Takto poznáte, že na vás útočí energetický upír

28.2.2022 v Energie 10

Energetičtí upíři jsou lidé, jejichž osobní vibrace jsou natolik nízké, že se potřebují krmit energií jiných lidí, aby mohli fungovat a cítit se spokojení. Dělají to tak, že neustále vyhledávají vaši pozornost, žádají vaše ujištění a vytvářejí kolem sebe spoustu dramat, abyste se jimi zabývali.Jejich typické chování je:
Hrají si na oběť
Nikdy nepřebírají odpovědnost za své činy
Dosahují svého pomocí obviňování ostatních nebo manipulace
Stěžují si, aby získali váš soucit a lítost
Pomlouvají druhé a vytvářejí dramata, abyste se jimi zabývali
Neoplácejí druhým laskavost
Reagují na základě svého ega

Všichni fungujeme na energii, takže pokud je naše životní energie neustále vyčerpávána a není vhodně obnovována, oslabuje to naše celkové vibrace. Pokud si to včas neuvědomíme, může tato slabší vibrace časem způsobit, že se z nás také stanou energetičtí upíři.

Energetičtí upíři přišli o svou energii tím, že:
Ignorují nebo zanedbávají své potřeby
Věnují příliš mnoho svého času a pozornosti pomoci druhým (Pomáhat je potřeba, ale vždy pomáhejte člověku, kterému pomoci umíte, aniž byste tím ohrozili sami sebe. Pokud se pasujete na zachránce všeho a všech, snadno se stane, že vás jejich problémy stáhnou dolů k nim.)
Destruktivní duchové navázaní v jejich auře, nebo přímo posedlost těmito duchy
Zanedbávání v dětství
Silně traumatické životními událostmi, jako je rozchod, zneužívání ve vztahu atd.
Obklopování se energetickými upíry (špatní kamarádi)

Energetického upíra snadno poznáte podle toho, jak se cítíte, když jste v jeho blízkosti. Budete se většinou cítit velmi vyčerpaní, bez energie a můžete také pociťovat fyzické symptomy, jako jsou bolesti hlavy, stres, úzkost. Tyto projevy můžete cítit okamžitě, nebo i dodatečně po pár hodinách od rozloučení. Jste skleslí, nemáte dobrou náladu, nemůžete spát.

Mezi další příznaky útoku energetického upíra patří:
Pocit náhlé nevolnosti nebo bolesti žaludku po interakci nebo před ní
Pocit bodavé bolesti v oblasti zad, hrudníku, krku a ramen
Pulzující bolest hlavy nebo pocit, že jste „mimo“
Pocit podrážděnosti, frustrace nebo vzteku bez zjevného důvodu
Máte pocit, že se nad vámi vznáší těžký mrak, ztěžka se vám dýchá, vzduch zhoustl
Máte noční můry o dotyčné osobě
Úzkost, stres nebo pocit viny bez zjevného důvodu
Napětí v hrudi, dušnost, bušení srdce
Intuitivně nepříjemný alarmující pocit v blízkosti této osoby (U mě to obvykle bývá něco jako myšlenka: ,,S kým to tady sedíš, jenom ztrácíš čas, zmizni odtud“, která se poté překotí na nervozitu, pokud tak neučiním.)

Pokud po interakci s nějakou osobou pociťujete dva nebo více z těchto příznaků, může se jednat o formu psychického útoku, který umožňuje energetickému upírovi odebrat část vaší energie. Důležité je si uvědomit, že energetičtí upíři jsou obyčejní lidé, kteří se dostali do vleku destruktivní energie.
Je důležité je za to neodsuzovat a nebát se jich, protože ačkoli tak na vás možná působí, ve skutečnosti nad vámi nemají moc, je pouze zdánlivá. Sami o sobě jsou velmi slabí. Také je potřeba myslet na to, že se to může stát každému, pokud si nedá pozor. Nikdo vám nemůže vzít energii, pokud mu to nedovolíte, a pokud kolem sebe vytvoříte silnější, konstruktivní sílu a zůstanete si vědomi toho, co se děje. Nikdo vás nebude moci o energii připravit nebo ovlivnit to, jak se cítíte, pokud k tomu budete přistupovat vědomě a střízlivě.

Zde jsou rady, co můžete udělat, abyste se ochránili:
Stanovte si pevné hranice a v případě potřeby si je prosaďte. Naučte se říkat NE. „Ne, nechci se objímat, nesahejte na mě, nemám zájem se s vámi znovu sejít.“ Když to situace vyžaduje, zvedněte se a jděte pryč, i kdyby to bylo společensky trapné. Přijde vám to nepříjemné a neslušné? Berte to jako menší daň za vaši ochranu. Nakonec zjistíte, že je to takto lepší, než se sebou nechat orat a být každému po vůli.
Distancujte se zcela od dané osoby
Recitujte si povznášející afirmace, udržujte své myšlenky láskyplné a mezitím vykliďte pole.
Udržujte svou auru jasnou, čistou a silnou
Noste ochranný krystal nebo jiný talisman
Vykuřte váš dům nebo byt, pokud tam dotyčný byl, aby po něm nezůstávaly oslabující otisky
Berte to s nadhledem jako zkušenost, ze které se máte poučit a nepropadejte slabomyslnosti
Nereagujte emočně na útoky upíra, pokud vás vydírá, nebo vám vyhrožuje. Emoční reakcí a strachem, mu odevzdáte svou energii. Buďte naprosto klidní, ať se stane cokoli.
Udělejte si na něj tento ochranný rituál: Rituál s růží: Jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobou?

Čím silnější a klidnější budete, tím je méně pravděpodobné, že se stanete obětí energetického upíra, protože se přes váš duševní klid a distanc nebude moct dostat. Aby vás mohl vysávat, musíte mu to první dovolit. Tím, že ho budete snášet ve své blízkosti a budete při pomyšlení na něj trpět a bát se ho.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Pavel 2022-02-28 09:54:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Perfektní Děkuji

Ikona diskutujiciho vap 2022-02-28 15:47:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obecně se říká, že upíři jsou lidi, kteří si věčně na něco stěžují.Mě to ale nepřijde.Největšími upíry jsou psychopatické osobnosti dvou základních typů.Typ1-tváří se jako kamarád, ale je to grázl, typ2- nesympatický, zlý a útočný.
Horší je, že upíři umí útočit i telepaticky na dálku a oběť třeba ani neví, kdo přesně, jen se domnívá, že asi ten či onen a nebo je pachatel skutečně neznámý.
Jinak příklad energetického upíra je třeba jeden nejmenovaný starosta okrajové části Prahy.Dalšími energetickými upíry jsou takový ty hospodský chlapi-furianti (tyto lidi jsou tragédie svobodné společnosti), co neznají ani základní práva (vlastně by je každému vzali, ale sami po nich volají), vysmívají se odlišným jedincům, jsou pro ně velmi důležité výsledky sportovních zápasů.Vegetariáni jsou pro ně strašní podivíni (a to je ještě slušný, když řekne o nich toto slovo).Existenci těchto lidí nám byl čert dlužen.Ono také řada těchto chlapů nemá štastné manželství, k ženám nemají vztah.Bývají zaměstnaný v dělnických profesích ve fabrikách u sekurit atd.Ovšem pozor, né každý člověk z těchto profesí je špatný, spíš chudáci ti normální, co se tam mezi ně dostanou, kor v dnešní době.Naši vyučení pradědečkové v prvorepulikové době měli vyšší lidskou úroveň, než tyhlenty, co je jim dneska např mezi 40-50 lety.Ano, je to moje věková skupina a v ní jsem už kdysi za mlada pozoroval zvýšený počet duševních tragédů, mívající sklony k manipulativní agresi.

Ikona diskutujiciho lenka f 2022-02-28 21:32:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano to je fakt, jak píšeš, zanedbávají své potřeby a proto jim schází energie. Pro ně je jednodušší ji druhému ukrást a tak to zkouší, např. obyčejnou hádkou. Normální člověk, který není upírem čerpá energii z potravy, odpočinkem a z přírody i ze slunce atd. Upír je asi hlavně člověk, co se moc uzavírá do sebe, protože je nešťastný a nedokáže prožívat normálně radost, snad jen v okamžicích, kdy někoho vysál. Člověk by měl změnit své vnitřní nastavení a nepustit si ty jeho jedy do sebe. A pak pozorovat, jak neuspokojeně upír odchází a jak se ty jeho jedovatosti od vás k němu odrazily a zasáhly ho. Potom třeba k takovému člověku pro nasátí už chodit nebude a bude hledat jinou oběť, nebo na sobě zapracuje a otevře se normálním energiím jako každý jiný člověk, který není upírem.

Ikona diskutujiciho Vaclav 2022-03-25 09:38:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Upirstvi, tj. zlo, zavist a skodolibost se dedi. Vim o cem mluvim. Upir vam zavidi, ma radost z toho, kdyz se vam neco nedari. Terorizuje sve okoli. Ukaji se tim, kdyz vas dehonestuje, urazi, okrada a vy se zlobite. Ma radost, kdyz trpite, kdyz vas oklamal, kdyz vas muze vyuzivat. S pozitkem vam vyklada o utrpeni jinych. Je schopen vseho, aby vas poskodil. Nezna lasku k rodicum, k sourozencum, ma pouze materialni, sobecke zajmy a zajem, lidi nejak nastvat. Sam je zbabelec a nema silu snaset jejich obranu. Kdyz mu rodic vse odkaze a pocita pak za to s jeho pomoci ve stari, strci ho do hrobu. Protoze uz mu vsechno odkazal a je pro neho nepotrebny. Lide ho casem poznaji a vyhybaji se mu, maji ho za hulvata, grobiana. Nevazi si lidi, nema k nim uctu. Pije vam krev v prenesenem vyrazu tohoto slova. Nikdy se za sve zlo neomluvi. Naopak, vidi pricinu svych problemu u svych obeti. Nema zadne pratele. Kdyz mu zduvodnite rozchod s nim, usiluje presto o vasi prizen i nadale aniz by se omluvil.
Takovy clovek ve vas zanecha i po rozchodu s nim pachut zlosti na sebe, ze jste se snim stykali.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-03-25 19:41:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tenhle popis sedí na tolik likvidátorů mého jinak pěkného života natolik výstižně, až je to děsivé. To je prostě živočišný druh.

Ikona diskutujiciho jarca 2022-03-26 12:44:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak přesně takovej je můj brácha.
Přestala jsem se s ním stýkat.

Ikona diskutujiciho Elis 2022-04-23 01:49:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám s energetickými upíry strašný problém ve škole. Mamka i babička mě před nimi varovaly už mnoho let zpět. Říkali mi že si mám kolem sebe vytvořit vajíčko, něco jako je aura, přes kterou upír neprojde. Pomohlo mi to ale vždy jen krátkodobě. Ve škole bohužel nemám možnost opustit třídu, protože to prostě vzhledem k systému nejde……… A bohužel v jedné hodině sedím s holčinou která je přesně taková. Jen ji vidím ve dveřích nemám energii, jsem nesoustředěná, aobčas jsem mívala i úzkost………

Aluško, moc ti děkuji za článek

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-04-23 09:05:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně hodně pomáhalo sedat úplně dozadu a do roku. Byli jsme slabý ročník, takže na druhém stupni se mi i povedlo to, že přede mnou byla ještě prázdná lavice a vpravo ulička, takže jsem měla minimálně metr a půl až dva metry do ostatních odstup. A bylo mi tak dobře a problémy s energií jsem neměla.
Učitelky občas remcaly že to vypadá blbě nebo proč jsem tak vzadu, ale řekla jsem prostě že chci mít klid na učení, aby mě spolužáci neotravovali, nebo mi nekopali do židle a že mi to takhle vyhovuje. Nechaly mě tam sedět. I když to bylo proti zasedacímu pořádku, tak si časem zvykli.

Ikona diskutujiciho Evior 2022-05-13 08:40:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám otce extra energetického upíra manipulátora a když nedostane svojí dávku energie je jedovatý jako saň…. jako velmi extrémní případ ….. Nejradši jen si stěžuje a pomlouvá všechny a o všech hnusně smýšlí ……. Jak na takového člověka ? Vajíčko jaj tady někdo psal nepomáhá a v kontaktu s ním být musím bere si energii třeba zkrz schovávání věcí atd ……. Mám si taky u něj furt stěžovat jak to dělá on a použít na něj jeho zbraň ….. ???? .
A vážně umí upíři brát energii i na dálku ?
Děkuji .

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-13 09:56:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, doporučuji podle svých zkušeností přerušit kontakt, případně pokud spolu bydlíte, přestěhovat se. Poté si to můžete ošetřit rituálem s růží na ochranu, ale pokud se stále stýkáte, tak si pořád znova a znova obnovujete ty kanály kterými jste vysáván. Není způsob, jak změnit jeho chování, můžete pouze změnit váš vlastní přístup k věci. Buď budete jeho oběť, nebo podniknete praktické kroky k nápravě problému. Prostřední polovičatá cesta tam není, jenom byste mrhal energií.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek