Sharry Edwards: Žena s mimořádnými schopnostmi dokáže diagnostikovat i léčit za pomoci zvuku

9.11.2022 v Zajímavosti 13

Sharry Edwards se podařilo vyvinout software pro hlasové vlny, který podle ní dokáže vyléčit téměř jakýkoli zdravotní problém u člověka. Mnohým lidem se celá myšlenka zdá absurdní, ale někteří pacienti už metodu s úspěchem vyzkoušeli.
Sharry není průměrná, říká že slyší zvuky na úrovni, které většina z nás není schopna. Dokáže slyšet otoakustické emise. Jedná se o zvuky, které vydává vnitřní ucho při reakci na zvuk.Sharry provozuje web se službou Sound Health, kde je možné udělat analýzu svého hlasu, aby člověk mohl lépe porozumět sám sobě. Díky bioakustické analýze dokáže odhalit uložený stres v těle člověka. Prostřednictvím pohledu na hlasový otisk člověka lze v podstatě identifikovat nemoci, toxiny a jiné.

Sharry byla v roce 2001 vyhlášena vědkyní roku. Na svém průkopnickém projektu pracuje už více než 30 let. Pomáhá ostatním lidem lépe poznat sebe sama prostřednictvím analýzy vlastního hlasu. Náš hlas je naším vyjádřením, jeho jednotlivé intonace a podbarvení mohou díky správné analýze o člověku vypovědět mnohé.

Shannon vysvětluje svoji životní cestu takto: „Svůj neobvyklý talent mám vrozený. Podnětem k mým jedinečným sluchovým a hlasovým schopnostem mohlo být to, že jsem vyrůstala na úpatí Apalačských hor. Moji adoptivní rodiče nechápali, jak jsem věděla, co zvířata potřebují nebo chtějí. Proč migréna odešla, když jsem zabroukala nebo zazpívala zvláštní tóny. Jak to že vím, kde je v jakém lese voda, nebo kdy je úroda ideálně připravená ke sklizni. Nebo jak jsem dokázala zachytit i to, co lidé neříkají nahlas. To vše bylo daleko za hranicemi i mého vlastního chápání. Nevěděla jsem, že jsem touto schopností jedinečná.
O mých neobvyklých schopnostech se nemluvilo ani s širší rodinou. Moji adoptivní rodiče se možná obávali, že bych některým lidem naháněla strach, a tak mě drželi stranou od ostatních. Varovali mě, abych se o tom s nikým nebavila, a dokonce oddalovali i můj nástup do školy.

Sharry Edwards (na obrázku nahoře) vládne mimořádným nadáním. Dokáže léčit i zjišťovat informace o okolí za pomoci zvuku.

Pak ale přišla situace, kdy jsem byla donucena předvést svůj talent před publikem. Moje šestnáctiletá dcera sklouzla z dvanáctimetrového houpacího lana do několika centimetrů vody. Když jsem se k ní dostala z druhé strany přeplněného koupaliště, trčela jí spodní část nohy nepřirozeně na stranu. Okamžitě jsem věděla, že se buď budu dívat jak vykrvácí, nebo odhalím to, co dokážu, přímo tady na veřejnosti.
Zkroutila jsem jí nohu zpátky, aby byla rovně, pevně jsem nohu zabalila do trička abych ji zafixovala a požádala jsem lidi okolo, aby mi ji pomohli donést na břeh. Pak jsem začala vydávat léčivé zvuky.
Nevím, jestli lidé stáli v úžasu, nebo ve strachu, neměla jsem čas je pozorovat. Věděla jsem, že když se uvolním a nechám energii, aby mnou volně proudila, že ty správné zvuky samy přirozeně projdou mými hlasivkami.

Lékaři si nedokážou vysvětlit, proč moje dcera nevykrvácela, protože jsme byli 45 minut daleko od jakékoli pomoci a její noha visela jen na velké tepně, která byla také poškozená. Nakonec byla dcera v nemocnici déle než měsíc, podstoupila čtyři operace a pak ji čekaly další měsíce rekonvalescence. Ale její noha je nyní v pořádku a funguje správně.

Pochopila jsem, že talent, se kterým jsem do té doby zacházela lehkovážně, si zaslouží úctu a respekt. Přece zachránil mé dceři život. Chtěla jsem vědět, jak to může pomoci i ostatním lidem. Přísahala jsem tedy, že zjistím, jak se to stalo, proč se to stalo a jak to funguje. Trápilo mě, že nedokážu vědecky vysvětlit to, co se stalo. Chtěla jsem zasvětit svůj život objevování principu, jak může zvuk ovlivňovat energetické tělo a diktovat jeho reakce na trauma, stres a nemoci.

Mé schopnosti byly doloženy na mnoha univerzitách a ve vojenských laboratořích, ale zpočátku jsem nechápala, že slyším mimo běžný lidský rozsah, nebo jak můj hlas vytváří čistý tón, což je pro lidský hlas údajně nemožné. Je fakt, že člověk může hlasově reprodukovat jen to, co slyší, a já jsem jako dítě slyšela jen zvuky přírody – neměli jsme elektřinu, tekoucí vodu, rádio a jiné vymoženosti.

Apalačské hory, kouzelné místo, kde Sharry strávila své dětství. Apalačské pohoří se rozkládá na východě Severní Ameriky od kanadských provincií Newfoundland, Quebec a New Brunswick jihozápadně až do střední Alabamy.

Ukázalo se, že zvuky, které slyším, jsou morfogenní rezonance (také rostlin), které jsou ve starověké léčitelské literatuře popisovány jako Signature Sound (charakteristické zvuky, zvuková signatura) a v moderní vědě jsou popsány jako otoakustická emise. Ačkoli jsem doufala, že mé děti zdědí mé jedinečné nadání, bohužel se zdá, že tomu tak není. Proto jsem se pustila do využití moderní počítačové techniky, abych pomohla duplikovat to, co jsem slyšela, a dokázala to vokálně reprodukovat.

Nechtěla jsem, aby to, čeho jsem schopná, zemřelo spolu se mnou. Tyto schopnosti mi skvěle posloužily, i když jsem se svým talentem často zacházela lhostejně. Používala jsem ho, když jsem ho potřebovala, ale většinu času jsem ho před ostatními skrývala.

Energetické tělo je skutečné a reaguje na zvukové vlny. Dokážu slyšet a duplikovat zvuky a frekvence, které lidé potřebují, aby se harmonizovali a uzdravili. Mým posláním je poskytnout veřejnosti nástroje a řešení. Chovám v sobě naději, že tím něco na světě změním, a sobecky doufám, že můj čas strávený na této planetě ji zanechá o něco lepší.

 

© aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Anna 2022-11-09 07:38:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to fajn, ale není to zadarmo, myslím, že na dálku to nenabízí, ale možná se mýlim.
Zde je věta z jejich nabídky: Vezměte prosím na vědomí, že cena klinického procesu je 300 USD a poplatek musí být uhrazen před začátkem vašeho hodnocení, poté, co obdržíme váš hlasový záznam.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-11-09 09:23:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Samozřejmě. Paní taky z něčeho žije.

Ikona diskutujiciho Q 2022-11-09 09:25:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdu poutavý článek. Netušil jsem že existuje i takový druh daru ale pamatuji si článek o Indigové dívce myslím z Norska nebo někde z té oblasti a ta zase znala mimozemské jazyky a uměla je používat. Toto může být podobné. Zřejmě schopnost z minulého života.

Ikona diskutujiciho Will 2022-11-09 09:33:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No konečně. Nějaká zajímavá osobnost která i něco umí. Proč o takových lidech nečteme v hlavním proudu, místo toho nám tam cpou agátiny prsa a štikovic výstřih. Někdo by sem ty pisálky měl nahnat aby viděli jak má vypadat pořádný článek.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-11-09 10:47:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Problém je asi v tom že keby dali do médií takéto články, ľudia by tomu neverili a vysmiali by sa tomu. Masmédiá nie sú o kvalite článkov a už vôbec nie o šírení pravdy, ide tam len o čítanosť aby si na to kliklo čo najviac ľudí. Už ten názov masmédiá, médiá pre masy, pre ovce. Preto tam cpú také veci ako agátiny prsa, to si človek aj rád pozrie, poslednú celebritu s pravými prsiami. Aj keď ani v tom či sú naozaj pravé nemáme istotu ale veríme Agáte.

Ikona diskutujiciho Michal 2022-11-09 10:55:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebo nedávné nadpisy i s karikaturou že si nějaký politik vzal ukrajinku. Koho to zajímá? Kdyby se oženil za hydrant tak je mi ukradený.

Ikona diskutujiciho vap 2022-11-09 13:48:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlavní proud o tomhle moc psát nebude a když, tak spíš v negativnim duchu.Hlavní proud je řízen různými satanskými propagandami, kterým jde zejména o hanobení jim neoblíbených politiků a následné manipulování pitomců-humatonů v davu.
Hlavnímu proudu jde zejména o jedno a to o vytvoření „Komerčně a politicky zmanipulovaného/závislého stáda/oveček/humatonů/biorobotů“.Kámo, kámo, mám nové boty, kámo, mikinu s kapucí, kámo a mobil, kámo, kámo, kámo, kámo, kámo, kámo-styl mluvy konzumně závislé mládeže opilé colou, takové korunované otroky komerce nepřehlédneš! Jejich duchovní hodnoty začnou u počítačových her a skončí u značkových smradlavých ponožek.

Ikona diskutujiciho peace 2022-11-09 12:35:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela mě to nadchlo, o něčem podobném už mluvil i jeden český muzikolog, kterého jsem i kdysi navštívil, bohužel dnes už nežije. Díval jsem se na stránky té paní, samozřejmě, že zadarmo to dělat nemůže, ale přijde mi docela dost jen za diagnostiku dát 300 dolarů, ale ještě se to jakž takž dá, horší už mi přijde to, že jak jsem tam četl, ta paní má právo bez udání důvodů se rozhodnout danému člověku diagnostiku neudělat, s tím, že peníze se nevrací. Pokud diagnostiku udělá, pak si stejně musíte od ní koupit „tone box“ za dalších 470 dolarů. Upřímně řečeno to mě trošku odrazuje. Kdyby to jen těch 300 dolarů a měl bych zaručeno, že buď se mnou bude zaobírat nebo mi vrátí peníze a nemusel si kupovat ten box, tak bych do toho asi šel. Chápu, že ten box zaručuje, že zvuk bude skutečně kvalitní, ale stačilo by podle mě napsat, buď koupit box s jistotou účinku, nebo na vlastní nebezpečí použijte co nejkvalitnější zvukovou aparaturu jakou máte u sebe doma a poslala by příslušné nahrávky co si pouštět.

Ikona diskutujiciho Akolita 2022-11-09 13:01:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím že článek je zejména o životním příběhu zajímavé ženy. Že se místo zázračných léčebných možností lidského těla budou spíš řešit její obchodní podmínky a její ceny mě překvapuje.

Ikona diskutujiciho Gulliver 2022-11-09 13:06:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak možná tu jsou dobrodruzi co by si to koupili ale já bych do toho nešel protože si nemyslím že by Edwards dokázala věštit ze všech jazyků a intonací světa. Bude mít naposlouchaný svůj jazyk a s češtinou si podle mého názoru neporadí. Jako informativní článek o člověku který má mimořádné schopnosti samozřejmě dobré ale řešit kolik si za to bere je pro našince opravdu zbytečné protože to pro ně není dělané.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-11-09 13:28:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidi neblbněte 😀 ta vám to neudělá. Jednak bude problém s češtinou a zadruhé nevíte jak to má udělané daňově. Pochybuju že se bude nějaká Sharry obtěžovat podávat v ČR daňové přiznání zvlášť kvůli třem lidem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-11-09 13:09:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

doplnění: Tento článek není reklama na služby Sharry Edwards a jeho účelem není nabádat čtenáře, aby si u ní koupili diagnostiku. Proklik na web představuje zdroj překladu a možnost ověřit si řečený příběh. Účel článku je sdílet zajímavý příběh zajímavé osoby a ne dělat zahraničnímu podnikání PR. Ve zkratce, nic si tam neobjednávejte.

Ikona diskutujiciho ma.ni. 2022-11-09 16:15:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco podobného dělá i nějaký léčitel v našich končinách. Má kamaradka byla u něj. Dal jí mikrofon, který byl propojen s monitorem PC. Měla něco povídat. V PC se ukazoval nějaký graf. A podle těch vln v PC prostě věděl, co má špatného v těle. Pak ten pán po jejím odběru krvi zjistil, co jí chybí.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek