Recenze Energetických krystalů (8.díl)

16.5.2022 v Čtenáři 11

Velice děkuji za váš stálý zájem o Energetické krystaly. Budu ráda, když mi také napíšete svoji zkušenost a své dojmy z tohoto unikátního výrobku, pokud s ním máte zajímavou zkušenost. Ráda jí dám prostor v některé z dalších případných sbírek zákaznických recenzí.

Energetické krystaly jsou speciální výrobky, které pracují s přirozenou bioenergií člověka. Nosí se na krku. V e-shopu Alue.cz jsou nyní dostupné ve variantě přírodní křišťál s vrtaným průvlekem, výjimečně silné. Nabídka se v průběhu času mění a pokud možno se přizpůsobuje poptávce. Kompletní popis výrobků, dostupných variant a návod k použití najdete zde: Energetické krystalyRecenze na Energetický krystal extra z brazilského křišťálu
„Krystal jsem si objednala po dvou letech nošení klasického krystalu, protože jsem cítila, že potřebuji dodat víc energie ve stresovém prostředí, ochránit před destruktivními lidmi, se kterými jsem se občas musela stýkat a taky jsem doufala, že mě lépe ochrání před wifi, jelikož její následky jsou pro můj organismus devastační, bohužel mimo domov se wifině nevyhnu. Také jsem cítila, že mě vyčerpává život ve městě, městské prostředí mě stahuje dolů, brzdí můj rozvoj a dochází mi inspirace, potřebovala jsem posílit svoji energii v období kdy žiju ve městě.

Hned jak mi krystal přišel, jsem ho pověsila na krk místo klasického. Krystal je nádherný, má krásný přirozený tvar, je vrtaný bez očka, takže k němu perfektně pasuje šňůrka, na které je navlečený. Působí jako surový, neopracovaný přírodní šperk, ke mně i k módě co nosím se výborně hodí a jelikož nemá kovové součástky, dá se kombinovat se zlatými i stříbrnými šperky. Pokud jde o vzhled, hned jsem si ho zamilovala.

Myslela jsem si, že když jsem zvyklá na klasický krystal, tak že přechod na extra silný skoro nepoznám, ale opak je pravdou. Hodinu po nasazení krystalu jsem pozorovala příval energie, výrazné zlepšení nálady, po dalších dvou hodinách naopak velká únava, měla jsem pocit že na mě leze chřipka – bolest svalů, hlavy, dokonce jsem cítila jakoby nachlazení v dutinách. Večer jsem měla problém usnout, byla jsem přebitá a zároveň unavená z toho chřipkového stavu. Ráno jsem se vzbudila brzy a ještě dost unavená, ale během dne se to už srovnalo a energie začala být stabilní.

Jsem psychicky odolnější, mám během dne dobrou náladu (pokud nejsem vyloženě v destruktivním prostředí), pokud se vyskytnou problémy, stres nebo spěch, zvládám to s mnohem větším klidem.

Krystal mi prospěl i ve vztazích s lidmi. Dříve jsem byla i s klasickým krystalem vyčerpaná a tudíž zranitelnější, náchylnější k přebírání emocí druhých lidí, teď se cítím silnější a taky ráznější, pokud začnu cítit že mě někdo vysává, už neotálím a odcházím.

Snadněji dělám závažná rozhodnutí, protože se cítím jistější a sebevědomější.

V městském prostředí jsem vypozorovala, že se cítím pod ochranou, zabalená do bublinky přes kterou nic nemůže. S klasickým krystalem jsem to cítila taky, ale ne tak intenzivně, jakoby bublina byla napůl propustná a ne tolik zřetelná.

Zajímavé je, že mi krystal dodává i fyzickou sílu, cítím se víc v kondici bez ohledu na to, jestli cvičím nebo ne.

Zesílilo se mi mimosmyslové a jemnohmotné vnímání. První noc s krystalem jsem si ho položila na pár minut na čelo a dostala jsem silné intuitivní vedení. V dalších dnech jsem zpozorovala, že se i v chaotickém a destruktivním městském prostředí můžu snadněji otevřít vnímání energií, ukazují se mi častěji. Práce na sobě mi jde snadněji, dřív jsem vynakládala hodně úsilí na to, abych se jen dostala na příznivou hladinu energie, kdežto teď ji už mám, většinou se stabilně drží a já na ní můžu stavět a zvyšovat ji dalšími technikami. Mám přirozeně tendenci si v běžném každodenním provozu všímat toho co je krásné a povznášející, dříve jsem o to musela hodně usilovat, teďka to jde samo. Zostřilo se vnímání energií a zesílila se výrazně intuice.

V průběhu času, po pár měsících, jsem si zvykla krystal před spaním pokládat na několik minut na čelo (10-20, nejsem si jistá přesně kolik, uteče to rychle), jak cítím, že už se propadám do polospánku, krystal odložím na noční stolek a spím bez něj. Krystal mě dokáže až neuvěřitelně zharmonizovat po celém dni. I když jsem ten den třeba něco řešila a nemohla před spaním najít klid, krystal mě po pár minutách umí uklidnit, za což jsem nesmírně vděčná, protože dřív jsem bývala neklidná a rozklepaná a kvůli tomu jsem třeba do noci nemohla usnout.

Další výborná věc je, že krystal pokud ho mám položený na čele mně umí poskytnout dobré spojení s intuicí. Pokud řeším nějakou otázku nebo problém a potřebuju si poradit, hledám inspiraci právě před spaním s krystalem na čele.

Další dobrý účinek krystalu na čele je ten, že umí zastavit přicházející bolest hlavy, případně po přiložení na podbřišek tlumí menstruační bolesti.

Někdy s krystalem spím tak, že si ho nechám na krku. Jeden případ je, když cítím že přítel který spí vedle mě je nabitý destruktivní energií a nemohla bych vedle něj usnout, třeba když přijde večer ze společnosti nebo něco těžkého řeší. Stalo se mi to párkrát, že jsem ležela vedle něj a cítila jsem, jak ze mě stahuje moji energii (nevědomě), tak jsem si dala krystal na krk a cítila jsem, jak mě obalil (myslím že jeho taky), energie se za chvíli vyrovnala a usnula jsem normálně.

Druhý případ byl, když jsem spala v cizím domě kde se pohybovali duchové (ačkoli nebyli vtíraví, bylo to zvláštní místo), věděla jsem už předem že krystal nebudu sundávat po celou dobu pobytu, spala jsem s ním každou noc a spala jsem jak mimino, žádný problém. Doma nemůžu běžně s krystalem spávat, protože ráno jsem pak přebitá, ale v tom cizím prostředí to bylo jiné, budila jsem se odpočatá a přes noc nebyly problémy. Jedna paní co v tom domě spala taky měla přitom jednu noc noční můru kde toho ducha v polospánku viděla, v mém případě jsem cítila, že oni mě díky krystalu jakoby nevidí, proto jsem měla pokoj.

Krystal mám na sobě stále, ráno ho dám na krk i když jsem doma, kvůli odstínění wifin od sousedů a ven bez něj vůbec nevycházím. Jednou se stalo, že jsem ráno vyběhla do obchodu pro jednu věc a u pokladny jsem se začala cítit divně, jako by mi odcházela energie. Sáhla jsem si na krk a úplně jsem ztuhla – nemám krystal! Hrozně rychle se projevilo že nemám ochranu. Další případ kdy jsem pocítila jak mi krystal chybí bylo když jsem ho na půl dne půjčila příteli – šla jsem bez něj do města a musela jsem jet tramvají, cítila jsem se jako nahá, všichni lidi kolem mi najednou vadili a doma mě začala bolet hlava. Jak jsem si opět vzala krystal na krk, po hodině se mi energie začala vracet a bolest hlavy se nerozjela.

Jediná situace kdy krystal můžu sundat a cítit se bez něj dobře je když pobývám v přírodě a bez lidí, to necítím rozdíl i když ho pár dní nemám na sobě. Ale jinak už si bez něj neumím představit jak bych to zvládala. Je skvělé že je z křišťálu a bez kovových komponentů, protože o něj nemám strach, vím že je odolný a můžu ho nosit stále, případně s ním i spát a nic se mu nestane. Je krásný s krémovou šňůrkou i s černou, nejradši nosím krémovou. Jsem za něj nesmírně vděčná a minimálně dva lidé v mém okolí si ho po dobrých zkušenostech plánují taky pořídit.“
(pisatelka si přála zůstat v anonymitě, příšlo e-mailem)

Ilustrační obrázek. Každý Energetický krystal je originál. Aktuální nabídku najdete ZDE

„Krystaly jsou fakt unikátní, taky doufám že budou dlouho v prodeji. Bez krystalu bych byla jiný člověk, to vím jistě. Všechno lépe zvládám a v těžkých obdobích mě drží nad vodou. Účinků je nespočet…“
Hanka

„Budou ještě energetické krystaly extra silné-křišťál, které mají provázek provlečený rovnou křišťálem bez kovového očka? Jinak ty středně silné, ať už ze skla, nebo z drahých kamenů jsou naprosto úžasné a dobře se hodí i na okrasu. Lidi se tomu prvně diví, myslí si že je to nějaký obyčejný výrobek, ale jakmile si jej půjčí, už ho nechcou dát z krku. Stejně tak já ze začátku, kdy jsem k tomu byla trochu skeptická, ale jakmile jsem si ho jednou nasadila už jsem ho nechtěla nikdy sundat, protože jsem zjistila, jak úžasná věc to je. Tak chci zkusit ještě ten extra silný, to bude asi trochu jiný, ještě lepší zážitek, už se těším.“
Niky

„V září 2017 jsem si od tebe koupila Energetický krystal Hope a hned jsem pocítila změnu k lepšímu. Cítila jsem se vyrovnanější, méně podrážděnější, celkově klidnější, sebevědomější, nebála jsem se tolik vyjadřovat svůj názor…
Ke konci června 2018 jsem se dozvěděla, že od října nastoupím do práce, která je na energeticky špatném místě, je to práce s lidmi, celkově dost náročná (kromě toho po dlouhé době, kdy jsem byla doma s dcerou) a řekla jsem si, že bez extra silného Energetického krystalu tam nejdu. Mám dojem, že zrovna žádné ani nebyly v nabídce. Během pár dnů byly najednou skladem a objevil se tam jeden, do kterého jsem se zamilovala na první pohled a od té doby jsem neviděla pro mě krásnější. Je to pořádná synchronicita.“
radeta

„Již rok mám zakoupený středně silný krystal, se kterým jsem spokojená, ale moc ráda bych vyzkoušela krystal ještě o něco silnější. Vnímám u sebe vyšší citlivost na různé podněty, stejně tak při kontaktu s lidmi, a tak doufám, že mě krystal ochrání a také posílí jako maminku na mateřské dovolené.:-) Pěkný večer, s pozdravem“
Světlana (přišlo e-mailem)

„Dámy a pánové, musím se s vámi podělit o svůj zážitek s extra silným energetickým krystalem:
dneska jsem měla v práci od odpoledne až do večera docela dost silnou migrénu.
Když jsem teď večer přišla domů, dala jsem si na čelo extra silný energetický krystal – varianta křišťál, tak si ležím asi 10 minut a ejhle najednou se divím, jaktože už je mi z ničeho nic tak dobře a hlava mě vůbec nebolí i přecitlivělost na světlo a na hluk, jak to tak u migrény bývá, mě přešla. Což je úžasné, že mi energetický krystal tak rychle pomohl, stačilo přiložit na čelo. A to mi přitom na migrénu, kterou občas mívám, vždycky zabíralo jen se z toho pořádně vyspat, anebo když se z nějakého důvodu spát nedalo, tak si dát hodně silný kafe. Takže teď už vím i o dalším způsobu, který zázračně pomůže za deset, patnáct minut, díky.“
(pisatelka si přála zůstat v anonymitě, recenzi zaslala e-mailem)

Pred 1,5 rokom som si kupil od teba energeticky krystal. Krystal pre mna znamenal vela a po case sa mi zacali diat konstruktivne veci. Moj pocit bol taky, ze krystal posiluje moju volu, ktora vychadza zvnutra. Uz dlhsie som napriklad chcel prestat pozivat alkohol a par mesiacov po noseni energetickeho krystalu som prestal uplne. Zacali po mna chodit rozne clanky o tom a to mi celkovo pomahalo. Teraz pred par mesiacmi som zacal robit otuzovanie spojene s dychanim na kazdodennej bazi ide o metodu Wim Hof a dari sa mi v tom vytrvat. Prestal som jest rafinovany cukor. Proste co sa rozhodnem to spravim a krystal ma akoby v tom podporuje. Predtym som nemal take silne moralno voleove vlastnosti, boli podstatne slabsie 🙂
peter (přišlo e-mailem)

 

Ověření funkčnosti Energetického krystalu na přístroji Oberon
„Dobrý deň Aluško,
ked nezabudnete tak mi prosim napiste, ked budete mat skladom tie extra silne energeticke krystaly. Urcite si objednam. Len tak pre zaujimavost, ked som bola na xenonovej terapii a merali ma na Oberone, tak s Vasim extra silnym energetickym krystalom (ametyst) som mala o 30% silnejšie energetické vyžarovanie.
Nosim ho stale, aj sa s nim sprchujem, preto by som chcela taky co je bez kovoveho uchytu.
Prajem pekny den. S pozdravom,“
D. (recenze přišla e-mailem)

„Dobrý den
Už nějakou dobu čtu Vaše stránky (cca rok a půl) a už mnohokrát mi velmi pomohly a mnoho jsem se díky vaším stránkám dozvěděl a naučil. Za to bych Vám chtěl upřímně poděkovat. Také jsem si před nějakou dobou procházel ne úplně šťastným obdobím a vzpomněl jsem si na energetický krystal, který nabízíte na svém e-shopu, a tehdy mě napadlo, že bych si ho mohl pořídit.
Koupil jsem si tedy středně silný energetický krystal, a od doby, co mi přišel, si ho nemůžu vynachválit. Krystal funguje přesně tak jak má, více se mi díky němu srovnaly myšlenky a také se mi častěji zdají lucidní sny, což také připisuji krystalu, jelikož se mi lucidní sny nikdy předtím tolik nezdály jako teď. Takže i za to bych vám chtěl poděkovat 🙂
M. (recenze přišla e-mailem)

Máte také Energetický krystal? Jaké jsou vaše zkušenosti? Napište do diskuze, nebo e-mailem. Za zpětnou vazbu předem děkuji!

© aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2022-05-16 06:26:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ty aluško? mimo téma, ale tvoje knížka Svítání mi zase jednou moc pomohla v životě. Děkuju, mám tě ráda.

… a zvažuju, že si taky krystal pořídím:) už jen proto, že jsou pěkné a měla bych z něj dobrý pocit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-16 09:11:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky 🙂

Ikona diskutujiciho raději anonymně 2022-05-16 09:17:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Osobně můžu potvrdit. Já jsem koupil tento krystal pár let nazpátek a můj stav se zlepšil natolik že jsem byl schopen vysadit antidepresiva. Bral jsem ale jenom lehká. Později jsem si uvědomil že jsem unavený spíš kvůli životnímu stylu a z nedostatku energie. Moje deprese byla o tom jak zacházím sám se sebou. Pustilo mě to asi po týdnu. Na začátku jsem s ním i spal. Dneska si ho beru přes den ven a do práce. Poté jsem právě díky dobré zkušenosti pořídil i přírodní krystal do ruky a ten si beru na noc když se necítím dobře nebo nemůžu usnout. Taky mi skvěle zabírá.

Ikona diskutujiciho Terezie M. 2022-05-16 09:49:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Energetické krystaly jsou výborné. Máme dva už delší dobu. Když jsem pořídila první tak hned co mi došel jsem dala na krk. A došla dcera a hned si všimla. mámí co to máš?
Řekla jsem že jenom něco na krk abych ji neovlivňovala protože jsem byla zvědavá jestli dcera něco pozná sama. Trvala na tom že si to chce pujčit a vzít do ruky.
Tak jsem jí ho pujčila a dcera už mi ho zpátky nevrátila. Proto jsem pak pořídila druhý. Řekla že z toho něco krásného jde a že to chce taky nosit. Tak už jsem jí ho nebrala.
Má ho i jako talisman. Když před ní byly události jako test nebo škola v přírodě a měla z toho obavy tak jsem jí řekla že má svůj krystal a ten ji ochrání. Funguje to.

Ikona diskutujiciho lenka f 2022-05-16 09:49:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám od tebe 3 brazilské křišťály i extra silný energetický krystal, který na noc z krku a ve sprše sundávám. Cítím se s ním konstantně dobře. Co se týče brazilských křišťálů, tak je používám, když se v noci budím a nemůžu usnout. Někdy usnu relativně rychle, tak to ne, ale když nemůžu zabrat, tak si vezmu křišťál do ruky a spolehlivě mě zklidní a uspí. Sice to je někdy nad ránem, když bych měla vstávat, ale určitě mě zklidňuje a pak cítím jak se propadám a uvolňuju. Dokáže mi zklidnit myšlenkovou činnost. Jednou se mi stalo, že jsem měla v noci v posteli dva křišťály a nějak mi vypadly z ruky a lovila jsem je v peřině. Škrtly o sebe a uviděla jsem záblesk žlutýho světýlka v nich. Tak to bylo hezký v tý tmě, jak to zasvítilo.

Ikona diskutujiciho kopretina 2022-05-16 11:25:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám to skoro stejně. Několikrát se mi stalo že jsem večer v šeru bočním pohledem viděla od křišťálů jít bílé světlo. Řešili jsme s nimi i panické záchvaty a slabosti. Obě ruce pod ledovou vodu s křištálem v rukách. Do deseti minut bylo po záchvatu. Myslím si že to pomáhá i na mkultra a podprahovky co nám nahrávají abysme byli neurotičtí. Po okolí se v poslední době namnožily případy ničím zjevným nevyvolaných panických záchvatů u původně zdravých lidí co nervové problémy neměli.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-05-16 23:40:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám. V pořadí druhý. Kdysi bývaly skleněné, ty už teď nějak dlouho nejsou a ten byl můj první. Šikovně jsem ho rozflákla o kachlíky v koupelně. Druhý je z křišťálu a na ten už si dávám pozor. Energetické krystaly jsou skvělé. Když jsem si ten první rozbila tak jsem se cítila jak bez ruky. Nebo jako když si na podzim zapomenete oblíknout do bot ponožky. Nepříjemnej divnej zranitelnej pocit. Dneska toho na člověka zvenku útočí tolik. Prostě nějaké posílení je potřeba.

Ikona diskutujiciho Petros 2022-05-16 23:43:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsem objednal výjimečně silný. A to byl hukot. Hlavně na začátku. Zkouším všechno možný a mám teda dost srovnání mezi výrobky tohoto typu. Tyhle krystaly na krk opravdu vystoupily z řady. Jedna z nejlepších věcí na kterou jsem natrefil. A můžu potvrdit zkušenosti z recenzí. Většinu tohoto jsem zaregistroval, nebo něco hodně podobného.

Ikona diskutujiciho Zlatka 2022-05-16 23:47:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem dělala testování. Já chodívám jednou za čas k léčiteli. Starší pán. Dělá hlavně s bioenergií a bylinama, nějaké ty masti a staré babské recepty. Ten typ léčitelů co už z našich končin zvětšiny vymřel. Dávala jsem mu krystal do ruky aby ho zhodnotil a moc ho chválil. Říkal že z toho jde silná léčivá energie a ptal se mě kde jsem to sehnala. Že ví o mnoha unavených smutných lidech kterým by to chtěl naordinovat. Aby se nabili.
Tím mi potvrdil to co už jsem stejně cítila ale zajímal mě prostě jeho názor. A dost mě potěšilo že mi starý zkušený mazák schválil mou volbu.

Ikona diskutujiciho Majka C. 2022-05-17 10:40:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Energetický kryštál mám už niekoľko rokov a nedala by som ho z ruky. Veľmi mi pomáha hlavne k lepšej odolnosti proti zlým ľuďom a odvtedy čo ho mám sa mi prestali zdať zlé sny.

Ikona diskutujiciho Silvana 2022-05-18 09:02:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Energetické krystaly od Alue jsou skvělé. Za mě nejlepší taková *energetická věc* na kterou jsem natrefila. Našla jsem i nějaké obchodníky kteří se pokoušejí napodobit práci Alue a prodávat podobně nazvané věci. Cena je sice nízká ale vůbec nic to nedělá. Osobně vyzkoušeno. Měla jsem pak i problém s reklamací. Byla to pro mě velká studená sprcha a od té doby se radši držím solidního shopu a mnoha lety ověřeného člověka, tím myslím Alue :-D, než anonymních shopíků které vlastní bůh ví kdo. Nízká cena mě v tomto případě měla spíš odradit ale byla jsem naivní no holt jsem si to potřebovala zkusit.
Mám zkušenost že když prodejce neuvádí použitou techniku nebo jak se tam píše nabíjené v ruce při rituálu reiki atd tak nebrat, nic to nedělá, leda je v tom černá magie.
Hodně pozor na nabíjené kameny od ženských co si říkají čarodějky. Používají je jako volty aby z vás sáli na dálku energii. Můj kamarád měl tento problém. Koupil nabíjený kámen u té ženské co Alue pomlouvá a měl hrozné problémy dokud jsme ho nezakopali v lese. Nevěděl že je to schizofrenička co dělá černou magii prostě došel na shop koupil a pak se strašně divil. Dobře to dopadlo. Jeho dům jsme vykouřili, na čarodějnici si udělal růžový rituál a dneska nosí energetický krystal od Alue a pěje na něho samou chválu. Takže pozor pozor. Dobře si prodejce proklepněte než si nějakou podobnou věc vyberete. Alue je za mě jistota. Možná dokonce jediná. A kdybych neznala tento web tak bych mu ani neuměla pomoct ale takhle jsem hned vytáhla návody a šli jsme čistit.

Energetický krystal od Alue nosím přes den. V noci spím s křištálem. Co ho mám tak jsem přes den veselejší víc toho udělám a rychleji se vzpamatuju z nepříjemných zážitků a setkání s energetickými upíry. Už bez něho nechodím ven. Lidi jsou v poslední době horší než bývali i ty energie šly hodně dolů takže pro mě je to něco bez čeho už bych nemohla být.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek