Technologie, které nemáme dovoleno používat. Samozřejmě, že záměrně!

22.3.2019 v Zprávy 19

Jakým by byl náš svět, kdyby nedocházelo k věčnému válčení oficiální vědy s lidskou vynalézavostí? Podívejme se na několik unikátních objevů, které byly před lidstvem skryty.

 

Starlite

Materiál, který je schopen odolávat vlivu supervysokých teplot – více jak 10 000 stupňů. Tvůrcem tohoto podivuhodného kompozitního materiálu je amatérský vynálezce z Yorkshiru – Maurice Ward.

 

Tento jedinečný vynález byl předveden v televizním pořadu nazvaném „Tommorows Word“ v březnu 1990. K dokreslení možností materiálu, moderátor pokryl jedno slepičí vejce vrstvou starlitu a druhé nechal beze změn. Obě vejce pak podrobili ohřevu za pomoci acetylenového hořáku. Skořápka bez termoochrany starlitu se v mžiku roztavila. Jak moc se však televizní diváci podivili, když po pětiminutovém ohřevu vejce pokryté starlitem, nejen že zůstalo celé, nepoškozené, a když ho moderátor rozbil, bylo uvnitř zcela syrové!

 

 

Tepelně odolnou strukturu, která by dle svých charakteristik předčila dokonce i křemenný aerogel, tvoří 21 různých složek. Technologie byla odsouzená ke světové proslulosti, bylo možné okamžitě rozjet její masovou výrobu, jenže…

V roce 2011 si tajemství výroby starlitu vynálezce vzal s sebou do hrobu.

 


 

 

Generátor Paula Baumanna

Podíváme se do švýcarské obce Linden na návštěvu komunity čítající 250 obyvatel. Jen tak mimochodem, od roku 1980 si tato obec sama vyrábí energii. Bez jakéhokoliv paliva.

 

Představuji vám elektrostatické generátory Testatika, které byly vyprojektovány hodinářem Paulem Baumannem před téměř 35 lety. 4 takové zázračné stroje podávají výkon více než 750kW. To bohatě postačí k zabezpečení potřeb rodinných domů, místního kina, televizního centra, laboratoře, továrny na nábytek, dílen a také sídla veřejných služeb. Základem tohoto zařízení je princip generátoru Vimšustra (Védy), který se skládá převážně z rotujících disků a využívá elektrostatické interakce. Hlavním tajemstvím těchto zázračných stanic je obsah mřížkových kondenzátorů – dvou velkých cylindrů, bez kterých systém nebude fungovat správně.

Proč už dávno podobné generátory nepoužívají všechny vesnice ve Švýcarsku?

 

 

 

Benzín za pár korun

Jedinečnou technologii, jak vyrobit palivo z obyčejného odpadu, vypracovala skupina ruských vědců v roce 2012. Přístroj je schopen zpracovat prakticky vše – plast, dřevo, papír, organický odpad – na analog benzínu v objemech, které stačí k vytápění vícepodlažního domu.

 

Pokud by se takový úžasný přístroj začal masově vyrábět, zbavil by lidstvo věčných problémů s gigantickými skládkami odpadů a odpadkových ostrovů plovoucích v oceánech. Tady ji máme, cestu k záchraně lidstva a přírody před odpadkovou apokalypsou! Jen vzít a použít!

 

Jenže světová elita nemá vytvoření rozumného ekologického a ekonomického společenství v plánu. Obraz lidstva jako globálního parazita se nám již dávno vtlouká do hlav; a dělá se to proto, aby se uzákonila světová politika postupné radikální redukce populace Země.

 

 

Přenos energie přes nejtenčí kabel

Před několika lety ruští vědci způsobili opravdovou revoluci ve fyzice – vypracovali jednokabelový systém přenosu elektřiny. Kabel, který nyní zmiňujeme, má průměr jen 8 mikronů. Je 10x tenčí, než lidský vlas!

 

Vědci předvedli, jak se po takové nitce, kterou pouhým okem sotva uvidíte, přenáší elektrická energie o výkonu 25 kW. Takový kabel je schopen napájet elektřinou 2 – 3 domky, nebo jeden obchod střední velikosti.

 

Jedna zajímavost – tento vynález pracuje v rozporu s Ohmovým zákonem. Výhody použití zázračného kabelu jsou zřejmé – ztráty při přenosu elektřiny jsou téměř nulové, není třeba používat tuny kovu pro výrobu tlustých rozvětvených kabelů, můžou se zrušit četné transformátorové podstanice.

Avšak energetici se tváří, jakoby se nechumelilo, a všelijak se snaží vyhnout užitečnému vynálezu.

 

 

 

„Hvězdné“ baterie

Toto je vynález roku 2003. Speciální panel sbírá sluneční paprsky všech dostupných pásem a to i v noci! Pro porovnání: obyčejná tužková baterie je schopná dodávat proud o velikosti 1 A po dobu jedné hodiny, zatímco kapacita té „hvězdné“ je desetitisíckrát větší!

Vynálezci superbaterie slibovali, že ji začnou masově vyrábět ještě v roce 2005. Start výroby však kupodivu stále čeká.

 

 

Antigravitační efekt Hutchisona

V roce 1979 kanadský badatel John Hutchison objevil zajímavou řadu efektů na základě pokusů s podélnými poli Tesly. Během práce se zdroji vysokého napětí (nejčastěji s Van de Graaffovým generátorem, dvou a více Tesla-cívek) se utváří zóna, ve které začínají předměty buď levitovat, nebo se tavit (pokud jde o kov či dřevo).

 

O Hutchisovy zázraky se začali zajímat obchodníci i vládní orgány, hlavně americké výzkumní laboratoře. „Předvedli jsme minimálně 750 prezentací levitačního progresívního pohybu,“ řekl sám Hutchison. „Vzorky kovů se rozpadaly a přetvářely se na nové neznámé kovy. Byly pozorovány nevysvětlitelné efekty – jiné předměty se vpíjely do kovu. Jednopólová magnetická pole se tak svým vlivem na vědeckou společnost podobají Pandořině skříňce.“. Co pak?

A jak reagovala zmíněná věděcká obec?

Vědci nazvali Johna Hutchisona bláznem.

 

 

 

Studená jaderná syntéza

Co je potřeba ke spuštění studené syntézy? Baňka s vodou a dvě elektrody a před námi je hotová elektrárna. Pravda, voda ne jen tak obyčejná, potřebujeme vodu „těžkou“ (deuterium) a elektrody musí být vyrobeny ze speciální slitiny. Přes ně se pouští proud.

Na konci osmdesátých let po příkazu George Bushe staršího, tehdy ještě prezidenta USA, byla založena mezinárodní skupina expertů zabývajících se studenou fúzí. Komise byla s verdiktem velmi rychle hotová: idea je chybná, tedy nepodléhá financování státem. Krom toho byl udělen striktní zákaz patentování jakýchkoli vynálezů, ve kterých je sebemenší zmínka o studené fúzi.

 

Zajímavé je, že i v Sovětském svazu se vědecké prostředí proti této technologii spolčilo. Analogická komise vedená akademikem Krugljakovem, do níž patřil i nobelovský laureát Ginsburg, zopakovala závěry kapitalistických vědců: „Studená fúze je pseudověda.“

 

Není příčina hlavně v tom, že zavedení technologie studené fúze by přivedlo k pádu světový energetický trh?

 

 

 

Proč se tyto i mnohé jiné vynálezy masově nezavádějí?

Za prvé: užitečné vynálezy zlevňuji život, zatímco hlavním cílem světového systému je dosáhnutí maximálního výdělku jakýmikoliv způsoby.

Za druhé: pokud se člověk osvobodí od otrocké dřiny, zvedne hlavu a pochopí, že má nad sebou pána. Za dveřmi pak budou otázky: z jakého důvodu tento pán řídí jeho život?

A za třetí: propast v technologické vyspělosti mezi elitou a „stádem“ je principiálně důležitá, protože pomáhá upevnit vládu globálního mocenského systému. Jaké technologie si myslíte, že již vládci našeho světa vlastní a používají? Jsem přesvědčen, že propast mezi nimi a tím, co slouží nám, je pravděpodobně stejně velká, jako mezi kosmonauty a africkými domorodci.

 

 

zdroj: https://www.kramola.info/vesti/neobyknovennoe/7-tehnologiy-kotorye-nam-zapretili-ispolzovat

zdroj překladatele: https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2018/09/technologie-ktere-nam-nedovoli-pouzivat.html

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jarka 2019-03-22 07:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty vynálezy jsou skvělý. Jelitářský móresy a lži doufám, že brzy skončí. Jsou to primitivní hov.da, která se povyšují nad lidi.

Ikona diskutujiciho Renata 2019-03-22 08:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

doplnam dalsie objavy, ktore boli schovane do supliku

Ikona diskutujiciho armag 2019-03-22 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Neskončí, vládnou tu tisíce let a už to mají podchycené do té míry, že kdyby hrozilo to, že je lidé technologicky předčí, tak postě některé kontinenty i s lidmi zmizí pod vodou, tak to vždy vrátí do doby kamenné, aby měli jistotu, že lidi budou klepat hlavami o zem a modlit se, jen když někdo začne mluvit o bohu.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-03-22 14:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… a takhle to je vždy, když se něco geniálního vynalezne. Jako ten člověk, který prý vynalezl hmotu, která dokáže uzdravit zub od kazu – buď to nebyla pravda nebo má "svoje důvody" proč o tomhle už nikdy nikdo neslyšel.

Ikona diskutujiciho Jirka 2019-03-22 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdysi dávno ve škole jsem od spolužáků slyšel o jednom vynálezci který údajně vynalezl generátor, který vyrábí elektrickou energii naprosto z ničeho. Žádné spalovací palivo nic, být tato technologie na světě razatně by ulevilo životnímu prostředí a energie by byla nám lidem dostupnější než dnes. Ale vláda po něm chtěla zničit veškeré výzkumy a vynálezy protože by přišla o výdělek z ropy a dalších spalovacích paliv znečišťujicí životní prostředí.

Ikona diskutujiciho alro 2019-03-22 16:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A nezapomínejme ani na naše vynálezce: http://vimeo.com/26961457

Ikona diskutujiciho Dexter 2019-03-22 17:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Klidne by se dala doplnit i bezplatna bezdratova elektrina Nikoly Tesly. Bohuzel je to tak, ze na soucasne technologii nekdo slusne vydelava, takze o zmenu nestoji. Napriklad, proc se nerozsiri vic jednoduche elektromobily – motory v kolech, bez prevodovky a komplikovaneho ustroji? No protoze automobilky na vyrobe toho souatroji vydelavaji a nechteji tyhle prijmy ztratit. Netreba za nedostupnosti hledat nejaky temny sily. Tady hraje roli obycejna lidska chamtivost a nic jinyho. :-(

Ikona diskutujiciho Alue 2019-03-22 17:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Bylo to na nějakém oficiálnějším médiu, prý revoluční vynález. Potřeš to, kaz se zastaví a nakažená tkáň zrevitalizuje… Do sedmi let bude v těch lepších ordinacích, sice ho neproplatí pojišťovna, ale bude to moderní léčba budoucnosti.. no už je to tak 9 let a ne 7 a prémiová léčba nikce…. žádný fejk, klasické zametání pod koberec.

Ikona diskutujiciho Holotrop 2021-02-09 13:02:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyby lidstvo jako takové mělo volnou ruku a nebyl by hlídaný takzvanými vyvolenými tak jsme technologický o několik set let vepředu ale z toho by nebyl takový zisk. Antigravitace, energie zdarma, palivo z odpadků nebo vody, materiály se zázračnými vlastnostmi atd. atd. A to nikdo netuší kolik zázračných vynálezu bylo utajeno nebo rovnou zničeno. Chamtivost mocných a krátkozrakost běžných lidí lidstvo brzdí!!! Lidská rasa se vyvine až se tento nešvar vymýtí a to se nestane byli jsme vypěstovaný jako otroci a tento status máme v genech. Můžeme se jen dívat a poslouchat jako ovce protože žádné články komentáře a poukazování stejnak nepomůže a jen se vám za názor každý vysměje.
Chcete-li změnit svět změňte sebe řešte problémy a nikoho neposlouchej.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-03-22 17:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Kdybych měla automobilku, tak tam narvu tu nejmodernější eko technologii s nejlevnějším palivem co půjde (dám jim auta na vodu), protože vím, že tím naprosto zničím konkurenci a všichni budou kupovat jenom moje auta… :D Noa pak by přišli pánové v černém od ropného průmyslu. A bylo by po mě. konec pohádky.

Ikona diskutujiciho Jarka 2019-03-22 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:i tak to může skončit. Kdo není materialista, který lpí na domě, autě a penězích a jiném majetku, tak rád odejde do jiné dimenze…

Ikona diskutujiciho df 2019-03-22 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  jojo, řeklas to naprosto přesně, pánové v černém. Škoda, nejde napsat víc.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-03-23 01:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: "Noa pak by přišli pánové v černém od ropného průmyslu. A bylo by po mě. konec pohádky." au… to je jak ty příběhy od anonymů jak vyfotili nějaké real ufo nebo něco, co by veřejnost opravdu neměla vidět, a přišli za ním "ti muži v černém" a chtěli po něm ony fotky nebo rovnou celý foťák. děsivá představa. kde jsem to četla už fakt netuším, ale zůstalo mi to v paměti.

Ikona diskutujiciho Sebastian 2019-03-23 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Problem nie je v technologii, elitach atd.

Ikona diskutujiciho dexter 2019-03-27 13:15:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejenom páni od rafinerií a výrobců paliv. Ale i ta konkurence. Na střední jsme měli na dílny často externisty. Jeden externista nám vyprávěl příběh o českým vynálezci, kterej vyvinul spalovací motor se spotřebou 1l na 100 kilometrů. Resp. jednalo se o eletrickej generátor na benzín s minimální spotřebou. Šel s tím do škodovky někdy v době, kdy to přebíral volkswagen. Oni to od něj asi za 10 mil. koupili a … uložili do trezoru jako ‚neperspektivní‘ technologii. Jak říkám, pokud něco sype peníze, absolutně není vůle to jakkoli měnit.

Ikona diskutujiciho kalia 2019-03-30 10:29:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Ak by sa tieto a podobne vynalezy rozsirili – ludia by znicili samych seba“ – jak by se lidi zničili energií dostupnou zadarmo? Tím, že by si doma svítili a topili zdarma?

Ikona diskutujiciho Efs 2019-04-10 04:19:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Snadno a jednoduše. Tím, že bychom tyto dary zneužívali. Včil na to nejsme zralí, nejsme dostatečně vyspělí, uvědomělí, proto nám ještě není dovoleno tyto věci využívat. Teprve, jakmile nastane změna vědomí, otevřou se nám. Jde to pomalu. A bude to obnášet určité nepohodlí, nechci-li říci utrpení. Nicméně je to na cestě.

Ikona diskutujiciho df 2019-03-30 10:29:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17] ano, je to smutné, kapitalistický systém je prprprprprpfů. Dnes sme se v práci bavili, o tom proč máme takové vedro, je smlouva o čerpání, např plynu, mám psát dál? ne! Zajímalo by mě kolik lidí (nečekám les rukou) kdyby se zde napsalo, že nějaká schémata atd. a kolik se vás zde dohodne na spolupráci. Hovno. Nikdo! Tož, byťte si v tej svojej ulitě. Tak, a teď sem si dovolil dost, budu muset strčit do pdpaždí kiloapůl.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-05-18 18:15:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měření nebezpečnosti pobytu pod kabely s vysokým napětím https://www.youtube.com/watch?v=fhyh7ugGjFc

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek