Tajemné kouzlo zrcadel: Dokument

2.2.2020 v Paranormální jevy 14

Následující dokument popisuje podivné jevy a strašidelné pověsti, které doprovázejí zrcadla. Z jakého důvodu je zrcadlo opředeno tolika mýty a duchařskými příběhy? Mají tyto jevy nějaké vědecké či fyzikální vysvětlení?  Jsou zrcadla portály do jiných světů a je skutečně možné se jejich prostřednictvím spojit se zemřelými?Zrcadlo je energeticky velice zajímavý předmět, protože je schopné odrážet i pohlcovat energii. V mnoha starých kulturách byly i přírodní odrazové plochy (klidná vodní hladina) používány k rituálům, dokonce i léčebným.
Existuje celá řada způsobů, jak zrcadlo použít k věštění, nebo k navázání kontaktu s duchy, ale jsou to poměrně dost nebezpečné praktiky. I když je dokument konkrétně popisuje, není vhodné tyto postupy zkoušet. Přes zrcadla se totiž můžete spojit i s bytostmi, se kterými o žádný kontakt rozhodně nestojíte a nic dobrého vám nepřinesou, ba právě naopak.

Jak se chovat před zrcadlem, kdy není dobré se na něj dívat a jak s ním správně zacházet? Pusťte si tento dokument, je opravdu výborný a odpovídá na tyto i mnohé další otázky.

Tajemné kouzlo zrcadel.. – Dokument CZ 2014

Co bychom tedy neměli dělat? – Nekoukat do zrcadla v době, kdy jsme oslabení a nemocní, kdy se necítíme dobře a nikdy se před zrcadly nemáme hádat, protože tuto energii absorbují  a pak ji budou vyzařovat zpátky. Pak dává smysl i doporučení, že by ženy žeměly koukat do zrcadla v době, kdy jsou zranitelné a citlivé – to je menstruace, těhotenství, šestinedělí a dokonce by se neměl dávat před zrcadlo ani kojenec, aby mu to neubíralo životní energii.
Neměli bychom si kupovat zrcadlo, jehož historii neznáme, nebo si brát zrcadlo po zemřelém člověku. Nedávat zrcadlo do ložnice, protože bude přinášet noční můry a narušovat spánek. Obzvláště opatrně bychom měli zacházet se zrcadlem, do kterého se díváme denně, protože obsahuje mnoho naší energie.Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-02 02:06:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jako zrovna dneska jsem přemýšlela, jestli dát do ložnice skříň se zrcadly, když jsou ta zrcadla od postele docela daleko a na tu postel nemíří.. hm. jediná hezká a robustně vypadající skříň kterou jsem našla, co by mi ladila domů a zároveň nestála 30 tisíc 😀

každopádně díky za tip na dokument!! to si pustíme. mám dokumenty o těchhle věcech hrozně ráda 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-02 10:19:32
Ikona diskutujiciho
sipka

zrcadlovou skříň si do ložnice rozhodně nekupuj – až si pustíš ten dokument tak ti to bude jasné

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2020-02-02 19:54:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Ani z hlediska Feng Shui není dobré mít v ložnici zrcadlo. Sdílím článek:
http://www.vipnoviny.cz/ucinky-feng-shui-na-zdravi-harmonii-a-zivot-cloveka/

Ikona diskutujiciho jirik 2020-02-02 06:30:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé spojení slov – *ženy žeměly*

Ikona diskutujiciho AW 2020-02-02 13:45:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No ja mám v prenajatej izbe zrkadlo až po zem také vysoké na stene hneď pri dverách do izby a po pozretí toho dokumentu som ho zakryla tenkou osuskou. Nemôžem si pomôcť ale úplne sa mi uľavilo. Akoby keď vyhráte športový zápas a premôže vás taký slastný pocit radosti. Stále som bola unavená a ako dôvod vyzerá že časť tej mojej energie utekala zrkadlom. No často som nemohla v noci z ničoho nič späť uvidíme túto noc. Dnes sú myslím hromnice však? Mám ešte nové zrkadlo menšie na stôl ktoré som si sama kúpila a nik iný sa don nepozerá to sa zdá v poriadku akoby ma naopak robilo radosťou a energiou možno sa mi to len zdá ale na noc by som ho mala tiež zakryť asi. V kúpeľni máme spoločné zrkadlo sme tu try izby každý má jednu izbu v podnájme. Z toho zrkadlá sa mi vždy robí zle aj z toho na chodbe no ako sa im vyhneme neviem. Ale dôležité je, že z toho v izbe sa mi po zakryti ohromne uľavilo. Ktovie kto tu býval všetko pre do mnou a aké to boli energie. Nejde ho dať dolu zo steny je tam prilepené.

Ikona diskutujiciho Lennyen 2020-02-02 19:00:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám podobný zážitek – kdysi jsem se podívala do zrcadla, byla jsem strašně unavená a upracovaná, ale v zrcadle jsem zahlídla cizí a velmi divný obliče, svůj jsem nevyděla. Vyděsilo mne to tak, že jsem se několik týdnů do zrcadla vůbec nepodívala. Zrcadlo bylo nové a já si to tenktát vysvětlila svou únavou a že jsem si to vsugerovala. Pak jsme se přestěhovali do domu, kde bylo zrcadlo po předchozích majitelích a v noci jsem zahlédla u něho stát postavu muže v drátěné košili a s přilbicí na hlavě, v ruce držel nějakou zbraň. Byla jsem tak strašně vyděšená, že jsem nebyla schopna ani křičet, po chvíli se postava ztratila. Známá mi pak vysvětlila, že zrcadlo je vlastně brána a že se ho máme zbavit. Od té doby se to neopakovalo, ale zrcadla zavírám do skříní – máme je nalepené na vnitřku dveří. Děkuji za připomenutí.

Ikona diskutujiciho Hanča 2020-02-03 07:30:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje maminka zahlédla za sebou v zrcadle mého bratrance, asi den nebo pár po jeho sebevraždě. Je to už dávno, byl mladý a měl určité psychické problémy, které se s ním táhly od mala a kvůli kterým nemohl v klidu a normálně žít. Bylo toho už na něj moc.Prý se na moji mamku v zrcadle usmíval a vypadal, že už ho nic netrápí..pokud je to skutečně tak, že duše sebevrahů po smrti trpí a nepřejde tam kam má, tak si myslím, že v jeho případě tomu tak nebylo, že to pro něj bylo spíše osvobození a že se dostal tam kam měl. Mamka řekla, že se jí ukázal ve chvíli, kdy na něj dost intenzivně myslela a plakala, stále nemohla uvěřit tomu co se stalo a on ji chtěl ukázat, že je mu už lépe a že se trápit nemusí. Pochopitelně ji to ale vyděsilo a řekla mu, že musí odejít..nic podobného se pak už neopakovalo.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-03 08:43:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Je pravda, že jsou doložené případy podle zkušeností lidí, kdy to skutečně nevypadá na bloudění. Bude tam asi ještě něco dalšího, co má vliv a co neznáme.

Ikona diskutujiciho renata369 2020-02-03 18:19:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ked som bola este v puberte, ako kazda dospievajuca deva sa dlho a casto prezera v zrkadle, skusa oblecenie, ucesy a podobne. raz som sa z dialky tak zadivala na svoju tvar takym sposobom, ze som nepozerala na seba priamo, ale tak akoby „do blba“ , ako ked cumite do steny na jedno miesto, ale v podstate necumite priamo na stenu , normalne sa mi zacala motat hlava, pocit na omdlenie a videla som , ze sa mi tam zjavuje nejaky skaredy obraz namiesto seba, uplne som sa vydesila a uz som to neskusala nikdy. zrkadlo patrilo iba nasej rodine, od nikoho sme ho nekupili.

Ikona diskutujiciho Vodnářka 2020-02-03 19:24:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten dokument mě fascinuje i děsí zároveň. Ale věřím tomu. Nebo alespoň většině z toho. Každopádně se budu snažit dávat si více pozor na zrcadla i ve snech, nejenom třeba v noci, když jdu na toaletu. Občas jimi procházím z jednoho snu na jiné místo a to asi není dobré, i když se většinou brzy potom probudím, takže se nikam moc nedostanu. Nezkouším to záměrně a nevím, jestli se to dá ovlinit, většinou to v těch snech vědomě nekontroluji, jenom si prostě tak strčím hlavu do zrcadla. 😀

Ikona diskutujiciho Milca 2020-02-04 01:17:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možnost na noc zrcadlo něčím zakrýt?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-04 07:28:35
Ikona diskutujiciho
sipka

jasně že jo 🙂

Ikona diskutujiciho romča 2020-02-04 19:25:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sme vyše dvoch rokov v podnájme a v spálni máme skriňu so zrkadlami. Hneď v ten deň, keď sme sa nasťahovali a mali sme tam prvú noc spať, nakúpila som si hnedý krepový papier (aby ladil so skriňou) a zrkadlá som ním prelepila. Naň som potom polepila všelijaké samolepky (motýle, plameniaky, jednorožce, slniečka, kvietky, …..) Nuž, len som tým chcela povedať, že na Aluška.org už pravdepodobne chodím dlho predlho 🙂

Ikona diskutujiciho Gabu 2020-02-08 08:06:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co televize, když má obrazovku, kde je vidět odraz sedací soupravy. Funguje to tedy jako zrcadlo, obraz je tmavý a rozmazany.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek