Jak se pozná duchovní probuzení: 5 projevů

10.8.2019 v Spiritualita 14

V dnešním článku si shrneme několik základních ukazatelů, podle kterých poznáte, že se vaše spiritualita probudila a volá vás, abyste ji začali rozvíjet a byli v tomto směru aktivní. Pozorování probouzení spirituální síly se může odehrávat už ve velmi útlém dětství, nebo jako následek nějaké veliké životní změny, nebo dosažení určité úrovně uvědomění, či dosažení vysoké energetické rezonance. Cest, jakými se dá do tohoto bodu dojít, existuje tolik, kolik je na světě lidí. Záleží na každém z nás, jestli se po té své originální cestě vydá, nebo ne.Je těžké žít plně podle vaší spirituální identity, když vás svět neustále tlačí k přijetí nudné hmoťácké reality. Temné síly se bohužel stále snaží udržovat hlubší duchovní moudrost v ústranní. Proč? Protože aktivně využitý duchovní dar, je veliká moc.
Duchovní dar je jako slunce. Je těžké se před ním skrýt, protože je to mocná přírodní síla, která koluje našimi žilami. Potlačování toho, kým skutečně jsme, není cesta ani řešení. Měli bychom poslouchat hlas naší intuice, jít tam, kam nás vede.

Jste spirituálně probuzení?
Zde jsou indície, kterými se to projevuje nejvíce a nejčastěji.

1. Slyšíte někoho, jak volá vaše jméno, když jste zrovna sami
Pro člověka s aktivovanými spirituálními dary je to jedno z největších a nejvýznamějších volání. Jsou to hlasy vašich strážných andělů, kteří se tím hlavně snaží říct: ,,Jsme tady, je na čase začít se k nám obracet a naplnit svůj osud! Slyšíš nás?!“
Ještě větší mazec je situace, kdy vás hlasy volají ne vaším křestním jménem, ale jménem duchovním! Což může být dost zvláštní zážitek, pokud vy své duchovní jméno ještě neznáte, ale andělé vás takto nazývají už s předstihem.
Bývá to většinou jedno slovo, jedno jméno a potom je ticho, protože jste náhle překvapením změnili svoji pozornost (změnila se mozková frekvence) a tím jste si blokli ,,naslouchací kanál“. Většinou je totiž slyšíte ve chvíli, kdy jste v klidu a jakoby koukáte do blba, kdy máte uvolněné myšlení. V bdělém a rozptýleném stavu je obvykle nemůžete slyšet.
Pokud se vám to stane, je to velmi významné a důrazné upozornění.

2. Najednou máte mnoho kreativních nápadů
Vyšší duchovní moudrost poskytuje nevyčerpatelnou studnu inspirace.  Když se probudí naše duchovní dary, inspirace k nám přichází přirozeně. Jsme požehnáni nápady, které se nám zdají být silné a zázračné zároveň. Proč? Protože když jsme spirituálně probuzeni, spojíme se s moudrostí našeho vyššího Já, která je zároveň spojena s naším Andělem strážným a našimi spřízněnými duchy a duchovními průvodci. Tyto myšlenky pocházejí z jiné říše!

3. Cítíte přítomnost jiných světů, když jste sami
Děje se to proto, že když jsme se duchovně probudili, jsme si více vědomi toho co je kolem, i když je to neviditelné. Senzorická deprivace způsobuje silnější aktivitu našeho šestého smyslu. Když tedy nikdo není nablízku, můžeme skutečně cítit to, co je obvykle skryto před naší pozorností. To také znamená, že když jsme doprovázeni duchy našich předků, cítíme se jakoby podivně ,,kouzelně a přítomně“, když jsme sami. Naopak když v našem domě číhají temní duchové, začneme se tam bát, když jsme sami.
Duchovně probuzení lidé to praxí postupně poznají, proto chodí do lesa sami, když chtějí mluvit se stromovým dévou, nebo květinovou vílou a vyhledávají samotu, když chtějí oslovit své strážné anděly. Teprve tehdy, kdy je kolem vás a ve vás klid, je můžete dobře slyšet. Přítomnost druhé osoby má obvykle blokující účinek. Proto je samota moc důležitá pro duchovní rozvoj, na tyto dary je potřeba mít klid a čas.

4. Slyšíte zvuky o vysoké frekvenci, když máte přitom uši naprosto zdravé
Stává se to, když se pokoušíme spojit s jinými světy a slyšet od nich zprávy. Tyto vysokofrekvenční zvuky jsou běžné v mnoha spirituálních a paranormálních zážitcích, zejména když se pokoušíme komunikovat s duchy, nebo když kontaktujeme naše totemová zvířata.

Ne vždy musí být zvuk nutně vysoký, i když je to nejznámější případ. Během transu a spánkové paralýzy se dají slyšet i různé šumy, i velmi hluboké, intenzivní, přicházející v nárazových vlnách. Můžete slyšet tichý šum, který mění frekvenci na jiný šum ve chvíli, kdy zavoláte svého strážného anděla a on se u vás zrovna zjeví. Jeho přítomnost totiž změní energii v prostoru.
Naučte se posluchat různé šumy a vypozorujte, jak je vnímáte a při jakých příležitostech, protože se z toho může stát výborný nástroj, jak identifikovat různé bytosti, energie a jevy.

Vysokofrekvenční zvuk může mít však i zdravotní příčinu, například zánět středního ucha. Pokud byste ho slýchávali náhodně, často, dlouho a zvuk byl obtěžující, určitě navštivte lékaře. Výborný na záněty vnitřního ucha je přírodní výrobek Audiron.

5. Jste schopni vnímat dobré i špatné vibrace
Jste si více vědomi toho, co přináší štěstí do života, či do domu. To se děje proto, že když jste se probudili, jste si více vědomi energií ve vašem okolí a samozřejmě chcete přitahovat a vyzařovat ty dobré. Můžete se začít zajímat o harmonizační metody domova jako je feng shui, nebo se učit rituály a postupy pro energetickou očistu a harmonizaci. Také si začnete jinak vybírat lidi okolo sebe. Začnete také cítit různé energie z předmětů, z lidí, zvířat, nebo v přírodě.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2019

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-08-10 02:33:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano ano ano! Souhlasííím 😊😊!! Jako vždy.

Vysokofrekvenční zvuky slyším odjakživa, dřív mi to ale šlo líp, jako dítěti. Jo a třeba (to je ale něco trochu jiného) stará telka vydává takový nepříjemný signál když je zapnutá a já vždycky utíkám, když jdu kolem domu, kde to mají. Je to jak nějaký hrozný mikrovlnný signál a úplně mi to vždy prošpikuje mozek. Tfuj. Projde to i zdí toho domu až do mého mozku, je to hrozně nepříjemné(píská to hodně vysoko a úplně vás to obklopí, tak jako prostoupí) a nikdo v mém okolí nikdy neví, o čem jako mluvím. Hm. Možná to jen neumím dost popsat.

Bod 2 můžu potvrdit. Nápadů mám hordy a kdyby ne, stačí si o nějaký říct. Spíš bych potřebovala na vše víc času 😅 ale jsem fakt ráda za to, že vždy, když si řeknu o nějaké peníze(což nedělám nikdy pro srandu), vždy přijdou. Ať už dřív nebo později. Když jsem si nedávno přála stovku(z určitých důvodů), přišla za dva dny, hehe 😄

Na mě andělé volali už když jsem byla hodně maličká, to bylo hezké 😊 „Káťo,“ řekl vždy velice jemný, velice milý a něžný mužský hlas. Byl to určitě Alexej, dodnes mi tak říká, je to jeho oblíbená přezdívka pro mě 🙂 Ani vlastně moc nevím, jak jsem přišla na jeho jméno… Vím jen tolik, že jsem jedny Vánoce znuděně seděla v koupelně a ptala se tak jako do prázdna: „Jak se jmenují moji andělé?“ – „Alexej a Maximilián,“ vyjelo mi z nějakých důvodů. I kdyby to nebyla pravda, můžu si jim říkat jak chci, stejně vždycky říkám „můj andílku“ a jménům se vyhýbám, chci mít 1000% jistotu ohledně toho, ke komu že to mluvím 🙂 Kdybych měla třetího anděla, jmenoval by se Valentýn nebo zdrobněle „Valentýnek“ či „Vali“, což taky nevím, jak mi přišlo na mysl:)

Mimochodem taky se někomu stává, že když leží v posteli a už je ospalý, ale ještě stále při vědomí, slyší „hlasy“? Ne jako při schyzofreni, tohle je jiné a děje se to jen, když usínám. Prostě slyším různé hlasy a útržky vět, jak si lidé povídají a co říkají… Wtf. Pak si to sice nepamatuju, ale vím, že jsem to slyšela. A ti lidé/bytosti nikdy neříkají žádné blbosti, jsou to prostě náhodou zachycené útržky rozhovorů. Třeba to je normální a má to nějaké vědecké vysvětlení… Do určité míry to pak jde i ovládat, posledně když jsem to chtěla slyšet, zesílilo to. (Edit: trochu jsem googlila a říká se tomu hypnagogie, konkrétně toto se nazývá hypnagogické pseudohalucinace či tak něco. Tak jako tak, ani vědecká vysvětlení skoro nikdy neberu jako definitivní)

Taky si vzpomínám na dobu, kdy jsem velice dobře uměla vnímat, že za mnou stojí nějaká špatná bytost. To bylo když jsem byla hódně malá, ve starém bytě. Že zrovna tam něco špatného bylo se ani nedivím. Jednou jsem se poohlédla a zahlédla vysokou černou postavu, bylo to jako potemnělá lidská duše. Brr.

Taky se mi ve školce stávalo, že jsem věci prostě věděla. Zdálo se mi třeba o tom, kam pojedeme na dovolenou a tam jsme taky jeli, přesně na to místo a stalo se přesně to, o čem se mi zdálo. Nebo nám učitelka dala hádat co má pro nás za překvapení, nikdo to nemohl vědět. A já to věděla… Nechápala, jak je to možný. Já taky ne. Řekla jsem jí, že nám to řekla druhá paní učitelka, ale to se mi muselo taky zdát protože druhá učitelka nikomu nic neřekla. Kdyby jo, věděly by to i ostatní děti. Já si tehdy myslela, že to ostatní taky určitě vědí a nešlo mi do hlavy, proč to neřeknou. Myslela jsem, že si z té učitelky dělají srandu 😀

Já nevim, třeba já byla taková „jiná“ vždycky, už jsem si na to zvykla, jen ve dvanácti byl šok se dozvědět ty nové věci od Alušky. Prostě když ti někdo řekne, že existují víly, vyděsíš se!:D Občas mi připadá, jako kdybych žila v maličko jiném stavu vědomí než spousta lidí… Když pak někomu popisuju něco, co je pro mě normální(třeba že mam prostě pocit, že mam na planetě nějaký úkol nebo že prostě intuitivně vím, co mám dělat), kouká na mě jak tři na dva. A já si pak vždycky uvědomím: „no jo, hele, ono tohle vlastně až tak normální není“ 😀 podle mě je takovýchhle lidí dost, ale člověk je moc nepotká a už vůbec si s nimi nepokecá:)

Ikona diskutujiciho kiana 2019-08-10 11:40:29
Ikona diskutujiciho
sipka

S tou televizí – přesně! Když jsem byla dítě a měli jsme kdysi hodně dávno televizi, tak se dala zapnout i tak, že měla pořád černou obrazovku (bez obrazu a bez zvuku). Takže nebylo poznat, že je zapnutá, ale já to vždy poznala podle toho otravného zvuku, který mi šel do hlavy. Nikdy jsem se nespletla v tom, jestli je TV zrovna zapnutá nebo vypnutá (i když byla beze zvuku a s černou obrazovkou). Ostatní lidi to nepoznali.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-08-10 08:10:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,

romiň že poslední dobou tak málo komentuji, ale nemám moc času – ale chci ti říct, že valím bulvy na to, jak jsi aktivní a píšeš tolik originálních a přitom stále niterně poučných článků. Stahuji si je k přečtení na později do Onenotu a když je pak čtu offline, už si pak někdy nevzpomenu reagovat sem na všechno komentáři. Ale fakt musím vyzdvihnout, že to, co se ti od přechodu na nový server daří ze sebe lidem dávat a vlastnoručně sepisovat, je naprosto úctyhodné, jsem z toho nadšený a jsem jeden z tvých nejspokojenějších čtenárů :D!

Ikona diskutujiciho hanka 2019-08-10 10:55:12
Ikona diskutujiciho
sipka

JJ přidávám se k Astonkovi, taky nestíhám komentovat, ale při chvilce vždycky čtu a dočítám staré články. Co článek, to perla. Tento web mě stále drží nad vodou! Děkuji Alue a blahopřeji ke krásným stránkám.

Ikona diskutujiciho Jana 2019-08-10 11:44:38
Ikona diskutujiciho
sipka

přesně :)….naprosto souhlasím, jak moc se zvedla laťka článků. Na jaře jsem přestávala už jen otvírat nové články, ale teď hltám každý a čekám s radostí na další den, co opět bude, co mě obohatí a posune. Je mi jasné, že to je taky naše vntřní transformace a vše se vyvíjí :)….Přesto, VELKÉ DÍKY ALU :)…určitě nepřestávej, posunuješ nás všechny:)-DÍKY ZA TVŮJ ČAS I ENERGII!!!

Ikona diskutujiciho Jirka 2019-08-10 09:08:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, možná by sis mohla dát ke článkům nějaký počítadlo, nebo hlasovací kolonku typu líbí-nelíbí, nebo tak něco. Kvůli tobě spíš, abys věděla, co kdo čte a jak rád. Už chvíli se snažím napsat příspěvek do diskuse k tomuhle článku a vycházejí mi samý blbosti. A není to poprvé. Čtu tak půlku nebo třetinu toho, co píšeš, ale napsat ti k tomu, že se mi to líbilo, nebo něco dodat, se mi podaří málokdy. Tak bych ti aspoň rád třeba kliknul na nějaký klikátko s popiskou „díky za článek, líbil se mi“ :-). Zasloužíš si určitě nějak vědět, když máme radost z toho, co píšeš.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-08-10 15:29:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidím statistiky návštěvnosti. Dodatečné klikačky na vyblbnutí by se musely objednat u developera.

Ikona diskutujiciho Jirka 2019-08-10 09:31:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Nirvano, nějak tak jak píšeš v dnešním příspěvku jsem si tipoval, že to asi budeš v životě mít :-).
Právě pro to všechno, co k tomu píšeš mám dojem, že by se spoustě lidí včetně mě spíš hodil článek na téma, jak se podobným věcem vyhýbat, nebo je omezit. Ono se s podobnými jevy kolikrát nežije moc dobře. Může nám to někdy připadat hezký. A někdy ne. Rozdíl mezi schizofrenií a tím, o čem píšeš ty a Alue, může někdy být jenom v tom, čí hlasy ten člověk slyší a jak moc ho to vytáčí. Potom, co jsem viděl u známých si velice vážím toho, že já sám jsem nikdy žádné hlasy neslyšel. Mám plný zuby pojišťováků, kteří mi bez mého souhlasu telefonujou, ještě tak navíc nějaký duchovní šmejdi, kteří by mi kecali rovnou do hlavy.
A vyšší kreativita a vidění neviditelných světů člověku taky moc nepomáhají, když má vymyslet, kam jak a proč půjde do práce, aby měl na chleba.

Ikona diskutujiciho (Trochu-Elfující) Robert 2019-08-10 12:01:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(Trocha elfování) No tak duchovní Probuzení, neboli Osvícení tohle není, Osvícení je jiné a mnóhem hlubší. A nepleťte to s Illuminati! I je zápor a lumináti je Svítící, či Světlo. Tedy Il-lumináti = Ne-Svítící, či Ne-Světlo, tedy volně přeloženo Illuminati = Tmáři. Je to slovní hříčka, chyták odrazující od Světla a Osvícení. Illuminati je slovo jako irrelevant (nemístný). (konec „elfování“)

Tohle jež Alue popisuješ, je Duchovní (Po)Volání.

1) Už od dětství slyšívám ve hlase takového toho kuko-vrkání „Ro ber te pro ber se Rob erte prob er se pro ber se prob er se pro (ticho)“. Pak když jdu tak někdy zezadu slyším opakující se „Roberte… Roberte… Roberte…“ No a na tohle neodpovídám, jelikož vím, jak se jmenuji duchovním jménem, tak ať jsem tak (právě se venku záhadně na chvíli rozeznělo tiché kuko-vrkání) laskavě oslovován :-).

To takhle sen před pár lety: „Ve snu ležím v posteli v pokoji kde jsem bydlel od cca 11ti do skoro 14ti let. Je tma nějaká kterou nevidím toho jež jsem třese za rameno a říká Roberte, Roberte, probuď se, probuď se prosím, Roberte. Tak chmatám do tý tmy kdo to je a nahmatávám dívčí ruku, pak paži, rameno, přejíždím rukou po šíji, směřuji k tváři a… tu hlasitě zasténala blahem a cítím jak měkne, rozehřívá se…“ a to jsem se probral.
Alue… hodláš tvrdit, že tohle byla průvodkyně, anděl strážný? Vždyť reagovala jako milenka, jež nebyla v tý tmě vidět. Je fakt že, jsem nezkoušel, jak by na totéž (slušné!) „hmatání“ reagovali holky a ženy všeobecně, třeba jsem „Casanova“ a káždá by z toho byla v orgasmickém transu, na místě připravena k muchlování a souloži (dobrá, tohle se nestane, takhle se nechovám).

2) Nápady by byli, ale všechny jsou transcendentní a jiné uspokojivé neumím vymyslet a nemíním již více slevovat.

3) Vnímávám hlubší-vyšší dimenze vnitřním zrakem. Jsou to takové částečné chvilkové sladké stavy Proudu Lásky, hlubokého barvitého klidu, epické obrovitosti a jasnosti – čirosti prostoru srdcemysli (1. stupeň probuzení/osvícení). No jo, jsem Vegan a tedy v tom není čarodějnická smrt/temno/šelma/“ďábel“, neklidné psych(ó)edelično jako u všežravců, schizofreniků (bývalý čarodějové a čarodějky) a feťáků.

(další „elfing“) Alue prosím, stromový dévové neexistují. Tohle to jsou Jakšové a Jakší. Název Déva a Dévi je ze sanskritu a znamená zářící/božský(srt. déva) a božská(srt. dévi). Tedy ti bohové a bohyně na Nebeských (Nefyzických) horách. Přírodní duchové stromů, květin atd. se řeknou prostě Jakša (srt. Yaksha, mužský rod) a Jakší (srt. Yakshi, ženský rod). Srt.=sanskrit. (konec elfingu)

4) Slyším někoho znít. A někoho i kecat. A to stylem alá poškrábaná gramofónová deska. Tedy je třeba se půstem o vodě s pránou očistit, ať vnímám jasně a „nesekaně“ a ten stav čiré jasnosti je stabilnější a trvalejší.

5) Vnímám jen dobré láskyplné vibrace. Dobré až hrozně šíleně „dobré“, Láskyplné až strašně šíleně „láskuy“plné vibrace (Čtete ten smysl reality pro ironii, že? Skvělé, že?). Všichni jsme dóobračiskáa… echm… no nic.

Ikona diskutujiciho Dasca 2019-08-10 19:22:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty první 4body sem měla dokud sem nezačala brát antidepresiva…ten 5 bod stále cítím naštěstí se nedá utlumit a jsem za to ráda..ale AD mě vypli vnímání jinych světu…no ale zas asi dobře na druhou stranu..ale i špatně.protože sem dokázala vnímat anděly,a cítila sem je v blízkosti sebe,taky i sem cítila jak mě hladí po ruce,

Ikona diskutujiciho Jirka H 2019-08-10 23:48:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S těma hlasy a nápady to až sedí a jako malemu se mi taky zdál sen který se mi do puntíku vyplnil včetně vět co řekli rodiče a příbuzní nikdy jsem to nepobral. Vidím že Jirků je více tak ta jménem přidávám H aby se nepletlo.

Ikona diskutujiciho hajc 2019-08-11 13:14:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnešní článek je krásné pohlazení na duši, děkuji za něj

Ikona diskutujiciho Dianax 2019-08-14 21:13:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stretol sa niekto z vás s hypercitlivosťou na zvuky vyvolané ľudskou činnosťou? hlavne motory rôzneho druhu. Vyvolávajú (tej osobe) veľkú úzkosť, nevie sa s tým vyrovnať, že sú súčasťou prostredia. Nijako sa mi nedarí jej pomôcť.

Ikona diskutujiciho Lenka L. 2019-08-27 08:37:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za článek. No, tak z toho je jasně vidět že ať se snažím jak snažím… je to marný, je to marný, je to marný (ni nepřípustné úplatky protislužbou nezabírají ! 🙂 Tož tedy osvícená nejsem, tak snad se budu muset spokojit být aspoň trochu sluncem ozářená .. když už pro nic, tak aspoň pro ten vitamín Dé 😀
Mimochodem první příspěvek, to jako vážně ? (pardon, ale takový projev ..nezavání to malinko už narcisismem ?)
Děkuji za článeček, s úctou Béda Hudeček.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek