Skutečný význam čísla 666

18.11.2020 v Symbolika 22

„Kdo má rozum, ať sečte číslo šelmy; je to číslo člověka a jeho číslo je šest set šedesát šest.“ – Zjevení 13:18

666 – číslo hmoty
Ohledně čísla 666 musíme jít více do hloubky. 666 reprezentuje hexagram, symbol pána materiálního světa Saturna (Satana).

hexagram

666 je atom uhlíku (C12), který obsahuje 6 protonů, 6 elektronů, 6 neutronů 
Uhlík (karbon) je primárním prvkem lidského těla, které nás drží v hmotném světě duality, v odpojení od vyššího zdroje.


atom uhlíku

666 je číslo bestie, která představuje Spodní-trojčakrový zvířecí systém, díky kterému vzniká člověk řídící se pouze živočišnými pudy. Satan-Saturn je vládce zvířecích pudů. Dnešní lidská společnost je čistě saturnská, animální, bestiální. Většina lidí v dnešní době využívá pouze spodní tři čakry a neliší se tak moc od zvířat. Trojčakrovým lidem jde jen o zábavu, peníze, moc, jídlo, sex, boj, pudy, materialistické požitky, o nic duchovní.
Lidé jsou drženi v trojčakrovém odpojení, protože jsou tak velmi jednoduše ovladatelní. Jsou bestie s neviditelným řetězem uvázaným kolem krku.


Kódovým označením pro číslo 666 je 777
Hebrejské písmeno vav, které graficky vypadá jako číslo 7, má numerickou hodnotu 6. 777 je v okultismu symbolem babylónské nevěstky, šarlatové ženy (kam patří ženská božstva jako Isis, Hekaté, Ištar, „panna“ Marie atd. – je to vše ženská stránka božstva duality).

hebrejské číslice

Hebrejské písmeno vav se píše i jako waw. World Wide Web (celosvětová pavučina) = www = waw waw waw = 666
Celosvětová pavučina, která byla vyvinuta vojenským průmyslem, má být využita na celosvětový dohled nad nevědomou populací (proto se wifi-nují všechny možné zařízení běžně používané v domácnosti, které mají neustále komunikovat s centrem dohledu a kontroly a sbírat data o občanech).

Pitím Monster energy drinku do sebe přijímáte tekutinu, která má v sobě rezonancí nahraný kód 666.

Číslo 666 představuje Monster Energy logo
Monster = Beast – z angličtiny příšera, potvora, šelma, bestie. Tři drápy bestie v logu energetického nápoje Monster Energy odkazují na 3x hebrejské písmeno vav, které vizuálně vypadá jako dráp. Tři drápy = tři vav = 666.
666 je číslo bestie a zároveň číslo člověka. Slogan „Unleash the Beast!“ = „Odvaž [v sobě] bestii!“.

Vedoucí společnosti McLean Design, která vytvořila branding Monster Energy, popřel konspirační teorii o tom, že logo nápoje je sestaveno z čísla 666 v hebrejštině. Vedoucí je chabý lhář.

Čárový kód
Na čárovém kódu EAN (European Article Number), kterými jsou označovány výrobky v obchodech, máme prodloužené dvojice čar na začátku, uprostřed a na konci každého EAN kódu. Každá dvojice čar reprezentuje číslici 6, takže tři dvojice čar představují číslo 666.

Čtěte také: Celá pravda o čárovém kódu (najdete zde i návod, jak čárový kód deaktivovat, aniž by se stal nečitelným na kase)

Po přečtení každého čárového kódu na produktech pomocí skeneru se nenačte do pokladny jen cena, ale do každého výrobku se laserem skeneru vypálí číslo 666. A tak všechny produkty, prodávané a zakoupené v obchodech, nesou číslo šelmy.

Média
Číslo 666 najdeme i v logu jedné z největších mediálních a zábavních společností na světě The Walt Disney Company, kde je nenápadně skryté. V podobě Monster Energy loga toto číslo vidíme i na přilbě vojáka Nového řádu přezdívaného Finn (= fin = finále – závěr, dokončení díla Iluminátů) ve filmu Star Wars: Síla se probouzí, který měla na starosti již zmíněná společnost Disney sloužící elitě zasvěcené do poznání.

Skrytý odkaz na číslo 666 najdeme v logách různých světoznámých firem a produktů jako například Heineken, Coca-Cola, IntelCenter, Nokia, Windows atd. Je to všechno součást šikovné okultní symboliky, která naznačuje, že jsme otroky hmoty a duality.

připravila www.aluska.org / podle Zdroje

 Komentáře

Ikona diskutujiciho bea espinoza 2020-11-18 08:30:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, to není komentář, jen dotaz. Před několika dny jsem psala příspěvek do jedné skupině. Když jsem se za chvílí podívala, příspěvek zmizel – zbylo jen jméno a křížek, pod ním se objevil další, s mým jménem, který jsem nepsala – zase jméno a 6666. Netrpím žádnou dušení poruchou a nepsala jsem to, nakonec -. jaký by byl důvod. Můžete mi to nějak objasnit? Děkuji

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-18 08:49:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Kde to bylo? máte nějaké screeny a víte co to bylo za stránky?

Ikona diskutujiciho bea espinoza 2020-11-18 13:51:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To už přesně nevím – ale skupina to byla Frekvenční vzestup země a jednalo se o měření teploty lidí – že teplota u lidí klesá. A ten příspěvek s 6666 se tam objevil napsaný, ale neodkliknutý – ten jsem smázla, protože neměl smysl a nepsala jsem ho

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-18 13:53:54
Ikona diskutujiciho
sipka

asi bych to chápala jako zlé znamení a už do té skupiny nechodila

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-11-18 14:45:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemohlo po klávesnici prebehnúť nejaké zviera? Šestka je na kraji tak by ju niečo mohlo stlačiť.

Ikona diskutujiciho bea espinoza 2020-11-18 18:07:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také jsem uvažovala o zvířeti – ale to by zároveň muselo zadat nový příspěvek a to by asi nešlo – klepnout na komentář a ještě napsat číslo. Tak nevím.

Ikona diskutujiciho Míra 2020-11-18 22:10:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, nestrašte lidi více, než si zaslouží!
Ten uvedený čárový kód je sice EAN, přesněji EAN13, ale dvojitá čára zleva, zprava a uprostřed není číslo 6.
Jsou to krajové a dělící znaky bez hodnoty, aby čtecí paprsek „poznal“, odkud kam je zapsaná informace. Pokud by to někoho více zajímalo, tak zde je popis: www.gaben.cz/cz/faq/carove-kody-teorie Kód EAN13 je zhruba v polovině dlouhé stránky.
V kódovací sadě B a C jsou sice dvě čárky pro číslo 6, ale kompletní znak musí mít 7 jednotek (chlívečků), ve kterých je nebo není barva. To těm krajním a prostřední dvojčáře chybí, tudíž nejsou čtecím zařízením vyhodnoceny jako číslo.
Zkušenost mě naučila respektovat různé věci mezi nebem a zemí, ale když se to dá změřit, zvážit nebo jinak zdůvodnit, tak se toho nebojím …
Jo, a ten skener na pokladně nic nevypaluje. Na to je jeho výkon přííííliš slabý. Jde o bezpečnost našich očí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-19 08:22:42
Ikona diskutujiciho
sipka

To, co v článku autor zmiňuje, je založeno na studii, která proběhla ve švýcarsku a originál článku, který ji popisuje, je skryt v odkaze, neboť autor evidentně četl nebo čte můj web a jednoduše to ode mě převzal. Jde o prokázané věci a já věřím praktickým zkušenostem více, než tomu, co něco napíše na internet.

Ikona diskutujiciho ivan 2020-12-03 21:40:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Míro, clobrdo, dekujeme vám za technicky zajímavou expertízu ale vidím, ze vám docista unikla obsahová proluka mezi tím technickým, jak to funguje, a tím symbolicko-metafyzickým, coz jsou opravdu dva ruzné a nezávislé svety. Mluvíte o technice laseru/skaneru, zatímco zde je pouze rec o temných symbolech, t.j. presne práve o temných myslenkách, pojmech. Zlo ve své základní, výchozí podobe je „hmatalné“ pouze v myslenkách, tech objektivne-hmotných dimenzí se mu eventuálne dostane teprve ve svých dusledcích, pak uz ovsem objektivních a hmotných. S technikou nemá satanické pusobení EANu nic prímo co do cinení, ta je zde jen tím obrazovým „podvozkem“ dotycných temných myslených sil. Dukazem tohoto je pro nás prozatím jen nás subjektivní pocitek, ze se proste necítíme dobre, coz je neco, co nekomu vadí v zivote víc, jinému mín. Daný problem tedy není o technickém rozboru aparatury, ta jen funguje jak funguje, je sice praktická. ale pro nás nezajímavá.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-11-19 11:04:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Či sa do čiarového kódu niečo vypaluje oskenovaním a či proti tomu pomáha škrtanie čiarových kódov, to sa bohužiaľ nedá dokázať ani kyvadlom či svalovým testom. Ale svoju logiku to podľa mňa má. Ak 666 je číslo materializmu a my konzumujeme veci ktoré na tomto rezonujú potom i ľudia rezonujú viac na materializme a teda i viac nakupujú. Stačí si spomenúť na dobu keď ešte laserové pokladnice neboli tak rozšířené, ľudia boli podstatne skromnější, nakupovali len čo potrebovali. Niekedy v 90. rokoch sa začali používať čiarové kódy a skenovanie a dnes ľudia nakupujú ako diví aj to čo nepotrebujú. Môže to byť aj tými čiarovými kódmi alebo aj niečím iným, vraj existujú i astrální paraziti ktorí sú vo veľkých obchodoch a zblbnú ľudí, aby nakupovali.

Ikona diskutujiciho tonino 2020-11-19 19:35:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Niečo ohľadom toho sa nájde aj v tejto knihe: Frank Sunn – Internet – Šelma z apokalypsy?

„Táto pozoruhodná kniha uvažuje o internete nielen pozitívne,ale aj výstražne. Uvádza overené informácie o tom, ako je svetová počítačová sieť zneužívaná na absolútnu kontrolu každého jednotlivca. Autor píše aj o kreditných kartách, čiarových kódoch a podkožných mikročípoch. Za týmito technickými vynálezmi sa možno skrývajú negatívne duchovné sily, ktoré však možno prekonať zvýšenou uvedomelosťou.“

https://www.martinus.sk/?uItem=13076

Ikona diskutujiciho Lu 2020-11-22 19:21:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co tedy s tím chcete dělat? Nejsme tu jako duše bez těla, žijeme v materiálním světě a těle a potřebujeme si tedy obstarávat i různé materiální věci. Je špatné chtít nějak normálně žít, mít hojnost ohledně těchto potřeb? Musíme se radši stát poustevníky a nechat tělo chátrat nedostatkem potravin, oblečení a hygieny, abychom nebyli otroky hmoty? Kdo může určit, kde je hranice?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-11-22 19:23:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek není o tom co píšeš, nevím jestli jsi ho nečetl, nebo četl ale nepochopil ¯\_(ツ)_/¯

Ikona diskutujiciho Lu 2020-11-22 20:38:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano četla a vím, že se tu poukazuje na různé organizace, ale nerozumím, proč se hmota ztotožňuje se zlem, což mi vyplývá z toho, jak je ten článek psaný. Hned na začátku to z toho vyplývá, že hmotný svět je zlo, ale už tady jednou jsme a musíme žít.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-11-22 22:44:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Materiální věci vlastniť môžeme ale nesmieme na nich lpieť! Musíme si uvědomit že hmota je pomíjivá, že raz zomrieme a všetky naše veci aj tak skončia v spaľovni, autá na vrakovisku a domy budú zbúrané, a zmieriť sa s tým. Lebo potom sa z ľudí stávajú blúdiaci duchovia ktorí nedokážu opustiť svoj majetok, naďalej zapínajú spotrebiče a strašia.

Ikona diskutujiciho Lu 2020-11-23 09:30:03
Ikona diskutujiciho
sipka

To je pravda, jen si říkám, kde vlastně je hranice, co je přiměřené a co je přílišné lpění na hmotných věcech.

Ikona diskutujiciho VítězslavK 2020-12-03 06:36:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono se to netýká jen skenu kodu zboží denní spotřeby ,týká se to skenování i ve zdravotnictví,například setkal jsem se osobně i při magnetické rezonanci,že je tento kod vypálen při proceduře i do aury člověka.Měl jsem co dělat, abych se toho z těla zbavil.Sám jsem byl z toho překvapen,co to zařízení dovede.Hůře přitom pro lidi co nevidí tyto energie.A to se nacházela magnetická rezonance přímo v dětské nemocnici,v Brně.

Ikona diskutujiciho Ai 2020-12-03 09:29:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak již psala LU – nejsme jen duchovní, ale i tělesní… Dám příklad : máte staré rodiče, již si sami nenakoupí, vy se o ně staráte a právě pokud je máte rádi… a vláda/y naplňují téměř biblický rozměr knihy „Zjevení sv. Jana“ o konci světa tím co dělají, (kde v Bibli je o tom, že ke konci ani církve nebudou zastupovat Boha – ale ďábla…) pak je víc než biblické, že jdete a nakoupíte víc než normálně, do zásoby (viz podobenství z Bible o letech tučných a hubených atd). Pán Bůh nám dal k víře i rozum, abychom ho používali. A rozhodně je lepší – a moudřejší – mít doma zásobu, než věřit andrejkovi a hamajdovi s blatnými ….. že by to s námi/lidem – mysleli dobře. Pán Bůh s námi všemi.

Ikona diskutujiciho Petr 2020-12-03 11:45:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím vás. Mira má pravdu . Jsou různé druhy čteček časových kódů. Jde také o to, že samotný paprsek tyto kódy už necte. Tyto vecicky mají v sobě kameru , která tyto kódy dokáže zpracovat . Tento paprsek slouží jen jako ukazatel , kde časový kód přiložit. Studie , nestudie. Urcite nema silu , ani moznost cokoliv vypalit do jidla . Tyto věci jsem 4 roky opravoval , tak si to dovolím zde uvést.

Ikona diskutujiciho anelie 2020-12-05 18:30:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale vždyť to hebrejské písmeno waw vůbec nevypadá jako šestka. Zkuste si ale vygooglit, jak vypadá písmeno waw v arabštině.

Ikona diskutujiciho STK 2020-12-22 19:28:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měl jsem sen o osobě a zobrazilo se mi číslo 666 ve snu ve spojení s touto osobou. Co si pod tím mám představit?

Ikona diskutujiciho Soník 2023-07-09 14:22:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všechny, pečlivě jsem četla příspěvky,o mnohém mi je známo,byla tam zmínka o používání tří čaker,tedy ta co nás spojuje se zemí,pak je nad ní čakra pohlavní,nad ní je čakra solar plexus,ta je nejdůležitější?tak podle toho to mám tak chápat?nad třetí čakrou je čakra srdeční,pak krční,nad ní uprostřed čela je čakra,tzv.třetí oko(asi předtucha,intuice)no a nad ní je čakra na temeni, která člověka spojuje s vesmírem?Je to takto správné,? Co se týká 666 – je to pravda, protože symbol www je skutečně
symbol satana.Což je internet.Má své kladné stránky, najdeme na netu informace,ale na druhou stranu, hlavně sociální sítě -ty jsou schopny zlikvidovat kde koho, nemusí to být vražda ale zničení:destrukce, zničení pověsti, také rozpad rodin, ztráta cti,… bohužel.Hlavně mladí lidé, nevyzrálé,často padnou do pastí
Opatrujte se, když mi někdo odpoví,budu ráda. Soník

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek