Recenze Energetických krystalů od Pavla Soilise z Xenonového centra Xenita

29.1.2020 v E-shop Alue.cz 22

Z pražského xenonového centra Xenita dorazila reakce na účinky energetických krystalů, které jsou v prodeji v e-shopu Alue.cz. Po uveřejnění článku o xenonu někteří čtenáři toto centrum v Praze navštívili a vykazovali podezřele dobré výsledky při měření jejich energetického a zdravotního stavu. Podle slov Pavla Soilise někteří zákazníci žádali speciální proměření těchto energetických krystalů na diagnostických zařízeních, která má Xenita k dispozici. Závěry z těchto testů popisuje Pavel v následujícím dopisu.Přišlo ke mě pár lidí na xenonovou terapii a měli na krku energetické krystaly zakoupené u Alušky.

Před terapií probíhá u většiny klientů měření jejich energetického pole, sympatického a parasympatického nervového systému, srdečního pulsu a vitality organismu.

Nejprve jsme nevěnovali pozornost tomu, že tito lidé mají vynikající výsledky už před xenonem. Po nějaké době jsme přišli na to, že ,,na vině“ jsou tyto energetické krystaly a začali jsme také na žádosti klientů testovat jejich účinky.

Proto jsme proměřili postupně tyto energetické krystaly na Oberonu a dalších rezonančních zařízeních. Výsledky nás překvapily. Jsou velmi silné a dost dobře harmonizují energetické dráhy těla. Měření energetických krystalů na Oberonu ukázalo, že plně chrání štítnou žlázu a dokonce snižují výskyt karcinogenních buněk v těle. Nikdy jsem nic takového na Oberonu nenaměřil.

Všichni klienti na xenonové terapii museli energetické krystaly po dobu terapie sundat. Xenon pracuje na vysokých frekvencích a energetické krystaly jsou též ve vysokých frekvencích. Docházelo by tak k útlumu efektu terapie.
Další měření jsme pak prováděli bez energetického krystalu. Po měření si klienti mohli energetický krystal vzít znovu na sebe. Zajímavé bylo, že po hodině se výsledky neustále zlepšovaly a nejvíce u klientů s energetickým krystalem na krku.

Podle všeho, co jsme naměřili v centru terapie i mimo centrum, jsem došel k závěru, že tyto energetické krystaly jsou úžasné a jejich využití ohledně energie, zdraví a psychické vyrovnanosti člověka, jsou v dnešní době téměř nutností.

Jsem teď nedočkavý až si vyberu energetický krystal pro sebe a budu moct i u sebe zesílit  účinky xenonu a veškerých konstruktivních potravin. Dále mě ochrání velice dobře v práci, jelikož přicházím denně do kontaktu s mnoha klienty.

Ještě, že máme velmi přesné diagnostické přístroje. Jinak bych nepřišel na tak skvělý účinek energetických krystalů.
Pavel Soilis


Energetické krystaly jsou k dispozici v e-shopu Alue.cz ZDEKomentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-01-29 02:23:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jůů! krásný článek, padl do noty 🙂 budu na 999% za pár dní objednávat, když mi všechno s tou rekonstrukcí vyjde, tak mi držte palce!! 🙂

„Přišlo ke mě pár lidí na xenonovou terapii a měli na krku energetické krystaly zakoupené u Alušky.“
to je tak hezká představa… že bych potkala někoho s těmi krystaly 🙂

ps: na konec jsi dala přesně ten krystal, který teď mám na eshopu a který bych chtěla (nevím proč me zaujal) a doufám furt naivně, že tam třeba vydrží… 😀 náhoda? já jsem tu bytost v tom kameni i telepaticky prosila o to, aby tam na mě počkala (jakkoliv prdle to zní) – i když vím, že ona s tím moc nenadělá.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-01-29 02:25:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

“ Měření energetických krystalů na Oberonu ukázalo, že plně chrání štítnou žlázu a dokonce snižují výskyt karcinogenních buněk v těle.“ – to je neskutečný..

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-01-29 06:57:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jinak… když mě někdo hodně nemá rád(extrémní nesympatie) a vím, že by mi nejradši vyloženě ublížil(už to i zkusil) a hodně na mě se záští myslí(cítím to, vím to, vysává mě to – nevím co s tím, dokud se od dotyčného uplně neodstřihnu. nejen, že je to typ, kterému když rázně řeknete „nech mě už být!“ tak vás být nenechá, naopak do vás jede ještě víc, ale navíc fakt vím, že je na mě totálně vysazený a vadím mu jak nic na světě. ten dotyčný má i dlouhodobé deprese, je dost (sebe)destruktivní – až zlý – a celkově je to prostě blb, co si budem, blbě jsem ho odhadla… a teď je ze mě jeho zdroj energie, bohužel), ubližuje mi to.. myslíš, že by mě dokázal krystal určitím způsobem „ochránit“ před vysáváním a nefyzickým(v myšlekách) napadáním takovou osobou? u tebe na eshopu tohle info nějak nemůžu najít. já už nevím co s tím :(( kromě rituálu s růží a ten je mi zatim stejně k prdu, když se potkáváme. potřebovala bych dotyčného kompletně vyřadit ze svého života, recyklovat totiž nešel.. haha . _.

nebo kdybys proti tomuhle měla nějakou „podpulotovou“ ochranu, dej mi, prosím, vědět.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-01-29 10:07:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, žádná energetická pomůcka, i kdyby byla sebelepší, ti nemůže slíbit, že tě nechá napokoji někdo, kdo tě šikanuje. Žádná věc nemá sílu měnit svobodnou vůli nějakého člověka, i když je ta vůle špatná. Tyhle věci musíš řešit přímo. (někdy pomůže, když se tě zastane chlap – přítel, brácha… udělá bububu dej mé holce pokoj nebo ti nalomím ciferník – on se lekne a nechá tě napokoji)
Co se týče energetického vlivu, tak energetický krystal, tím že dodává energii a tím posiluje energetický systém člověka, snižuje dopady – to znamená že ti nebude tak zle po setkání s ním, nepřijdeš o tolik energie, protože se ti rychle doplňuje zpátky a také bude tvoje aura odolnější vůči jeho napadení. Pokud se osobně nepotkáte, neměl by z tebe na dálku brát nic, protože EK jsou proti černé magii a energetickým útokům dělané – ale moje zkušenost je, že když máš toho agresora přímo před sebou a dojde k osobnímu kontaktu, tak část pocítíš, protože přímý kontakt (odpovídání, setrvání v přítomnosti dotyčného) je vědomé odevzdání energie a proti vědomému jednání nejsou páky. Osobně to řeším tak, že když o někom vím že je pro moji energii nebezpečný, tak se zcela vědomě zachovám tak, abych nenavázala kontakt, i když to bude společensky nevhodné – on tě pozdraví, ty mu můžeš sice říct ahoj, ale musíš se okamžitě zvednout a opustit místnost a už s ním nevyhledávat kontakt, ani oční – a to jsi potom v pohodě i když na sobě žádné ochrany nemáš, protože jsi ho vyblokovala vědomě.
Rituál s růží si rozhodně udělej. Vyšleš tím jasný signál do vesmíru. Další postup jak ho blokovat ti pošlu raději soukromě.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-01-29 20:50:15
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuju děkuju, ty jsi zlatá.

Ikona diskutujiciho lenka f 2020-01-29 08:20:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No to je pravda. Já mám extra silný energetický krystal, nosím ho pořád na krku. Ten dřívější středně silný jsem dala dceři Veronice. Pak mám ještě 3 brazilské křišťály od Alušky, které si pravidelně čistím pod tekoucí vodou a večer se jimi různě buď obložím, kde potřebuji nebo si je vezmu do ruky a opravdu mě neskutečně uklidňují. Jsem ráda za tyto pomůcky. Manžel se mi chechtá, zvlášť když je v posteli držím v ruce, že mi prý přinese cihly ze zahrady. No to je celý on.

Ikona diskutujiciho Milan 2020-01-29 09:30:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško mám dotaz, pomáhají ty krystaly i na elektromagnetické záření a geopatogení zo´ny ?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-01-29 13:09:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Zmírnění vlivu elektromagnetického záření na lidský organismus částečně ano (záleží na modelu, ale není to 1000%), a geopatogenní zony nemám vyzkoušené, protože žádnou nemám po ruce. Na úplné odstínění emz je ale spíš vhodná stříbrná textilie, mám z ní čepičku a ta nepropustí nic. Vozím ji v kabelce a když jedu přes město, tak nasadím. Vypadám sice jako jeden ze sedmi trpaslíků, ale alespoň mě nebolí hlava.

Ikona diskutujiciho hanka 2020-01-29 16:17:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda, a kde se dá taková čepička sehnat? Nosila bych ji non stop.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-01-29 16:51:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Dostali jsme ji zadarmo k měřičům, které jsme tam brali, ale dá se koupit i zvlášť. Já mám tu levnější vlevo:
https://esmog.cz/ochranne-odevy-pred-ucinky-elektrosmogu-c39/
Není jako úplně slušivá, ale… když jde o zdraví 😀 tak to i princezna přežije.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-01-29 22:25:08
Ikona diskutujiciho
sipka

čiapka proti elektromagnetickému smogu so strieborným vláknom je patent Slovákov, dali si ju vyrábať v Číne a stojí 39€ a ani neviem či sa ešte dá reálne zohnať. Vlákno vraj kúše na hlave takže je len pre ľudí s vlasmi, holohlavca by z toho bolela hlava. Česká čiapka bude z nejakého iného nie strieborného kovu, ale určite funguje aj tvoja čiapka a máte ju lacnejšiu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-01-30 07:29:05
Ikona diskutujiciho
sipka

funguje, když do toho zabalíš měřák tak máš úplnou nulu – je o tom i video na yt
proto tu čepicu tahám všude s sebou – jinak bych ji nenosila 😀 padá do očí a vypadáš blbě – no ale mozeček juchá

Ikona diskutujiciho hanka 2020-01-31 20:06:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji! Náhodou ta černá je moc hezká.

Ikona diskutujiciho leeth 2020-01-31 23:01:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za skvělý dotaz a hlavně za tu úžasnou „náhodnou“ radu! 😀 Něco takového tak moc potřebuju, že z toho teď úplně šílím! 😀 Hned přemýšlím, kterou vezmu, prý z těch dražších „slušnějších“ vážně dělají jen ty černé a to jen s křiklavě růžovým nebo zeleným lemováním.. To už je lepší ta ze sedmi trpaslíků 😀
Jen to budu muset momentálně nosit fakt nonstop, i s tím spát, což mě mrzí 🙁 Chtěla bych volnou hlavu 😀 ale lepší než nemocné tělo. Hlavně u přítele v mini bytě je z okolních bytů u nás (i v ložnici) celodenně a celonočně nonstop asi 4 wifin se 100% signálem. To fakt nejde. To bych musela v té čepce žít navždy. Tak jsem si vygooglila nějaké jiné možnosti a našla jsem třeba bioprotector – http://bioprotector.cz/. Máte s tím někdo zkušenosti? Vypadá to super, kdyby to fungovalo jako čepička, ale vše to odstínilo a bylo by to malinké, jentak při ruce po kapsách nebo na mobilu, nebo jeden velký do bytu. Nebo věřím nějaké blbině? Nebo na podobné odstínění stačí orgonity? Měřilas, Aluško, těmi měřáky funkci orgonitů? Díky moc za jakékoli další info od kohokoli <3!

Ikona diskutujiciho kiana 2020-02-09 23:47:11
Ikona diskutujiciho
sipka

díky za odkaz na tu čepici 🙂

(bioprotector mám a to mi fungovalo když jsem ho držela v ruce, že jakoby vibracemi odehnal špatné energie – ale jestli to funguje na EM smog i když to máš jen někde položené v bytě a jestli se to dá reálně změřit, to nevím – řekla bych, že spíš nějak moc ne – i když já to mám kousek od pc a koupila jsem si to kvůli stínění elektrosmogu z notebooku – na nic většího bych to netipla)

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2020-02-14 20:03:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta čepice je překvapení 😲! Takže má stejné účinky jako orgonitová? Nechtěla bys jim udělat reklamu? To je skvělá věc! Máme v obci také 5G a pravděpodobně se mi kvůli tomu i v noci vrací symptomy tetánie…. S orgonitovou čepicí totiž nemohu spát, moc tlačí.

Ikona diskutujiciho Lucie 2020-01-29 10:35:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte 🙂 Do fb skupiny aluska.org jsem dala inzerát na prodej krystalu. Nenosím ho, jen mi tu leží a je škoda, aby byl nevyužívaný. Snad to není proti nějakým pravidlům. Budu ráda, když někomu udělá krystal, a dostupnější cena za něj, radost. Je to růženín, středně silný, s vrtanou dírkou. Podrobnosti a fotky buď v té fb skupině nebo na mailu luciepelcova(zavináč)email.cz. Děkuji za zveřejnění.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-01-29 20:55:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Lucie: no, proti „pravidlům“ to asi být nemůže – jakmile si něco koupíš, je to tvoje, takže si s tím můžeš dělat co chceš. ale je velká škoda, že krystal nenosíš. chrání tě před elektrosmogem a spoustou dalších věcí, jeho nošení ti každý den velmi prospívá, ještě to rozmysli .. 🙂 nezačal ti ten krystal z nějakých neznámých důvodů vadit na krku nebo „pálit“ v rukou?? jak říkám, je škoda, něco takového nenosit. znám lidi, kteří by za to dali nevím co, cizinci.. žádnou Alušku.org a její ochranné krystaly nemají. je to unikát, jen tady v ČR, tím pádem i její krystaly.

Ikona diskutujiciho Lucie 2020-02-04 13:46:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Update – krystal je prodán.
Nirvana – proti „pravidlům“ jsem myslela spíš pravidla této stránky, asi si tu nemůže každý jen tak cokoli prodávat v diskuzi. Ale jsem ráda, že mi tady Aluška ten příspěvek nechala a děkuji za to 🙂

Ikona diskutujiciho Mikuláš Gera 2020-01-29 12:54:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Blahoželám …..

Ikona diskutujiciho Libuse 2020-02-01 21:08:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pavel Solis je mrtvy JIZ mesic nebo dva Jen pro info

Ikona diskutujiciho kiana 2020-02-10 00:25:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak zrovna dneska jsem se rozhodla, že vyzkouším xenonovou terapii (ale až za pár měsíců, až budu mít dovolenou v práci). A až dnes večer jsem narazila na tento článek 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek