Test: Jste obtěžováni zlými duchy?

12.2.2023 v Bytosti 46

Tento interaktivní test slouží k orientačnímu zjištění, do jaké míry váš život a vaše myšlení ovlivňují temné bytosti a destruktivní energie. V testu můžete nasbírat maximálně 54 bodů. Čím více bodů nasbíráte, tím je pravděpodobnost, že čelíte destruktivním vlivům, vyšší. Test je zdarma, výsledky získáte okamžitě po jeho vyplnění klikem na tlačítko „zobrazit výsledky“. Čím více získáte ve vyhodnocení „špatných“ odpovědí bez získání bodu, tím lépe si vedete.Test můžete pojmout jako indikátor vašeho aktuálního stavu, když budete otázky vztahovat pouze na momentální období ve kterém se nacházíte, nebo jako obecné vyhodnocení za celý život. Protože každý z nás prochází různými životními fázemi, je jisté, že období, na které test vztáhnete, vám dá jiný výsledek. Vyhodnocení a doporučení najdete naspod tohoto článku.

Vyhodnocení testu:

0-10 bodů
Pravděpodobně netrpíte na útoky temných bytostí, ani nejste pod vlivem destruktivní energie. Pokračujte dál v tomto směru a udržte si optimistický konstruktivní náboj.

11-20 bodů
Takový výsledek ukazuje na mírnou zátěž. Občas máte potíže a musíte něco odrazit, nebo překonat. Zkontrolujte své odpovědi u otázek s vyšším bodový hodnocením. Jednobodové otázky nemají takovou závažnost, jako tří nebo pětibodové. Zejména pokud jste nabrali body u otázek s vyšší závažností, je ve vašem případě doporučeno provádět průběžně energetickou očistu svého domova i sebe. Nezapomeňte také na duševní hygienu a odpočinek.

21-30 bodů
Zátěž střední závažnosti, která vyžaduje aktivní přístup a režimová opatření. Zkontrolujte své odpovědi u otázek s vyšším bodový hodnocením. Jednobodové otázky nemají takovou závažnost, jako tří nebo pětibodové. Zejména pokud jste nabrali body u otázek s vyšší závažností, je potřebné, abyste aktivně pracovali na energetické očistě svého domova i svého organismu. Aktivně pracujte na svém duševním zdraví a snažte se zlepšit svůj běžný režim tak, abyste šetřili svou energií. To znamená pokud možno vypustit to, co vám škodí a co vám ubližuje. Možná budete muset opustit některé toxické lidi, kteří vám způsobují psychické problémy. Zajistěte si pomůcky pro energetickou ochranu a aktivně s nimi pracujte, abyste potíže překonali. Pokud vás přepadnou destruktivní myšlenky, vědomě je odmítněte. Nasaďte si bylinky pro podporu duševní rovnováhy a lepší spánek jako je meduňka, šalvěj, heřmánek, lípa, kozlík a chmel. Bylinky mají větší účinnost, pokud je před louhováním poprosíte, aby vám pomohly.

30 a více bodů
Vliv destruktivních bytostí a duchů na váš život je velice intenzivní a ve velké míře už ovlivňují způsob jak myslíte a jak se chováte. Pokud máte za sebou závažné etapy života a situaci už nemáte pod kontrolou, budete potřebovat pomoc vaší rodiny, případně i svého lékaře, abyste se těchto vlivů zbavili. Zkontrolujte své odpovědi u otázek s vyšším bodový hodnocením. Jednobodové otázky nemají takovou závažnost, jako tří nebo pětibodové. Pokud jste nabrali body u otázek s vyšší závažností, je o to důležitější začít na nápravě pracovat hned a s vervou. Aktivně pracujte na svém duševním zdraví a snažte se zlepšit svůj běžný režim tak, abyste šetřili svou energií. To znamená pokud možno vypustit to, co vám škodí a co vám ubližuje. Pravděpodobně budete muset opustit špatné kamarády, kteří vás podporují v destruktivním jednání. Zajistěte si pomůcky pro energetickou ochranu a aktivně s nimi pracujte, abyste potíže překonali. Pokud vás přepadnou destruktivní myšlenky, vědomě je odmítněte. Pokud budete čelit vážnému psychickému stavu, ihned požádejte o pomoc rodinu a svého lékaře, nesnažte se vše zvládnout sami. Nebraňte se ani doplňkům stravy pro zlepšení své psychiky a zmírnění stresu. Pokud preferujete přírodu, zkuste CBD olej, který je funkční a nezpůsobuje návyk. Je vhodné kromě relaxačních bylin užívat také adaptogeny, abyste posílili svůj organismus a jeho energetiku.

Chci začít s harmonizací ale nevím kde?
Pokud je pro vás téma relativně nové, způsoby jak harmonizovat svoji energii a vyčistit energeticky svůj domov, najdete zdarma v sekci Návody. Nejsnadnější a nejlevnější je začít s vykuřovadly, zde je Návod a zakoupíte je v eshopu Alue.cz. Doporučuji vám knihu Anděl strážný, která vás provede kompletní tématikou konstruktivní i destruktivních energií, naučí vás komunikovat se svým vyšším Já, se svými anděly a poradí vám, jak se energeticky chránit. Pro energetickou očistu jsou vhodné přírodní křišťály, pro ochranu přes den, přes noc, nebo mimo domov jsou vhodné Energetické krystaly na krk. Pro aktivaci zablokovaných a uzavřených čaker jsou vhodné Skalární tělové svíce, návod k použití najdete tady.
Pokud je toho na vás pro začátek moc, stále tápete a nevíte kde začít nebo chcete svoji situaci probrat, můžete mi napsat. Je mnoho postupů přizpůsobitelných individuálním potřebám člověka.

Tento obsah nenahrazuje péči odborného lékaře, ani nenahrazuje odbornou diagnostiku zdravotního stavu u specialisty. Má pouze orientační charakter.
© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Radeta 2023-02-12 01:54:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, velice Ti děkuji za výborný test. Vyšlo mi 17 z 54 bodů. Akorát jsem nevěděla, co je triko Slipknot, ale už jsem si to našla – to fakt nenosím 😂. A řidičák nemám, ale na kole mě nenapadlo to někam napálit 😉.

Ikona diskutujiciho Elis 2023-02-12 11:35:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, předem děkuji moc za dotazník 🙂
Měla bych otázku ohledně obsedantně kompulzivní poruchy. Trpím jí už řadu let a nedaří se mi jí úplně zbavit (v posledních letech s ní nemám problém, dokud nepřijde nějaká stresující situace) nic méně, nepřijde mi že by to bylo úplně vlivem zlých duchů. V testu jsem měla 9 bodů… (Vím, mohlo by to být lepší, ale stále je to první případ. Ostatní body jsem většinou nasbírala na otázkách ohledně vzteku). Neměla bys nějakou radu, jak se toho zbavit úplně, případně neznáš jiné důvody jak to mohlo vzniknout? (Začlo to tím že jsem měla strašný strach o sebe a své blízké a postupně to přešlo až do OCD, ale nevím proč jsem se začla bát.) Děkuji za případnou odpověď.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-12 12:22:45
Ikona diskutujiciho
sipka

9 je úplně super výsledek, to prakticky nemáš problém.

Nejsem psycholog ani psychiatr, ale co vím, tyto potíže jsou od nezvládnuté a nezpracované úzkosti. Na jejich řešení se používá Kognitivně behaviorální terapie.
Člověk má úzkost se kterou neumí naložit, naučí se to proto ventilovat tímto způsobem, mozek si zvykne a už to pak vyžaduje, takže se při terapii mozek odnaučuje tomuto chování a úzkost přesměrovat do něčeho jiného.
Viděla jsem dokumenty o lidech co se to odnaučovali tak že odolávali svému nutkání (když jsem ten hrnek neposunul doleva, skutečně nikdo neumřel, už to chápu, atd.)

Na podobném levelu jsou i sebedestruktivní nutkání jako škubání vlasů, kousání nehtů, škrábání strupů – všechno je to úzkost, se kterou si člověk nedokázal poradit a ta se zvrhne do sebepoškozování. Postupně se z toho stane návyk a pak je problém to odbourat a při návratu stresu se to vrací zpátky. Protože je to psychická slabina, může sloužit jako zranitelné místo.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-02-12 11:52:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No páni, to ti muselo dát extrémně moc práce. Děkuji, test jsem si udělal.

Ikona diskutujiciho zuzi 2023-02-12 14:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Test je super a moc mě bavil. Doufám že ještě nějaké budou! 🙂

Ikona diskutujiciho Amigo 2023-02-12 14:55:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to dobrý, musím se pochválit.

Ikona diskutujiciho Kikou 2023-02-12 15:37:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mám 11 bodů…myslela jsem, že na tom budu hůř, kvůli některým destruktivním obrazovým myšlenkám, které mi jako program naskočí, když často myslím na něco konstruktivního a tím mě vyruší. Jako by mi chtěli zabránit myslet na důležité věci. Toho se zbavit, tak si pískám. Děkuju za skvělý test Alu, který lidem i pomůže.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2023-02-12 17:54:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

5 bodů aktuálně 🤣 ale mám k tomuhle tématu příběh…

Když jsem byla dítě a ještě jsme bydleli ve starém bytě, často jsem tam v koutku oka zahlédla temnou postavu, pořád jsem měla pocit, že za mnou někdo stojí nebo prochází a bála jsem se sama na chodbě, obecně mi nebylo moc ok být sama v bytě, těžko říct, jestli to bylo věkem, ale neřekla bych. Dokonce se mi tam jako dítěti dělo to samý co tobě Aluško, že někdo volal šepotem moje jméno a já se vždycky rodičů ptala, kdo to je.

Pak jsme změnili bydliště podruhé a to se děly věci, dvakrát jsem viděla za oknem projít temnou postavu a dokonce i cosi jako ducha kočky který vyloženě chtěl být viděný – nebo jsem měla asi halucinace, nevim 😀 Taky že nás v tom posledním bydlišti provázela smůla.

Teď bydlím jinde a tyhle problémy už mě vůbec netrápí a je to super, vůbec nemam pocit že za mnou furt někdo stojí a klidně jsem doma sama ve dne i v noci, fakt to nevadí. Už nic nevídám, není mi tu nepříjemně a noční můry taky většinou nemam.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-13 10:09:47
Ikona diskutujiciho
sipka

5 je super. To ti kolem hlavy už lítá svatozář 🙂

Ikona diskutujiciho Katka 2023-02-12 18:25:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem si udělala test a říkám si dobrý v pohodě, super…a pak mi došlo, že dělat si ten test před 15 lety, vyšel by teda dost špatně. Teď jsem v pohodě a velký díl na tom mají tyto stránky, díky kterých jsem se zbavila „hnusů“ nasbíraných vlastní mladistvou blbostí a hloupostí. Tyto stránky a Alušky knížky – tolik mohly. Díky moc.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-13 10:10:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju, to jsem ráda, je to záměr mého projektu. A gratuluji k dobrému výsledku 🙂

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-02-12 20:05:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluška omlouvám se že odbočuji mimo téma ale určitě si každý z vás všiml že dochazí k sestřelování neznámých objektu 1 případ se stal v Americe a druhy případ v Kanadě mám pocit že se jedná o plánovanou falešnou invazi mimozemštanu ze strany hydry co si o tom myslíte

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-13 10:14:53
Ikona diskutujiciho
sipka

nemám o tom zatím žádná speciální data

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-02-13 10:24:12
Ikona diskutujiciho
sipka

Tie objekty sú vraj dosť malé takže v tom asi nejaké bytosti sedieť nebudú. Preto sa aj ťažko hladajú tie zostrelené. Jedine že by trpasličí mimoňi.

Ikona diskutujiciho Vojtěch Šperka 2023-02-12 20:48:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem rád za tento test. Vyšlo mi 11 bodů. A sice destruktivní myšlenka něco poškodit mi někdy bleskne hlavou, musím ji ihned potlačit jako chybu. Možná to bude tím, že až na pár výjimek lidé, se kterými komunikuji v práci jsou očkovaní proti kovidu, včetně mých nejbližších příbuzných. Já očko naštěstí nejsem. V době,kdy byl společenský nátlak na očkování, jsem se řídil příkladem dobrého vojáka Švejka.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-13 10:15:13
Ikona diskutujiciho
sipka

11 je výborný výsledek, gratuluji 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-02-12 23:08:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

31 bodov, nemyslím si že som na tom až tak zle že by som bol pod intenzívnym útokom duchov, skôr Matrixu. Keď je človek precitlivelý a pod útokmi Matrixu ktorý ho stále niečím – alebo niekím štve tak si ťažko udrží konštruktívnu úroveň.

Ikona diskutujiciho Karel 2023-02-13 10:22:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Zhodnoť obsah svých komentářů za posledních několik měsíců a uvidíš že ten výsledek odpovídá.

Ikona diskutujiciho Pinokio 2023-02-13 10:23:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Test mě bavil. Díky za originální nápad a za tu práci navíc. Posílám objetí na dálku a hodně sluníčka do života 🌞

Ikona diskutujiciho housenka 2023-02-13 10:25:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

17 bodů. A podle mě ten výsledek a vyhodnocení sedí. Zkusím si ho udělat za rok a uvidím kam se posunu.

Ikona diskutujiciho Akolita 2023-02-13 10:56:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, tohle je super test. mile mě překvapil 👍

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2023-02-13 10:57:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý že je tam tolerance která počítá i s tím že nežijeme v dokonalým světě. Podle mě by v dnešních podmínkách nuly nedosáhl ani světec.

Ikona diskutujiciho Fialka 2023-02-13 11:00:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Test je výborný a výsledky podle mě odpovídají skutečnosti. Je mi trapné ale takto dobře vypracovaný test mít zadarmo, tak jsem poslala malý příspěvek na provoz webu a také se přimlouvám za přídavek, ráda bych si vyplnila další testík i jen třeba pro pobavení. ❤

Ikona diskutujiciho niky 2023-02-13 11:21:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co kouření elektronické cigarety? Je to v pohodě, nebo také skrz to mohou do člověka vstupovat zlí duchové?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-13 11:54:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud z toho jde kouř do plic tak ano.

Ikona diskutujiciho Danny 2023-02-13 13:10:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

5 bodů. To jsem překvapila sama sebe, ale je pravda, že poslední 2 měsíce se cítím dobře, jako dlouho předtím ne. Kdybych si test dělala cca před osmi měsíci, nedej bože před osmi lety, bylo by to mnohem horší.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-02-13 13:16:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Akorát u té er*tické f*tiše to u mužů bude problém, většina chlapů má totiž jednu minimálně na prsa nebo zadek…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-13 13:24:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Normální sexualita není fetiš.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-02-13 14:24:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem si to kdysi myslel, ale prý se tomu tak říká, i když muže přitahuje zadek nebo prsa. Zkopírováno z Wikipedie: „Část těla: Tento druh fetišismu se nazývá parcialismus a spočívá v tom, že dotyčný výrazně upřednostňuje nějakou část partnerova těla. … Mezi další klasické oblasti fetiše patří zadek, prsa, nohy, vlasy, atp.“

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-13 15:45:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Test je obecný a každý člověk chápe co je to úchylka nebo fetišismus – sexuální chutě vybočující z normálu. Hnidopišstvím a slovíčkařením se pouze mrhá mým časem, proto nebudu dál toto téma rozpitvávat.

Ikona diskutujiciho Dracena 2023-02-13 15:51:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka je za mě úplně jasná. Jsem úchyl, nebo nejsem úchyl. Sama si zhodnotím jestli jsem nebo nejsem úchyl a a dám si tam ano nebo ne… co je na tom složitýho. Nikdo ti přes rameno nekouká a nebude tě opravovat jestli to máš správně. Co si sám před sebou jak obhájíš je přece tvoje věc. Proč chceš po Alue aby ti to definovala. Je to tvoje věc jak to máš.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-02-13 16:35:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Jasně, promiň. A díky, že jsi tento test vytvořila.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2023-02-13 23:15:19
Ikona diskutujiciho
sipka

neasi, normální sexualita a že tě přitahují sex. znaky opačného pohlaví není fetiš:DDD to bych měla fetiš taky teda:DD

Ikona diskutujiciho Karel 2023-02-14 16:16:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvano fetiš by to byla v případě kdy bys měla partnerův zadek radši než svýho partnera. Takže je to o míře. To jinak píšou i na zmíněné wikipédii. Mě to připadá vtipný ale když jsem si představil že by mě manželka opustila kdyby přišla o mýho hezkýho pupka nebo zadka, tak mě smích přešel.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-02-16 22:10:52
Ikona diskutujiciho
sipka

astrei swingař: Karel to trefil – normální je, že člověka přitahují sexuální znaky opačného pohlaví, ale pokud někoho prsa/zadek (hmotné tělo) přitahuje víc než duše/nitro partnera (jaký je člověk), tak to bych už považovala za úchylku. Tedy když někdo na druhém vnímá především pouze prsa/zadek a hledá si partnera podle největšího/nejhezčích tělesných proporcí, to není v pořádku.. Buď máš vztah S člověkem a nebo máš pouze vztah K nějaké tělesné části (to druhé je fetiš). To první je vzájemný vztah, to druhé je vztah k něčemu = objektu..

Jsou i lidi, kteří mají vztah jakoby k celému člověku, ale jako k objektu (berou jeho celého jako „objekt“). Ti mají také vztah K (něčemu) a ne S (někým).

Také když má někdo fetiš na nějakou část těla, tak preferuje uspokojovat se s danou částí těla (před klasickým pohlavním stykem). Tady ale zase může existovat „fetiš“ na přirození opačného pohlaví a to pak dotyčný sice preferuje uspokojovat se klasickým pohlavním stykem, ale opět má rád pohlaví partnera víc než jeho jako člověka.. Každý, kdo nemá fetiš/úchylku, cítí takovou slizkou/odpudivou/nepříjemnou energii, když se někdo s fetišem zaměřuje na nějakou část jeho těla namísto na něj (zezačátku se to tedy může maskovat pouze jako „hrátky pro zpestření“, takže když je to nové, tuto energii napoprvé člověk s fetišem negeneruje, ale jakmile se to častěji opakuje, pak už je „jiná“ energie přítomná a člověku bez fetiše se to nelíbí).

Někdy (ne vždycky!!) si člověk vytvořil fetiš tak, že byl do někoho dost zamilovaný a zkusil s tímto partnerem něco neobvyklého. Spojila se mu v mozku tato konkrétní neobvyklá sexuální praktika s láskou, a pokud se s ním tento partner krátce po tom rozešel, může podvědomě hledat to, co měl s tímto partnerem, v jiném člověku ale zároveň ve stejné sexuální praktice. Prostě se nějak vytvořilo nesprávné/nepravdivé spojení v mozku. Člověk, který dokáže rozpoznávat pravdu, ví, že ten sex byl dobrý proto, že byl zamilovaný, že si o partnerovi myslel dobré věci apod. (takže i kdyby spolu dělali „obyčejnou“ praktiku, prožitek by byl podobný) Pokud ale člověk nechce hledat pravdu a prožít si bolest z rozchodu, tak se mu může vytvořit chybné spojení, že za dobrý sexuální prožitek mohla nějaká část těla / neobvyklá praktika (protože pak má „naději“, že to zažije i s jiným partnerem). Kdyby si myslel, že to bylo v partnerovi (který ho opustil), jakoby by nemohl mít naději, že to zažije znovu; ale kdyby hledal pravdu, tak by zjistil, že když ho jeho partner opustil, tak buď nebyl tak dobrý, jak si o něm namlouval (žil pouze v iluzi a hezké postelové zážitky měl díky svým pěkným iluzím=díky své představivosti! = byla to taková masturbace spolu s druhým člověkem.. a díky své představivosti to může zažít zase s jinými lidmi, když si bude o někom dalším myslet něco dobrého; ale proč by to chtěl dělat, když hledá pravdu = zajímá ho pravda) a nebo sice bývalý partner byl dobrý, ale oni dva se k sobě nehodí (což znamená, že někde na světě existuje partner, který se k němu hodí víc = se kterým zažije něco ještě lepšího!).
* Člověk, který má dobrou představivost, ale zajímá ho pravda, o dobré zážitky přijít nemusí (když si nebude o nikom nic namlouvat), protože si může vystačit se svojí představivostí sám (bez druhých lidí), když nezná nikoho, kdo by byl dobrý doopravdy, tak si to nemusí o nikom namlouvat – může být bez pohl. styku a představovat si o samotě např. ideálního partnera. Tím pomůže opačnému pohlaví, aby se začalo více snažit, pokud kolem něj doopravdy není nikdo, kdo by byl dost dobrý. Když by u něj někdo vhodný byl, představivost o samotě by mu mohla přestat fungovat (pokud je to kluk, protože kluci mají být aktivní – místo toho když klukům přestane představivost fungovat, tak většinou zapnou porno). Z toho se dá vyvodit, že existují dobré holky, ale kluci nereagují na znamení od vesmíru, místo toho se to snaží ošidit pornem (což zotročuje ženy a vlastně i muže, které někdo přímo nebo nepřímo nutí, aby to produkovali..). Opět když je kluk (ale někdy i ženy už to sledují) nespokojený/znuděný ve vztahu, tak místo aby na sobě začal pracovat a pokud to nepomůže, tak asi není se správnou partnerkou/partnerem, zapne si porno. Běžní „nevinní“ lidé dělají dost zla a nikdo si to neuvědomuje (=kdyby nebyli konzumenti porna, kteří to dělají především z těch důvodů, že chtějí pokračovat v nesprávném životě ať už z pohodlnosti nebo své destruktivity, nebyl by nikdo nucený třeba díky uměle vytvořenému nedostatku peněz hrát ve filmech pro dospělé). A tito zabednění destruktivní obyčejní lidé pak ještě odsuzují pornoherečky (divné je, že téměř nikdo neodsuzuje pornoherce – přitom herečka nemusí být doopravdy vzrušená pouze si dá lubrikant a předstírá, zatímco herec pokud nepoužívá viagru, nemůže bez doopravdového „zapojení se“ v takovém filmu fungovat, takže pornoherci jsou na tom „morálně hůř“ pokud jsou doopravdy vzrušení zatímco ženy to pouze z donucení hrajou).

Ikona diskutujiciho octomaník 2023-02-13 17:14:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měl jsem 7 bodů, ale hned první otázka mě zaskočila, že správná odpověď měla být ANO –
*Když jsem sám doma, mám strach, necítím se dobře a potřebuju nějaké rozptýlení*
jaká je definice slova rozptýlení?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-14 16:14:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Zapnutou televizku, rádio, vínečko… lidé s destruktivními energiemi bývají vnitřně neklidní, obvykle nevydrží sami v klidu a v tichu, protože na ně jde úzkost, nebo chytají depku. Rozjede se nepořádek v hlavě, starosti atd.

„správná odpověď“, tzv. pozitivní, je v tomto testu, že máš ten problém. Je to takové naruby, ale přišlo mi logičtější spíš „trestné“ body sbírat směrem k ano, než mít pozitivní test a přitom minimum bodů.

Ikona diskutujiciho Andromeda54 2023-02-13 17:32:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdu velmi podnětný a užitečný test. Taky 5 bodů. Aluško, šel by takto udělat i test přibližné duchovní úrovně? Něco v tomto stylu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-14 16:10:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm, asi jo. Ale byl by taky orientační. Snadněji by šel sestavit test na senzibilní schopnosti, ale to beztak člověk stejně vidí sám jestli ten dar má nebo nemá. Ale testy vlastně jsou interaktivní forma jak sám sebe trochu prozkoumat, spíš ucelují a konkretizují myšlenku, než aby poskytovaly zcela nové a převratné info.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-03-01 22:06:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U některých otázek jsem se nemohla rozhodnout mezi ANO/NE (bylo to tak 50/50), např. ve většině případů jsem ráda doma sama (cítím se příjemně), ale občas na základě odpočinku/samoty upadnu do deprese. Takže jsem ty otázky, u kterých jsem se nemohla rozhodnout, dala 50% z nich ano a 50% ne a vyšlo mi 6 bodů, kdybych dala všechny nerozhodné ano, tak by mi vyšlo 10 bodů.

Ikona diskutujiciho roman 2023-03-02 21:42:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pobavilo. 🙂
Alue, kolik času si vzalo to vytvořit?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-03-03 10:12:31
Ikona diskutujiciho
sipka

S mnohaletou praxí není žádný problém vytvořit takový test.

Ikona diskutujiciho Hana 2023-03-11 20:51:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý test, děkuji za něj. Mám za 4. Tady super, ve škole by to bylo horší 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-03-12 10:04:35
Ikona diskutujiciho
sipka

gratuluji 🙂

Ikona diskutujiciho Jiřka 2023-04-05 19:19:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od Somavedicu jsem se dostala na test, kterého výsledek by mne velmi zajímal. Ale po dokončení bylo tlačítko odeslat. Výsledek mi zatím nedošel. 25.2.23 jsem byl aočištěna od příšer, které byli na Zemi už před lidstvem,jak uvedli. To bylo poprvé, před tím jsem mívala vždy někoho z rodiny. Cítila jsem se jak znovu narozená. Teď už ale nastupuje nervozita, neschopnost se soustředit. Proto bych ráda věděla výsledek.Děkuji, nevím jak to udělat. Jirka.

Ikona diskutujiciho Petra 2023-04-24 17:41:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyšly mi sice 4 body, ale správně by to měly být 3, protože jsem u jedné otázky zaškrtla co jsem nechtěla (nechápu jak se to mohlo stát). A u otázky na projevy vzteku jsem zas nenašla odpověď, která by mne charakterizovala, protože vztek prostě nemívám, neumím se do toho pocitu vžít, připadala bych si směšně 🙂 Ale teoreticky, kdybych vztek měla, předpokládám, že bych ho naplno prožila a nijak to v sobě nedusila. Takže asi by to sršelo a rozhodně bych se nebála nadávat, nemuselo by to být nijak vulgární, ale určitě bych byla ostrá minimálně jako Karel Čapek v povídkách z jedné kapsy. Test jsem dělala kvůli situaci ve svém domě, který před několika měsíci vyhořel a stále se v něm cítím „divně“. Mám pocit, že konstruktivní síly, které tam předtím pobývaly, tak se ještě nevrátily, ale že bych cítilo zlo nebo nějaké démony, to zase ne. Občas divné zvuky. Ale to dělá plachta, která zakrývá prohořelou díru ve střeše, jak s ní lomcuje vítr. Bohužel na opravu střechy v tuto chvíli nemám finanční prostředky a nějakou dobu ještě mít nebudu. Do té doby budu muset plácání plachty ve větru nějak vydržet. Spím dobře. Jediné co mě ve spaní občas ruší, když přes mě přeběhne pavouk (asi štěstík 🙂 ) Ale to nijak zvlášť neřeším, nevidím v něm nebezpečí nebo projev zlé síly. Možná bych potřebovala recept jak řádně vyčistit zakouření a saze. Dělala jsem to jádrovým mýdlem a stěny přemalovala, zda je to správně, to netuším. Smrad necítím, mýdlo stěny provonělo a taky jsem párkrát zpočátku pustila ozonizér (mám 5000 mg/hod).

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek