Rocková hvězda Sammy Hagar říká, že se setkal s bytostmi z 9. dimenze a napsal o nich píseň

9.3.2023 v Zajímavosti 19

Chce to hodně odvahy, aby někdo veřejně známý vystoupil a promluvil o svých zkušenostech s pozorováním UFO. Ještě více odvahy vyžaduje, když veřejně mluvíte o svých zkušenostech s mimozemšťany. Sammy Hagar je jedním z těchto lidí, který se podělil o svůj příběh s lidstvem.V rozhovoru pro časopis Guitar World Sammy Hagar řekl: „Jsem neoblomně přesvědčen o těchto bytostech. Viděl jsem je, cítil jsem je, byl jsem jimi kontaktován třikrát nebo čtyřikrát. Od těchto lidí jsem dostal informace, které pro mě byly cenné, a oni zase využili moji pomoc.

Budu tady znít jako naprostý blázen, ale použili mě experimentálním způsobem. Nejjednodušeji se to dá vyjádřit tak, že si stáhli informace z mého mozku. Když mi bylo asi devatenáct nebo dvacet, stáhli si všechno, co jsem měl v hlavě. A já je při tom přistihl!

Probudil jsem se uprostřed noci a říkal si: „Co se to děje?“
A oni na to: „Panebože, on se probouzí!“

Ale to všechno byla telepatie, neříkali žádná slova. A jakmile jsem se probudil, byly asi tři hodiny ráno, celý pokoj byl tak rozzářený, že jsem sotva udržel oči otevřené. Byl jsem velmi rozespalý, nemohl jsem se pohnout, oči otevřené, bílá místnost, mezitím se ode mě odpojovali. A když se odpojili, naráz se vrátilo všechno do normálu, zpátky do temné místnosti.
Třásl jsem se, málem jsem omdlel, bylo mi špatně od žaludku a málem jsem musel zvracet, bylo to tak moc děsivé. Ale vyslalo mě to na průzkum, protože jsem chtěl zjistit co se stalo, začal jsem na ně být zvědavý.

Koupil jsem si dalekohled k pozorování noční oblohy, začal jsem číst knihy o UFO a prostě jsem se do toho všeho ponořil. A od té doby došlo ke třem nebo čtyřem dalším kontaktům se stejnou skupinou lidí. Nevím, co jsou zač, ale identifikoval jsem je jako lidi, kterým se říká Devítka a kteří se tak jmenují, protože jsou z Deváté dimenze. Pojmenoval jsem po nich své vydavatelství Nine Music.

Je to šílené vyprávění. Ale pro mě je blázen každý člověk, který si myslí, že jsme tu navzdory rozlehlosti celého vesmíru jediní. Tyhle lidi je třeba zavřít od blázince, ne ty, kteří prožili tyhle kontakty.“

Na benefičním koncertě v roce 1993 Sammy Hagar se skupinou Van Halen předvedli píseň „Love Walks In“ (Přichází láska). Před písní Sammy prohlašuje: „Předvedeme vám píseň tak, jak jsme ji původně napsali pro album Van Halen s názvem „5150″. Je to píseň o mimozemšťanech. Jmenuje se Love Walks In.“

Úryvek z překladu písně Love Walks In:

Stačí kontakt, abyste změnili svůj život, abyste ztratili své místo v čase.
Kontakt! Spící nebo bdící. Procházející kolem se můžeš probudit a najít otázky hluboko ve svých očích. Teď si to víc než kdy jindy uvědomuješ.
A pak ucítíš změnu. Nic není jako dřív. Všechny tvé sny jsou divné.
Láska přichází, nějaký cizinec, čeká na otevření. Pak prostě zatáhne za provázek.

Jiný svět, jiný čas. Dáváš v sázku svůj zdravý rozum.
Známé tváře. známé pohledy. Vzpomeň si ze všech sil.
Ohh tam stojí v hedvábných šatech. Stříbrná světla svítí dolů

Spánek a sen je vše, po čem toužím. Cestuji daleko přes mléčnou dráhu.
Svému pánovi se stávám otrokem. Než se zase někdy setkáme, kde ticho mluví stejně hlasitě jako válka.
A země se vrátí k tomu, čím byla předtím.

Nejenže má Sammy odvahu mluvit o svém mimozemském kontaktu, ale dokonce o něm spolunapsal píseň.

Mimochodem jedna z písní, která kdysi Sammyho vynesla do hitparád, je píseň Nemůžu jezdit 55, ke které je humorný videoklip, zejména v části, kde ho přitáhnou před soud za rychlou jízdu a soudce si před ním na malé gilotině provokativně setne špičku z párečku. Sammy si zde dělá srandu ze systému a rozboří soudní proces.

Mnoho lidí o Sammym neví, že věnuje spoustu času a peněz na charitativní a humanitární účely. Jeho charitativní příspěvky dostaly společnosti Blessings in a Backpack, Little Kids Rock, Armáda spásy a United Way. Sammy podporuje také následující projekty řešící společenské problémy: Zneužívání, Riziková/znevýhodněná mládež, Děti, Tvůrčí umění, Pomoc při katastrofách, Vzdělávání, Podpora rodiny/rodičů, Podpora v truchlení, Zdraví, Bezdomovectví, Hlad, Chudoba a Podpora seniorů. Sammy si také ostříhal vlasy pro charitativní organizaci Locks of Love, která daruje vlasy pacientům po chemoterapii.

Na Sammyho stránce na Facebooku je fotografie, na níž má na ruce náramek Love & Light. Uvedl: „#myintent bracelet – vybral jsem si tato slova, protože mi připomínají dvě nejdůležitější věci v životě, které v podstatě říkají vše, když žijete v tomto prostoru“.

Vypadá to, že důvod, proč se s ním tyto bytosti spojují, není náhodný a také to má zřejmě vliv na jeho způsob myšlení a styl života.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Tomáš 2023-03-09 08:58:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Parádny príbeh, ja mu verím, tiež som videl kadečo. Asi jeden z mála ktorý nemá zapotreby ukazovať rožky, tri šestky a podobné bizárs. Chcem sa s vami podeliť (aj keď to sem asi nepatrí) o jeden sen ktorý som mal minulú noc. Mne sa teda niečo zmysluplné sníva málokedy – ale toto bola takzvaná vízia, aké som dostával v časoch keď sa začalo očkovať a bol som veľmi výstižne varovaný, že tá látka nepochádza z tohto sveta a aby som to v živote neurobil, lebo ma to zabije (v tom sne mi ju násilím pichli a zrazu som zacítil taký smrad a zbadal taký hnusný mrak energie, aký som vživote nevidel, necítil, ani nosom, ani srdcom:)) Jak keby ste dokázali vidieť a „cítiť“ všetky skutky Temnej strany naraz. Po vpichnutí som začal umierať so všetkými týmito pocitmi. Neopísateľné!
V tomto sne som sedel v autobuse. Okolo mňa boli ľudia a videl som im priamo do očí – bol tam strach, bol tam neuveriteľný strach a všetci tí ľudia diskutovali o niečom, čo prijali v televíznych novinách a iných médiach. Jedni hovorili, že „tomu“ neveria, ale väčšina bola tá, ktorá horekovala a bála sa. Keď som sa v tom sne spýtal „Čoho sa bojíte?“ – sen sa zmenil a ja som bol na nejakej lúke. Predomnou sa zjavilo slnko, dosť blízko -> vyzeralo asi takto:

https://media-cldnry.s-nbcnews.com/image/upload/newscms/2017_23/2030061/170608-solar-flare-mn-0850.jpg

Len s tým, že tých erupčných lúčov bolo omnoho viac.
To bolo všetko. Sen sa skončil.
Viem už dlhé roky, že otec (Slnko) tak isto ako matka posledné roky prepínajú do iného levelu. Keď sa dnes pozriem na slnko, pripadá mi úplne iné ako keď som bol chlapec. Či to mám nazvať tým skokom do 5D, to neviem, ale viem že toto sa deje už dlho. A hlavne preto prášia oblohu a tienia mu. Ale nestačí to, môžu sa aj poskladať.
Po prebudení som dal krátku analýzu a vychádza mi jediné – prichádzajú posledné karty DS (Bluebeam, fake ufo invázia, alebo jadrový konflikt (viem,že k nemu nedôjde,že to bude len FF.)
Podľa toho sna si však myslím, že tá karta urobí určitý efekt, pretože tí ľudia boli naozaj vystrašení.
A bude to pre nás ešte ťažké.
Ale napriek všetkej tej stoke, ktorú žijeme – ide to dobrým smerom a prosím vás – verte všetci že to bude OK, pretože bude. Inak by sme tu neboli, inak by som tu nebol ani ja, nech to znie hocijak egoisticky. Viem to! A vedieť je ešte viac ako veriť.
A keď viete a aj veríte – nie je sily čo by to zmenila.
Držte sa! A ak máte nejaké vaše sny, alebo tipy a postrehy k tomu môjmu – sem s nimi! Budem veľmi rád.

Ďakujem, T

Ikona diskutujiciho dodo 2023-03-09 11:05:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Čoraz viac ľudí bude mať vízie, alebo sny spojené so Slnkom. Blížime sa ku dňu ‚D‘ a hodine ‚H‘. Hovorí sa tomu aj „udalosť“, alebo „slnečný záblesk“. Už pomerne dávno nás o tejto udalosti informovali indigoví. https://clanky.info/2014/03/11lety-indigovy-chlapec-o-zmenach-na-zemi-2/
To, že udalosť nebude med lízať je možné pochopiť z 83.odpovedi na otázku koľko ľudí prežije. Len tí, ktorí správne pochopia túto víziu a urobia prípravu na udalosť môžu prejsť do ďaľšieho cyklu. Ostatní skončia v jemnohmote. Všetky dôležité informácie o tejto udalosti sú v tejto publikácii: https://practicaleschatology.blogspot.com/2021/04/book-review-next-end-of-world.html

Ikona diskutujiciho Tomáš 2023-03-09 12:29:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten prvý článok ma dojal.

„Jsme na Zemi dočasně. Nezůstaneme na ní. My vám jenom pomáháme projít Výbuchem. Potom se vy sami stanete silnými. Máte pro to na Zemi znalosti, ale špatně jich využíváte. My jsme ze Světa, který je za Předělem. Tohoto Předělu vy nikdy nedosáhnete.“

My áno, ale vy nikdy. Ja som indigo, kto ste vy? Vidím tam len ja ten egoizmus?

„28. Bez příchodu indigo-dětí by lidé nemohli projít změnami?
Lidé jsou slabí. Jsme zde, abychom pomáhali. Rádi bychom, aby to lidé pochopili.“

😀 Ďalšia perlička. Ľudia sú slabí, ale my, indigoví nadľudia – my sme supermani.

„52. Kde na světě nebude dobré se v době Změny a blesku nacházet?
Nemůže být řečeno.“

😀 a takýchto vecí je tam viac. Nemôžem povedať, a ak môžem, tak ste slabí, hlúpi, nepochopili by ste to, nie ste pripravení, neviete cítiť. Neviete vôbec nič. Pretože ja som indigový 11 ročný chlapec a ako taký viem všetko.
Bullshit. Kto nám tu chce nahovoriť že zas potrebujeme záchrancu alebo že nič nevieme? 🙂
Poväčšina spáčov asi áno. Ale takýchto drýstov som si už za život prečítal XY a skutek utek.

Nevravím že celý článok je blbosť, ale tieto ego žvásty ja nemusím a keby mi to povie do očí, tak by chlapec indigový zažil úprimnosť akú ešte nežral.

Druhý článok je omnoho lepší a objektívnejší. Takmer som zabudol na Uhlík a Kremík a súvis so slnkom. Ďakujem.

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-03-09 12:46:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Arogance a egoismus jsou pravým opakem duchovní vyspělosti. Opravdová duchovní bytost se nepovyšuje a nikoho neponižuje.

Ikona diskutujiciho Vlaďka 2023-03-09 12:48:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Čím víc podobně pitomých článků najdu tím jsem si víc jistá tím že má smysl číst jenom tento web. TA KVALITA SE VŮBEC NEDÁ POROVNAT. Schizofrenické výroky jako my indigový ano a vy švábi ne číst taky nepotřebuju.

Ikona diskutujiciho Tomáš 2023-03-09 12:49:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Zuzi, presne tak. Asi ani môj koment neni všade úplne srdečný, ale nech je mi prepáčené.

Ikona diskutujiciho Koblih 2023-03-09 12:56:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Nikdo nečte alternativní tisk proto aby se dověděl že je hovno bez potenciálu. Možná to ten chlapeček pochopí až mu sestoupí varlata.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-03-09 13:12:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Indigo sú predsa takí, viď Charakteristika indigových dětí:
Cítí a vědí, že jsou urození, speciální a mělo by se s nimi tak zacházet.
Říkají o sobě, že si „zasloužily být tady“, a bývají překvapeny, když s nimi ostatní tyto pocity nesdílí.
Tyto děti jsou více sebevědomé. Tvrdohlavost.
Inteligentní, intuitivní a duševní (možná historie vidění či slyšení věcí, které nejsou skutečné).
Izolace od ostatních, ať skrze agresivní působení nebo obyčejnou introverzi. Nezávislí a pyšní (i když vás konstantně žádají o peníze).

Ikona diskutujiciho Růža 2023-03-09 13:37:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Koblih 😀 😀 😀

Kolik jakože indigovejch už tu bylo a po většině z nich se zakrátko úplně slehla zem. Četl jsem toho tolik že podobnej panflet o osudu lidstva umím napsat po paměti taky. Neříkám že nejsou. Ale není jich tolik kolik je podvodníčků.

Ikona diskutujiciho Tomáš 2023-03-09 13:56:05
Ikona diskutujiciho
sipka

mariankosmac 2023-03-09 13:12:42
mariankosmac 2023-03-09 13:12:42

Áno, indigo deti sú. Aj kryštálové, aj dúhové.
Ale hentaký pocit vlastnej dôležitosti má akurát človek s nízkym egom čo túži po pozornosti, tak musí stúpať po druhých.
Takže tá charakteristika mi nepríde úplne presná.
Tiež som zažil a videl veci, že keby o nich verejne hlásam, tak ma bez mihnutia oka zavrú na psychiatriu.
Preto tiež nechodím na ulicu vykrikovať ľuďom aký sú slabí a hlúpi. Za to že mne sa podarilo „otvoriť“.
A ani cez internetové články. Maximálne sa s niekym o tom podelím, ako dnes s vami o svoj vízia-sen.
Takže tak. A podľa komentujúcich to asi vidíme podobne viacerí.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-03-09 14:26:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďaľší človek s podobnou víziou… Porovnajte si to. Bude toho pribúdať a môžete sa pýtať prečo.
https://prepareforchange.net/2023/02/21/planetary-shift-climate-crisis-what-climate-crisis/

Dolores Cannon tiež o tom hovorila. Naša civilizácia skončí veľmi neslávne. Takmer nikto z bežných ľudí o tejto udalosti nevie a keď niektorí aj ano, tak ich ego im nedovolí myslieť racionálne. Niektorí vedci a samozrejme tí čo si hovoria elita o tom vedia už minimálne 50 rokov. Elita je na túto udalosť pripravená. Počas tejto doby budovali podzemné základne kde sa chystajú prežiť niekoľko rokov. V minulom 12000 ročnom cykle, ktorý sa nazýva aj ako Atlantída boli ľudia na túto udalosť pripravený omnoho lepšie a dôkladnejšie. Niesú to len pyramídy a mohyly, ktoré budovali, ale aj tunely kde sa ukryli. My sme potomkovia tých, ktorí to prežili. https://www.poznatsvet.cz/clanek/tunely-pod-evropou-20210810.html

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-03-09 10:43:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď som bol malý bývali sme pri tenisových kurtoch. Na zimu sa tam postavila hala, čo bol v podstate obrovský bielo svietiaci stan. No a rodičia mi povedali že to tam pristálo Ufo. Netušili ako ma vydesia. Aj keď priznali že si len robili srandu aj tak som mal z toho ešte pár dní strach, tá prvotná informácia že je to Ufo tam už proste bola a dieťa uverí všetkému a keď mi klamali že je to Ufo čo ak klamú aj teraz že to nie je Ufo len aby ma upokojili. Takže ma museli na noc presťahovať do kuchyne, lebo som sa bál i tej trochy svetla čo prešlo cez stiahnuté rolety. Tak pri tomto zážitku tohoto speváka jak mal rozzářený pokoj som si na to spomenul. Neviem kde sa to vo mne vzalo že som mal od útleho detstva taký strach z mimozemšťanov.

Ikona diskutujiciho peace 2023-03-09 15:03:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Občas mi rodiče připomenou sen, co jsem jim říkal když jsem byl malý, já už si ho ani nepamatuju tak vím jen to mi řekli. Bydleli jsme tehdy v paneláku v posledním patře pod střechou a mě se zdálo, že na té střeše svařovali.. Napadá mě jestli to třeba ani nebyl sen a nebyli to svářeči, ale nějací mimozemšťani. Taky se těch zlých od mala dost bojím ani nevím proč. Pak ještě jak už jsem tu jednou psal mě kontaktovali taky kdoví co za rasu i jsem se s nimi málem setkal ale bylo to v noci a na poslední chvíli kdy jsem slyšel, že se něco blíží jsem rychle ujel pryč (dostal jsem nějak obrovský strach).

Ikona diskutujiciho tauri 2023-03-09 11:10:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě normální mimozemšťan z vyšší dimenze se nehrabe někomu jen tak v hlavě, protože nesmí zasahovat bez souhlasu a dodržuje svobodnou vůli. A nepotřebuje se někomu hrabat v hlavě, protože si určitě mohou naciťovat a vidět život jakéhokoli člověka..takže kdoví, co a kdo to byl. Pořád platí, ne každý mimozmšťan má dobré úmysly a snažit se o kontakt, že je to prostě UFO je někdy asi o „pusu“. Vzpomínky se dají dneska implantovat a divim se, že si to vůbec pamatuje…

Ikona diskutujiciho romča 2023-03-09 13:48:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiež si myslím, že to čo sa mu hrabalo v hlave, nebolo nič dobré

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-03-09 14:50:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Síce sa mu proti jeho vôli hrabali v hlave ale nezdá sa že by z toho bol nejaký nešťastný a protestoval proti tomu. Skorej mu to prospelo a ak si to nevymyslel – možno robili nejaký prieskum a vybrali si na to človeka u ktorého vycítili že to pochopí a že mu to nebude až tak vadiť.

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-03-09 11:49:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to taky velký sympaťák. Jsem ráda že ne všichni zpěváci a herci jsou nutně vymletí. Že jsou i světlé případy 🙂

Ikona diskutujiciho Kikou 2023-03-09 15:27:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super, takovéhle příběhy o dobrých mimozemšťanech mám moc ráda. O tomhle jsem předtím neslyšela.

Ikona diskutujiciho jaromir heredos 2023-03-12 06:28:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Predtým ako si prenajali dom Polanski v LA na Cielo drive 100/50 tam býval Melcher hudobný producent a Manson im dohadzoval dievčatá na sex. Melcher uviedol asi 90 umelcov do slávy včítane F. Zappu a pod..
Dom bol aj centrom distribúcie drog v Hollywoode.Tam chodili Disneyovci, Gary Laesch alias Grant, John Morrison alias John Wayne
Všetko ovládajú gangy &nikdy neberte drogy ale buďte naplnený duchom vzdelania. .

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek