Techniky splnění přání: 7 ověřených způsobů

27.8.2020 v Spiritualita 5

Těžko by se na Zemi našel člověk, který vůbec o ničem nesní. Každý z nás má alespoň jeden tajný sen, který nám dnes připadá jako něco neuvěřitelného a nedosažitelného. Uvěřit, že jeho naplnění je zcela reálně uskutečnitelné, je dost těžké. Přesto se o to můžeme pokusit.Mapa přání
Jednou z nejrozšířenějších technik plnění přání je oblíbená mapa přání. Už nejednou se ukázalo, že právě s její pomocí člověk může svůj život nasměrovat na správnou cestu a přinutit sny, aby se plnily.
Jak to udělat? Je to velmi jednoduché. Na velký kus kartonu nalepte výstřižky z časopisů, novin a pohlednic, které se vám spojují s vašimi sny, něčím vám je připomínají. Mohou to být děti, láska, vytoužené zaměstnání, cesty anebo pevné zdraví. Nejlepší je jednotlivé obrázky lepit v souladu s pravidly feng-shui, to znamená například peněženku do zóny bohatství, dětské capáčky do sektoru rodiny atp.

Sedmadvacet šťastných dní
Tato poměrně málo známá technika nejenom že pomáhá plnit přání, zlepšuje také náladu a celkovou pohodu, ve které se člověk nachází. Její tajemství spočívá v docela prostém dělání si radosti a rozmazlování vlastní osoby po dobu dvaceti sedmi dní.
Na první pohled to může vypadat jako něco neuvěřitelně těžkého. Nemějte strach. Brzy do toho proniknete. Začněte se rozmazlovat maličkostmi. Manikúra, pedikúra, zářivější líčení, oblíbené jídlo k večeři… a končete podstatnějšími příjemnými potěšeními – nákupem oblečení, kosmetiky, šperků, vymalováním nebo obnovou domu a třeba i změnou celkové image.
A proč právě sedmadvacet dní? Sedmadvacítka je údajně číslo kouzelné a mystické.

Vizualizace
Také tahle dobře známá technika se už osvědčila lidem různého věku i národnosti. Je docela jednoduchá. Potřebujete jen najít obrázek zobrazující váš sen a umístit ho na takové místo svého bytu, kam nejčastěji dopadne váš pohled. Nejlíp nad postel nebo pracovní stůl. Dívejte se na obrázek každou volnou chvíli a představujte si, že už jste majitelem svého snu. Pro posílení účinnosti si můžete stejný obrázek umístit jako tapetu na telefon, tablet nebo počítač.

Dopis vděčnosti
Tato technika splnění přání vyžaduje pouze kousek papíru a tužku. Pohodlně se usaďte, uvolněte se… a začněte popořadě na papír zapisovat své jednotlivé myšlenky a sny. Nemusíte psát dopis ve stylu „Chci mít plný pytel dolarů a eur“ nebo „Sním o tom, že budu mít v životě vždycky štěstí a všichni mě budou mít rádi“.
Buďte konkrétní a sny zapisujte tak, jako kdyby už byly ve vašem životě přítomny, jako by se už splnily.
Například: „Vyslovuji veliký dík Vesmíru za to, že mám hobby, práci, která mě baví a je lukrativní, přátelskou rodinu, úžasné děti“ atd.

Nabitá sklenice vody
Tuto techniku navrhnul spisovatel Zéland. Získala si opravdu velkou popularitu a nejednou už potvrdila svoji efektivitu při plnění přání. Provádět tento rituál materializace přání je nejlepší ráno po probuzení, nebo naopak večer před spaním.
Vezměte sklenici čisté pramenité vody a položte pod ni list papíru, na který jste už dříve napsali svoje přání. Sepněte nad sklenicí ruce a snažte se na chvilku si představovat, že mezi nimi protéká energie.
Podařilo se? Nespěchejte. Čím zřetelněji budete cítit klubíčko energie v rukou, tím pravděpodobněji se vaše přání uskuteční. Až bude energie více než dost, vypijte vodu s myšlenkou, že už jste se stali majitelem toho, co jste si přáli.

Měsíční energie
Každého čas od času přepadá období, kdy se mu nechce nic dělat a ani si nic nepřeje. Chce se mu jenom spát a jíst nebo se povalovat jen tak na posteli. Pokud snad náhodou máte tohle období právě teď, docela určitě se musíte nabít měsíční energií.
Stačí před úplňkem na list papíru napsat, co konkrétně vám zrovna teď chybí, například energie, síla nebo inspirace. Můžete připsat i svoje tajné přání. O úplňku položte tenhle papír na parapet a v duchu si představujte, že už máte všechno, co jste si přáli. Dál s papírem naložte tak, jak vám napoví vlastní intuice.

Talisman plnící přání
Proměnit přání v realitu je možné rovněž s pomocí talismanu vyrobeného vlastníma rukama. Proč vlastníma rukama? Protože během tvorby se talisman naplňuje vaší energií a konstruktivními myšlenkami. Každý den talisman pohlaďte a promluvte s ním. Říkejte mu, jaký je dobrý pomocník a jak toužíte, aby vám vyplnil i vaše nejtoužebnější přání. Je důležité, abyste u jednoho talismanu měli jedno konkrétní přání, jinak by se jeho energie nevydávala tím správným směrem.

Nezapomínejte, že sny se materializují pouze tehdy, když jsme přesvědčeni a pevně věříme, že dříve nebo později k tomu skutečně dojde.


převzato ze ZdrojeKomentáře

Ikona diskutujiciho polepšený zablokovaný 😇 2020-08-27 18:12:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje kolegyně prý jednou napsala na kus papíru charakteristiku kluka, kterého by chtěla potkat – pak ho někam zastrčila, zapomněla na něj a dnes má kluka přesně takového, o kterého takto požádala.

Asi má funkčnost šišinky lvl 1000, mi se nikdy něco podobného nepodařilo.

Ikona diskutujiciho Ama 2020-08-28 23:28:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Zákon príťažlivosti funguje pre každého 😀

Ikona diskutujiciho AishaJayneLewis 2020-11-10 16:17:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Náhodou me že to taky jednou povedlo někoho takového mít. Jen jsem šla nakonec dal, protože sem byla dal a už to prostě nefungovalo.

Ikona diskutujiciho Šárka 2020-09-03 14:59:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám otázku, proč hodný lidi, přitahujou ty špatné lidi.A ty jim pak dělají problémy?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-03 21:34:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Napadá mě mnoho verzí. Například:
Ti zlí hřeší na jejich dobrotu a využívají toho.
Protože zlých lidí nebo blbců je většina, takže je vyšší šance že potkáš blbce a vůbec to není o tom jaký jsi ty sám.
Protože matrix, když vidí že se máš dobře a nejdeš s davem, rád posílá blbce, aby tě skopli zpátky do davu.
Nebo kombinace tří horních možností dohromady.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek