Sebehypnóza: Jak okamžitě změnit své chování

14.3.2020 v Návody 1

Přáli jste si někdy být schopni jednat jinak v určitých situacích? Například jste někdy chtěli být více vášniví v posteli, nebo odvážnější při flirtování, nebo sebevědomější při veřejném projevu? Dnes se dozvíte, jak toho dosáhnout.Naše myšlenky vytvářejí naše pocity, slova a činy. A proto, abychom změnili naše činy, slova a pocity, musíme nejprve změnit způsob, jakým myslíme. Změna způsobu myšlení však není obvykle tak snadná, protože náš způsob myšlení je ukotven hluboko v naší mysli.
V následujícím postupu budeme trochu podvádět. Navodíme změnu v našich pocitech, řeči a jednání, aniž bychom skutečně změnili způsob, jakým myslíme. Přestože tento postup sám o sobě nedokáže učinit trvalou změnu k lepšímu, může být užitečný pro rychlé nebo pro jednorázové řešení. Jeho opakované použití po delší dobu může ve spolupráci s dalšími praktickými kroky povzbudit i trvalou změnu.

Budu používat ,,odvahu“ jako příklad k vysvětlení postupu, ale můžete ho použít k vytvoření jakékoliv jiné změny, kterou potřebujete. Prostě změňte slovo ,,odvaha“ za to co potřebujete.

Pro tuto proceduru budete potřebovat sebe a parfém. Může to být hotový parfém, kolínská voda, éterický olej, nebo směs kterou si sami vytvoříte. Abyste dosáhli požadovaných výsledků, vyhněte se použití jakéhokoliv parfému, na který jste běžně zvyklí, a jakýchkoliv populárních široce používaných parfémů. Nepoužívejte ani jednotlivé éterické oleje.
Je velmi důležité, aby vaše vůně byla jedinečná, zláštní a pro vás snadno rozlišitelná. Také to musí být vůně, která se vám líbí, a pokud možno by vám měla připomínat kvalitu, kterou chcete vyjádřit (ale pokud to není možné, ujistěte se, že se vám alespoň líbí).

Pokud jste parfém vytvořili smícháním éterických olejů, parfémů, kolínských vod nebo čehokoli jiného, okamžitě si zapište přesnou recepturu, abyste ji mohli v budoucnu přesně reprodukovat.
Také mějte na paměti, že při míchání éterických olejů se vůně během prvních tří měsíců značně mění. Pokud potřebujete směs pro okamžité použití, zředěním v alkoholu ji změňte na parfém nebo kolínskou vodu namísto použití olejové směsi. To téměř zastaví změny vůně.
Ideální je připravit si směs dopředu, nechat ji odpočívat po dobu tří měsíců a poté ji použít buď jako olej, nebo zředěný v alkoholu. V žádném případě nepoužívejte čisté éterické oleje přímo na pokožku. Pokud chcete směs ponechat jako olej, zřeďte ji v základním oleji, jako je například mandlový olej. Až budete mít svůj parfém připravený, je čas začít.

Sedněte si pohodlně. Naneste část parfému na vnitřek obou zápěstí a zavřete oči. Udělejte několik hlubokých nádechů a uvolněte své tělo i mysl.

Potom, aniž byste otevřeli oči, jemně zvedněte jednu z paží, aby se zápěstí dostalo před nos. Nadechněte se nosem a zasajte vůni (je důležité cítit ji z vašeho těla a ne přímo z lahvičky, protože se vůně při kontaktu s vaším tělem změní).

Pak si řekněte: ,,Kdykoliv cítím tuto vůni, cítím se odvážně. Kdykoliv cítím tuto vůni, moje řeč vyjadřuje odvahu. Kdykoliv cítím tuto vůni, moje činy vyjadřují odvahu. Kdykoliv cítím tuto vůni, jsem plný odvahy.“

Nahraďte ,,odvahu“ tím, co je pro váš případ potřebné. Poté vůni znovu nadechněte nosem a opakujte tvrzení. Udělejte to i potřetí. Potom vyjděte z vašeho meditativního stavu a umyjte se.

Stejný postup opakujte celkem sedm po sobě jdoucích dnů, než skutečně použijete parfém v akci. I když to může přinést výsledky i po první seanci, tyto výsledky budou plaché a křehké. Chcete přece, aby byly silné a stabilní.
Je poté dobré postup opakovat jednou týdně po dobu tří až čtyř měsíců. Vyberte si den v týdnu, abyste si to snadno zapamatovali.

Po sedmém dnu, kdykoliv si potřebujete dodat odvahu (nebo cokoli, co jste vytvořili), prostě noste tento parfém, jak uznáte za vhodné. Vždy si ho dejte i na zápěstí nebo jinou část těla, kterou můžete kdykoli snadno podle potřeby očuchat. A je hotovo.

Užívejte život, buďte skvělí a bavte se!

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Luk 2020-03-20 22:25:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně by zajímalo 😀 jak se zase zbavit hypnóz a dalších podobných fujťa. Možná to půjde podobným způsobem odbourávat, tohle zní příjemně. Samotné hypnózy nevydrží navždy, takže v nepříjemném úmyslu hypnózy, je to vlastně dobře.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek