Slyšíte opakovaně vysokofrekvenční zvonění?

20.1.2024 v Návody 7

Mnoho lidí občas slýchá vysoké frekvence, které nesouvisí s nedostatkem vitamínu D, ani nemají tinnitus, nebo zánět středního ucha. Existuje ještě další příčina, proč můžete takový zvuk slyšet a tím je Energie. Tyto frekvence souvisejí s vaším procesem duchovního probuzení a rozvzpomínáním se na to, kým skutečně jste.Mnozí lidé jsou přesvědčeni o tom, že jsme jako druh během své historie na Zemi již zažili změny a rozvoj v naší DNA. Takovou etapou procházíme i v této době. Vysoké frekvence, které někteří jedinci slýchávají, mohou být spojeny právě s rozvojem DNA.

Naše těla tvoří hlavně voda. Nedávné studie ukázaly, že různé zvuky a frekvence mají vliv na molekuly vody, o čemž svědčí slavný výzkum Masaru Emota, který využíval zvuky a myšlenky k restrukturalizaci molekul vody.

O něco méně známý výzkum Dr. Leonarda Horowitze na téma posvátné solfeggio frekvence také naznačuje, že existují určité frekvence, které ovlivňují naši genetickou strukturu a schopnost léčit se zevnitř. Na buněčné úrovni se tyto frekvence a zvuky přeměňují na svou nejkoncentrovanější formu energie, vibrace.

Celá naše sluneční soustava v současnosti zažívá velké změny a jak postupujeme hlouběji do vesmírného fotonového pásu, vnímané energie se budou nadále zvyšovat. Tyto fotonové energie hypoteticky ovlivňují genetickou strukturu naší DNA.

Hypnoterapeutka Dolores Cannon, která svůj život zasvětila regresím minulých životů, věřila, že tyto vysoké frekvence jsou spojeny se zvyšováním frekvence našeho těla, jak se Země posouvá do vyšší dimenze. Mnozí považují tyto vysoké zvuky za doprovodný jev našeho genetického přeprogramování. Tyto zvuky jsou prospěšné pro váš genetický a duchovní vývoj.


Ověřující cvičení
Pokud si lámete hlavu nad otázkou, jestli se ve vašem případě jedná o tinnitus, či jinou zdravotní příčinu, nebo slyšíte vysokofrekvenční energii, zkuste tento jednoduchý experiment.

Někteří lidé jsou citlivější na energie a dokážou je nejenom vnímat rukama, ale také je dokážou slyšet. U takových lidí je šance, že budou občas slýchat vysoké frekvence, vyšší, než u průměrného člověka, který tolik citlivý není. Možná se teď ptáte sami sebe, jak to prakticky ověříte sami u sebe.
Postup je následující:

Experiment provádějte večer před spaním, až se setmí. Potřebujete mít ticho. Ideální proto je, abyste spali sami. Navíc tím vyloučíte možnost, že budete kromě dechu vnímat i energie osoby vedle vás. Snažte se, aby vás nic nerozptylovalo.
Čím větší ticho a tmu budete mít, tím lépe vám experiment půjde. Ve dne je to horší, protože ticho, na které se potřebujete naladit, je rušeno denním cvrkotem a zvuky.

Uklidněte svou mysl a uveďte se do relaxovaného duševního i tělesného stavu. Uvolněte své tělo, vypusťte z hlavy chaotické myšlenky a nějakou dobu se jen zklidňujte. Dýchejte pomalu, volně a nalaďte svůj sluch na ticho okolo vás.
Až budete připraveni, vyvolejte vysokofrekvenční energii.

Prakticky to můžete udělat tak, že nad sebou buď otevřete kužel světla, nebo přivoláte své strážné anděly, nebo se začnete modlit. Proste Konstruktivní sílu Vesmíru o požehnání, ochranu, energii, o její vševědoucí a všemohoucí milost a přítomnost.

Zatímco budete vyvolávat tyto vysoce konstruktivní energie a směřovat je na sebe, vnímejte, jak se změnilo ticho, které slyšíte.
Změnil se šum okolo vás?

Zatímco tato energie přichází, slyšíte šepot, třepotání křídel, zvonky, nebo vysoký pískot?

Pokud ano, máte dar slyšet energii. Pro ověření vaší schopnosti tento experiment opakujte. Pokud budete opakovaně dosahovat stejných výsledků, jedná se o duchovní dar. Tento dar je užitečný, protože vás upozorňuje na přítomnost andělů a jiných vysoce konstruktivních bytostí, či frekvencí.
Když to budete trénovat, postupem času v tom budete lepší a můžete objevit i další způsoby, jakými vaše hypersenzitivita funguje.

© aluska.org 2024

 Komentáře

Ikona diskutujiciho dodo 2024-01-20 14:43:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vysokofrekfenčné zvonenie, alebo pískanie, cvakanie atď. môže pochádzať aj zo systému tzv.syntetickej telepatie, čo vytvára myšlienky, ktoré nie sú naše.

Ikona diskutujiciho Ellie 2024-01-20 19:49:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky alue, zajimal by me tvuj nazor na neco. Čistila jsem si karmu a citila jsem, jak ode mne odchazela energie, dělala jsem to ráno. Kdyz jsem večer ulehala, doslova pres třetí oko se mi nalevala energie do celeho tela. Citila jsem, jak to dela…nevim co, mozna andele, zkratka pres třetí oko se mi vlevala energie skrze cele telo. I v krku jsem to citila, takovy jemny proud energie, citila jsem ze to někdo nebo něco dela, to citis treba jak se spojujes a andely nebo tak, ze s tebou neco je. Toto jsem nikdy nezazila a nedokazu si to vysvetlit. Co si o tom myslis? Jinak zadne změny jsem po tom nevypozorovala…zadne magie atd, jsem neprovadela. Ale nepusibil tento stav na me destruktivne

Ikona diskutujiciho Zuzana 2024-01-21 14:01:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý deň
toto pískanie v hlave počujem cca od 2017, kedy som začala mať problémy s úzkosťou a panickym strachom. Odvtedy beriem antidepresiva. Tie ti vysoké tóny idú z hlavy a viem ich rozpoznať aj počas dňa v práci. Zo začiatku to bolo neúnosné, blaznila som z toho. Rozmýšľala som čo to môže byť, ako sa toho zbavím. No postupom času som to začala brať ako súčasť života.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2024-01-21 17:28:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Zkoušela jsi nenormální řešení typu nosit čepičku ze stříbrného vlákna, nebo šungitovou čepičku? takový experiment by ti totiž mohl potvrdit nebo vyvrátit, jestli to je/není vnější vliv.

Ikona diskutujiciho zuzi 2024-01-22 11:10:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za skvělý návod! 🙂

Ikona diskutujiciho Q 2024-01-22 11:11:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slýchávám to odmalička. Hlavně když začnu myslet na svoje duchovní poslání a při meditaci.

Ikona diskutujiciho Květa 2024-01-22 11:12:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji vám paní Alue 🌹 text mě příjemně navnadil a motivoval ke zkoušení.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek