Tajemství ukrytá v papežových tajných archivech ve Vatikánu

30.7.2020 v Záhady 29

Byla jednou jedna velká knihovna, která byla vytvořena tak, aby obsahovala veškerou moudrost světa. Byla to Alexandrijská knihovna ve starověkém Egyptě. Knihovnu vytvořil Klaudios Ptolemaios, makedonský generál a nástupce Alexandra Velikého, vizionářského řeckého krále, který kromě toho, že byl dobyvatelem, byl také filozofem. Předpokládalo se, že Alexandrijská knihovna obsahuje veškerou moudrost a magii z celého světa. Pravděpodobně se žádné jiné knihovně nepodařilo získat více svazků z Alexandrijské velké knihovny, než právě Vatikánským tajným archivům (Archivum Secretum Apostolicum Vaticanum).Vatikánské tajné archivy: nástupce Alexandrijské knihovny
Alexandrijská knihovna byla věnována Múzám, devíti bohyním všech magických umění a věd. Po démonizaci Starého náboženství se všechny tyto posvátné texty staly nezákonnými. Proto byla Alexandrijská knihovna zapečetěna křesťanským císařem Theodosiem I. v roce 391 n.l. Současně byly patriarchou Theofilem zakázány také starodávné chrámy v Alexandrii.


Podle Sokrata z Konstantinopole – starodávného historika – byly zničeny všechny pohanské chrámy, včetně Serapeum, které bylo součástí Velké knihovny.
250 let poté, v roce 642 n.l., byla Alexandrie dobyta muslimskou armádou ‘Amr ibn al-‘As. To, co zbylo z knihovny, muslimové vypálili, protože: „Pokud tyto knihy nesouhlasí s Koránem, nepotřebujeme je. A pokud jsou proti Koránu, zničte je.“

Co se stalo s knihami z Velké knihovny?
Je zřejmé, že byla spálena většina ze 400 000 starodávných svitků papyrusu. Předpokládá se však, že císaři, papežové, patriarchové a dobyvatelé – počínaje Juliem Caesarem – dokázali zachránit nejdůležitější knihy. Buď je kradli, nebo kopírovali.

Existují 3 místa na světě, o kterých se věří, že uchovávájí většinu těchto starých knih. Jsou to:

 1. Papežův tajný archiv – Vatikán
 2. Mount Athos neboli Svatá Hora – Řecko
 3. Klášter svaté Kateřiny, Sinajský kostel – Egypt

Posviťme si na Vatikánské tajné archivy
Vatikánský tajný archiv je soukromá sbírka knih uložená ve Vatikánu. Knihovna patří vždy papeži jako panovníkovi Vatikánu. Veřejnost má přístup pouze do malé části archivu. Vstup do celé knihovny je povolen jen několika málo akademikům z celého světa, kteří obdrželi speciální povolení tyto spisy studovat v rámci své odborné činnosti. Většina knih je v latině.

Co obsahuje Vatikánský tajný archiv

 1. Dokumenty Vatikánského státu
 2. Papežovy účetní knihy
 3. Knihy, artefakty, umělecká díla a rukopisy, které církev nashromáždila v průběhu staletí.

Ačkoli byla knihovna oficiálně otevřena v roce 1881 papežem Leem XIII., o archivech bylo možné napsat stovky tajemných románů. Protože i když je nyní knihovna otevřena, existují přísná omezení v tom, co návštěvníci archivu smějí vidět.

Podle oficiálních zdrojů se odhaduje, že má Vatikánský tajný archiv 85 kilometrů, to je 53 milionů regálů, ve kterých jsou uloženy téměř 2 miliony knih a 150 tisíc rukopisů. To je nepředstavitelné. Chcete-li být oficiálním výzkumným pracovníkem který smí tyto kilometry procházet, musel by vám Svatý stolec udělit zvláštní přístup.

O katakombách ve Vatikánu také koluje řada neoficiálních zpráv, že má ještě další skrytá podzemní patra. Předpokládá se, že tato část archivu je ještě mnohem větší. Přístup sem má jen pár lidí.

Jaká tajemství se zde skrývají?
To, co se v těchto archivech skrývá, by mohlo navždy změnit historii lidstva.
Badatelům se speciálním povolením je umožněn přístup i k „nebezpečné části“ archivu. V těchto oddílech existují knihy, u kterých se nabízí otázka, proč je vůbec církev shromažďovala.

Například je to kniha  „Červený drak – dragon Rouge“, známá také jako Satanské evangelium. Je to nebezpečný grimoár o černé magii, uložený v těchto tajných archivech.


Kniha byla přeložena do světových jazyků a dá se na zahraničním trhu dokonce i koupit. Proč ji někdo zpřístupnil veřejnosti když je údajně tak nebezpečná, to je také otázka k zamyšlení. Všimněte si na obrázku dole i poznámky o Kabale.

Grimoár byl objeven v Šalamounově hrobce v Jeruzalémě a přinesen do Vatikánu. Věří se, že ho napsal samotný Ďábel. Obsahuje totiž rituály na přivolávání démonů a uzavírání smluv s temnými silami. Originál knihy je údajně dokonce i ohnivzdorný.

Proč by chtěla církev vlastnit takový rukopis a uchovávat ho ve svých archivech, pod jedním z údajně ,,nejposvátnějších míst světa“ a hlavním městem křesťanství? A toto není žádná spekulace. Katolická církev knihu prohlašuje za své oficiální vlastnictví.
Pokud hledáte důkaz, že církev slouží Satanovi, zde ho máte. Pokud by mu nesloužila, proč by jinak knihu poskytla k překladu pro veřejnost, aby si každý Pepík z Horní dolní mohl vyvolat ďábla a uzavřít s ním smlouvu? Odpověď je jasná.

Dokonce existují Historici (se speciálním povolením) a okultisté (kteří podle svých tvrzení navštívili Tajnou knihovnu prostřednictvím astrální projekce), kteří se shodují na tom, že v katakombách Tajné Vatikánské knihovny se skrývají ještě mnohem nebezpečnější tajemství.

Jsou to konkrétně:

 1. Nebezpečné knihy o černé magii a grimoáry, které prokázaně používal Mussolini a Hitler. Archivy ve Vatikánu byly totiž široce využívány nacistickými okultisty.
 2. Živý důkaz o existenci démonů a Nephilimů, což jsou kříženci člověka s démonskou rasou.
 3. Důkaz o existenci mimozemšťanů. Tyto důkazy jsou skryté, protože existence mimozemšťanů by mohla otřást psychikou mas.
 4. Doklady o rodové linii Ježíše Krista.
 5. Skutečné jméno Boží, o kterém se věří, že obsahuje sílu celého vesmíru.
 6. Tajné okultní a magické artefakty z celého světa, které mají nepředstavitelnou sílu.
 7. Posvátné artefakty Starého náboženství. Jakmile bylo pohanství démonizováno, nechal papež uchovat nejmocnější památky, aby zvýšil svou sílu a nadvládu.

Co si myslíte, že je tam dole?

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Tara 2020-07-30 08:29:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přestože se vždy snažím přispívat z více akademické roviny, musím uznat, že něco na Vatikánu je. Navštívila jsem ho minulý rok, přičemž kvůli vchodu do hradu bylo nutné, abychom ho obešli dokola a musím říct, že tak neskutečně špatně mi snad nikdy (a nikde) nebylo. Samozřejmě se nabízí vysvětlení, že to byl úpal. Částečně ale věřím tomu, že jsou na tomto místě ukryté až moc prapodivné věci. V samotném hlavním sále je to z pohledu religionistiky a symboliky plné zarážejicích ,dekorací,.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-30 09:02:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Spousta lidí tam z těch energií omdlí, to nebyl úpal…

Ikona diskutujiciho Robin 2020-07-30 12:28:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celá (a nejen) katolická církev je jeden odporný vlastizrádný odpad. Papeži (až na výjimky) sloužili vždy satanovi. Nedávno sem viděl video, jak ten poslední papež poklekne na kolena a políbí dvěma černochům boty…HNUS!! Myslím, že Imámové z celého světa z nás musí mít záchvaty smíchu. A o tom, jak před pár lety papež prohlásil, že musíme přijímat muslimské migranty raději ani nemluvím. Ať lidi věří v boha, ale neměli by k tomu potřebovat církev. To pak končí vždy špatně. Bohužel svého času hodně Italů ještě na papeže dalo (slyšel sem od lidí, co v Itálii žijí), ale pak viděli to “ multikulturní obohacení“ a taky značná část procitla. A normálně sem slyšel, že jak Italští důchodci byli pro přijímání muslimských migrantů..tak prý proto, že jsou (ti Italští důchodci) věřící a brzy umřou a nechtějí si to u pána boha posr….ale to, jakou budoucnost připraví mladým, svým dětem a vnukům, to už je zřejmě tolik nezajímá.

No, každopádně sem si stejně jistý, že až bude válka v Evropě mezi muslimy a původními obyvateli, tak ten Vatikán bude jimi totálně vypálen. I v proroctví je, že papež uteče převlečený za vodu. Co to znamená..výklady jsou různé.

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-07-30 13:39:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Verikán jako takový je krásná budova a kolonáda také. Když by jste šli z chrámu chodbičkou do muzea tak je tam bronzová deska se jmény všech Papežů a pod nimi, jako že je drží , démonské postavy. Koukal jsem na to jak Puk! Normálně takto zivrazuje lidstvo “ satanaše”… a tam si hezky chovaj papeže.
Jinak ke jménu boha….. východní filozofie má k tomu Prvotnímu a tvořivému název Sukmad.
Jo a posílám letní pozdrav! 🐬🦋

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-30 15:14:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Pamatuješ si jak se ta deska jmenuje? Snažím se to najít a přesvědčit se na vlastní bulvy, ale nejde mi to. Vyskakují jenom pomalovaný stropy a portréty.

Ikona diskutujiciho Robin 2020-07-30 17:16:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, pokud ti tedy mohu poradit, tak si do Google zadej spojení: plaque with the names of the popes………a poté si překlikni na obrázky. Spousta odborníků na symboliku atd…tu desku už i rozebíraly..taky lze dohledat 🙂

A přímo originální název desky ASI je: List of popes nebo pak: Summi pontifices in hac basilica sepulti

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-30 17:52:27
Ikona diskutujiciho
sipka

jo… tohle? https://thelightinthedarkplace.files.wordpress.com/2019/08/list-of-popes-memorial-plague-1.jpg
Ale dole je jenom jedna ďáblova hlava… čekala jsem větší pekelný výjev, toto mě zklamalo 😀 Jenom jeden… pff.
Kam se hrabe na tohle: https://img.blesk.cz/img/1/full/1623341_.jpg
satanisti hnusní…

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-07-30 17:46:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, mám asi někde fotky- ale hledej je….. . Je to deska metr vysoká půl metru široká. A je tak trochu bokem. V chodbě ze sv. Petra do Muzea. Zkusim se podivat

Ikona diskutujiciho Jana 2020-07-30 17:54:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeden človek mi raz povedal, aké je (vraj) pravé Božie meno: Yunasai. Čo ma zaujalo, jeho druhé číslo na Gematrix(e) je 540. Pravdepodobne to teda bude minimálne konštruktívne vyžarujúce slovo, ktoré som si ihneď zapamätala.

Čo sa týka tých nebezpečných kníh, mám osobnú skúsenosť len s jednou: Tajomstvá vysokej mágie – Francis Mellville, ktorú som si kúpila už pred cca 15 rokmi. Veľa som z nej neskúšala, ale začínalo to fungovať – uvidela som detskú načahujúcu sa ruku a ktovie, či to bol prelud, ale vydesilo ma to a viac som z nej už nič neskúšala. Inak vtedy fičal seriál Čarodejky a aj to ma s kamoškami inšpirovalo kúpiť takú knihu. Ešte dnes si pamätám úvodnú formulku na začiatku knihy typu „Kto raz vstúpi do tajomstiev vysokej mágie, už z nich nevystúpi. Cesta späť nevedie.“ No nejakú satanskú knihu by som nechcela radšej ani zo zvedavosti čítať. Stačí mi, že si pamätám niektoré ich mená.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-30 17:57:43
Ikona diskutujiciho
sipka

a co konkrétně jsi z knihy zkoušela? nějaké zaklínadlo?

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-07-30 18:18:01
Ikona diskutujiciho
sipka

dětskou ruku:o fuuuj

Ikona diskutujiciho Jana 2020-07-30 20:22:08
Ikona diskutujiciho
sipka

To už si nepamätám, lebo som si aj sama zakázala rozpomínať na detaily. Predsa len, čo si nepamätám, na to sa už nerozpomeniem a prípadne po druhý krát ma to už neovplyvní. Ale viem, že to bolo na začiatku knihy, lebo myslím, že v tej knihe sa to akoby stupňovalo náročnosťou. Ďalej je zaujímavé, že nikde neviem poriadne nájsť niečo o autorovi tejto knihy. A napr. v recenziách na knihu sa objavuje: „…Knihu Tajomstvá vysokej mágie som si kúpila a dôkladne preštudovala, len niektoré meditácie mi robia problémy. 🙁 Mám pocit, že niekde musím robím chybu lebo pri niektorých úkonoch mi zostáva úplne zle..točí sa mi hlava, tŕpnu mi prsty a cítim ťažobu aj na žalúdku…“ .. Dosť zaujímavé..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-30 20:57:06
Ikona diskutujiciho
sipka

? no… jako někdo studuje černou magii a diví se, že je mu u toho zle? Co čekal? Poníka co snáší vejce?

Ikona diskutujiciho Jana 2020-07-30 21:56:18
Ikona diskutujiciho
sipka

No áno, ale tie komentáre sú z r. 2005 a vtedy som si napr. aj ja ešte myslela, že biela mágia je dobrá a myslím, že aj v tejto knihe autor píše, že opisuje praktiky bielej mágie. Dnes už to beriem samozrejme inak. Sama som nikdy nechcela praktikovať nejakú čiernu mágiu, ale nerozumela som ešte tomu, aký je to tenký ľad. Preto je to celkom nebezpečné, že je tak ľahké sa dostať k takým knihám.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-31 07:28:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Ona je hranice mezi temným a neškodným rituálem někdy dost tenká – nebo spíš ona tam je, ale jde hůř poznat. Někdy se rituály, co jsou ve skutečnosti nebezpečné, představují jako konstruktivní. Třeba ti mají s něčím pomoct – nikomu neovlivňuješ jeho vůli – ale máš u toho vyvolávat antické bohyně například… no běžně to člověka nenapadne, že to není dobrej nápad, takže se nachytá. Případně podle využití symbolů… ale kdo zná dneska symboly.

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-07-30 18:00:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je ona …. jen je fotka rozmazaná….. proč asi?
https://cirkevnihistorie.estranky.cz/clanky/strucny-seznam-papezu-od-roku-30-do-roku-1304.html

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-07-30 18:03:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jenom jeden 😂 – ale hezky si chová pappanky…. mě to tehdy vyrazilo dech

Ikona diskutujiciho Robin 2020-07-30 18:42:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

JJ, jedna hlava nebo více hlav, výsledek asi stejný :DSranda je, že u takovýchto věcí člověk nemusí být ani nějaký expert na symbolismus a vidí, že tady je něco špatně 😀 , ale stejně ti věřící dál berou církev a papeže jako jejich modlu 😀

Ještě sem si vzpomněl na jednu kauzu, jak jeden člověk (co se vyznal v satanistických rituálech) odešel z živého koncertu Madonny s prohlášením, že nebude v živém přenosu sledoval satanistický rituál. Tenkrát se to dostalo do médií, protože tam udělal scénu a byli u toho novináři, tak byla nucena i Madonna se k tomu nakonec vyjádřit v médiích. No a její odpověď? Že prý ten rok hodně frčeli konspirační teorie, tak to (ten rituál) byla prý jen taková sranda. 😀 , to nevymyslíš 😀

Pak otevírání tunelu ve Švýcarsku, Olympijské hry v Londýně atd.…je toho tolik, že by 10 knih na to nestačilo.

Ikona diskutujiciho Kiko 2020-07-30 19:15:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě jaké je skutečné jméno Boha 🤔 myslím tím nějaké vyšší dobré bytosti (jestli je).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-30 19:27:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě to není ,,jméno boha“ ve smyslu konstruktivní síly vesmíru… tajná jména má jenom šest padlých andělů, údajně je nebezpečné je znát, protože když je vyslovíš, skutečně přijdou. Připadá mi proto pravděpodobnější, že jde o jejich jména.

Ikona diskutujiciho Kiko 2020-07-30 19:58:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaj, tak v tom případě lepší ani nevědět 😯

Ikona diskutujiciho miklik 2020-07-30 21:08:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohů je hodně ale Stvořitel jen jeden

Ikona diskutujiciho Thulonios 2020-07-31 00:06:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vše toto je v pořádku. Je to důkaz o tom, že přirozeně dochází k vyrovnávání sil. Světlá a temná strana síly jsou si rovny a mají vždy působit spolu. Letošní rok 2020 to velmi pěkně zrcadlí. Je to zároveň rok Objektivity. Není tak jednoduché konstatovat, že nějaké místo je vyloženě temnářské a jiné je ztělesněním světla. Poměrně často totiž platí ono známé „Navrch huj, vespod fuj“. Už mnohokrát jsem byl svědkem toho, jak se skupiny lidí rozplývají nad krásami některých krajin včetně Alp. V pozadí toho všeho už ale byly připravené staré temné vrstvy k očistě, jen se čekalo na ten správný okamžik, až dozraje jejich vytažení na světlo. Alexandrijská knihovna měla smůlu: jakýmsi nedopatřením se tam dostaly některé lexikony s informacemi o tom, jak je kódována přírodní evoluce. Rozhodně nebylo žádoucí, aby do těchto lexikonů proniklo lidstvo, protože by v tom mohlo nadělat pěknou paseku. Bylo proto potřeba rychle jednat a tyto lexikony zlikvidovat. Nyní je vše důležité opět v bezpečí, u velkých evolučních mistrů ze Siria A. Kdo měl možnost vejít s nimi do kontaktu, potvrdí, že jejich humanoidní větev se vzhledově velmi blíží muslimsko-arabských národům a jejich nehumanoidní větev zahrnuje rozličné vývojové formy zástupců živočišné říše; jedná se o pestrou škálu tvorů žijících ve vodním i suchozemském prostředí i v přechodných zónách. Sirianské evoluční světy oplývají unikátní biodiverzitou a nádhernými přírodními ekosystémy. Celá řada těchto evolučních světů dostala příležitost ke svému rozvoji i zde na Zemi, ale nepříznivě do toho zasáhly některé civilizace preferující člověka před ostatními tvory. Proto je nemají sirianští šamani rádi a když jde do tuhého a je ohrožena podstata přírodní evoluční matice, radikálně zasáhnou. Patří jim za to velký dík, jsou to Velcí obránci a nositelé života.

Ikona diskutujiciho Jurka 2020-08-06 10:06:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, jaký máte názor na okultisty z naší země, např. František Kabelák, nebo Pirre de Lasenice, dle mne šli tou správnou cestou ( cestou světla ) ?

Ikona diskutujiciho Peca 2020-08-06 19:38:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,všechny moc zdravím,a posílám jasný důkaz. https://www.youtube.com/watch?time_continue=50&v=yzurtPFe9jE&feature=emb_logo

Ikona diskutujiciho varvara 2020-09-01 13:02:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pohanili – pošpinili – PO-GAN-ov – tých, ktorí kráčajú cestou svetla poznania.
Pogani – to nie je žiadne náboženstvo – ani staré, ani iné!!!! – ani len náznakom!

Ikona diskutujiciho Tino 2021-08-01 14:06:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte 🙂
Prosím vás, neviete náhodou, či existujú nejaké zväzky, spisy, rituály či mantry kontrastné k čiernej mágii ?
Respektíve určité “konštruktívne zaklínadlá” dopomáhajúce k nadobúdaniu väčšej múdrosti, intelektu, efektivity manifestácie a pod. ? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-08-01 14:48:20
Ikona diskutujiciho
sipka

ano, jsou popsané v knize svítání a anděl strážný https://www.alue.cz/?collection=knihy

Ikona diskutujiciho Eliška 2022-09-17 12:42:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím jménem boha… Nám ho normálně říkali ve škole. Asi to nebude to skutečné, to nevím. Vychází z judaismu. Já ho radši psát nechci… Myslím že se dá najít na netu normálně.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek