Se syny velkých celebrit se děje cosi nekalého

27.3.2023 v Zprávy 12

Proč v Hollywoodu chodí tolik malých chlapců v šatech? Proč jsou tyto děti tak intenzivně propagovány v sociálních a masmediálních médiích? A co se to děje s Lievem Shreiberem?
Děti celebrit si nevybraly život pod světly reflektorů a zaslouží si užívat si normální dětství. Někteří celebrití rodiče však dělají vše pro to, aby své děti pod příslovečnou záři reflektorů přesto dostali. Předvádějí je na společenských akcích, propagují je na všech sociálních sítích a někteří z nich své děti dokonce používají jako rekvizity pro PR akce a obecné ukazování své ctnosti.I když je takové chování samo o sobě pochybné, v posledních letech se v Hollywoodu objevuje nová úroveň podivností: Malí chlapci chodí v šatech. A některým jsou přitom pouhé DVA roky. Mnozí z nich dokonce nosí podivně odhalující oblečení. Mezi hollywoodskou elitou se z toho stal jakýsi trend, módní záležitost. Masmédia samozřejmě tyto rodiče nevyhnutelně zasypávají chválou, protože svým dětem umožňují vyjádřit se svobodně.

Ale co když je to přesně naopak?
Co když byli někteří z těchto chlapců z nějakého šíleného důvodu vychováváni a nuceni oblékat se a chovat se jako dívky? Nebylo by to považováno za obzvlášť zákeřnou formu týrání dětí? Zde je několik podezřelých příkladů tohoto jejich nového trendu.

Megan Fox (která nedávno prozradila, že se účastní skutečných krvavých rituálů) oblékala svého syna Noaha od jeho dvou let jako dívku.


Vážně, jak může dvouletý chlapec učinit zásadní, život měnící rozhodnutí, změnit si pohlaví? Sotva dokáže vytvořit souvislou větu.


Dokáže si tak malé dítě představit fyzické a psychické důsledky takového rozhodnutí?  Samozřejmě, že ne.


Po „coming-outu“ Zayi Wade (trans dcera dvou celebrit) v jejích dvanácti letech následovalo masivní mediální turné a módní nabídky. Dokonce i Michelle Obamová se ozvala a zasypala všechny zúčastněné chválou.

Adoptovaný syn Charlize Theron jménem Jackson nosil šaty už od svých pěti let:


Šestnáctiletý adoptivní syn Madonny David Banda se také uměle tlačí do centra pozornosti. A reflektory zřejmě touží po chlapcích v šatech. Tady má na sobě kostýmek roztleskávačky, doplněný ďábelskými rohy a chokerem.


Všechny tyto případy jsou sice samy o sobě znepokojivé, ale jeden z nich je obzvlášť znepokojivý: Kai Schreiber.

Syn Lieva Schreibera a Naomi Wattové
Fotografie Lieva Schreibera s jeho synem Kaiem už léta vyvolávají jisté pozdvižení. Když se však tyto různé prvky spojí dohromady, zvednuté obočí se změní v naprosté znepokojení. V roce 2017 přivedl Liev Shreiber svého tehdy osmiletého syna Kaie na Comic-Con převlečeného za Harley Quinn. Pokud se podíváte na více fotografií z této akce, všimnete si, že se jeho syn nikde neusmívá, zřejmě mu to není příjemné.


Není žádným tajemstvím, že Harley Quinn je silně se*ualizovaná postava. Přesto Liev přivedl svého syna na Comic-Con (který je plný chlapů, kteří fantazírují o těchto typech postav) oblečeného jako Harley Quinn, s make-upem a roztrhanými punčochami… Proč?


Tady je Kai oblečený jako zakrvácená nevěsta a jeho bratr je oblečený jako sťatý člověk. Zdá se, že ani na této akci se nikdo z nich moc nebaví.

Na Schreiberově profilu na Twitteru je obrázek jeho dětí (dva synové), které jsou nalíčené a líbají se na rty. V jeho životopisu má pak napsané toto:

„zavalitý herecký typ známý především díky svým slovanským tukovým polštářkům a šokujícně atraktivním dětem.“

Schreiber při popisu svých dětí nepoužil slovo „krásné“. Použil slovo „atraktivní“. MacMillanův slovník definuje slovo „atraktivní“ jako: „na atraktivní osobu je příjemný pohled, speciálně způsobem, který vás se*uálně přitahuje“

Když už jsme u toho, tady je další fotka Lieva:


Už jste někdy viděli nějakého otce, že by takto líbal svého syna?

V roce 2017 byl Shreiber v pořadu Ellen. A mluvil o svých dětech (jako obvykle). A bylo to divné (jako obvykle).

Přibližně v čase 3:45 tohoto videa Shreiber říká:

– Moji synové a já máme takovou věc, že se koupeme a pak tancujeme „willy dance“.
– Takže je to tak, jak to zní?
– Je to tak. Jsou pro to i jiná slova, ale tohle je asi nejlepší.
– Je to způsob, jak se osušit?
– Je to způsob, jak se osušit, protože když se neosušíš, tak se tam dole odřeš.

Pak se rozrušená Ellen napije tequily a všichni se smějí. Tahle historka pravděpodobně není vymyšlená.

Shreiber pak zveřejnil na Instagramu tuto fotku, na které se koupe se svým synem. Ten z toho očividně opět není nadšený.

V roce 2021 Naomi Wattsová zveřejnila tuto fotku Kaie, na které má na oslavu svých 13. narozenin tílko se špagetovými ramínky a náušnice… Proč.


Který člověk by si takovou fotku vlastně užíval? Skoro to vypadá, jako by chtěla k tomuto teenagerovi přitáhnout špatný typ pozornosti.

Shreiber a Kai na premiéře 4. série Stranger Things:


Proč mají oba ruce zrovna na tomto místě? Proč nikdo z masmédií nic z toho nekomentuje? Místo toho masmédia upadla do totálního bludu a o podezřelé události píšou takto:
„Liev Schreiber a jeho dcera Kai navštívili 4. premiéru seriál Stranger things. V růžových šatech vypadala skvostně.“
Upřímný titulek k obrázku by přitom zněl: „Shreiberův syn Kai se nevysvětlitelně promenáduje na premiéře, se kterou nemá absolutně nic společného, přičemž má na sobě krátké růžové šaty a fotí se divně se svým otcem“.

O pár týdnů později se v masmédiích objevily další bizarní fotky Kaie a opět to nevypadá, že by se nějak dobře bavil:


Kai jezdí na kole, zatímco má na sobě šaty a vysoké podpatky. Proč.

Je vám z těch fotek blbě? Ten nepříjemný pocit v útrobách, který zažíváte, je vaše tělo, které vám říká, že jste svědky něčeho, co je hodně špatné a naprosto nepřirozené. A to vše se děje záměrně.

Agenda pro zmatení pohlaví je založena na tvrzení, že pohlaví je jenom sociální konstrukt. Stejná agenda tvrdí, že batolata mohou učinit rozhodnutí o změně pohlaví, které jim změní život, a zároveň podporuje používání extrémních léků, jako jsou hormonální blokátory. Stejná agenda se vkrádá i do osnov základních škol, protože „oni“ vědí, že indoktrinace musí proběhnout v raném věku, aby trvale ovlivnila psychiku.

Hollywood je další odnoží této agendy. Zatímco jeho průmysl je založen na fikci, skutečné děti jsou do této mašinérie zatahovány. Když se tato agenda spojí s pověstnou posedlostí Hollywoodu dětmi, výsledkem jsou chlapci, kteří chodí v šatech (zřejmě proti své vůli) a masmédia to chválí, protože to je dneska pokrokové.

Proč tito rodiče nemohou počkat, až budou jejich děti dospělé, než učiní tak drastické rozhodnutí? Kolik z těchto dětí si skutečně přálo žít tímto způsobem? Kolik z nich bylo k takovému životu vedeno a nuceno? Pokud některé nuceno bylo, pak bychom měli tento „trend“ nazvat tím, čím ve skutečnosti je: Týrání dětí.

překlad © www.aluska.org 2022 / podle Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Petr 2023-03-27 09:40:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Svět se v řiť obrací,
snad nebudou všichni tací. 8(

Ikona diskutujiciho Standa 2023-03-27 13:08:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Ne, ne, to jen plevel přerůstá pšenici.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-03-27 11:54:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže osoba Kai je kluk ak som to pochopil, tak to by ma teda asi nenapadlo, vypadá jak holka hlavne na tých posledných dvoch fotkách. Nechápem ako takto môže fungovať. A v škole chodí Kai na chlapčenské alebo dievčenské záchody alebo tam majú už i tretie záchodky pre špeciálnych? 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-03-27 12:55:11
Ikona diskutujiciho
sipka

z kaie se mnoha lety zřejmého výcviku nakonec stal transexuál a teď se vydává za dívku. chudák.

Ikona diskutujiciho Danny 2023-03-27 15:04:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten asi nechodí do obyč. školy, ale mezi další mk ultra celebritské dětičky. Tam na to jsou určitě vybavení. Chudáci děcka 🙁 Kéž už by byl tomuto svinstvu konec.

Ikona diskutujiciho Radek 2023-03-28 02:28:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to cely uplne nechutne zvraceny. U posledni fotky je zajimave a nebude to nahoda. Je na pozadi (vyloze) napsano always walk with pride.

Ikona diskutujiciho Radek 2023-03-28 02:30:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Doporucuji ke shlednuti film Get Out/Utec

Ikona diskutujiciho Radek 2023-03-28 02:36:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

https://www.csfd.cz/film/135254-manchuriansky-kandidat/prehled/

Ikona diskutujiciho Aneta 2023-03-28 23:56:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Me to neprijde az tak hrozne, male dítě chce nosit co se mu libi, ne jestli to je pro holky nebo kluky, vzdyt to je ve finale jedno. Kdysi taky nosili muzi saty….takze jestli se batoleti libi sukynka, at si ji vezme…branit mu v tom ze je kluk a nehodi se to – to nebude chapat, protoze nezna spolecenske normy. To je stejny jako kdybychom rekli holčičce, ze nemůže jít za spidermana napriklad nebo nemůže mit kalhoty.

Ikona diskutujiciho martina 2023-03-31 17:30:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aneta – Aneto, zjevně jsi nepochopila o čem to je , pokus se o trochu hlubší pochopení

Ikona diskutujiciho Martin 2023-04-02 20:18:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V pořadí je další společenská úroveň, zvrácenost a není první ani poslední. Mravní kodex byl zcela vyčerpán a starší generace již nejsou schopny udržet tuto polaritu na úrovni chronologické historie. Pandemie západní tzv. demokracie skončí jako neléčitelná choroba, nic víc.

Ikona diskutujiciho M. 2023-04-14 01:22:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já akceptuji dospělé lidi a nebo lidi na prahu dospělosti, kteří se tak rozhodli. Ale záměrně podporovat v malém klukovi, že si může vzít šatičky? Přijde mi to divné. Jsou dokonce i příběhy, kdy se lidi, kteří chtěli změnit pohlaví, rozhodli od toho upustit. Já určitě nic nemám proti skutečným trans, kteří to tak cítí. Myslím, že si zaslouží citlivé jednání, podporu a že to jistě nemají jednoduché. Ale kriticky musím říct, že sleduji a přijde mi to tak , že se ze všech těchto věcí stal jakýsi trend.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek