Ruští vědci dokázali, že DNA lze přeprogramovat slovy a frekvencemi

30.8.2019 v Zprávy 4

Lidská DNA je jako biologický počítač, který v mnoha ohledech předčí ty umělé. Jde jen o to si jej šikovně naprogramovat. To, co od dávných dob věděli šamani, kněží a duchovní učitelé, nyní potvrdili svým výzkumem i vědci: Lidské tělo se dá léčit i opravovat pouhými slovy. Genetický kód totiž používá tatáž pravidla, jako lidský jazyk.K těmto poznatkům došel tým ruských vědců pod vedením biofyzika a molekulárního biologa Pjotra Gargajeva ve snaze vysvětlit fenomény jako jsou jasnozřivost, intuice, spontánní vyléčení, léčení na dálku, sebeléčení, afirmační techniky, neobvyklá světelná aura obklopující lidi (zvláště spirituální mistry), ovlivňování počasí myslí a jiné.

Jak známo, pouze 10 procent naší DNA je využito ke stavbě bílkovin, zbylých 90 procent je považováno západními vědci za ,,neužitečnou veteš“. Ruští výzkumníci jsou však přesvědčeni, že příroda není hloupá, a tak se rozhodli právě tuto část DNA prozkoumat. Podle nich lidská DNA nezodpovídá pouze za stavbu lidského těla, ale slouží také jako úložiště dat a pro komunikaci. Ruští lingvisté objevili, že genetický kód, zejména v oněch zdánlivě zbytečných 90 procentech, se řídí stejnými pravidly gramatiky a syntaxe, jako naše lidské jazyky. To znamená, že jazyky nevznikly jen tak náhodně, ale jsou odrazem naší vlastní DNA.

Ruský tým rovněž zkoumal vibrační chování DNA a i zde došel k zajímavým závěrům. „Živoucí chromozomy fungují jako solitonický / holografický počítač využívající laserové vyzařování endogenní DNA,” stojí v jejich studii. To znamená, že například dokážou modulovat jisté frekvenční vzorce do laserového paprsku, a tím ovlivňují frekvenci DNA a také samotné genetické informace. Ruští vědci experimentálně dokázali, že živoucí substance DNA (v živé tkáni, nikoliv in vitro) budou vždy reagovat na jazykem modulované laserové paprsky, dokonce i na radiové vlny, pokud jsou použity vhodné frekvence (zvuk).

To vysvětluje, proč mají afirmace, autogenní trénink nebo hypnóza tak velký vliv na lidi a jejich těla. Je to naprosto normální a přirozené pro naši DNA, reagovat na frekvence.

Zatímco západní vědci postupují tak, že vyříznou jednotlivé geny z DNA řetězců a vloží je jinam, Rusové s nadšením vytvořili zařízení, které ovlivňuje buněčný metabolismus skrz modulované rádiové a světelné frekvence, čímž opravují genetické defekty.

Gargajevova výzkumná skupina úspěšně dokázala, že touto metodou mohou být opraveny například i rentgenem poškozené chromozomy. Vědci dokonce zachytili informační model určité DNA a přenesli jej, čímž přeprogramovali buňky dalšího genomu. Takto úspěšně přeměnili žabí embrya na embrya salamandra jednoduše převáděním informačního vzorce DNA, aniž by došlo k nějakým vedlejším efektům.

 

Pjotr Garjajev

 

To představuje neuvěřitelnou, svět transformující revoluci a senzaci: pouhým jednoduchým použitím vibrací (zvukových frekvencí) a jazyka namísto archaického postupu řezání! Ruský experiment ukazuje na ohromnou moc vlnové genetiky, která má samozřejmě větší vliv na tvorbu organizmů než biochemické procesy alkalických sekvencí.

Esoteričtí a spirituální učitelé odedávna věděli, že tělo je programovatelné slovy a myšlenkami. Nyní je to však vědecky ověřené a zdůvodněné.

Samozřejmě, že frekvence musí být správná. A to je také důvod, proč ne každý je v tomto programování stejně úspěšný. Je nezbytné, aby jedinec pracoval na svých vnitřních procesech vývoje, aby mohl dosáhnout až k vědomé komunikaci s DNA. Ruští vědci však vyvíjejí metodu, která nebude na těchto faktorech záviset a bude vždy funkční za předpokladu použití správné frekvence. Nicméně čím více je vědomí konkrétního jedince vyvinutější, tím méně je potřeba technických pomůcek a zařízení.


připraveno podle zdroje: http://vesmironas.cz/Komentáře

Ikona diskutujiciho renata369 2019-08-30 14:18:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všetko vibruje na určitých frekvenciách, ľudia, zvierata, príroda, Zem, vesmír… A niekto sa nám tie naše frekvencie z celej sily snaží rozladiť nejakým Haarpom, mobilnými vysielačmi a pod…..

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-08-30 21:34:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aneb jak věda zase objevila „novinku“ 😁

Ikona diskutujiciho Fotografka 2019-09-02 16:30:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdraví z Ruska.
Skupina vědců z Ruska vyvinula jedinečné produkty pro zdraví s pomocí dnešních moderních technologií, umožňující vrátit stav mládí a zdraví na tak dlouho, jak je to jen možné, s použitím vlastních tělesných zdrojů. Ve výsledku byly vytvořeny vodní energoinformační preparáty určené pro korekci biosystému, to znamená obnovení jeho výchozí matrice. Jedná se o produkty Power Matrix, které jsou v roli nosiče a vodiče zaměřeny na cíl-dostat signál přímo do buněk organizmu a uzdravovat ho. Jsou určeny pro každý orgán v těle.
Oční lékař u mě diagnostikoval Makulární degeneraci s tím, že na vyléčení mohu zapomenout, protože není zatím žádný lék, který by ji vyléčil. Dozvěděla jsem se o produktech PowerMatrix z internetu a preparát na léčbu makul.degenerace jsem si koupila. Jmenuje se Matrix Visum a k němu ještě Matrix Macula. Beru ho týden a vidím výsledky zlepšení. Přestaly mě také pálit oči, je však třeba ho brát alespoň půl roku.

Ikona diskutujiciho alena 2019-09-09 16:03:38
Ikona diskutujiciho
sipka

dobry den . kde mohu koupit power matrix visum za ceske koruny. dekuji za odpoved

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek