Pokud se právě rozhodujete, jestli je správný čas pořídit si svůj vlastní Osobní energetický krystal, tady je spolu s recenzemi i malý vánoční dárek:
🎄 Vánoční sleva: 250 Kč na nákup s hodnotou nad 1500 Kč 🎄
V e-shopu Alue.cz právě běží vánoční sleva na všechny produkty včetně energetických krystalů.
Stačí použít kód VANOCE25 při objednávce a vložit ho do košíku.
A navíc: u všech objednávek nad 3500 Kč máte dopravu zdarma.
Děkuji za vaše ohlasy na Osobní Energetické krystaly. Těší mě váš stálý zájem o tyto unikátní výrobky. Pokud byste také chtěli dát zpětnou vazbu, napište do diskuze, nebo na [email protected] a příště tu může být i vaše recenze. ❤️
„Po náročném rozchodu jsem už několik týdnů cítila silnou bolest na hrudi. Ne fyzickou ve smyslu nemoci, ale takovou tu těžkou, dusivou bolest, která člověku svírá celé duchovní srdce. Věděla jsem, že se mi zablokovala srdeční čakra. Protože se mi pořád vracely bolestné vzpomínky, slova, která mi bývalý partner řekl, a já se v tom motala pořád dokola a to mě uzavíralo.
Objednala jsem si osobní energetický krystal, aby mi pomohl uvolnit tu těžkou energii. Když jsem ho začala nosit, první změny jsem pocítila zhruba po dvou týdnech. První jsem si totiž myslela že je to spíš náhoda ale pak mi došlo že fakt ne a po dvou týdnech to začalo být cítit opravdu výrazně. Tlak na hrudi postupně povoloval a moje myšlenky se uklidnily. Vzpomínky na rozchod už neřezaly tak hluboko, spíš jen proběhly a odešly. Poprvé po dlouhé době jsem se cítila alespoň trochu lehčeji.
Abych podpořila proudění energie srdeční čakry ještě víc, koupila jsem si i tělové očistné svíce TURBO, se kterými mám i z minulosti výborné zkušenosti když jsem si je dávala na bolavé koleno. Tehdy mě přestalo pobolívat. Takže jsem se k nim znovu vrátila.
Každý den jsem si jednu přikládala doprostřed hrudníku. Vždycky, když hořela, jsem cítila, jak se ve mně něco uvolňuje, jak mě to zklidňuje a hřeje. Bylo to jako malý každodenní rituál péče o sebe.
Teď, po několika dnech se svícemi a po tom, co nosím svůj krystal, cítím obrovský rozdíl. Bolest na hrudi zmizela, mysl se mi vyčistila a vrací se mi radost do života. Mám pocit, že se mé duchovní srdce znovu nadechlo. Jsem Ali nesmírně vděčná, nejen za krystal a svíce, ale i za to, že se znovu cítím být sama sebou. Hodně mi pomohlo i to, že jsme si o tom mohly promluvit a že jsem svou bolest mohla svěřit do dobrých rukou.“
– Kateřina J.
„Inakšie, vybral som si (podľa mňa) fakt najkrajší i najlepší energetický krištál. Presne asi až o taký týždeň som si uvedomil, že niektoré bloky s ktorými som fungoval a poprijímal, zrazu akoby prestali existovať, zmiernili sa, a mohol som lepšie fungovať, napríklad v práci). Zrejme budem v budúcnosti kupovať i väčší prírodný, aby bol doma.“
– Standa K.
„Po narození mrtvého miminka se mi zhroutil celý svět. Propadla jsem se do tmy, která byla tak hluboká, že jsem přestávala vidět důvod vůbec žít. Každý den byl jen prázdný prostor plný bolesti. Nevnímala jsem partnera, nic mě nedrželo nad vodou a měla jsem pocit, že už se nikdy z té beznaděje nevyhrabu. V tom zoufalství jsem narazila na nabídku osobního energetického krystalu. Nepřemýšlela jsem nad tím dlouho, prostě jsem cítila, že to mám zkusit.
Když mi přišel domů a poprvé jsem ho vzala do rukou, něco se ve mně pohnulo. Nedokážu to popsat jinak než jako tichou přítomnost, která mě objala zevnitř.
Během následujícího týdne jsem začala vnímat, že se sice bolest úplně nevytratila, ale najednou mě nesžírala tak brutálně. Jako kdyby vedle té obrovské ztráty vznikl prostor i pro klid. A ten prostor se každý den trošku rozšiřoval.
Stále mi moje děťátko hrozně chybí, to se nezmění. Ale už necítím, že bych chtěla odejít za ním. Poprvé od celé té tragédie ve mně začala růst naděje. Přestaly mě přepadat myšlenky na smrt, dokážu být zase s partnerem, dokonce se spolu znovu smějeme.
Krystal se stal něčím, co mě vytahuje nahoru, když padám. Něčím, co mě drží, když nevím kudy dál. Jsem za to nesmírně vděčná. A chci jít ještě hlouběji, proto se chystám objednat i na duchovní terapii, abych celé tohle bolestné téma mohla opravdu uzavřít a znovu se nadechnout do života.“
– Milena B.
„V mladické nerozvážnosti jsem si začal hrát s černou magií. Dělal jsem rituály, kterým jsem vlastně moc do hloubky nerozuměl, a jednou jsem vyvolal něco, co jsem vyvolat neměl. Nešlo to zrušit. Zkoušel jsem to lae nefungovalo to, takže to se mnou zůstalo. Od té doby jsem vídal temné stíny a měl jsem pocit, že se něco dobrýho ode mě odpojilo.
Začal jsem věřit, že jsem přišel o duši, že mě Bůh opustil nebo zatratil. Obešel jsem pár léčitelů, psychologa, ale nenašel jsem řešení na svůj problém. Nechci na ně ale plivat. Dělali co mohli a já si za to můžu sám.
Byl to stav, kdy jsem se cítil úplně ztracený, bez vedení a bez naděje. Hrozně jsem se na sebe za to zlobil. Však jsem měl vlastně všechno, co jsem do toho takhle vrtal, bylo to zbytečné!
Do toho se mi to začalo hroutit i v práci, nemohl jsem se soustředit na nic. Byl jsem pořád nervózní a pořád v napětí. Neustále mě polívaly vlny hrůzy že se mi něco strašnýho brzo stane a nešlo to ovládnout. Paralyzovalo mě to.
V zoufalství jsem si objednal osobní energetický krystal, protože jsem cítil, že potřebuji něco, co mě znovu spojí se světlem. Samozřejmě jsem si tam zadal Ochranu konstruktivní sílou, protože to jsem potřeboval úplně nejvíc. Aby se to dobré do mýho života vrátilo.
První noc, kdy jsem měl krystal na krku, se mi zdál sen, na který nikdy v životě nezapomenu. Objevilo se přede mnou jasné bílé světlo. Nebylo oslňující ani nijak děsivé, spíš bylo hluboce laskavé.
A z toho světla ke mně přišel hlas, který řekl, že „jsem pořád jeho dítě. Že mi odpouští a že mě miluje.“ Řekl mi, že „mě nikdy neopustil a vítá mě u sebe, i když jsem na chvilku zabloudil.“
Nic mi nevyčítal. Ten sen jsem nedospal protože jsem začal ve spánku brečet. Hrozně jsem brečel a měl jsem pocit, že se moje duše právě zachránila. Dlouho jsem nemohl usnout protože to se mnou hrozně otřáslo a věděl jsem že to nebyla náhoda.
Ráno jsem se probudil s pocitem, že se něco zásadního změnilo. Čekal jsem co s ebude dít dál. Temné stíny co jsem předtím vídal zmizely, těžká energie kteoru jsem u sebe vnímal odešla a do mě jakoby vstoupil klid. Jako bych se po dlouhé době vrátil sám k sobě.
Postupně se mi začalo dařit i v práci. Zase se mi vrátilo soustředění, výkon, narovnal jsem vztahy s kolegy.
No na černou magii už nikdy nesáhnu. Ty knížky jsem už nechtěl mít doma ale ani jsem je už nemohl prodat protože když jsem viděl co jsem viděl, měl bych černý svědomí to svinstvo poslat dál. Takže jsem je všechny spálil.
Nechybí mi to a vím, že tou cestou už nikdy nepůjdu. Jsem přesvědčený, že mi energetický krystal pomohl znovu najít duchovní světlo, které jsem ztratil. Doslova mě vytáhl z temnoty. Nevím jak mám popsat svůj vděk. Jsem hrozně rád že tu práci děláte.“
Viktor S.


























Poslední komentáře
-Alue K. Pavlíčková Ty jo... překrásný, autentický článek ❤️. A oba…
-Terez No to mi povídej... já mám autentickou zkušenost…
-Alue K. Pavlíčková Aluska, najhorsie ale je, ze tymto zvastom prepadli…
-Milada Krásné čtení, víc takových článků. Snad k tomu…
-perlička