Skutečná setkání s vílami v Americe

4.9.2023 v Bytosti 3

Věříte na víly a přáli byste se s nimi setkat? Pokud jste zatím neměli to štěstí, můžete načerpat inspiraci z dnešního článku. Říká se, že čím více na něco myslíme, tím pravděpodobněji si to přitáhneme do života. Ačkoli nejvíce legend o vílách pochází z Irska a Islandu, víly se vyskytují po celém světě. Dnešní článek dokumentuje známé případy, kdy došlo ke kontaktu s vílami v Americe.V roce 1891 viděla celá skupina lidí létat víly nad vesnicí Chimney Rock v Severní Karolíně
Zdejší profesor zrovna pracoval ve svém domě v Severní Karolíně, když někdo zaklepal na dveře. Za dveřmi stálo několik dětí a prosily profesora, aby s nimi hned šel na konec vesnice Chimney Rock.
Děti tvrdily, že se na úbočí zdejší hory vznášejí lidé. Profesor jejich příběh odmítl jako žert a poslal je pryč.
Ale pak, o pár minut později, uslyšel další zaklepání. Tentokrát to nebyly děti, ale starší žena z města. Také ona ho prosila, aby se přišel podívat na „duchy“, kteří létají u vesnice Chimney Rock.
V tuto chvíli už se rozhodl, že tedy doprovodí starou ženu ke skále, aby ji ujistil, že na úbočí hory opravdu nepluje žádná nadpřirozená věc.

Když tam ale přišli, ke svému úžasu viděl to, co viděli i ostatní. Kolem úbočí hory létaly desítky světelných bytostí.
Nemohl uvěřit tomu, co viděl. Bylo to skutečné? Tyto bytosti byly jasné a měly na sobě bílé šaty. Vypadaly jako lidé, ale létaly. Těchto víl byly desítky, dokonce vypadaly jako muži, ženy a děti.
Mnoho lidí z města toho dne vidělo skutečné víly, nebo malé světelné lidi. Někteří v pozdějších letech tvrdili, že to byli andělé, a mluvilo se o tom ještě mnoho let poté.


Vílí hudba
Matka a její děti se rozhodli pro piknik v lese. Při obědě celá rodina uslyšela z bezprostřední blízkosti hrát podivnou hudbu. Neznělo to jako žádná hudba, kterou kdy slyšeli, a připadalo jim to hodně zvláštní, protože v tomto lese nestály žádné domy a poblíž neviděli ani žádné lidi.
Hudba zesílila a začala se přibližovat. Matka dostala strach a rozhodla se, nebude čekat aby zjistila, kdo vydává tuto hudbu, a tak sebrala své děti a odešla.
Tento zážitek byl zdokumentován díky její dceři, která tehdy byla ještě malá holčička, dnes už je dospělou ženou. Tvrdí, že toho dne neslyšela jen hudbu jako její matka, ale také viděla malé lidi, kteří tančili v kruhu v lese. Po mnoho let to nikomu neřekla ze strachu, že by jí neuvěřili.

Drobné víly na poličce
Malá holčička a její sestra se jednoho rána probudily a uviděly ve svém dětském pokojíčku malou skupinku víl tančících na jejich poličce s hračkami. Byli to drobní okřídlení lidé a zdálo se, že jsou přátelští a šťastní.
Každé ráno se probouzela brzy a doufala, že se jí podaří znovu vidět víly, ale ani ona, ani její sestra je už nikdy neviděly. Dnes je to už dospělá žena a přísahá, že víly skutečně existují.

Viděla je i lovkyně duchů
V Americe je žena zabývající se vyšetřováním paranormálních jevů a ta tvrdí, že během různých paranormálních vyšetřování viděla mnoho víl. Tvrdí, že potkala zeleného elfa na hřbitově, sylfu (vzdušnou vílu), která létala kolem jejího domu, a dokonce má údajně fotografie, které dokazují existenci zeleného muže v Americe.

Skutečná setkání s vílami se odehrávají stovky, nebo spíše tisíce let po celém světě a dějí se dodnes.

© aluska.org 2023

  

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jana 2023-09-05 14:53:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásne, aj ja verím, že raz uvidím či pocítim (i keď to sa už deje) jemnohmotné bytosti. Zatiaľ sa mi deje len také, že sem-tam na okamih uvidím modré svetielko, možno niečo ako orb. Myslím si, že akonáhle budem žiť na menej ľuďmi rušivom mieste v prírode, tak sa mi tieto uspané danosti budú prebúdzať.

Ikona diskutujiciho Fialka 2023-09-05 19:13:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezký článek. Těší mě že jsou zde víly stále v kurzu!

Ikona diskutujiciho housenka 2023-09-05 19:15:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co bych za to dala nějakou uvidět. ❤

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek