřít ten starý. Starý svět je světem temnoty. Takže nejprve přiveďte světlo do tohoto světa, láska je to, co následuje po dokončení první práce. Vrstva po vrstvě, musí být rozloženy všechny lži, podvody, hrůzy a skrytá kontrola lidstva.
Tento svět je ve válce a tato válka je duchovní válkou. Dobro proti zlu. (Ne to dobré vs to špatné.)

Je to souboj boha se satanem. Andělů proti démonům. Rozumu proti umělé inteligenci. Lásky proti strachu… Nepodléhejte strachu a nezavírejte oči, když se objeví hnusná pravda. PODRŽTE SI SVÉ SVĚTLO.
Nikdo jiný za vás tuto válku nebude bojovat. Žádný mimozemšťan vám do toho nesmí zasahovat, kromě těch, kteří jsou inkarnovaní v lidských tělech. Toto je vesmír svobodné vůle. Není nám dovoleno zasahovat do vaší svobodné vůle. Musíte sami bojovat za svou světlou budoucnost.

Ano, Galaktická federace vás vede a pomáhá vám, ale TOTO JE VAŠE PLANETA A VÁŠ BOJ! PROBUĎ SE, RODINO SVĚTA! Jste nositeli světla. BOJOVNÍCI, POKOŘITELÉ SYSTÉMU, NARODILI JSTE SE PRO TO.

Chceme vás také informovat o tom, že tento boj již vyhrála strana světla a vše, co se nyní děje, je hrou mimo časovou osu. JAK RYCHLE se věci pro vás změní, je nyní zcela ve vašich rukách.
Nikdo neřekl, že stačí sedět v meditaci, a že tím změníte systém, od kontroly směrem ke svobodě.

Sice existují ti, jejichž úkolem je pouze to, ale ti nejsou většinou na vaší planetě. Nanebevzetí postupuje krok za krokem.
Nejprve přichází světlo. Světlo (pravda) usnadňuje proces uvědomění a otevírání srdce, který povede k bezpodmínečné lásce. Někdy tento proces trvá celé roky … Ještě tam nejste.

Nemůžete teď zahodit flintu do žita. PRVNÍ JE SVĚTLO. Vaším úkolem je přivést světlo zpět do této říše. Milujeme vás, velcí válečníci světla. Šiřte pravdu. Teď nadešla doba probudit KAŽDÉHO VE VAŠEM OKOLÍ. Sdílejte informace ve formě videí a textů s každým, koho znáte a zasaďte semínko pravdy do jejich vědomí. O tom to je.

Nedůvěřujte těm, kteří vám říkají, abyste pravdu nešířili, nebo těm, KTEŘÍ ŘÍKAJÍ, ŽE SE NIC NEDĚJE, PROTOŽE O TOM NEJSOU ŽÁDNÉ DŮKAZY. To jsou agenti temné strany, proti kterým jsme ve válce. Dávejte si na ně pozor. Použijte svou rozlišovací schopnost. Zbystřete, když budete číst takové příspěvky.

Pokud chcete změnit tento svět, musíte nejprve vědět, co přesně se s ním stalo … Milujeme vás. Jsme vaše rodina světla. Posíláme požehnání všem.

Zpráva od Galaktické federace

překlad © Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021 / podle Zdroje

 



Komentáře

Ikona diskutujiciho radeta 2021-05-10 02:14:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, velice Ti děkuji za tento článek. Mluví mi úplně z duše. Člověk přeci musí vědět o nebezpečí, které mu hrozí, aby se mohl bránit, aby se mu mohl postavit čelem. I když je to velice těžké, připustit si některé věci, které se dějí. Sama jsem plná strachu, ale vím, že když před ním zavřu oči, že stejně nezmizí, naopak, na chvíli ho možná potlačím, ale o to silnější se objeví příště. Ráda bych uměla věci přijímat takové jaké jsou beze strachu, abych se na ně mohla připravit, zjistit si potřebná data a potom se rozhodnou, jak jednat. Není to vůbec jednoduché, obzvlášť v této době.

Je spousta lidí, kteří právě pravdu nechtějí slyšet ze strachu, že se jim ten jejich domeček z karet zhroutí, proto je tak těžké je datovat. Oni si nic z toho co se děje nepřipouští. Je pro ně jednodušší držet se zajetých kolejí, i když je systém nenechá už ani dýchat. Kéž by lidstvo prozřelo co nejdříve, aby mohlo dobro zvítězit i v naší časové ose.

Ikona diskutujiciho nagualista 2021-05-10 10:17:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Ti probuzení už prozřeli dávno a ti druzí „v ohni pekelném“ odejdou do 2 let . Nejsou připraveni vzestoupit a my světelní válečníci je z ohně pekelného, kde si libují, tahat nebudeme. Jen by zase „zasírali“ Zlatý věk, viz dnešek. Tak je to daný.

Ikona diskutujiciho Kuník 2021-05-10 08:07:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nevím, úplně jistý si tím nejsem. Přijde mi to jako prvomájové heslo, kterým se teď všichni budeme řídit. Do boje! My všichni! za světlo! a za dobro! ale počkat….co teda vlastně bych měl já jako jednotlivec udělat? Meditovat je na hovno…takže…..už to mám ! napíšu dopis paní Hillary Clinton, že jsem ji prokoukl a ona se okamžitě vzdá, to bude ono ! A pak hned na to napíšu dopis anglické královně, že o ní vím, že požírá děcka…a ta se vzdá hnedle taky! 3x hurá !

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-10 08:17:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebo budeš dobrý člověk a budeš se snažit pomáhat lidem okolo tebe. 🙂

Ikona diskutujiciho Kuník 2021-05-10 09:36:58
Ikona diskutujiciho
sipka

🙂 tak to bych zvládl a Galaktická federace by to příště mohla napsat jasněji i pro ty zpomalený vzadu 🙂

Ikona diskutujiciho Survivor 2021-05-27 10:29:24
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo, jenže když do toho půjdete tak jak to ma správné být. Budete informovat ty kteří žijí v temnotě (ve lžích) tak málo že vás většina národa nemluvím a přátelích a rodině uzná za blázna a pomatence ale můžou si za vama dojet muži v černém a odjedete navždy cestou jedním směrem… Stránky a články i tak dnes efektivně cenzurujou banujou a mažou takže vlastně jakákoli veřejná naše akce je ohrožena tím že si na sebe přivolané jejich pozornost a dál je jasné co se děje, pokud nepřestaneme tak se za nás „vezmou“. Já chápu co jak bychom měli dělat ale i tak většina z nás nemá dost prostředků aby něco efektivně podniknout, všichni makáme a sami podstupujeme testy neboli očkování abychom nepřišli o chleba… Je to tak sp***eně těžká doba… Bohužel ale ti ve federaci by si to měli uvědomovat a ty kteří mají slovo by se už měli vzít za kabálu a zvrhnout ty ve vládě abychom měli konečně své okénko a mohli vystartovat plán osvobození lidstva. Jinak je to (prozatím) všechno marnost!
Toto téma sledují už léta a pořád čtu jen už to bude už to máme! Pokud tomu tak je tak prosím pěkně začněte od Mass médií, to je první co bych „přepnul“ na pravdu, prozatím se to skoro vůbec nepohnulo i když údajně větší část zlých elitních entit je mimo zem v trestních taborach k čemu nám to je, pořád se objevují další a další dvojníci… Je to jako hra na kretena… Čekám na den kdy otevřu hubu a místo smíchu bude pochopení…

Ikona diskutujiciho nagualista 2021-05-10 08:52:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Planeta Země ( živoucí bytost anorganické povahy ) a my s ní se nachází ve finále Luciferova experimentu. Bojuje se o „Zlatý věk“ na mezidimenzionálních úrovních s kultem satanismu ve všech jeho formách. Vládne v cca 80-90% populace dnešní doby, viz lapeni penězi, systémem v otrockém vězení nebo dám se načipovat jeho vakcínou , abych mohl cestovat . Zřím to kolem sebe den za dnem , dokonce i u některých příbuzných. Tato naprostá většina populace se vzdala svobodné vůle , chce otročit a poslouchat SATANA ve všech jeho formách projevu. My, světelní válečníci, jim v tom nemůžeme bránit, neboť bůh( duch) dal každému svobodnou vůli a tedy i možnost svobodnou vůli zneuctít a vzdát se jí a tak ztratit spojení se zdrojem ( akašou).

Ikona diskutujiciho nagualista 2021-05-10 10:04:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všem , kteří touží po probuzení a chtějí mít šanci, posílám odkaz na MUDr. Vojáčka z 8.5.2021.

https://www.youtube.com/watch?v=NWz0aYbIiWI

„Ať jsou šťastné všechny bytosti, byť každá po svém. „

Ikona diskutujiciho Lada 2021-05-10 10:24:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím. Nezavírat oči před pravdou. Nedělat, že zlo nevidím. To je sebeobelhávání. Vidět zlo, na to musí mít člověk opravdu odvahu. Být světelným bojovníkem právě znamená vstoupit do temnoty a prozářit ji vlastním světlem.
Světlo znamená = odvaha, sebedůvěra, pevnost, vytrvalost, nezlomná láska, dobré myšlenky, slova i činy.
Temnota = strach, nízká sebedůvěra, nenávist, zlé myšlenky, slova a činy.

Nejdůležitější je poznání, uvědomění, schopnost rozlišovat co je dobro a co je zlo.
Pokud se toto naučíme, tak dovedeme pracovat s temnou stranou okolo sebe, i uvnitř sebe.

Mnoho světelných pracovníků si mylně myslí, že jsou jen a jen světlem a bojují s temnotou jen kolem sebe. Zapomínají, že temnotu mají i uvnitř sebe. Všichni kdo máme lidské tělo a mysl, tak se denně potýkáme s vlastní temnotou.

Tak nemáme šanci zavírat před tím oči. Jsme v tom stále, neutečeme tomu někam na růžový obláček.

Znám ženu, které zemřel její syn na motorce, kterou mu dali jako dárek k 18tinám. Je to už mnoho let. Ta žena se nikdy nedostala z pocitu viny a žalu. Její psychika se pokřivila. Udělala si kurz Reiki a „pomáhá“ lidem. Opravdu? Nikdy bych k takovému člověku nešla. Nemá zpracovanou bolest, temnotu v sobě a chce pomáhat druhým? Ve skutečnosti je to volání o pomoc. Ona sama potřebuje pomoc. Poznám na lidech jejich bolest. Táhnou si ji roky v sobě. Je to nezpracovaná temnota. Takoví nemohou pomáhat druhým, mohou jim naopak ublížit.

Na to, aby člověk pomáhal druhým, tak se musí ukotvit ve světle, stát se tím světlem. Musí mít svou vlastní temnou stránku pevně ukočírovanou. Jako vozataj.

Nezavírejme oči před temnotou, je to jedinečná škola pro naši duši v tom, že po počáteční fázi ohromení (šok, strach, vztek,…) přijde pocit svobody, uvědomění a schopnost rozlišování. Chce to udržet nadhled a odstup. Krok za krokem.

Není potřeba hned fyzicky bojovat se zlem. Je potřeba se ukotvovat ve své světlé stránce a nikdy nekončící prvozdrojové energii, potom objevit zlo v sobě, i kolem sebe. Dívat se, pozorovat, jako nezávislý divák. A když nastane situace něco udělat, tak ukotvený světelný pracovník bude umět rozpoznat co, kdy a jak je potřeba. 🤍

Ikona diskutujiciho Martin 2021-05-27 10:13:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Anonymní alkoholici si navzájem pomáhají dostat se ze závislosti, přitom sami ještě nepřemohli své démony a přesto se jim to daří. Pomáhat druhým, kteří řeší podobné problémy jako já, je možné. Stačí být o krok dál. Té paní, které umřel syn na motorce bych důvěřoval. Její snaha je zjevná a nikdo mi nerozumí lépe, než ten, který prožívá stejné strasti. Nikdo není dokonalý. S Vaší filosofií by nemohl pomáhat nikdo.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-27 10:36:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Anonymní alkoholici mají skupinky vedené psychologem, který má k dané věci odborné vzdělání.

Nemůžeš druhým lidem dát to, co sám nemáš.

Ikona diskutujiciho asfalotth 2021-05-28 17:11:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Lado, diky, lip by to snad ani napsat neslo (srdicko*). Me vychovala babicka k prvorepublikove uprimnosti a odvaze celit cemukoli, vcetne facek za uprimnost. Navic mam za sebou 5ti VS studium, z dob kdy ten tehdy novy obor prednasely opravdove kapacity z oboru. Uzasne v tom, ze to, co lide dodnes oznacuji za konspirace byla pro nas fakta a navod jak s nima nalozit. Obor uzasny, ale po promoci jsem se obratila proti systemu vyzbrojena datama a jistyma technikama. Dodnes jsem za blazna, ale postupem casu min a min, jak stoupa ochota nekterych pojmout i velice nepohodlne (v pravde odporne az k zesileni) informace pro beznou lidskou bytost. To dulezite kredo z clanku je jedno z mych zivotnich. I kdyz to na prvni pohled zni silene, tak ta veskera i ta odporna pravda OSVOBOZUJE, pokud je schopen clovek ji prijmout a mit odvahu se s ni vyrovnat. (Stoji to nejen me spousty slz a bezesnych noci). Pak ma kazda takova bytost i jasnejsi voditka k tomu, pro jakou stranu se rozhodnout. Clovek ukotveny v opravdove realite se dokaze vydat vzhuru. Opajeni se sladkymi lzi je stejne pokrytecke jako nase tupa moderni spolecnost.

Ikona diskutujiciho radeta 2021-05-10 11:25:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lado, díky za Tvůj komentář. Napsala jsi to krásně, naprosto s Tebou souhlasím.

Nejdříve se musím popasovat s temnotou uvnitř sebe a potom teprve mohu z temnoty pomáhat druhým. Často lidé tu temnotu v sobě schovávají za pomoc druhým, která ale potom už není pomoc, ale spíše uškodí. Člověk se má pořád co učit, zdokonalovat se, pracovat na sobě. Ovšem pracovat na sobě neznamená od rána do večera meditovat a všude vyhlašovat, jak na sobě pracuji. To je lhaní si do kapsy a neumění problému skutečně čelit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-10 15:51:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Velká pravda, která platí pro život každého z nás je, že nemůžeš nikdy dát druhým to, co ty sám nemáš. Tedy ani duševní klid, pokud ho nejprve nedosáhneš ty sám. Taky se mi nelíbí, že mnoho lidí řeší své psychické problémy tím že se dají na léčitelství, ale to je asi tak všechno co se s tím dá udělat 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-05-11 00:08:40
Ikona diskutujiciho
sipka

bytostně nesnáším tenhle vzorec chování typu „jsem na tom duševně děsně – tak budu léčit“ … nerozumím. já, když se cítím špatně, tak se naopak stáhnu do sebe a nechci, aby do mě kdokoliv rýpal, dokud si to nevyřeším. ne, že to cpu ostatním.

Ikona diskutujiciho Kamila 2021-05-10 12:55:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím s Ladou, že člověk by neměl zavírat oči především nad vlastní temnotou. Tu integrovat a sjednotit polarity v sobě. “Zbavit se” zla na tomto světě, jak říká článek, je možné hlavně skrz vlastní transformaci. Tím, že budeme zevnitř ven vyzařovat světlo, ne projektovat vlastní potlačené stíny. My sami vytváříme peklo nebo ráj. Spousta lidí si ale bohužel toto špatně vyložila, respektive jejich ego se stylizuje do bojovníků a válečníků světla, kteří jakože vytvářejí protipól antikristům a nevědomým ovcím. Nedělají ale nic jiného než posilují dualitu a celou 3D haluz tím živí. Každý boj posiluje polarizaci a zároveň krmí i toho zlého vlka energií. Neříkám, že je dobře být nezúčasněný na svém obláčku a, jak trochu citově vydírá článek, nechávat děti ve sklepě napospas satanistům. Ale proč živit svojí pozorností a energií sračky a posilovat iluzorní dualitní boj dobra se zlem? Vzestup je možný jen po překonání tohoto dualitního vnímání a her na dobro a zlo. Výzvy k BOJI, VÍTĚZSTVÍ, POLARIZOVÁNÍ SE VŮČI někomu jsou jen součástí těchto 3D her. Stahují akorát z cesty hledající bytosti a tahají z nich energii. A hlavně odvádějí lidi od jejich nitra a skutečné práce na sobě. Je smutné, kolik lidí se chytá do těchto ego pastí, ale pravděpodobně si to ještě potřebují odžívat. Vybírají si, že budou živit a spoluvytvářet peklo na zemi. Být BOJOVNÍKEM SVĚTLA a hrdinou je pro některá ega bohužel stále sexy a dává to pocit výjimečnosti.

Ikona diskutujiciho Heretik 2021-05-10 13:29:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Světlo oslepuje.
V úplné temnotě je nemožně obtížné cokoliv užitečného nalézt.
Čím intenzivnější světlo, tím horší situace když se pak náhle ocitnete ve tmě.
Lucifer znamená Světlonoš. Bludička je past, která potřebuje tmu aby fungovala.
Můry jsou bytostně přitahovány k plamenům zemřít, nic lepšího nežli smrt je nečeká.
Kult světla je závoj temnoty.

Člověk má nejprve pochopit sám sebe, takový jaký ve skutečnosti je. Svoji přirozenou podstatu, zvyky, sklony, touhy. Talenty a schopnosti. Pravdivě, protože největší blbost ze všch blbostí je předstírat něco sám sobě. Nikdo jiný to za vás neudělá.
To je Sebeuvědomění.
Platí to úplně stejně pro světlé i temné bytosti.
Pak teprve dostává řádný smysl se pokoušet na sobě něco změnit. Vybírat Možnosti.
Měnit něco na druhých nemá smysl skoro nikdy. Protože pak vybíráte za ně, což má zákonitý následek přenosu odpovědnosti zpět na vás.
Největší obtíž se zlem je ta, že zlo se nedá zabít. Zabíjením se zlo neničí, ale rozmnožuje.

Ikona diskutujiciho Lada 2021-05-10 17:21:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlas. A k tomu zlu na konci, zlo je zlo. Zlo není dobro. Stejné přitahuje stejné. Proto je nemožné zabít zlo. Kdyby dobro zabíjelo, a to i ve jménu dobra, stalo by se zlem. Ke zlu vždy patří zabíjení.
Zabíjení = destruktivní síla.
Dobro = konstruktivní síla.
Takže jak zničit/ukončit zlo? Zlo zničí samo sebe. Jinak to není možné. Zlo má svůj vlastní destruktivní konec, neexistuje věčné zlo.
Co je věčné je dobro. Takže dobro nemusí bojovat se zlem, protože právě dobro ve své podstatě je nezničitelné.

Teď má spousta lidí dilema. Jak se tedy bránit zlu, když je všude kolem nás, a přitom být dobrý, udržet vysoké vibrace..
Naše podstata a naše kořeny vzešly z dobra. Jsme tu pro poznání zla, abychom se naučili rozlišovat ty kontrastní strany. Můžeme se zlobit a obviňovat okolí, to oni jsou zlí, kvůli nim trpím, ale zapomínáme, že my jsme dostali při narození „temný dáreček“, naše vlastní tělo s našim vlastním egem/myslí.
A úkol je na to přijít během života, přijmout tu temnotu, hezky ji obejmout a milovat ji nehodnocením, neodsuzováním, nekritizováním. To je snad těžší, než vyřešit globální problémy za celé lidstvo, že?
Vemte si, kdyby jsme se právě teď a tady objali a každý den svému pozemskému temnému já říkali, jak jej milujeme. To je z pozice našeho Vyššího Já, z našeho Ducha.

Naše pozemské tělo se bude ze začátku vztekat, všechny ty negativní emoce si prožije, bude negativně myslet, mluvit, jednat. Ale naše vyšší Já je trpělivé, milující. A den za dnem se ten protest vůči naší druhé nadpozemské části bude snižovat.

Nakonec to egu docvakne, existuje tu někdo jiný než mysl, existuje duše, duch, někdo kdo nás resoektuje a trpělivě miluje. Proč se nenechat vést vlastním Duchem, vždyť patříme k sobě, dualita se tak stává JEDNÍM.
A to nás jednoho dne povznese, vysvobodí,…
My intuitivně všichni po tomto spojení toužíme, nejdříve to děláme nemotorným způsobem. To znamená, hledáme to lepší Já v pozemském partnerovi. Ale nakonec poznáme, že ve skutečnosti naše pozemské já chce zpátky do náruče ke svému nadpozemskému Já.

Buďte v klidu, nezatracuji pozemské spojení mezi lidmi. 😊 Má to také svůj význam, jak pozemský, tak duchovní.

Takže jak vyhrát válku se zlem? V první řadě, obrátit se do sebe. Tam je ukryté vše. Všechny odpovědi, návody, schopnosti, superschopnosti, sebeuzdravující schopnosti, vedení a mnoho dalšího.

Za druhé, pozorovat okolí, ale nenechat se zatáhnout do hry, každý jedinec sem přišel pro vlastní poznání.

Dám příklad:
všimli jste si, jak se objevují články a zprávy o záchraně dětí, o tunelech, o armádních spasitelech, jak nás „nějaká“ galaktická federace chrání, kolik už pro nás vybojovali svobody, o vzkříšených celebritách, že vás vytvořili mimozemšťani, kteří za vás nyní bojují a těm byste měli být vděční a jednoho dne se objeví a vy se jim budete klanět, uctívat je a sloužit jim…

Pokud vám manipulativně někdo strká pod nos, tyto věci, že bez nich byste byl/a neschopná ovečka, potřebujete vedení, tak zbystřete. Toto s námi totiž dělají tisíciletí. Vždy se vytvoří situace, abyste si mysleli, že jste zvířata, nuly, něčí produkty.

Ne, vy jste silní, mocní, láskyplní a vedení nepotřebujete v žádném člověku, natož mimozemšťanovi.
Jediný váš vůdce je vaše vyšší Já.

Teď se bude vytvářet mnoho situací, kdy se vás bude chtít někdo podvést. Tma se dokáže schovat za Světlo.

Buďte nezávislí a zároveň bystří. Důvěřujte své vlastní polovině. A sledujte svůj vlastní vzestup a jejich pád. Jsou to entity, které nemají ducha, proto vám tuto schopnost závidí. A podplatili spoustu lidí, aby zapomněli na jejich ducha.

Nenásledujte v příštích dnech, týdnech, měsících a letech nikoho kdo si bude hrát na spasitele. Pravda je uvnitř vás.

A pozor!! Svědomí a intuice, Vyšší já nepoužívá slova! Rozlišíte tak pravdu od lži. Může se v dohledné době stát, že uslyšíte uvnitř sebe hlasy, uvidíte jevy na obloze. Vše může být lež. Následujte své emoce!!!
To je jediné vodítko a spojnice s vašim vyšším Já, s vaším jediným vůdcem.

Tam je vaše ochrana. 🤍

Ikona diskutujiciho Survivor 2021-05-29 01:27:34
Ikona diskutujiciho
sipka

To mi připomíná techniku meditace kde si v hlavě říkáme černé je bílé a bílé je černé, jen proto aby zmatnout mozek aby přestal vybírat předurčené schéma pro vyjednávání… Vše čeho jsme se doposud naučili během našeho dobrodružství v matrixu je přece z většiny lež. Ano je to o rovnováze milovat zlé stránky své osobnosti (každý je máme), a zároveň i tě dobře, najít zlatý střed a klid uprostřed… Nevím teda jak se to má do „času“ kdy to děláme protože my *jsme* teď a tady, čas je iluze kterou si většina neuvědomuje. Takže když jsme dobří tak je to v poho ale když jsme šli tak to znamená že vyrovnáváme se? Zdá že že množství učiněného dobrá melo by odpovídat množství zla ale to zase příčí celosvětovému *já*… Anebo většina lidí se soustředí na to zlo které díky egu efektivně ignoruje namísto být tu a tady uprostřed teď. Hm.. níže dobrý materiál k zamyšlení:
https://m.youtube.com/watch?v=DR5aYgcch8Q

Ikona diskutujiciho kiana 2021-05-30 22:03:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Lada: „To je snad těžší, než vyřešit globální problémy za celé lidstvo, že?“ – to mi povídej 😅 (většinu globálních problémů jsem přemýšlením vyřešila, ale toto je těžší)

jinak: skvělý článek

Ikona diskutujiciho Nini 2021-05-10 14:00:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžu se zeptat co znamená, že tento boj vyhrála strana světla a toto se odehrává mimo časovou osu? Tedy chápu co to znamená, ale proč se to děje, jestliže boj už vyhrálo světlo? Je to tady a teď o něčem jiném?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-10 15:47:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Říká se, že než hydra chcípne, tak kolem sebe ještě pořádně kope. Patrně je to narážka na kovidofašismus.

Ikona diskutujiciho Nini 2021-05-10 22:13:55
Ikona diskutujiciho
sipka

To by dávalo smysl…snad vyhraje strana světla i tento boj

Ikona diskutujiciho erness 2021-05-10 23:02:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Já to chápu takto. Všichni, zde, jsme se totiž dostali do časové iterace, která neměla původně vůbec nikdy ani nastat. Jim se to přes to, ale podařilo, aby nastala. Zpevněný mocenský úchop nad USA je stál, ale spoustu bohatsví a krve – tou platili v okultní úrovni. Naposledy, kdy se jim podařilo nějak změnit časovou iteraci v jejich prospěch, byla událost katastrofy vzducholodě Hinderburg. Tehdy tím ovlivnili vstup USA do války s nacistickým Německem.

S kovidofašismem jsem se dnes utkal ve svém okolí. Snažil jsem se rozmluvit jednoumu zaměstnanci Pfizera. Udělal jsem, co jsem mohl, ale ve výsledku jsem asi nic nezmohl. Ten člověk byl již pevně rozhodnutý. Někteří lidi mají dost dobře vymytý mozky. Věří v kovid a nechají do sebe píchat takový ,,experimentální“ sajrajty ve víře, že je to nějaká jejich spása a jinak to podle nich prostě nejde. Hrozný, jak jsou ti lidi tupí. Nemám z toho teď vůbec dobrou náladu.

Ikona diskutujiciho Lada 2021-05-10 17:25:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, omlouvám se za ty dlouhé texty. Cítím, že to bylo potřeba. Moc hezký článek a krásná diskuze mezi námi všemi tu.
Držte se všichni. 🤍

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-10 17:47:23
Ikona diskutujiciho
sipka

je to super, klidně piš články pod články, to je jenom dobře 🙂

Ikona diskutujiciho Kamila 2021-05-11 11:10:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě navážu na Ladu, kde píše o manipulativních článcích, které se stále více rojí. Bohužel zde funguje i stále více skupin či hnutí vydávající se za pomocníky při vzestupu a transformaci, které fungují jako egregory a lapají tápající dušičky. Podávají sice na první pohled lákavé, ale ve skutečnosti kontaminované informace, které mají za cíl člověka namotat a vymámit souhlas s určitými proklamacemi. A stáhnout ho zpět do duality, iluzorního konfliktu, 3D her, zkrátka lapit jeho pozornost a odvést od vlastního nitra. My ale nepotřebujeme následovat nějakého vůdce, být členem nějaké skupiny těch “dobrých”, nechat si radit od samozvaných galaktických federací a tajemných guruů, zkrátka se ke komukoli zvenčí přiklánět a baštit něčí ego fantazie, které se vydávají za pravdu. V této informační záplavě nám sděluje pravdu jen naše vlastní tělo a pocity. Ale je to samozřejmě každého svobodná volba, čemu chce věřit a na co zaměřovat svou pozornost, tedy co krmit svou energií a posilovat.

Ikona diskutujiciho Májky 2021-05-11 23:23:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tolik lidi se zmíní o Andělích, o Satanovi, o démonech, ale toho nejdůležitějšího často zapomenou- našeho Stvořitele, Bůh<3
On a Ježíš Kristus jsou ti jediní kdo nás můžou spasit a darovat nám ten věcný život po smrti jelikož Bůh je jediný kdo umí dat život. Přeju si aby co nejvíce lidi bylo spaseno a našlo klid v srdci s pánem Ježíšem. Bohužel církev hodně Božím slovem manipulovala a děla to dodnes převážně jehovisti, katolíci a všemožní religiozní fanatici. Vypadá to, že jsme na konci času nebo na začátku konce času, jelikož víra v Boha mizí, Hollywood čím dal více propaguje Satana přes vše možné celebrity- Lil Nas nebo třeba nový Disney film Curella atd. Je toho hodně. To poslední co se ještě nenaplnilo je znamení šelmy/ Satana což lidé budou buď mít na ruce nebo na čele, předpokládám něco jako čip což teď začalo ve Švédsku nebo Neuralink od Elona Muska nebo něco v té podobě. Až tohle začne tak věřte druhy příchod Ježíše je tady. Bude to něco ve formě apokalypsy a bude to strašné pro nevěřící… Vše je v Bibli už dávno předpovězené a pro nás lidé skoro všude dostupné.

Ikona diskutujiciho Diana 2021-05-12 14:52:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, samozřejmě. Bůh je samá láska. Pravá láska. A pravá láska je bezpodmínečná. A protože nás bůh všechny miluje, tak ti, kteří na něj nevěří a přesto se chovají slušně a mile, shoří v krutých bolestech 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-12 15:52:50
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 lol

Ikona diskutujiciho izairi 2021-05-12 15:29:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Májky:
V bibli, v tom zmanipulovanym škváru,který nechala ŘK církev napsat tak,aby se jí to hodilo do krámu a mohla skrz ty žvásty ovládat lidi,kteří na to skočili? Jj to je fajn,tím bychom se všichni měli řídit. Ale v podstatě je jedno co církev zmanipulovala,protože ten „úžasný milující“Bůh proti tomu nezasáhl. Klidně se díval jak upalují milióny žen,mužů i dětí v jeho jménu i na další zvěrstva a nehnul ani prstem aby tomu zabránil. Modlit se ke křesťanskému Bohu? To bych radši uctívala svého kocoura.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-12 18:38:01
Ikona diskutujiciho
sipka

https://9gag.com/gag/aqj659R

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-05-12 16:06:23
Ikona diskutujiciho
sipka

:DDD tady jsou chvílemi lepší memes než na 9gagu jako

Ikona diskutujiciho izairi 2021-05-12 16:18:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Diana:
Tak to je dokonalý komentář 😂.

Ikona diskutujiciho flaja 2021-05-27 10:26:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obdivuji příspěvky Lady a Kamily. K tomu není už co dodat. Ještě mám dotaz. Vím, že tady se mi nebudete smát. Co znamená lol? Jsem starší než Vy.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-27 10:35:51
Ikona diskutujiciho
sipka

lol = lot of laugh = smích

Ikona diskutujiciho flaja 2021-05-27 10:44:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky. Tak konečně to vím

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek