Setkání důstojníka americké armády s Andromedany modré pleti

16.4.2023 v Zajímavosti 9

Počet mimozemských druhů ve vesmíru je předmětem mnoha hypotéz. Entity z vesmíru spatřilo mnoho nadšenců do UFO, unesených osob, a dokonce i členů vlády. Alex Collier je dle svých slov jediným člověkem, který s mimozemšťany z Andromedy (tj. Andromedany) hovořil a podal o nich podrobné informace. Mnoho jeho rozhovorů se zaměřilo na vliv, který měly různé mimozemské druhy na lidskou rasu.
Setkání důstojníka americké armády s Andromedany s modrou kůží
Collier je mnoha známými nadšenci UFO považován za věrohodného, přinejmenším v tom smyslu, že se snaží předat co nejvíce informací ze svých setkání s Andromedany. Od svých prvních dětských let až do poloviny dospívání se pravidelně setkával s mimozemským životem.

Po několikaleté přestávce, během níž sloužil jako pilot vrtulníku v americké armádě, se kontakty znovu obnovily v roce 1985.

Když se Collier setkal se dvěma Andromedany, stali se jeho mentory a vzali ho na tříměsíční pobyt na palubu své kosmické lodi, kde Colliera zasvětili do svých znalostí. Andromedani mu vyprávěli o duchovnosti vesmíru, o životě ve vesmíru a o úloze Země v historii galaxie.

Andromedani jsou „jednou z tisíců existujících mimozemských ras“. Andromedané jsou lidé s namodralou kůží a jsou vyšší než 2 metry. Podle Colliera, autora knihy „Obrana posvátné půdy“, začaly všechny formy lidského života v souhvězdí Lyry: Andromedanské kompendium. Válka však způsobila, že jejich hvězdy vybuchly, a tak se lidé museli přestěhovat do jiných částí galaxie, aby zůstali naživu.

Podle Colliera je různorodost odstínů pleti způsobena tím, že lidé mají různorodou DNA a jsou vystaveni působení různých nebeských těles. V souhvězdí Andromedy jsou bytosti z Andromedy jednou z nejstarších společností.

Civilizace Andromedy má jedinou vládu a je o 4700 let duchovně a o 5000 let technologicky vyspělejší než my, bez ohledu na to, kde v souhvězdí existuje. Dosahují však zdravé rovnováhy mezi duchovními a technologickými aspekty svého života. Jinak řečeno, využívají technologie k duchovnímu pokroku. Je to dáno tím, že existuje více úrovní dimenzí. My se právě nacházíme ve třetí dimenzi. Do čtvrté, natož do páté, jsme se ještě nedostali. Vědomí je to, co odlišuje třetí a čtvrtou dimenzi.

Ve čtvrté dimenzi existuje kolektivní vědomí, protože všichni jsou telepatičtí a mohou si navzájem číst myšlenky. V důsledku toho je každý jednotlivec upřímný, otevřený a bez skrytých záměrů. Bytost se po vstupu do této dimenze stává jasnovidnou, protože v tomto stavu vědomí lze pozorovat energetické systémy a pole.

Obyvatelé Andromedy nikdy nepoznali tak tyranskou společnost, jako je ta naše.
Díky tomu, že Andromedané studovali všechny vědy, jsou telepatičtí a jasnovidní.
V každé inkarnaci si všechny duše uvědomují samy sebe a to, kam směřují, a vědí, kdo jsou a jaké byly jejich předchozí inkarnace. Jako bonus mohou sledovat svůj vývoj v posmrtném životě.

Podle Colliera, který to tvrdil v mnoha rozhovorech, ovládají Zemi „regresivní“ mimozemšťané. Tito mimozemšťané přiletěli na Zemi z hvězdného systému Alfa Draconis.
Podle něj je lidstvo rozděleno dvěma filozofickými systémy víry. Jeden vyjadřuje lásku a svobodu volby, zatímco druhý demonstruje kontrolu a využívání zdrojů.
Tvrdí, že Andromedané jsou výsledkem manipulace s lidskou DNA. Země byla rozsáhle manipulována po dobu 5 700 let. Mimozemšťané z Orionu však začali manipulovat se strukturou lidské DNA před 14 000 lety.

Podle Colliera, který ve své poslední přednášce před odchodem do důchodu v roce 2002 přednášel o UFO, jsou mimozemšťané z prastaré rasy, známé jako „Zakladatelé“, zodpovědní za vytvoření ekosystémů planet a jejich obyvatelnost. „Paa Tal“ je jméno, které této starobylé mimozemské rase dali Andromedané a Plejáďané.

Dokonce tvrdí, že tito mimozemšťané se dokázali zbavit měsíců planety, aby změnili vzdálenost mezi planetou a jejím sluncem a kontrolovali množství radiace. Andromedané prý dokázali vybudovat sluneční soustavu.

Podle Colliera jsme, co se týče technologie, za Andromedany asi 4 300 až 4 500 let pozadu. Nepočítají roky stejným způsobem jako my na Zemi, tedy na 365 dnů. Podle mnoha mimozemšťanů je jeden rok doba, za kterou se každá buňka v jejich těle zkopíruje, což trvá přibližně 34 let.

Collier tvrdí, že lidé se skládají z 22 různých mimozemských ras. Odhadl, že na planetách v osmi galaxiích, které jsou nejblíže té naší, žije celkem 135 miliard lidí.

Když navštívil jednu z těchto potenciálně obyvatelných planet, obyvatelé se ho prý kvůli špatné pověsti Země báli. V celém vesmíru jsou lidé jediným druhem, který je schopen zotročovat a zabíjet vlastní lidi pro vlastní prospěch.

překlad www.aluska.org 2023 / ze Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-04-16 08:49:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tihle rasy úplně jinak žijou to si nedokážu ani představit jejich společnosti kde zlo vůbec neexistuje to musí být učiněněj ráj na zemi a nás využívaj akorat jako učebnicový příklad jak to fungovat nemá a pro všechny sme varováním všechny rasy jak by to dopadlo kdyby se chovali špatně mohu že s namí straší malé děti které zlobí-)))

Ikona diskutujiciho Kikou 2023-04-16 08:53:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tý jo…představit si, že se nás nějaká vyspělejší civilizace bojí je zvláštní. Hlavně, když vezmeme v potaz, že většina populace na zemi nemá ani páru o tom co se skutečně děje, myslela jsem, že nás budou brát jako takovou utlačovanou rasu, která nic neví a musí se lidem všechno vysvětlovat. Asi to někteří mimozemšťané berou tak, že jsme nevyzpytatelní a neví co od nás můžou čekat.

A ještě Alu, znáš Elenu Danaan? Alex Collier je s ní hodně v kontaktu. Jestli ano myslíš, že je věrohodná?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-04-16 13:33:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Je tu vysoké procento psychopatů, zločinců, šílenců, vrahů, maniaků. Přesto si ale myslím, že pokud je někdo natolik vyspělý, měl by vidět energii dotyčného a chápat, že ten dotyčný nespadá do jmenovaného okruhu bláznů. Je to takové zvláštní. Zmíněná jména mi nejsou povědomá, musela bych nastudovat.

Ikona diskutujiciho armag 2023-04-17 21:19:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Oni se nás nebojí a zemi vytvořili schválně tak, aby byla osamocená bez kontaktů s nimi.
Země je totiž taková osina v řiti vesmíru, vládnou zde lidé, kteří by ve vyspělých civilizacích nemohli vůbec nic řídit…

Je to zde uděláno tak, že to, co většina lidí považuje za pravdu je naopak lež.

Bohužel na to doplácí ta lepší část lidi, kteří nejsou tak moc zkažení, ale je jich zde jen něco mezi 10-20%, takže stejně nic moc nezmůžou, protože nemají peníze, vojáky, a politickou moc.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-04-16 10:21:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vynikající článek.

Ikona diskutujiciho dodo 2023-04-16 12:16:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak tvrdí, že je jediný, ktorý hovoril s mimozemšťanmi tak klame. Existujú stovky tzv.kontaktov, najznámeješí z nich je Eduard Albert Meier, ktorý tvrdí, že je v pravidelnom kontakte s mimozemskými bytosťami, ktoré nazýva Plejaren. Problém s týmito tvrdeniami je ten, že títo kontaktéri nemôžu poskytnúť ani jeden fyzický dôkaz o kontakte. Všetko, čo existuje sú rozprávania a kresby, príp.počítačom vytvorené obrazy. Ak nejaký kontakt existuje, tak zrejme len v mentálnej rovine. Vesmír je tak veľký, že cestovať medzi sústavami a galaxiami je možné len v bezhmotnom stave a je na to dobrý dôvod. Podľa známej Eisteinovej rovnice, hmotné teleso, ktoré by sa chcelo urýchliť až na rýchlosť svetla by na to potrebovalo nekonečné množstvo energie. A je to ešte zaujímavejšie. Podľa teórie multidimenzionálnej teórie (publikovaná v 1977) o ktorej žiadny mimozemšťan nevie je rýchlosť svetla nula! To, čo ide rýchlosťou svetla, je vytváranie našej reality a teda každej častice v celom vesmíre. Zrejme sa bude vyučovať na školách tak za 50 rokov, keď zomrú všetci, ktorí sú skalopevne presvedčení, že kvantová teória s viac ako 300 subatomárnymi časticami je správna. Ako jediná teória vie vedecky vysvetliť všetky psychycké javy; telepatiu, paraoptiku, psychometriu, prútkarenie, jasnovidectvo, vizualizáciu, fotografickú pamäť, okamžité počítanie s veľkými číslami, prekogníciu, psychokinézu… Prečítajte si niečo o Uri Gellerovi. To je človek o ktorom by sa dalo povedať, že je takmer 5D.

Ikona diskutujiciho smd 2023-04-16 17:05:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na Alexe si pamatuji. Viděl jsem cca před 20 lety video z roku tuším 1994, kde byl poměrně mladý a vysvětloval v malé posluchárně o způsobu ovládání společnosti přes dluhy, zdravotnictví, vzdělání atd. zhruba dvaceti lidem. Dával jim různé otázky stran existence stínové vlády, vakcín atd. Nejvíce mě zaujalo, jak ty lidi na něj koukali jako by to byl blázen který spadl z višně, jako by jim někdo hodil hračky do kanálu. Měli o tom co říkal zcela zjevně nulové povědomí. Z hlediska současnosti však mluvil o úplně běžných věcech které ví každý druhý. Až člověka děsí že se děje přesně to co říkal už tehdy. Jednoduše ti lidé ještě v 90. letech spali všichni jako mimina. Není divu. Internet teprve začínal. V současnosti už jsme na tom s informacemi, naštěstí, daléko lépe.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-04-16 17:57:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Andromeďané mě fascinují (a Plejáďany mám také ráda). Zkusím si navýšit vibrace, abych žila podobný život jako oni.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-04-18 14:49:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napadlo mě, nechtěla bys někdy sepsat do jednoho článku nějaké shrnutí, co všechno víš o lidech z povrchu? Myslím si, že by to byl úžasný článek. 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek