Sarah Mcdaniel: Modelka předstírá heterochromii a navádí veřejnost k nebezpečné operaci, při které můžete oslepnout!

30.4.2019 v Zprávy 15

Sarah Mcdaniel je v Americe dost známá lhářka. Je to ,,modelka“ (23let), která postavila svoji slávu na tvrzení, že má heterochromii. Heterochromie je zvláštní anomálie, při které má člověk (nebo i zvíře) každé oko jiné barvy. Heterochromie je velmi vzácná a krásná… až na to, že Sarah heterochromii nemá a média jí to přesto baští. Tento článek varuje před nebezpečným lhaním, které navádí publikum k poškození zraku formou ilegální nebezpečné operace.Sarah se zjevila odnikud před třemi lety a chtěla být slavná. Na modelku by normálně neměla, ale v dnešní době je díky instáči jednoduché dostat se do povědomí lidí, stačí být nějak zajímavý. Například modelka s nejčernější pletí na světě, nebo černá modelka která trpí vitiligem po celém těle, obě jsou slavné právě díky zajímavé barvě pleti… Sarah se očividně inspirovala, avšak na rozdíl od nich nijak zajímavá nebyla, takže si musela něco vymyslet.


Začala nosit modrou čočku na levém oku, aby vypadala, že má heterochromii. Na začátku používala obyčejné, kdy bylo přes čočku vidět prosvítající hnědé oko pod modrou čočkou.

Postupně si kupovala různé druhy, takže její ,,modré oko“ mělo na každé druhé fotce jiný odstín. Lidem to připadalo dost divné, ale přesto byla zvaná do různých talk show, do televize a rozjela na této lži kariéru. Přesto si klidně točí fejková videa, kde tvrdí, že má heterochromii a že ji kvůli tomu odmalička šikanovaly děti ve škole. V rozhovorech lže, že se jí děti pořád ptaly co má s okem a jestli je to fejk. Že tím trpěla, že si přála být normální a ne pořád obhajovat sebe samu… Groteskní.

Nezávislí autoři Sarah brzy odhalili, posbírali fotky na kterých má pokaždé jiné oko a prokázali, že Sarah lže. Dokonce vlastní rodina Sarah, její otec a její sestra veřejně prohlásili, že Sarah žádnou heterochromií netrpí, že je to trapné a že by už konečně měla přiznat pravdu. Všichni to ví a je zbytečné to dál předstírat. Dokonce přidali fotky Sarah z dětství, kde má obě oči hnědé.

Moje dcera a její skutečné hnědé oči! (vyjádření otce)

 

Nahoře je Sarah a její aktuální operované oko. Dole jsou čtyři fotky, které srovnávají její skutečné oko před operací. Je zcela jasné, že nosila čočku.

Sarah si však na své heterochromii postavila celou slávu, nabrala milion lidí na Instagramu a pozornost jí dělá dobře, takže v chorobném lhaní dál pokračuje. Místo aby přiznala pravdu, dotáhla celou lež na úplně nový level. V červenci roku 2017 jela do Indie a nechala si implantovat umělou modrou čočku do oka. Tyto operace provádí firma Bright Ocular. V Evropě i v Americe je tato operace zakázaná a nelegální, protože je velice nebezpečná a lidé kteří ji podstupují, často končí tak, že úplně oslepnou. Výsledek navíc nikdy nepůsobí zcela přirozeně, vždy při podrobném pohledu poznáte, že je oko divné a že je v něm jednoduše kousek obarveného plastu.A teď přichází ta ,,zábavnější“ část. I když je Sarah už odhalená chorobná lhářka, která postavila celou svou slávu na lži, dokonce i když se ví, že šla na tuto nebezpečnou ilegální operaci, její publikum je tak hloupé, že otevřeně mnoho lidí uvažuje o tom, že by si také nechali implantovat modré oči u firmy Bright Ocular, tak jako Sarah!!

Implantování barevné čočky přímo dovnitř oka je velice nebezpečné. Je to zcela nová procedura a neexistují žádné studie, které by jasně prokázaly, co takový zásah udělá s okem z dlouhodobého hlediska. Můžete dostat glaukom, oslepnout, nebo dokonce přijít o celé oko. To je ošklivá pravda, kterou vám nablýskaná reklama od Bright Ocular neřekne.

Takto vypadá oko poté, co se odstraní implantát. Pacient už nikdy neuvidí. Firmu Bright Ocular to vůbec nezajímá a za nic neručí.

 

Bývají pacienti této firmy vystupují veřejně a varují všechny, aby se rozhodně nenechali operovat, protože firmě vůbec nezáleží na zdraví pacientů. Prostě jen hrabe peníze na lidské hlouposti a marnivosti.

Jedna bývalá pacientka dokonce vypráví, jak začala mít vážné potíže s očima po této operaci a doktor jí řekl, že situace je kritická. Implantát se musí okamžitě vyndat, protože v očích je glaukom a pokud se to neudělá rychle, pacientka oslepne. Na videu pak ukazuje, jak je to, co zbylo z její původní duhovky, zničené. Může být ráda, že vůbec ještě něco vidí (začíná to od 9. minuty).

V tom samém videu je další bývalá zákaznice, která popisuje stejný problém. Implantát začal uvnitř oka dřít o skutečnou duhovku, která se extrémě ztenčila a začala odumírat. Na jednom oku ztratila z 50% zrak. V čase 14:30 tato žena ukazuje, co z jejích očí zbylo poté, co se implantáty odstranily…

Černé útvary jsou odumřelé části bývalé duhovky. Oko už neumí zaostřovat, takže zůstává přecitlivělé na světlo.

Tato žena později nahrála další video, kde obě její oči kompletně zčernaly. Pláče a říká, že úplně ztrácí zrak. Zbytky oka, které se předtím podařilo zachránit, odumřely po čase také.

Sarah Mcdaniel si možná ani neuvědomuje co dělá, že její vliv ohrožuje zdraví jejího publika. Nebo je tak zpitomělá, že je jí to úplně jedno, případně ignoruje rizika a odmítá si přiznat pravdu, že ona sama je teď oběť své vlastní lži. Ona implantát nosí a je jen otázka času, než jí také odumře duhovka. Stojí jí to za tu slávu? Za ty prachy? Obětovat zrak v levém oku, které bylo původně naprosto zdravé a zcela v pořádku?

Vyvarujte se zásadně zásahům do oka a zejména se vyvarujte jakýchkoliv ,,kosmetických“ úprav oka, spadá do toho i barvené oční bělmo, které je též velmi riskantní a může způsobit vážné zdravotní potíže a poškození oka.

Ledacos to vypovídá o naší době a naší posedlosti dokonalostí, mládím, krásou a potřebou být výjimečný. Tlak na to, abychom všichni byli unikátní sněžné vločky s dokonalým tělem, mnohé labilní povahy neustojí a pak se pouští do kontroverzních plastických operací, nebo horší případy si rovnou nechávají přeoperovat hnědé oči na modré. Přestože mít hnědé oči je naprosto normální a má je většina lidí, není to nic co by se mělo ,,opravovat“ a není to nic z čeho by člověk měl mít komplexy, přesto se to děje. Samotná existence firmy jako je Bright Ocular, která láká hnědooké lidi na nebezpečné implantáty, je smutná vizitka naší dekadentní společnosti, kde být normální už ani není dostatečně dobré.

© www.aluska.org 2019Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-04-30 15:48:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je fakt hnus.
Ani Sarah neznám a jsem ráda. Každé oko jiné mě nikdy moc nezaujalo. Spíš se mi líbí na modelkách pěkný obličej(velké rty, menší nos apod.), na barvu očí moc nekoukám. Já mám třeba z dálky oči velice tmavé a když jdete blíž, zjistíte, že jsou vlastně zelenohnědé a zblízka tak tmavé vůbec nejsou… Do určitého věku se mi to skoro až nelíbilo, ač třeba maminka říkala, že jí se to líbí(nemá ráda modré oči). Pak jsem to přestala řešit a bylo mi to fuk, byly důležitější problémy než vrozená barva očí. No a někde před delší dobou jsme byli na výletě a při snídani v hotelu jsem zírala na svůj odraz v mobilu… A říkám: „Heleďte, mně se líbí moje barva očí! tyvado! proč jsem si toho nevšimla dřív?“ – Lidi okolo se mi začali skoro až smát, že jsem pitomá a nepřišla jsem si na to dřív, že mi to říkali.

– Takže tady máte důkaz o tom, že i to, co na sobě nesnášíte, se vám může začít líbit (: Každý z nás se narodil přesně takový jaký má být a zcela dostačující pro svůj úkol na zemi. Pokud se mi na sobě něco opravdu nelíbí, tak moc že mi to otravuje normální každodenní žití, tak to samozřejmě můžu změnit – ale opravdu jen do určité míry, ne abych si tím ohrožovala zdraví, to už je nebezpečný a nemocný. A to říkám jako člověk, co dře roky na svém těle a je s máločím spokojený. Vím, o čem mluvím.

Ikona diskutujiciho kalia 2019-04-30 16:40:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O její lži jsem slyšela, ale podle mě by mohla být modelka i bez toho (nevím, kolik měří, ale hubená je a má souměrný obličej plus je docela obyčejná a právě obyčejný obličej se od modelek vyžaduje).

Kdybyste nevěděli, jaké má nebo nemá oči, mysleli byste si, že by to mohla být modelka? Já si myslím, že postavou i obličejem na to má:

https://i.imgur.com/dncdV7B.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Cd3WrS0WEAA5vkC.jpg:large
http://peanutchuck.com/photos/2015/10/Sarah-McDaniel-colored-eyes-1.jpg

Možná už dneska takhle vypadá hodně holek, a tak člověk „musí být něčím výjimečný“, aby se mohl stát modelkou, ale podle mě by se mohla v modelingu uživit i bez toho (možná by nebyla až tak slavná, ale peníze na život by si vydělala).

Ikona diskutujiciho kalia 2019-05-01 00:07:02
Ikona diskutujiciho
sipka

(o to nepochopitelnější je její chování)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-04-30 18:33:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Že jej na tie oči niekto skočí 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-01 00:34:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ono na instáči to funguje stylem „jedu – like – jedu – like“. Prostě ani často nepřemýšlíš nad tím co vůbec lajkuješ, je to hezký, tak ťupnu srdíčko a jedu dál, řeknu si „hezký“, ale víc to neřeším… Má to hrozný účinky na lidskou psychiku. Blbý sociální sítě. Pak si někdo ani nevšimne, že jsou fotky ve skutečnosti vyfotošopovaný.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-05-01 09:39:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha to je fakt. A možno lajkujú i keď zistili že je to podvod, je to pekné a to stačí. A česť jej rodine že ju v tom podvode nepodporovali a vyšli s farbou von.

Ikona diskutujiciho Gretka 2019-04-30 21:48:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

úplně zbytečný a hlavně nepochopitelný ,nikdy bych určitě neměla takhle vybraný mozek abych si záměrně kvůli popularitě zničila tak cenný dar jako je zrak,to se nemá ráda?chce být něčím výjimečná ?co se jí děje v hlavě že tohle udělá ?vždyť je mladá má před sebou celý život,může přít o zrak ,k čemu ji budou ty pecka komenty na instáči,kdo bude chtít slepou modelku?a hlavně co rodinný život ?nemusí už nikdy vidět svou rodinu její budoucí děti ,budoucího manžela,ale hlavně úplně zbytečně !!!!!!tohle fakt nechápu,úplně mě to dostalo

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-04-30 22:14:05
Ikona diskutujiciho
sipka

moderní svět a jeho moderní nemoci.. závislost na popularitě a lajcích.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-01 00:55:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to vedlejší, ale ne každý chce manžela a děti, rodinný život obecně… 😄

Ikona diskutujiciho Tinka 2019-05-01 16:07:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Některé lidi zřejmě mrzí, že mají zdravé části těla. Nechat se zmrzačit, navíc takhle stupidně. Ale nejvíc mě fascinuje, že těmhle lidem vůbec nevadí, že je to fejk. Já bych si přesně z tohoto důvodu nenechala udělat ani umělé nehty, protože to prostě není skutečnost….

Ikona diskutujiciho Greta 2019-05-01 18:22:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To chápu,ne všichni chtějí děti a rodinný život obecně,ale určitě všichni normální lidé chtějí mít zdraví zrak,chápu že každý má jiný priority,ale tohle už je moc.

Ikona diskutujiciho pavel-))) 2019-05-01 23:58:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

lidi a vás to překvapuje tohle je cílem metrixu máct, ohlupovat navádět k sebezničení držet všechny pod kontrolou

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-04 21:45:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale zase na jednu stranu je to vlastně podobné jako mít např. umělá prsa 🤔 blbý je to, že kvůli tomu chtějí další lidé na plastiky a operace, ať už očí nebo prsou. Ono holt dokud to chce jeden, bude to chtít i druhý. Jde o to, že zvětšení prsou alespoň jakš takš není nebezpečné, ale tohle jo:/ co nebezpečné, ničí to oči. /jo, prostě jsem sem přišla napsat tuhle filozofickou úvahu (: /

Ikona diskutujiciho Adam 2019-08-14 13:44:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tahle „nemoc“ (podle mých výzkumů) není nebezpečná ,takže nechápu proč by si někdo dobrovolně nechal měnit barvu očí
i když je velké riziko slepoty nebo jiných poškození očí.

Ikona diskutujiciho Evca152 2021-03-12 22:04:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já třeba mám hodně tmavě modré oči z dálky vypadají skoro až černé, já jsem strašně chtěla mít heterochromii ale takovou jako má třeba Dominik Sherwood.Ale potom jsem si řekla že mám hezké oči a a nechala jsem to být.Doporučuji vám udělat to samé když pořád a pořád dokola přemýšlíte jestli jste krásní nebo ne zničíte si tím svůj život.Každý je krásný přesně tak jak má být.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek