Recenze Osobních Energetických krystalů + Vánoční sleva uvnitř článku

9.12.2025 v Čtenáři 11

Pokud se právě rozhodujete, jestli je správný čas pořídit si svůj vlastní Osobní energetický krystal, tady je spolu s recenzemi i malý vánoční dárek:

🎄 Vánoční sleva: 250 Kč na nákup s hodnotou nad 1500 Kč 🎄
V e-shopu Alue.cz právě běží vánoční sleva na všechny produkty včetně energetických krystalů.
Stačí použít kód VANOCE25 při objednávce a vložit ho do košíku.
A navíc: u všech objednávek nad 3500 Kč máte dopravu zdarma.

Děkuji za vaše ohlasy na Osobní Energetické krystaly. Těší mě váš stálý zájem o tyto unikátní výrobky. Pokud byste také chtěli dát zpětnou vazbu, napište do diskuze, nebo na [email protected] a příště tu může být i vaše recenze. ❤️

„Po náročném rozchodu jsem už několik týdnů cítila silnou bolest na hrudi. Ne fyzickou ve smyslu nemoci, ale takovou tu těžkou, dusivou bolest, která člověku svírá celé duchovní srdce. Věděla jsem, že se mi zablokovala srdeční čakra. Protože se mi pořád vracely bolestné vzpomínky, slova, která mi bývalý partner řekl, a já se v tom motala pořád dokola a to mě uzavíralo.
Objednala jsem si osobní energetický krystal, aby mi pomohl uvolnit tu těžkou energii. Když jsem ho začala nosit, první změny jsem pocítila zhruba po dvou týdnech. První jsem si totiž myslela že je to spíš náhoda ale pak mi došlo že fakt ne a po dvou týdnech to začalo být cítit opravdu výrazně. Tlak na hrudi postupně povoloval a moje myšlenky se uklidnily. Vzpomínky na rozchod už neřezaly tak hluboko, spíš jen proběhly a odešly. Poprvé po dlouhé době jsem se cítila alespoň trochu lehčeji.
Abych podpořila proudění energie srdeční čakry ještě víc, koupila jsem si i tělové očistné svíce TURBO, se kterými mám i z minulosti výborné zkušenosti když jsem si je dávala na bolavé koleno. Tehdy mě přestalo pobolívat. Takže jsem se k nim znovu vrátila.
Každý den jsem si jednu přikládala doprostřed hrudníku. Vždycky, když hořela, jsem cítila, jak se ve mně něco uvolňuje, jak mě to zklidňuje a hřeje. Bylo to jako malý každodenní rituál péče o sebe.
Teď, po několika dnech se svícemi a po tom, co nosím svůj krystal, cítím obrovský rozdíl. Bolest na hrudi zmizela, mysl se mi vyčistila a vrací se mi radost do života. Mám pocit, že se mé duchovní srdce znovu nadechlo. Jsem Ali nesmírně vděčná, nejen za krystal a svíce, ale i za to, že se znovu cítím být sama sebou. Hodně mi pomohlo i to, že jsme si o tom mohly promluvit a že jsem svou bolest mohla svěřit do dobrých rukou.“
– Kateřina J.

„Inakšie, vybral som si (podľa mňa) fakt najkrajší i najlepší energetický krištál. Presne asi až o taký týždeň som si uvedomil, že niektoré bloky s ktorými som fungoval a poprijímal, zrazu akoby prestali existovať, zmiernili sa, a mohol som lepšie fungovať, napríklad v práci). Zrejme budem v budúcnosti kupovať i väčší prírodný, aby bol doma.“
– Standa K.

„Po narození mrtvého miminka se mi zhroutil celý svět. Propadla jsem se do tmy, která byla tak hluboká, že jsem přestávala vidět důvod vůbec žít. Každý den byl jen prázdný prostor plný bolesti. Nevnímala jsem partnera, nic mě nedrželo nad vodou a měla jsem pocit, že už se nikdy z té beznaděje nevyhrabu. V tom zoufalství jsem narazila na nabídku osobního energetického krystalu. Nepřemýšlela jsem nad tím dlouho, prostě jsem cítila, že to mám zkusit.
Když mi přišel domů a poprvé jsem ho vzala do rukou, něco se ve mně pohnulo. Nedokážu to popsat jinak než jako tichou přítomnost, která mě objala zevnitř.
Během následujícího týdne jsem začala vnímat, že se sice bolest úplně nevytratila, ale najednou mě nesžírala tak brutálně. Jako kdyby vedle té obrovské ztráty vznikl prostor i pro klid. A ten prostor se každý den trošku rozšiřoval.
Stále mi moje děťátko hrozně chybí, to se nezmění. Ale už necítím, že bych chtěla odejít za ním. Poprvé od celé té tragédie ve mně začala růst naděje. Přestaly mě přepadat myšlenky na smrt, dokážu být zase s partnerem, dokonce se spolu znovu smějeme.
Krystal se stal něčím, co mě vytahuje nahoru, když padám. Něčím, co mě drží, když nevím kudy dál. Jsem za to nesmírně vděčná. A chci jít ještě hlouběji, proto se chystám objednat i na duchovní terapii, abych celé tohle bolestné téma mohla opravdu uzavřít a znovu se nadechnout do života.“
– Milena B.

„V mladické nerozvážnosti jsem si začal hrát s černou magií. Dělal jsem rituály, kterým jsem vlastně moc do hloubky nerozuměl, a jednou jsem vyvolal něco, co jsem vyvolat neměl. Nešlo to zrušit. Zkoušel jsem to lae nefungovalo to, takže to se mnou zůstalo. Od té doby jsem vídal temné stíny a měl jsem pocit, že se něco dobrýho ode mě odpojilo.
Začal jsem věřit, že jsem přišel o duši, že mě Bůh opustil nebo zatratil. Obešel jsem pár léčitelů, psychologa, ale nenašel jsem řešení na svůj problém. Nechci na ně ale plivat. Dělali co mohli a já si za to můžu sám.
Byl to stav, kdy jsem se cítil úplně ztracený, bez vedení a bez naděje. Hrozně jsem se na sebe za to zlobil. Však jsem měl vlastně všechno, co jsem do toho takhle vrtal, bylo to zbytečné!
Do toho se mi to začalo hroutit i v práci, nemohl jsem se soustředit na nic. Byl jsem pořád nervózní a pořád v napětí. Neustále mě polívaly vlny hrůzy že se mi něco strašnýho brzo stane a nešlo to ovládnout. Paralyzovalo mě to.
V zoufalství jsem si objednal osobní energetický krystal, protože jsem cítil, že potřebuji něco, co mě znovu spojí se světlem. Samozřejmě jsem si tam zadal Ochranu konstruktivní sílou, protože to jsem potřeboval úplně nejvíc. Aby se to dobré do mýho života vrátilo.
První noc, kdy jsem měl krystal na krku, se mi zdál sen, na který nikdy v životě nezapomenu. Objevilo se přede mnou jasné bílé světlo. Nebylo oslňující ani nijak děsivé, spíš bylo hluboce laskavé.
A z toho světla ke mně přišel hlas, který řekl, že „jsem pořád jeho dítě. Že mi odpouští a že mě miluje.“ Řekl mi, že „mě nikdy neopustil a vítá mě u sebe, i když jsem na chvilku zabloudil.“
Nic mi nevyčítal. Ten sen jsem nedospal protože jsem začal ve spánku brečet. Hrozně jsem brečel a měl jsem pocit, že se moje duše právě zachránila. Dlouho jsem nemohl usnout protože to se mnou hrozně otřáslo a věděl jsem že to nebyla náhoda.
Ráno jsem se probudil s pocitem, že se něco zásadního změnilo. Čekal jsem co s ebude dít dál. Temné stíny co jsem předtím vídal zmizely, těžká energie kteoru jsem u sebe vnímal odešla a do mě jakoby vstoupil klid. Jako bych se po dlouhé době vrátil sám k sobě.
Postupně se mi začalo dařit i v práci. Zase se mi vrátilo soustředění, výkon, narovnal jsem vztahy s kolegy.
No na černou magii už nikdy nesáhnu. Ty knížky jsem už nechtěl mít doma ale ani jsem je už nemohl prodat protože když jsem viděl co jsem viděl, měl bych černý svědomí to svinstvo poslat dál. Takže jsem je všechny spálil.
Nechybí mi to a vím, že tou cestou už nikdy nepůjdu. Jsem přesvědčený, že mi energetický krystal pomohl znovu najít duchovní světlo, které jsem ztratil. Doslova mě vytáhl z temnoty. Nevím jak mám popsat svůj vděk. Jsem hrozně rád že tu práci děláte.“
Viktor S.

Alue K. Pavlíčková je holistická léčitelka a spisovatelka. Zabývá se duchovním rozvojem, psychospiritualitou, mimosmyslovým vnímáním a poradenstvím. Pomáhá klientům v nalezení duchovní a energetické harmonie prostřednictvím terapií na duchovniterapie.cz a článků na aluska.org.

Pokud vás tento článek oslovil a dává vám smysl moje tvorba, můžete ji podpořit.
Dobrovolným příspěvkem kartou pomáháte udržovat web živý a tvořit další obsah. 👉 Podpořit tvorbu

Chcete být v kontaktu i mimo články? Sledujte mě také na
Instagramu  Threads Facebooku

Komentáře

Ikona diskutujiciho Katka 9. 12. 2025 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký je rozdíl mezi účinky krystalu a víry a lásky (tím pádem napojení) v nebeského otce? Přijde mi to podobné. Je rozdíl v tom, že pokud je někdo už opravdu na pokraji sil, použití krystalu je odrazová lampa a nejjednodušší možnost, jak si ve velkých problémech pomoc? Protože kdo je opravdu na dně, nemá sílu hledat a naciťovat nebeského otce ani krásku květiny…může to tak být?

Ikona diskutujiciho Alue K. Pavlíčková 9. 12. 2025
Ikona diskutujiciho
sipka

Osobní energetické krystaly i základní Energetické krystaly jsou speciálně ošetřeny tak, aby vydávaly určitou harmonizační frekvenci podle vybraného spektra. U Osobních si spektrum vybere zákazník v rámci nástavby (posílení a doplnění původních vlastností)
Není to modlitba. Modlit se samozřejmě můžeš také, je to výborné, ale není to specifikace produktu.

Ikona diskutujiciho Nirvana 16. 12. 2025 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chci se zeptat, ale nevím kam to dát a na mail mi to přijde krátké. Plánuji pořizovat krystal a terapii. Mám na terapii více těžších témat, nicméně; před pár dny mi náhle zemřelo zvířátko a velice to bolí a nedokážu to přijmout. Neumím si bez ní představit žít, byla moje miminko a člen rodiny. Mohla by s tím terapie pomoct? Eventuálně, dokázala bys jako kdyby mluvit s dušičkou toho zvířátka a říct jí, aby ke mně přišla znovu a že jí mám ráda? Děkuji za případnou odpověď.
~ Aktuálně jako kdybych stále cítila její přítomnost, vidím ji ve snech a cítím se, že ještě neodešla a smutek jí tu drží, že je zmatená, já s ní mluvím, ale raději bych ještě někoho, tak se ptám, jestli je to „reasonable“ a do terapie to přidat. Děkuji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Pavlíčková 17. 12. 2025
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, je mi opravdu líto, že jsi o své zvířátko přišla. Ztráta tak blízké bytosti dokáže velmi hluboce bolet a to, co popisuješ, je po náhlém odchodu úplně přirozené.

Terapie může pomoci hlavně tobě – se zpracováním smutku, šoku a s tím, aby ses mohla postupně vrátit do většího klidu a přijetí.
Pocity přítomnosti, sny nebo vnímání blízkosti jsou v období truchlení časté a normální, časem se samy proměňují.

Nepracuji způsobem, že bych přivolávala duši zpět do tohoto života. Rozhovory se zemřelými dělám, ale u čerstvé ztráty se jim záměrně vyhýbám, protože by mohly prodloužit truchlení a ztížit zdravé uzavření bolesti.

Pokud by tě to tížilo i s odstupem času, můžeme se k tématu později citlivě vrátit. Teď je ale nejdůležitější dát prostor tvému smutku a dopřát si čas.

Ikona diskutujiciho Terez 17. 12. 2025
Ikona diskutujiciho
sipka

@ pro Nirvanu. Moc s Tebou soucítím. My s dcerkou přišly o kocourka začátkem prázdnin. Byl sice už starý, ale pro ni od miminka byl jako kocouří taťka, mohla ho mudlat jakkoliv a nikdy by neublížil. Já bohužel schytala jeho odchod z tohoto světa sama (dcera už byla u babi na prázdninách – ale určitě lepší pro ni)….. na veterině už ho nezachránili a já jela domů s prázdnou přepravkou.
Strašně mě to bolelo, plakala jsem denně a byly i výčitky – co by kdyby, co jsem měla udělat jinak…Cítila jsem ho u sebe večer pár nocí po tom, co odešel…
Moc mi pomohl tento sdílený článek od Alušky (má to tři díly):
https://aluska.org/1-kocici-pribeh/
Držím palce, aby to přebolelo co nejdříve. My jsme musely pořídit nového kočičáka, dcerka by to nedala (na konci srpna jsme jely do útulku a máme skvělého láskyplného vděčného kocourka). Ale stejně myslíme na toho původního, byl s námi spoustu let a v srdíčku ho budeme mít stále. I si občas popláčeme, když vzpomínáme, je to přirozené. Jsme lidé z masa a kostí a máme své citlivé duše, které dostávají často velmi bolestivé lekce. Ale je to součást života. Nejsi v tom sama! ❤️

Ikona diskutujiciho Nirvana 19. 12. 2025
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Aluško, konecně jsem se dostala k odpovědi. Moc ti děkuju za to, co jsi napsala, pomohlo mi si to přečíst. Děkuju za empatii, hezky jsi to vystihla. Nebylo to „jen zvířátko“, byla to velmi blízká bytost. Shodou okolností se tady mluví o kočičkách a tohle zrovna byla kočička, holčička.

Děkuji za informace, beru je tedy v potaz a v dotazníku na terapie to pak zmíním. Myslím, že máš pravdu, že dušička by se měla nechat jít a člověk by se měl zaměřit na své vlastní truchlení a smutek.

Ikona diskutujiciho Nirvana 19. 12. 2025
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za odpověď Terez. Pomáhá vidět, že nejsem sama, ač samozřejmě ne že bych chtěla, aby snad umíralo více zvířat. Naprosto soucítím. Taky jsme měli kočičího dědu a jak bolelo když odcházel. Je jedno, že je to zvířátko staré, jen u mladších člověk mívá více výčitek. Moc mě mrzí, že sis tímhle taky prošla. Je to hrozná daň, kterou člověk platí za lásku a za chlupáče. Chápu vzpomínky a slzy i po letech, taky máme, u všech zvířátek. Vždy je to divné, jak najednou ta bytost prostě není. Proto by člověk s nimi měl trávit co nejvíce času, protože pak jednoho dne nejsou a všeho litujeme. Taky lituju, že jsem si s kočičkou víc nehrála, když chtěla. Děkuju za zprávu a za podporu, za zkušenost. Soucítím, se vším co jsi napsala. Kocourka je mi moc líto. Posílám pozdrav kocourkovi, kterého máte teď. 🌸🩷

Ikona diskutujiciho Terez 19. 12. 2025
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvaně: Také moc děkuju za soucit a pochopení. Pozdravy “ novému“ kočičákovi vyřizuji 🐈. V tom článku na který jsem odkazovala, je tip,jak si případně zkusit zajistit totožnou dušičku svého mazlíčka /kočičky/,ale určitě je třeba nyní ji nechat jít do Nebe a ona se může čas od času k Tobě i vracet sama,ale myslím,že neblokovat ji smutkem a lpěním je to nejvíc jak jí nyní prokázat lásku…tak to cítím.A mělo by tak být i u lidských zemřelých. Posíláme na dálku moc pochopení a přejeme, aby Tě to tolik nebolelo ♥️. Nejvíc dojímající je to,že všechna zvířátka/mazlíčci mají čisté duše a bezmezně milují…myslím,že Bůh měl v tomto jasný záměr – jsou pro lidstvo nesmírně důležití a učí nás láskyplnosti, léčí zraněná srdce a produkují moc a moc legrace 🙂.Takže truchlit pro svého milovaného mazlíčka je naprosto v pořádku. Opatruj se a věř,že to bude lepší…čas léčí ✨️🍀♥️

Ikona diskutujiciho mariankosnac 18. 12. 2025 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koľko sa dožíva taký kocúr či mačka? Lebo už máme mačku (nekastrovanú) veľmi dlho takže tiež sa na to, že odíde, neteším…

Ikona diskutujiciho Alue K. Pavlíčková 18. 12. 2025
Ikona diskutujiciho
sipka

Na internetu to je… pokud tě ale zajímá lidová zkušenost, tak venkovní nekastrovaná kočka se dožívá cca 3 roky, pak má většinou úraz nebo nemoc. Dost podstatné je, jak blízko je silnice, jak je frekventovaná, jak daleko se kočka toulá, jestli se kočka pere s cizíma (riziko přenosu nemocí).
Dobře obstaraná kočka, co je pořád v baráku, může žít hodně dlouho, ale zase za to platí nudou.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 19. 12. 2025
Ikona diskutujiciho
sipka

Na internete píšu že kastrované mačky sa dožívajú v priemere až 15 rokov, zatiaľ čo nekastrované sa dožívajú približne 12 rokov. Myslel som že nekastrované žijú dlhšie než kastrované, naša má už určite viac než 12, tak to už podľa internetu presluhuje.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek