Tajný život Marilyn Monroe: Prezidentova modelka se hroutí | 2.díl

15.7.2020 v Symbolika 39

Ve druhém dílu se podíváme na smutný konec kariéry Marilyn Monroe, tak typický pro oběť kontroly mysli. Rovněž prozkoumáme její odkaz ve stinném podsvětí MK Ultra a jak se stala symbolem Monarch Programování v Hollywoodu.Zatímco Monroe ztělesňovala obraz okouzlujícího sexsymbolu, realita jejího každodenního života byla zcela opačná: byla ovládána, zneužívána, vykořisťována a dokonce traumatizována svými manipulátory, zatímco žila jako vězeň. Těžká životní situace pomalu vedla k jejímu úplnému duševnímu zhroucení a když zjevně ztratila účel pro ty, kdo ji ovládali, přišla o život za velmi zvláštních okolností.

Její odkaz však žije dál a dnes je dokonce významnější, než kdykoli předtím v zábavním průmyslu … ale ze špatných důvodů. V Hollywoodu je nyní velké množství otroků ovládání mysli a ti, kteří ovládají celé dění zpoza opony, učinili z Marilyn Monroe konečný symbol Beta Programování. V Hollywoodu je v současnosti několik takových ,,Marilyn Monroe“, kdy všechny navenek působí atraktivně a zároveň podléhají stejné kontrole mysli a stejnému utrpení, jako Monroe. A všechny někdy v průběhu své kariéry ztělesnily Monroe.
Není to náhoda. Použití obrazu Marilyn se často opakuje u konkrétního typu celebrit.

Podívejme se dnes na konec kariéry Marilyn Monroe.

Prezidentova modelka
Na vrcholu své kariéry se Marilyn spojila s nejvyšším představitelem moci na světě: prezidentem Spojených států, Johnem F. Kennedym. Zatímco někteří historici klasifikují jejich vztah jako „aféru“, badatelé v oblasti programu Monarch tvrdí, že byla ve skutečnosti prezidentovou modelkou – nejvyšší úrovní otroka Beta Programování, který se používá k tomu, aby sloužil prezidentovi.
Pokud je to pravda, existence prezidentových modelek je docela znepokojující koncept, který prokazuje sílu a důležitost kontroly mysli v elitních kruzích.

„Prezidentovy modelky byly a jsou používány zábavním průmyslem a politiky jako hračky. Jsou to loutky naprogramované k provádění nejrůznějších úkonů podle diktátu svých manipulátorů. Marilyn Monroe byla pravděpodobně prvním otrokem programu Monarch, který dosáhl statusu celebrity.“ (Adam Gorightly, “An Interpretation of Kubrick’s Eyes Wide Shut)

Podle badatelů v oblasti ovládání mysli byla Marilyn první velmi slavnou prezidentovou modelkou, což vyžadovalo, aby její vedoucí udržovali extrémní kontrolu nad vším, co na veřejnosti řekla nebo udělala.

,,Marilyn byla zbavena jakéhokoli kontaktu s vnějším světem, aby se její manipulátoři ujistili, že jejich ovládání mysli bude fungovat spolehlivě. Báli se, že by se s prvním prezidentským otrokem, který byl na veřejnosti hodně vidět, mohlo něco pokazit.“ (Fritz Springmeier, The Illuminati Formula to Create a Mind Control Slave)


Marilyn J. F. Kennedymu zpívá „Happy Birthday Mr. President“ 19. května 1962. V této ikonické chvíli americké historie Monroe zpívá prezidentovi smyslným hlasem, zatímco má na sobě přiléhavé šaty a nic pod nimi. Tato událost byla ve skutečnosti o otrokovi Beta Programování, který zpívá a slouží prezidentovi před zraky celého světa.

Monarch otroci na vysoké úrovni jsou často obdařeni drahokamy pro identifikaci jejich postavení. Prezidentovy modelky jsou spojeny s diamanty. Smaragdy znamenají drogy, rubíny znamenají prostituci, a diamanty prezidentova otroka.


Ve filmu „Páni mají radši blondýnky“ Monroe zpívá píseň „Diamanty jsou nejlepším přítelem dívky“. Byl tam dvojí význam?

Šaty, které měla Monroe na sobě, když zpívala prezidentovi k narozeninám, obsahovaly více než 2500 drahokamů. Byl to způsob, jak ji identifikovat jako prezidentovu modelku? Jedna věc je jistá, že za úsměvy a diamanty stály v této době mimořádně obtížné životní podmínky. Ve skutečnosti bylo toto představení vlastně jedním z jejích posledních veřejných vystoupení, protože byla nalezena mrtvá o méně než tři měsíce později.

Postupné zhroucení
Poslední měsíce jejího života byly charakteristické nevyzpytatelným chováním, podivnými příhodami a několika intimními vztahy s jedinci na velmi vlivných postech. Zatímco stále více vykazovala známky vážného duševního rozpadu, udržovala vztahy s mnoha  muži (JFK, jeho bratr Bobby Kennedy, Marlon Brando atd.) A podle biografie ,,Marilyn Monroe: Moje malé tajemství“ napsal Tony Jerris, i s některými ženami.

Jako otrokyně Beta programování byla také používána lidmi ze zábavního průmyslu. V knize DiMaggia Marilyn, Joe and Me autor popisuje, jak byla nucena sloužit starým mužům a že se musela zcela disociovat od reality (důležitý aspekt při programování MK Ultra), aby mohla absolvovat nechutný zážitek.

,,Marilyn si nemohla dovolit mít emoce, když musela spát s vrásčitými staříky, aby přežila. Během těch časů se chránila tím, že se prakticky duševně vypnula. Jakoby hrála nějakou roli, zatímco se vnitřně vzdálila od hrůzné situace. Když tito vysoce postavení a bohatí magnáti vlastnili její tělo i duši, nemohla si dovolit mít svůj vlastní život. Říkala mi, že když se vrátila domů vyčerpaná z denního natáčení, nějaký stařec jí telefonoval a její kůže se zježila. Po těch hrůzách zůstávala ve sprše hodinu i déle. Chtěla smýt strašlivé zážitky, které musela vydržet.“ (June DiMaggio, Marilyn, Joe and Me)

V posledních měsících jejího života bylo údajně velmi těžké s Marilyn pracovat a její chování působilo přihlížejícím starosti ohledně její situace. Během natáčení jejího posledního dokončeného filmu Misfits měla Monroe „vážnou nemoc“, která nebyla nikdy vysvětlena, ale údajně ji léčil… psychiatr. Jinými slovy, ovládání mysli.
,,Monroe byla často nemocná a neschopná pracovat. Pod vlivem Dr. Greensona měla vysokou spotřebu prášků na spaní a alkoholu. V srpnu byla Monroe spěšně poslána do Los Angeles, kde byla hospitalizována na dobu deseti dnů. Noviny uváděly, že byla blízko smrti, ačkoli povaha její nemoci nebyla odhalena. Louella Parsons ve svém novinovém sloupci napsala, že Monroe je „velmi nemocná dívka, mnohem nemocnější, než se původně domnívalo“, a oznámila, že ji léčí psychiatr.“ (Wikipedia „Marilyn Monroe“)

V roce 1962 začala Marilyn natáčet Something’s Got to Give, ale byla tak nemocná a nespolehlivá, že ji nakonec propustilo a žalovalo studio Fox 20th Century o půl milionu dolarů. Producent filmu Henry Weinstein uvedl, že Marilynino chování během natáčení bylo děsivé: ,,Jen velmi málo lidí zažívá takový teror. Všichni prožíváme úzkost, neštěstí, zlomené srdce, ale toto byl naprostý teror.“
Weinstein poznamenal, že Marilyn neměla žádné „špatné dny“ ani výkyvy nálad. Cítila naprostý paralyzující teror – to je něco, s čím oběti kontroly mysli založené na traumatu často skončí.

Poslední focení
Na konci června 1962 měla Marilyn fotografování s Bertem Sternem pro časopis Vogue. O šest týdnů později byla nalezena mrtvá. Na těchto obrázcích je něco znepokojujícího, protože ukazují smyslnou stárnoucí Monroe, opilou a s očima, které poněkud ztratily jiskru. Ať už to bylo záměrné nebo ne, je toto focení symbolické z několika důvodů.

Ve Sternově knize Poslední sezení se fotograf rozhodl zahrnout obrázky, které Marilyn přeškrtla, protože je považovala za nepovedené. Aniž by věděla, že jen o několik týdnů později bude ona sama škrtnuta. Pravděpodobně proto, že už ji její pánové považovali za nepotřebnou. Na těchto obrázcích je předzvěst toho, co přijde.
Focení se konalo v hotelu Bel Air a údajně u toho bylo hodně alkoholu. Říká se také, že se Marilyn a fotograf během focení intimně sblížili.

Toto focení, pořízené v nejtěžší době jejího života – po údajném „potratu“, rozvodu, vynuceném výletu na psychiatrickou léčebnu a všech druzích zneužívání, je také považováno za nejvíce odhalující a nejintimnější. Jak se Marilynin život ztěžoval, stávala se úměrně podle toho stále více smyslnou. To je to, k čemu jsou naprogramovaní otroci vedeni.
Stejně jako ostatní otroci MK Ultra, se ani Marilyn nedožila čtyřiceti let.

pokračování příště


připravila © Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020, podle zahraničního zdrojeKomentáře

Ikona diskutujiciho hanka 2020-07-15 07:09:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To by mě zajímalo, kde všude v umění se takoví otroci vyskytují. Kdo ze současných celebrit například. Je to teda hnus.
Zrovna přišla kolegyně a na tričku má fotku Marilyn Monroe. Dostala jsem mírný šok 🙂 říkám si co to je za znamení. Zvláštní.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-15 08:30:29
Ikona diskutujiciho
sipka

to si z tebe matrix utahuje 🙂

Ikona diskutujiciho Lola 2020-07-15 09:07:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napadá mě, že jedna z těch celebrit je/byla i Christina Aguilera, protože ta měla jednu celou fázi, kdy dělala Marilyn „cosplay“. V písničkách a videoklipech byla jako její dvojče. Zajímavý, ale smutný případ je i Britney Spears. Ta nemá nad svým životem žádnou moc. Je stále v opatronvnictví svého otce, který ji využívá a rozhoduje o všem. Její tým jí vyhrožuje a nutí ji co má dělat. Kdo ví, kdo všechno je do toho zapojený. O ní se ví veřejně, že je „otrok“ a lidé se jí snaží pomoct a podepisují petice.

Ikona diskutujiciho Lili 2020-07-15 09:45:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky😊 chtěla bych se zeptat. Kolik odhaduješ, že je momentálně celebrit obětí MK ultra? Jinak se těším na pokračování

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-15 12:15:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Čím slavnější je a čím divněji se chová, tím je pravděpodobnost vyšší. Otroci MK Ultra mají společné rysy, které se dají vypozorovat protože už jsou popsané a snadno rozpoznatelné.

Ikona diskutujiciho JOjo 2020-07-15 11:17:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A mě by zase zajímalo jak je to s našima „VIP“ hvězdičkama…..i když mi je bulvár ukradený, ale obecně by mě zajímalo jak jsme na tom v našich vodách? děkuji Alu

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-15 12:21:25
Ikona diskutujiciho
sipka

nejsou k tomu podklady, ale program monarch a MK Ultra jsou americké záležitosti. V ČR, konkrétně v Praze, spíš víc frčí satanismus.

Ikona diskutujiciho vanilková 2020-07-15 13:54:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,
já jen k MK Ultra… vzpomněla jsem si na jednu hudební skupinu – MUSE, mají texty, které by možná stály za rozbor nebo přečtení…
Tady zrovna mají jednu písničku, která se přímo jmenuje MK Ultra…
https://www.youtube.com/watch?v=27ixLv3Lw1M

Ikona diskutujiciho adri 2020-07-15 14:27:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no zrovna jsme nahodou narazila na tuhle smutnou pisnicku od Keshy … a takyj e o drogach, muceni a programovani …
asi je toho hrozne moc .. je to uplne promorene .. nechapu jak to muze nekdo cloveku udelat

https://www.youtube.com/watch?v=v-Dur3uXXCQ

a taky je jedna jeji pisnicka a jmenuje se cannibal, ta je strasna, nedoposlouchala jsem
https://www.youtube.com/watch?v=48wHhW_dTMo

Ikona diskutujiciho kiana 2020-07-15 18:51:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nevím, ale mně Marilyn Monroe nikdy nepřišla nějak „sexy“ a nevím, proč je považovaná za sexuální symbol. Jelikož mě nějak nezaujala, tak jsem si o ní nic nezjišťovala a nevěděla jsem ani to, že měla něco s prezidentem – to mě tedy překvapilo, protože pokud byl Kennedy „hodný“ (byl proti illuminátům a byl na něho spáchaný atentát), tak jak to, že měl MK Ultra sexuální otrokyni?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-15 19:09:11
Ikona diskutujiciho
sipka

O tom je i v dalších dílech, ale v zásadě nemůžeš být prezident USA a přitom nebýt v jejich týmu. Až pro ně ale přestaneš být užitečná, odstřelí tě. Nikdo se k moci nedostane jenom tak, o tom rozhoduje stínová vláda.

Ikona diskutujiciho Belakarus 2020-08-19 13:38:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Znamená to, že i Trump je v jejich týmu?

Ikona diskutujiciho izairi 2020-08-19 14:47:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Belakasus:
NE!!!!! A prosímtě,jestli chodíš i na tadesco,tak tam tuhle otázku nepokládej.My tam máme tomáše moc rádi (i terezku a carstena)a nechceme aby je kleplo.Pane bože,jako promiň,ale ty jsi právě přiletěl z opačného konce vesmíru? Vlastně ne,tam totiž p.Prezidenta trumpa asi znají.Mně fakt tyhle otázky rozpalujou do běla.V jakém asi týmu myslíš,že p.Prezident je????? A ještě ke všemu ani není odtud,z vnitřní Země.Stejně jako p.Prezident putin je z povrchu.Jo a oba jsou šachoví velmistři,a šachy které hrají jsou 5ti dimenzionální.Oba také mluví v kódech a třeba vakcína na covid kterou oba mají není vakcína,ale krycí kód pro zatýkání pedofilů a dalších hajzlů (asi i z těch nejvyšších kruhů).Králičí nora je velmi,velmi hluboká,a musí se vyčistit celá.Ale jak říká tomáš,věř si čemu chceš.Ovšem chtělo by to trochu myslet,od toho nám Stvořitel rozum dal.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-07-15 22:44:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alu dá se to uplně jednoduše přes stinovou vládu se dá projít snadno pokud kandiduješ na prezidenta oni tě kontaktujou jestli snimi nechceš spolupracovat ty jim vše odkýveš a oni pak sami ti pomohou na vrchol svoji propagandou potom usedneš do prezidentského křesla pak začnéš plánování nejdříve si zjistíš kdo za koho kope uděláš si seznam všech kabalistu kde a v jakých pozicích jsou potom zjistíš jaké podvody provadíjou a jake zvěrstva

další krok by byl navrhl bych jim aby se založila nová státní televize ČT1 ČT2 bych navrhl zrušit zaargumentoval bych jim tím že tyto stanice již málokdo sleduje a jejich propaganda je zbytečná nedostane se ke všem uším lidi chtěj něco nového určitě by to uvítali a dokonce pověřili by mě abych se toho ukolu zhostil a abych ji vedl a dosadil tam své lidi nechali by kompletní realizaci na mě až by bylo vše postavené pomohli by mi s propagací své nové stanice na vše by mi přispěli potom by nastal den D den prvního vysílání budovu stanice bych nechal střežit silným oddílem po zuby ozbrojených vojáku kdyby se ptalo řekl bych jim řekl že to he kvůli bezpečnosti pak by zacalo vysílání a začal by tanec začalo by se mluvit o pedofilii podvodech prani spinových peněz podzemních tunelech jmena všech satanistu politiku všech co toho byli zapojení a nastalo by drsne probuzení lidí a kabale by se kompletně vymkla z ruky moc kabalisti by jen hrůzou čuměli a neudělali by nic jako prezident bych vyhlasil vyjmečný stav a celostátní stané právo začal hromadný zatýkání kabalisty bych štval jako zvěř rovnou bych všechny co v tom jeli popravoval bez soudu politiky soudce všechny ja bych byl zabarikadovaný v pražským hradě s koupou vojáků po ulicích a všude by chodili policajti a vojska všechny televizní kanaly by byli odstaveny kromě toho mého tohle kdyby mi vyšlo

Ikona diskutujiciho Jůlik 2020-07-16 08:13:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsemmsi četla první díl , vyjdu ven a brácha píše na zahrádce na desku MK Ultra

Ikona diskutujiciho Robin 2020-07-16 08:52:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky sem přesvědčen, že MK Ultra jsou zejména Americké záležitosti, protože „umělci“ z USA ovlivňují zbytek světa. Zejména mládež. Avšak určitě to bude záležitost i jiných „umělců“ ze zbytku světa, ale už zdaleka ne v takové velké míře, jako v USA. U nás i na Slovensku spíše frčí (jak píše Alue) ten satanismus, ale i dost velké množství českých „umělců“ mají v klipech ty iluminátské oka a mnoho další symboliky. Zejména ti nejznámější. Čím známější/slavnější, tak tím více symboliky.

Existují i určitá vodítka. Ti, kteří nejsou „jejich“, tak je nehrají v rádiích. Nepíšou o nich v časopisech. Nevysílají o nich dokumenty, pořady či reportáže v televizích. Nikdy vám je třeba nedoporučí ani Youtube apod. Pak je ta druhá kategorie. Kdy sice nejsou vyloženě jejich…ale jelikož plní (asi ze své nevědomosti nebo zkaženosti) jejich agendu, tak je taky všemi možnými způsoby podporují.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-16 09:18:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Algoritmy youtube určitě nenabízejí obsah podle toho kdo je iluminát, toho se fakt bát nemusíš. Vybírají podle tvého profilu. Co sleduješ, co se ti líbí. Každý kanál má pak svůj rating, nejvíc ho ovlivňuje tzv. dočum. Pak komenty, liky, family friendly obsah atd. To diváci nevidí, jenom autor interně ve studiu. Pokud ho má vysoký, je kanál i hodně doporučovaný, když něco nového vydá.

Nehledejme na vším konspirace.

Ikona diskutujiciho ginze 2020-07-16 18:33:33
Ikona diskutujiciho
sipka

A víte, že když zajdete na tuto stránku (https://adssettings.google.com), tak se vám ukáže, co na vás Google zjistil, jaké máte zájmy, předpokládané vzdělání atd…je to jednoduché, prostě se nasbírají o člověku data a podle toho se mu ukazují reklamy, prostě prachy 🙂 Akorát nevím, jestli tady u toho je potřeba mít google účet nebo ne, já mám přihlášený jeden google účet pořád, kvůli mailům a mám tam těch dat o mně celkem dost. Ale není to vždycky až tak trefné, mám tu, že mě odhadli na to, že bydlím v nájmu, pracuji ve společnosti, která má více než 10 tisíc zaměstnanců, což není pravda 😀 Ale je to každopádně velmi zajímavé.

Ikona diskutujiciho Robin 2020-07-16 14:22:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě za vším konspiraci nehledám, spíše naopak 😊 , avšak kromě toho, že ti Youtube nabízí obsah dle daného profilu, co kdo sleduje atd atd, tak i mi zároveň doporučuje ty známé umělce, které já třeba vůbec neposlouchám. Ano, určitě mají velký vliv i ty tzv. trendy, počet odběratelů atd, ale i ty trendy, náhlou sledovanost apod. YT pomáhá tvořit. Youtube patří pod Google. A jedna analýza před nějakým časem zjistila, že při vyhledávání Google uměle potlačuje výsledky vyhledávání. Ukázalo se, že cca 70 % je levičáckého obsahu. 25 % neutrálního…a jen cca 5 % pravičáckého. Nepamatuji si ty procenta teď přesně, ale tak nějak to bylo, takže sem si jistý, že i YT si takhle vybírá, koho bude protlačovat a koho ne.

Další příklad. Pamatuji si, jak se mi dobře vyhledávalo v Google, když sem zadal spojení: Nějaký zdravotní problém…mezera babské rady…nebo nějaký zdravotní problém mezera přírodní léčba. Nabízelo to skvělé výsledky. Dokonce ještě i před 5 lety to ušlo. A dnes? Katastrofa. Alternativní stránky jsou hodně postrčené dozadu a na prvních pozicích i stranách jsou z velké většiny jen tzv. doktorské/medicínské weby, což je pro mě nerelevantní výsledek vůči tomu, co hledám. Taky si toho asi moc lidi nevšimlo.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-16 15:56:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, protože vznikly vysloveně skupiny které brojí proti alternativní medicíně a neoficiální zprávy nebo neoficiální teorie mají za ,,fake news“ a google musel podle diktátu tohoto trendu upravit svoje boty…. navíc podle diktátu EU už ani byliny nesmí léčit, takže když řekneš že máta je dobrá na větry a srajdu, tak to pomalu aby sis vybíral do kterýho hrobečku pod fialky půjdeš prdět, protože ani nemáš právo to někomu poradit pokud nemáš od farmamafie papír. Tento svět je opravdu parodie na sebe sama. 😀

Ikona diskutujiciho Robin 2020-07-16 18:24:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten zákon o bylinkách znám a prý to v EU vyloženě protlačili lobbisté z farmaceutických společností. Je to pro ně i jednodušší takto to zavést v celé EU než postupně lobovat v jednotlivých státech. Ale v USA nic zavádět nemusel…tam si to umělé vyhledávání ohledně politiky (aby cca 70 % výsledků byli vyloženě levicové weby nastavil Google sám a žádný zákon mu to nenařídil. Naopak z toho měl v USA nějaké problémy, protože tím porušoval nějaké ty Americké zákony. Jak ta kauza tenkrát dopadla, už nevím.

To aby v dnešní době měl člověk eshop zaregistrovaný ve Švýcarsku, když bude lidem chtít oznámit, že například kopřiva čistí krev 😀 , ale celá ta slavná EU si ten odpor lidí vůči ní vytváří sama právě takovýmito příklady. A můžou si každý rok zvyšovat ty svoje miliardy EUR na propagaci EU, ale ani to jim už nepomůže 😀

Mám jeden takový zajímavý zážitek z ČR, kde jeden velice vzdělaný a inteligentní člověk přišel na pódium a začal přednášet o jednom skvělém produktu (nebudu jmenovat kvůli reklamě, ale mám s tím produktem osobní pozitivní zkušenost) a na začátku (protože ho dříve za porušení zákona už zatkli) hned všem oznámil, že všechno co řekne je pouze smyšlený detektivní příběh a ani slovo z toho nebude pravda. No…hned po tomto oznámení si vysloužil od stovek lidí asi 5 minutový potlesk ve stoje! Lidi se probouzí čím dál víc 😊

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-16 18:42:15
Ikona diskutujiciho
sipka

ale však klidně udělej reklamu, já se ráda dozvím o něčem co ti pomohlo

Ikona diskutujiciho Robin 2020-07-16 21:47:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už je to několik let. Jednalo se o MMS, ale ASI TEN KOMENTÁŘE NEZVEŘEJŇUJ (jak chceš), protože to rozpoutá kdoví jakou diskuzi, která navíc už ani nesouvisí s tématem článku. Hodně lidí se k MMS rádo vyjadřuje i když nemá osobní zkušenost nebo to bere/bralo špatně (ne vždy jejich vinou) a nebo k tomu užívali něco, co ten účinek rušilo. Navíc to taky není úplně pro každého a ne vždy lidé mohli za to, že jim to nepomohlo. Bohužel se i za poslední roky (cca 2015 – 2018) objevilo dost věcí, které se kdysi (cca do roku 2014) dělaly špatně. Myšleno ohledně užívání/dávkování, doby užívání apod.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-16 22:07:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Já o mms psala seriál co tu doteď je.. nevidím v tom problém.
Brala jsem ho dlouho, pomáhalo mi nejvíc na srdeční arytmie před spaním. Vzala jsem 2-3 kapky a na dvě hodiny se to uklidnilo a mohla jsem spát. Ty už teď nemám, vyléčila jsem se asi stravou, sportem a tryptofanem. Patrně šlo o kombinaci posttraumatického stresového syndromu a chybné výživy, je to zvláštní že mi to tak zabíralo. Mívala jsem i nocardia asteroides, ale arytmie byly i když už jsem ji měla vyléčenou.
Taky jsem od té doby našla šetrnější a lepší věci, ale pořád si myslím že pokud někdo nemá peníze, ani kontakty, ani zdroje, tak je to pořád věc co stojí za průzkum a užívání. nověhší a prý lepší verze je CDS. Známej si díky MMS zlikvidoval toxoplasmozu, říkal že ji měl fakt krutou a doktoři nevěděli co s ním mají dělat. Zvládl to sám za dva měsíce. Hrozně mi děkoval, ale nic jsem pro to neudělala, jenom jsem mu to poradila, nebyla to moje zásluha. Ale taková zpráva vždycky potěší.
Blbě remcat umí každej. Já dávám přednost zkušenostem.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-07-17 01:59:51
Ikona diskutujiciho
sipka

krutou toxoplasmu vyléčil MMS? hustý 😮 se nepřestávám divit tady…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-17 07:50:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Říkal že z ní měl hrozný deprese, záškuby, halucinace – seděla mu na mozku.
Jemomže doktoři mají jenom antibiotika a ty když nezaberou, tak už ti nemají co dát.

Ikona diskutujiciho Jana 2020-07-17 10:15:07
Ikona diskutujiciho
sipka

MMS mám doma, ale neužívam pravidelne, no z mojich skúseností – mala som zápal močového mechúra a rok pred tým som s tým problémom musela k doktorke, no tento raz som si povedala, že k doktorke pôjdem jedine vtedy, keď sa mi nepodarí inak sa vyliečiť. Najskôr som sa liečila bylinkami (praslička, petržlenová vňať atď.) a už keď mi to ustupovalo som si spomenula, že mám doma MMS. Neviem, či to teda bolo bylinkami alebo MMS, ale rýchlo po začatí užívania MMS mi zápal ustúpil úplne. Teraz mi napadá, že by som mohla MMS skúsiť znovu – momentálne ma aj niečo obchádza a aspoň budem mať ďalšie skúsenosti.

A k dávkovaniu – raz keď som už dlhšie MMS neužívala a medzitým som zabudla, aké je dávkovanie, dala som si príliš veľa kvapiek (15 kvapiek MMS + 15 kvapiek aktivátora) a hlúpo si prečítala dávkovanie až potom 😀 A bála som sa, čo sa stane ale je písané, že MMS max. spôsobí vracanie. A tak aj bolo – vyvrátila som sa a bolo dobre.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-17 11:40:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Z mé zkušenosti byly i tři kapky užívané dlouhodobě (2 měsíce konkrétně) příliš moc. Naposledy jsem ho užila tehdy, kdy jsem po třech kapkách zvracela a viděla jsem v tom krev. Po této zkušenosti už jsem si ho nevzala a donutilo mě to hledat jiný způsob jak léčit srdeční arytmie. Což se povedlo.
Kdybych musela znova, brala bych jednu kapku jednou denně ne déle než týden. Tři kapky denně očividně leptají.

Není to šetrná metoda. Ale funguje. Když člověk nic jiného nemá, je rád i za to.

Ikona diskutujiciho Robin 2020-07-17 11:37:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím. Je spousta šetrnějších i lepších věcí, ale každý si musí najít to své, co mu nejvíce vyhovuje. Mi taky MMS nevyhovovalo napořád. Člověk si tím musí vyléčit co má a pak si hlídat zdravější stravu a jíst nějaké doplňky stravy, kterými doplňuje vitamíny + minerály a hlavně mít v rovnováze psychiku a občas dělat taky nějaký ten pohyb. Pak bude zdravý. MMS taky není napořád. Ta chuť. Fuuuj :D. Po čase si na to člověk jen vzpomene a už ho natahuje 😀 , ale ten nával na zvracení dělají zejména ti mrtví paraziti, bakterie, viry, plísně. Mnozí z nich po smrti vypustí až 10 různých chemických látek (z kterých vám bude špatně) jako pomstu 😀 , takže dost psychicky pomáhá jim tak nějak vnitřně říct…klidně si mě donuťte zvracet, ale já si dám po zvracení stejně dám další dávku a všechny vás zabiju 😀 , u mě to zabralo 😀

CDS sem taky zkoušel, ale je to oproti MMS slabé a musí si člověk hlídat co jí, protože CDS na rozdíl od MMS už nemá ten ochranný obal, takže jej vyruší o mnohem více věcí (pití a jídla). Ale zase je už prokázáno, že CDS je na některé nemoci/zdravotní problémy vhodnější. Na některé zdravotní problémy zase MMS. Vše je v nových knihách.

Já budu pro změnu rád, když se zase pochlubíš, jaké jsou dle tebe ty šetrnější a lepší věci? 😊
Odštavňování (super zdravá i chutná věc), Hladovka (mám za sebou 33 dní), Koloidní stříbro (taky super věc..zejména postřiky), Tibetská kefírová houba a milion dalších věcí……

Tak se pochlub, jaké jsou dle tebe šetrnější a lepší věci? 😊 Určitě to pomůže i ostatním 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-17 11:44:25
Ikona diskutujiciho
sipka

To co používám se nedá koupit, není to ani schválené, takže o tom psát nemůžu. Nemá to ani smysl, když si to stejně nekoupíš.

Leda to koloidní stříbro, ale mám 540ppm. Poslední dobou mě občas začnou kousat spojivky, vystříkám si to a je klid. Nevýhoda u KS je ta vysoká cena v poměru k vysoké spotřebě, takže jsem se omezila na lahvičku s rozprašovačem a jenom postřiky.

Ikona diskutujiciho lenka f 2020-07-17 12:43:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já MMS nemohla vůbec. Mě vadila i jediná kapka, po které mě pálil žaludek. Takže jsem si řekla, že na mě to je moc agresivní. Když jsem to vysadila tenkrát před lety – pálení žaludku přešlo. Takže je možné, že to někomu pomohlo – ale tohle není pro mě.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-17 13:27:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo no… ale když ti fakt něco je, tak sníš i hov., obrazně řečeno. Co já už jsem do sebe nalila za hnusy v rámci zdraví nebo léčby.
Třeba MGSO4. Vypít se to dá, ale co se stane potom…. Nebo ,,limonáda“ z čistýho mumia, taková černá kola co chutná jak dehet. 😀 mňami.

Ikona diskutujiciho lenka f 2020-07-17 13:45:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je ta epsomská sůl? To jsem nikdy nepila. Snad se pije na očistu jater. A to bych já taky potřebovala, ale mám strach právě z toho – co se stane potom. Mě by se něco zaseklo ve žlučových cestách – to by bylo děsný a pak ten záchod taky …. „Limča“
z čistýho mumia musí být strašně dobrá kromě jiného i na krvetvorbu si myslím. Ale to jsi musela mít speciálního dodavatele z ciziny, to tady člověk nesežene.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-17 14:47:45
Ikona diskutujiciho
sipka

Když poctivě piješ jablečný džus podle návodu, tak jsou ty šutýrky jak plastelína. Nic se nezasekne, ale nesmíš švindlovat, když něco vybliješ, musíš to nahradit znova. Známý jednou vykadil kámen, co byl prý velký jako kachní vejce 😀 Taky měl pořádnej pupek. Čím mají lidi větší pupek, tím zajímavější šutry z nich lezou.
Ale já mám hrozný problém ty drijáky strávit. První se pobliju z oleje a grepu (grep strávím a ve dvě ráno jdu pak vyblít tu olejovou louži, mňami) a pak druhý den bliju ty druhé dvě dávky soli, takže vždycky po 30ti minutách musím dát náhradní nálož, takže si to užiju dvakrát. Dovnitř, ven, dovnitř a modlit se…. a když ne, tak znova dovnitř.
Už jsem to pár let nedělala a naštěstí nepotřebuju, jára mám dobrý, tehdy to byla prevence… krutě zaplacená prevence.
Vypozorovali jsme, že tlustí lidi z toho nezvrací a snáší to mnohem líp než hubení. A chlapi to snáší líp než ženské.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-07-17 17:42:38
Ikona diskutujiciho
sipka

😳 bych z oleje mega zvracela, já nestrávim ani větrník a jiný těžší zákusky, dorty… olej 😮 to se vůbec nedivim, že ti nebylo dobře.

Ikona diskutujiciho lunalinda 2020-07-19 23:37:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Naučila jsem se ten síran hořečnatý lít co nejdále na konec jazyka, od té doby sklenici vypiji v pohodě na ex a místo extrémně hořké chuti se mi zdá mírně nasládlý.

Ikona diskutujiciho Robin 2020-07-17 18:25:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

15 + 15. To je ještě to staré dávkování no. A jak píše Alue…i 3 kapky jsou na někoho moc. Každý organismus je individuální. Já měl nejlepší zkušenosti ne s doporučeným užíváním 8 krát denně 3 kapky, ale klidně i 15 krát denně, ale jen 1 – 2 kapky. Klidně jen jednu. V podstatě sem MMS nebral jen tehdy, když sem spal 😀

Pokud je na někoho MMS moc agresivní, tak právě pro něj je ideál CDS. Ten je jemnější, ale zase náchylnější na vyrušení jídlem nebo pitím (ani čaj se na to nesmí).

A pokud po MMS pálí žaludek, tak ono MMS se nemá užívat na hladný žaludek. A pokud i tak pálí, tak jedině CDS nebo nějakou úplně jinou metodu léčby daného problému.

MMS už velmi dlouho neberu. Už jen na cesty do zahraničí na případné zažívací problémy. Jen si tak říkám…co jim jednou řeknu až mi to najde kontrola 😀 , takové chemické látky. Asi jim řeknu..podívejte…3 kapky toho, 3 kapky toho…zalít vodou 😀 a před nimi to vypiju 😀 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-07-17 19:01:23
Ikona diskutujiciho
sipka

řekneš že to jsou speciální homeopatika – ale nesmíš na tom mít prozrazující nápis

Ikona diskutujiciho Robin 2020-07-18 09:54:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dík za tip 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek