Sen, ve kterém po mě chtěli, abych odevzdal duši

13.5.2021 v Bytosti 17

Následující článek slouží jako varování. Pozor, ve snech se můžete setkat s různými bytostmi. Dávejte si pozor, jaké provedete akce v podobných případech jako je tento. S podobnými bytostmi nemluvte, nepouštějte je do stejné místnosti, pokud možno před nimi práskněte dveřma, na žádné smlouvy nepřistupujte, neříkejte jim své jméno a snažte se co nejrychleji probudit.

Tohle je zdaleka ta nejděsivější věc, která mě kdy v životě potkala. Asi před rokem, až rokem a půl, jsem spal. Byla to běžná noc jako každá jiná. A měl jsem hodně zvláštní sen. Ocitl jsem se v malé červené místnosti, která neměla žádná okna ani dveře. Seděl jsem na dřevěné židli. Najednou se uprostřed té místnosti objevil ošklivý a děsivý démon. Přistupoval směrem ke mně.Podíval se mi mrtvolně do očí a řekl: „Dej mi svou duši. Dám ti vše, po čem tvé srdce touží. Slávu, peníze, sílu … jenom si řekni.“
Abych byl upřímný, tak jsem se nad jeho nabídkou opravdu zamyslel. Ale nakonec jsem to odmítl.
Démon odpověděl trochu naštvaně: „Už se tě nebudu znova ptát. Přemýšlej opatrně.“
Tentokrát jsem se ani neobtěžoval o tom znova přemýšlet a řekl jsem rovnou: „Ne“.

Démon vydal nejděsivější výkřik, jaký jsem kdy slyšel. Jako byste zabíjeli člověka a kozu současně.
Okamžitě jsem se probudil. Potil jsem se a měl jsem pocit, jako by mi explodovalo srdce. Rozhlížel jsem se po místnosti a pak jsem se podíval do rámu dveří, kde jsem uviděl siluetu člověka.
Skoro jsem vyskočil hrůzou z postele, ale uslyšel jsem otcům hlas.

Řekl, že běžel do mého pokoje, protože slyšel můj křik a chtěl zjistit, jestli jsem v pořádku.
Řekl jsem mu, že jsem měl jen špatný sen, že se není čeho bát. Poté se mě otec zeptal, o čem jsem snil, protože jsem křičel fakt hodně.

Povzdechl jsem si a řekl jsem mu, že se mi zdálo o démonovi, který chtěl moji duši výměnou za peníze, moc a jiné výhody.
Na to mi otec řekl: „No… a přijal jsi jeho nabídku?“
Na vteřinu jsem úplně ztratil dech. Pak jsem odpověděl: „Co to ku*va říkáš? Samozřejmě, že NE! Vždyť ty jsi jeden z nejpobožnějších lidí, jaké znám! Jak se mě na to vůbec můžeš zeptat?!“
Otec mi na to ale řekl: „Tak to jsi podělanej idiot!“ A pak se vrátil zpět do chodby.

V tomto okamžiku jsem byl upřímně dost naštvaný. Vstal jsem z postele a namířil do jeho ložnice, abych ho s tím konfrontoval.
Vcházím tedy do jeho pokoje, rozsvěcuji světla, ale nikoho jsem tam neviděl.
Řekl jsem si: „Tak možná je v kuchyni.“
Ale nic, i kuchyně byla prázdná. Prohledal jsem tedy celý dům a otce jsem nenašel. A pak mě zasáhla realita. Úplně jsem ztuhnul strachem. Došlo mi totiž, že otec byl na několik dnů mimo město na pracovní cestě.

Už jsem v minulosti měl podobné sny, ve kterých za mnou přišel démon a nabízel mi výhody výměnou za moji duši. Naštěstí ty sny už přestaly. Na jeden z nich ale taky nemůžu zapomenout. Byl to totiž sen, kde mi démon dal ty slíbené síly, abych je mohl používat. Něco jako zkušební verze.
Zdálo se mi, že jsem byl ve své školní třídě. Můj přítel vběhl do učebny a zakřičel: „Skloň hlavu dolů!! Už přicházejí! A neodvažuj se vzhlédnout, než ti řeknu.“
Udělal jsem to, uplynulo 5 minut, pak mi poklepal na rameno a řekl: „Teď se můžeš podívat zpět nahoru. Jsou pryč.“
Vyjeveně jsem se ho ptal: ,,Kámo… o čem to sakra mluvíš?“
Řekl mi, že mi to vysvětlí později a odešel z učebny. Neuplynuly ani 2 minuty, najednou znova přiběhl a znova křičel to samé. Znovu sklopím hlavu, nedívám se a po nějaké době mi opět zaklepal na rameno a řekl, že se už můžu podívat.
Byl jsem frustrovaný, trochu vystrašený a dožadoval jsem se, aby mi konečně už řekl, co se děje.
Řekl mi: ,,Teď ti to nemůžu říct! Oni to slyší!“

Pak zase odešel a celá situace se opakovala potřetí. Ale tentokrát jsem to nevydržel a vzhlédl jsem. On začal hystericky křičet: „Proč?! Proč jsi to udělal?!“
Rozhlédl jsem se kolem a uviděl jsem, jak se moje třída rozpouští v lávě a ohni. Můj přítel tam uhořel zaživa. Byl jsem vyděšený a nevěděl jsem, co mám dělat.
Pak do té místnosti vešel sám Lucifer, podíval se na mě a ušklíbnul se. Sedl si na učitelskou židli, což byla jediná věc, která se tam neroztavila a nespálila.
Lucifer řekl: „Jméno?“
Podíval jsem se na něj. Nemohl jsem mluvit, tak strašně jsem se bál.
Podruhé zakřičel: „JMÉNO?!“
Řekl jsem své jméno a on ze vzduchu vyvolal obrovskou knihu, zapsal tam mé jméno a řekl: ,,Udělal jsi dobře. Bav se“.
Rozplynul se ve vzduchu a učebna se vrátila do normálu. Ale můj přítel už tam nebyl. Spadl jsem na zem a začal jsem zvracet. Pak jsem se proměnil v démona. Chodil jsem v tom snu po městě a vytvářel tam autonehody, rozdával lidem rakovinu a podobné neřádstvo. Byl to nejbizarnější sen, jaký jsem kdy měl.

připravila © www.aluska.org 2021 / autor si přál zůstat anonymní

  

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-05-13 01:30:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(Pardon, pisu na mobilu)

Tak tohle je pekne desive. To s tim otcem me teda dostalo 0.0

Ja taky mam divne sny v jednom kuse. Mivam obdobi, kdy je to horsi, v jednu dobu, kdy me pronasledovala porad ta sama bytost, jsem si pak uz i zakryvala zrcadla v pokojich, kdyz jsme byli na navsteve(a ze zoufalstvi si smazala obrazky me tvare ze socialnich siti atd.)… Ze po mne nekdo „chtel dusi“ uz se mi taky stalo vickrat. Jednou treba vymenou za slavu, to jsem byla na wc v soukromem sektoru nejakeho velkeho stadionu (typu O2 arena) protoze jsem tam nekoho hledala. Dotycnou osobu jsem sice nasla, ale cosi me pronasledovalo – musela jsem se rychle schovat na wc. Ta vec vyrvala dvere a podivala se na me, pamatuju si jen, ze to bylo neco jako vysoky muz v hnedem kabatu s sedym oblicejem v takovem tmavem klobouku. Natahl ke mne ruku se smlouvou; chtel, abych upsala dusi za slavu a budoucnost takovou, jakou si navolim.

Nedavno po mne ve snu taky chteli, abych podepsala neco vlastni krvi, ale ja odmitla a napsala tam falesne jmeno a jak se vztekali 😀

Ale tyhle sny, kdy po mne „chteji dusi“, jsou porad prijemnejsi nez ty, kdy na me neco utoci.

Miluju sny, ve kterych se setkavam s mrtvymi zviratky, ten jsem mela zrovna dneska a byl nadherny a barevny. Doted si pamatuju dotek a radost meho pejska… Ale to je zase jiny pribeh:)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-13 07:45:16
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zvláštní, po mě nikdy nikdo ve snu duši nechtěl. Mě pořád někdo honil a občas zastřelil. Ale teď už nemívám ani ty sny že mě někdo honí, tak mám docela pohodku.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-05-13 12:50:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Hele, ja bych to nebrala zas tak vazne, mne se zda kravin 😀 kazdopadne bylo to vzdycky v nejaky patovy situaci, ze mi nabizeli nejakou smlouvu – vzdycky ve chvilce, kdy bych k tomu „mohla byt nachylna“… Tak nejak si myslim, ze tohle stiha lidi, kteri by k tomu podepsani mohli mit urcity sklon.

Ale uz dlouho se mi nic takoveho nezdalo, dikybohu.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-05-13 21:04:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale pamatuju si i hezke zajimave sny – treba tedka posledne jsem umela ve snu telekinezi. Bylo desne super zvedat predmety jen svou mysli. Porad dokola jsem to testovala, jestli to opravdu umim 😀 slo to hrozne snadno a uplne lehce, jen s tezkymi predmety to slo dost blbe a bylo to narocny. Ale byla to fakt sranda 😀

Preju vsem takovy sen zazit, je to bezva 😀

Ikona diskutujiciho Kuník 2021-05-13 07:57:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslední dobou jsem se dověděl, že mi za okno přiletí čarodejnice, potkám děti s černýma očima, démony ze sklepa a teď abych se bál i spát ! Aluško, šetři nás trošku prosím 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-13 08:50:20
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 Ty děláš, jak kdyby byly strašidelné články každý den. Teď vyšel jeden po týdnu a je na tobě co si přečteš nebo ne.

Ikona diskutujiciho Kuník 2021-05-13 11:25:43
Ikona diskutujiciho
sipka

To je samozřejmě legrace, ALE….zajímalo by mě…jestli ve snu se člověk chová jinak než v realitě. Nabízí se odpověď, že zřejmě ne, jenže….je to 100%? Kdyby přede mnou ve snu ležela krásná vnadná příslušnice opačného pohlaví, nemohu s jistotou potvrdit, že bych ji tam bez zaváhání nechal 😀 no….vždyť je to sen, že…a od toho sny jsou ne? No ale pak není ve snu daleko, něco slíbit bubákovi a je to v pr….. a nikoho pak asi nebude zajímat, že to byl jen sen, až se budu snažit to v kotli nějak vysvětlit vrchnímu velení, že…není to nespravedlivé?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-13 12:55:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím že ve snech víc jednáš automaticky, pudověji, bez rozmyslu, bez strachu z následků, volněji… tudíž uděláš i to co v reálu ne.

Ikona diskutujiciho Radek 2021-05-13 21:11:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako nechci strašit ještě více, jen poznámku k těm krásnym vnadným příslušnicím ve snu – bacha i na ně, aby se z nich nevyklubali sukuby ! 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-13 21:37:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale prosimtě… kde jinde si můžeš tak zařádit, když ne ve snu.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2021-05-13 08:36:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

klid žádnou smlouvu neuzavřel nic nepodepsal a z ničím nesouhlasil akorát mu řekl jméno které jsi zapsal ale to neznamená že tím odevzdal svoji duši ,pouze si zapsal jeho jméno to je vše jelikož nabídku která mu byla udělena odmítl, navíc byl nucen říct své jméno ze strachu nikoliv dobrovolně tedy smlouva je neplatná bych mohl vysekat mnoho lidí kteří byli takto chyceni

Ikona diskutujiciho Hana 2021-05-13 09:30:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Relativně nedávno jsem měla taky sen o démonovi, jen už si za boha nevybavím co přesně se tam dělo..vím jen že tam byl zlý démon a že jsem se urputně snažila ze strachu probudit, byla jsem napůl ve spánku a napůl bdělá. Chtěla jsem při tom zoufalstvím ječet, musela jsem se fakt snažit protože to moc nešlo. Po chvilce jsem se probudila a přítel vedle mě byl vzhůru taky, že prý jsem vydávala hlasitý divný zvuk, že si myslel že mi něco je…

Ikona diskutujiciho Nini 2021-05-13 12:40:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda ten sen by ještě šel, ale po probuzení to s jeho otcem…fuj, asi by mě odvezli. Ne asi, ale určitě

Ikona diskutujiciho aneta 2021-05-13 12:50:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že to byl jen sen. Myslím, že když démon nebo cokoliv jiného někoho na něco láká, tak se určitě nezjevuje ve strašidelné podobě.

Ikona diskutujiciho Heretik 2021-05-13 16:13:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Démoni jsou docela hraví. Někdy. Náš problém je zejména v tom, že jejich hračky jsou hlavně lidé.
Je to skoro jak u šelem, nikdy přesně nevíte, jestli jste stále ještě hračka anebo už kořist…
Říkám skoro, protože na rozdíl od démonů, šelma dokáže být i přítel.
Své spojence si vybírejte s rozmyslem.

Asi nejpříhodnější kulturní obraz této situace jsou Q z franšízy Star Trek.

Ikona diskutujiciho erness 2021-05-13 18:28:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslední dobou, teď dva dny po sobě, mám takové neklidnější spaní. Sice o démonech a nebo něčem v tomto stylu se mi zrovna nezdá.. ale teď třeba v noci jsem nabančil jednomu týpkovi, kterýmu, se klidně přiznám … bych nejraději nabančil asi také i v reálu. Nebyl to ten typ snu, kde bych si uvědomil ihned naplno, že se mi to zdá. Mé vědomí v něm postupně nabývalo v tom určité ostrosti. Přitom, co jsem to tomu dotýčnému, v tom snu, tak prostě, postupně nandával.. jsem si to začínal, postupně čímdál víc a víc naplno uvědomovat, že se mi to zdá. Sen se pak nakonec nějak sám při tom i náhle ukončil a já ležel již v posteli, jen se zavřenými očima. Napadalo mě najednou konečně, že bych ten stav mohl využít a pokusit se vědomě o AC. Ale má reakce přišla asi jednak tentokrát trošku pozdě – až chvíli po ukončení onoho snu. Než si to mé vědomí ještě, tak nějak upoutané i dějem z onoho snu, naplno uvědomilo… ztratil jsem již nějaký čas a také mi to nikdy zatím i jinak nefungovalo. Obvykle jen hluboce spím a pak se jen probudím bez vědomého snění a nemám příliš příležitostí se o to takto pokoušet. Když už se nějaká příležitost přecijen naskytne, tak mohu mít jednak problém s tím dostatečně rychlým načasováním ten pokus o AC, po ukončení snu, prostě zahájit… a nebo (asi hlavně) mám problém s tím vykutálením se, vypadnutím, vylezením a nebo vylítnutím ven z toho svého hmotného těla – jako věci samé o sobě. Nepamatuji si, že bych to někdy udělal a tak ani nevím, jak se to cítí a jaký to je. Proto mám problém to prostě i reálně provést. Vím, že nesmím pohnout při tom svaly. To je pak již konec. Ale, jak to udělat a uvolnit své jemnohmotné já, ze svého těla konkrétně, tak to nevím. Prý se to má nějak udělat a moc nad tím prostě nepřemýšlet. Ale jak udělat? Neměl by zde třeba někdo nějaký tip, který by mohl pomoci k uvolnění mého astrálního dvojníka z mého hmotného těla v takových případech?

Ikona diskutujiciho kiana 2021-05-30 20:17:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takový sen se mi naštěstí nikdy nezdál, ale jedou mě někdo vylákal přes dveře, což mě přesunulo do jiné špatné reality (v tom snu jsem zapomněla to, co normálně vím, že dveře mohou být portálem).

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek