Misionářské oddělení diecéze Čeljabinska varovalo místní obyvatele před ukrajinskou psychosektou AllatRa

7.10.2020 v Zprávy 8

Misionářské oddělení diecéze Čeljabinska varovalo místní obyvatele před zapojením dětí do nebezpečné ukrajinské psychosekty vyznávající doktrínu Allatry. Ohlásil to Interfax s odkazem na rozšířené diecézní prohlášení.Ve zprávě stojí, že se mezi Rusy propagované pseudonáboženské hnutí zrodilo na Ukrajině. Označuje se jako „mezinárodní sociální projekt zaměřený nejen na duchovní růst, ale také na řešení globálních problémů“.

Učení zahrnuje reinkarnaci, mimozemšťany, Šambalu (mýtická země v Tibetu) a různé pochybné duchovní praktiky, které by měli vyřešit tito „válečníci světla“.

Za zmínku stojí, že podle diecéze se mezi prvotní přívržence tohoto kultu řadí ženy s neurovnaným osobním životem.

Diecéze navíc tvrdí, že následovníci tohoto hnutí „se zabývají zvrácenými sexuálními praktikami“, ale jaké praktiky to přesně jsou, zde není uvedeno.

V tomto ohledu vnímáme jako velmi zneklidňující fakt, že prostřednictvím publikací a internetových zdrojů se do hnutí zapojují také malé děti.“ – stojí v prohlášení diecéze. Dále diecéze vyjadřuje znepokojení ohledně toho, že na ulicích a kolem silnic jsou již vidět poutače tohoto kultu a že jejich propaganda se rychle šíří internetem.

Už dříve se kněží z Čeljabinska obrátili na místní obyvatele se žádostí o ochranu dospívajících před oslavou Halloween, nebo kvůli nově vydanému závadnému filmu Joker. Rusko je považuje za ničení ruského národa a jeho duchovní identity.

připravila © www.aluska.org 2020 / podle Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-10-07 05:03:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Za zmínku stojí, že podle diecéze se mezi prvotní přívržence tohoto kultu řadí ženy s neurovnaným osobním životem.“

… 😀😀 mam dost, to mě fakt pobavilo.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-10-07 21:43:03
Ikona diskutujiciho
sipka

podívej, Aluško, už jsi viděla tohle?? deník pro vysoce citlivé lidi 😊

https://www.grada.cz/denik-pro-vysoce-citlive-lidi-11294/?gclid=EAIaIQobChMIifH5rp6j7AIVCbd3Ch3YzQdhEAQYASABEgIk0fD_BwE

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-10-07 11:16:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Viděl jsem na jůtůbku rozhovors imi, i ty oči, dokonce jsem nějak náhodou proklikal i na jejich stránky.
Tentokrát však vůbecnetuším, co si myslet….. .
🙂
NamurM

Ikona diskutujiciho keljra 2020-10-07 14:34:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, také jsem nedávno viděla poutač v Praze v Dejvicích… byl tam pouze jejich symbol, červeně vyzobrazen na bílém pozadí… bez textu. Úplně mě z toho přejel mráz po zádech.

Ikona diskutujiciho oskar 2020-10-07 23:58:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jako, sedět jako ten chlap obklopen krásnými ženami, co ze mně nespustí oči…a valit jim klíny do hlavy…sakra, co bych za to dal, tohle umět 😉

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-10-08 13:50:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V podstatě nič tak nové, novodobý ukrajinský ,,Osho“, klasická sekta kde slizký guru (Danilov) manipuluje s labilnými ženami. Učenie pozliepané z rôznych duchovných smerov plus tam pridali ,, řešení globálních problémů“ to je teraz v módě… Ktovie z čoho sektu financujú ale napadá ma že možno na to prispievajú tie zmanipulované ženy, tak ako to bolo i u Osha.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-08 15:38:00
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechny sekty vesměs fungují na darech svých následovníků, případně ty horší sekty na to jdou přes odevzdání části majetku. Když ti někdo řekne, že v roce 2025 všichni umřou, ale ty a 20 dalších lidí neumřete protože následujete proroctví nějakého 3x inkarnovaného imhotepoježíšobuddhy, tak pokud tomu fakt uvěříš, tak dáš v podstatě úplně všechno, jenom aby ses zachránil. Je to celé o nátlaku, strachu a hraní na tvůj pud sebezáchovy – česká větev AllatRy nejnověji vydala video, kde sugestivně komentuje katastrofy na planetě Zemi. Takže přesně podle scénáře.

Je pravda, že se na nějaký velký zlom/velkou změnu ve fungování společnosti neustále čeká a je kolem toho hromada proroctví, teorií a očekávání. Může to být v podstatě cokoliv, včetně pádu ekonomiky. Ale takhle fakt ne… není a nikdy to nebude o tom jaké vyznáváš náboženství.

Ikona diskutujiciho Tonino 2020-10-12 18:35:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď vtáčka lapajú…pekné mu spievajú….Asi tak….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek