Tohle dělejte těsně před spaním a aktivujete své třetí oko

8.3.2023 v Návody 18

Chtěli byste poznat snadný způsob, jak otevřít své třetí oko? Zkuste se tentokrát zaměřit na dobu před usnutím a možná zažijete něco úžasného. Šišinka mozková člověku zprostředkovává barevné mentální obrazy, když snížíme svoji mozkovou aktivitu. Pokud se naučíte tento stav vědomě vnímat a pozorovat, můžete se dívat, jak vám šišinka promítá obrazy, aniž byste museli dělat něco speciálního. Stačí umět se správně uvolnit a počkat.Vidíte barvy?
Vidíte někdy při meditaci fialové, modré nebo bílé skvrny či vlny, které se pohybují a různě prolínají před vašima očima? Pokud ano, pak máte ty správné předpoklady a jste blízko ke snadné aktivaci svého 3. oka.

Těsně před usnutím přechází váš mozek do stavu alfa. To je stav, který je nejpříznivější pro channeling, ale v tomto stavu také přijímáte vize.

Aktivace třetího oka
Proveďte tento postup těsně před spaním:

Když jdete spát, uvolněte svou mysl, jako byste meditovali, nebo jakobyste chtěli jít spát. Vyprázdníte si hlavu a na nic nemyslíte.
Po nějaké chvíli začnete mít před očima nejasné proměnlivé obrazy. Tyto obrazy můžete pozorovat, aniž byste ještě spali. toto je přímý kontakt s vaší aktivní šišinkou mozkovou.
V další fázi, pokud obrazy udržíte a budete dál mít i potřebnou úroveň mentální relaxovanosti, začnou být obrazy zřetelnější, barevnější. Můžete je sledovat, ale pořád nespíte a jste při vědomí. V hlubší fázi začnete obrazy i slyšet, to už je doba, kdy můžete začít upadat do spánku a ztrácet kontrolu nad situací.

Podobně jako při nácviku vidění vlastní aury, nebudou vaše obrazy zpočátku trvat moc dlouho, protože si musíte praxí osvojit a pochopit správnou míru své uvolněnost, míru ve které můžete nad tím co vidíte myslet a kdy naopak musíte ubrat a nemyslet, aby se obrazy zesílily a vybarvily. Dobří spáči budou také ve fázi obrazů rychle usínat.

Jakmile se obrazy objeví, relaxujte a jen je sledujte, nepřemýšlejte nad nimi. Jakmile začnou být hodně barevné a začnou je doprovázet zvuky, trošku na ně myslete, abyste neusnuli. Obrazy trošku poleví, tehdy opět musíte vyprázdnit hlavu a přestat myslet, opět jen sledovat. Obrazy zesilují ve chvíli, kdy na ně jen tupě zíráte, jakobyste pasivně koukali na televizi.

Pokud to budete trénovat, postupně budete schopni v uvolněném, meditativním stavu mysli tyto obrazy vidět i během dne (musíte si ale něčím zatemnit před očima, aby obrazy vystoupily na vhodném pozadí) a budete je moci sledovat jakkoli dlouho.

Z mé zkušenosti tyto obrazy většinou vypovídají symbolicky o duševním stavu ve kterém se momentálně nacházíte a vypovídají také o vaší energii.
Když jste v dobrém nálevu, jsou obrazy barevné, harmonické a příjemné. Pokud jste ve špatném rozpoložení a máte narušené energie nějakou destrukcí, začnou být výjevy nepříjemné a ponuré, podle nich zjistíte, že na tom nejste dobře a můžete podle tohoto vodítka přejít k energetické harmonizaci. Pokud vás v takové fázi obtěžuje nějaká bytost, může se objevit v obrazech a můžete tak přímo zjistit odkud vítr fouká.

Obrazy reagují i na předměty, které vyzařují energii. Obrazy, které šišinka generuje, se změní, pokud se před ulehnutím vezme do ruky přírodní křišťál, energetický krystal, nebo kartička TM. Konstruktivní energie z těchto léčitelských pomůcek, mimo mnoha dalších jiných benefitů popsaných v předešlých článcích, stimuluje šišinku k příjemnějším, harmoničtějším a barevnějším výjevům.

Někdy je možné se těmito obrazy dostat do jiné dimenze, cestovat skrze světelné kužely, portály, letět přes futuristická města která víří barvami, málokdy se mi však podařilo svou myslí ovlivnit tyto obrazy přímo. Chodí samy, šišinka má svůj vlastní záměr a obsah generuje sama, nepotřebuje žádné zadání. Je to podobné jako ve snech, kdy si také před spaním neobjednáváte co to bude, ale rovnou se objevíte v rozehraném ději.

Vidění obrazů a slyšení zvuků těsně před usnutím je součást normálního procesu usínání, ale většina lidí si tyto vjemy plně neuvědomuje a netuší, že s nimi lze pracovat, prodlužovat tuto fázi, sledovat obrazy, číst v nich poselství a cvičit takto svou šišinku.

Přestože obrazy, které uvidíte, nebudete pravděpodobně moci příliš ovlivnit, to co vám šišinka vyjeví, je mnohdy velmi pozoruhodné a dobrodružné. Je to okno do jiného světa a žádné dva obrazy, které vám ukáže, nebudou stejné.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho jiří 2023-03-08 11:14:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za článek,takže již vím,co že se mi to občas když jdu spát děje a proč,hezký den přeji.

Ikona diskutujiciho peace 2023-03-08 11:25:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle dělám samovolně už dlouho… nevěděl jsem, že to jsou obrazy ze šišinky, ale doteď jsem to používal k usnutí, většinou bez toho špatně usínám. Ale někdy se mi i stane, že ty obrazy sleduju dost dlouho a pořád ne usnout. Dokonce někdy se dá „nasměrovat“ jaké obrazy se budou promítat, tím na co jsem myslel před „vypnutím“ mozku.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-03-08 12:50:48
Ikona diskutujiciho
sipka

V tom případě doporučuji začít před spaním užívat raw kakao, rozmíchat v mírně teplé vodě, nebo mírně teplém mléce a vypít. Postačí 1-2 pol.lžíce. Může to být pouze nedostatek tryptofanu. Učinek posílíš vhodnými bylinnými čaji, velmi dobře funguje heřmánek, z tinktur se mi velice osvědčil kozlík lékařský.

Vhodný čaj na spaní najdeš zde:
https://www.alue.cz/p/konopny-caj-dobry-spanek-50gr/

nebo zde:
https://www.alue.cz/p/konopny-caj-s-hermankem-50gr/

Raw kakao doporučuji od firmy Iswari, mám s ním výborné zkušenosti, je lahodné, vhodné i na vaření.

Ikona diskutujiciho Reny 2023-03-08 12:20:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za hezký článek, usmívala jsem se u něj. Tyto obrazy, někdy i kusovité příběhy – jak co stihnu vysledovat, než mě ta vlna unese a hluboce usínám, sleduji od malička, jako když mě uvádí do jiného světa. Vybavilo si mi ale, že jako hodně malé dítě jsem zahlédla spoustu i dost hrůzných výjevů, nechápala jsem a byla tak vyděšená, že jsem šla za matkou. Když jsem jí popsala, co jsem viděla, a že z toho mám hrůzu a následně nemůžu usnout, tak mě ve zlém odehnala, ať jí dám s takovými blbostmi pokoj. A jak jsem psala, teď už se jen usmívám, pro mě jsou jako houpací síť, ty obrazy. I když krom zářivých, barevných obrazců, dokonce zvláštních postav vidím i obrazce tmavé, ale to v menšině, prostě jak píšete.

Ikona diskutujiciho Tarik 2023-03-08 15:00:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mockrát díky za tento článek, ty obrazy sleduji snad každý večer a nevěděla jsem odkud se berou. Stává se mi to i někdy zrána a pak jen přemýšlím co to znamená. Po přečtení článku je mi to jasnější. Díky

Ikona diskutujiciho aneta 2023-03-08 22:09:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já jsem několikrát viděla zlatou barvu, se mi vylila před očima a pak jsem usnula…

Ikona diskutujiciho Hana 2023-03-09 10:07:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Občas se mi stává, že před spaním, když jsem ještě bdělá ale už cítím jak na mě padá únava, na něco v tu chvilku myslím, představuju si vizuálně různé situace a najednou pozoruji jak ty představy přechází do snu, pozoruji jak usínám… těžko to vysvětlit, ale je to zajímavé a mnohdy z toho dostanu spánkovou paralýzu a vytlačuje mě to z těla.

Ikona diskutujiciho Elis 2023-03-09 10:45:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, moje otázka se moc netýká článku, tak doufám že nevadí. Před několika dny jsem si koupila křiśťál s přírodní špičkou. Není nijak extra silný, spíš je slabý. Jen po tom co jsem ho začla nosit se mi objevily docela hnusné migrény. Chtěla jsme se zaptat jestli je možná souvislost s tím křiśťálem, i když mi to přijde ne úplně reálné (křišťál je přece konstruktivní…). Možná že to byla jen náhoda, migrény občas mívám, tak to byla třeba jen shoda náhod. Ale chtěla jsme se zeptat jestli je možnost nějaké souvislosti. (Od té doby co jsme ho přestala nosit mě už hlava nebolela…)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-03-09 11:01:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Kde jsi ho koupila? Víš něco o prodejci a původu? Pokud ano pošli zdroj odkud produkt pochází, ale soukromě, nechci řešit veřejně něčí podnikání.
[email protected]

Ikona diskutujiciho Laco 2023-03-09 11:16:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechcem sa vám do toho veľmi motať ale neodpustím si svoju poznámku. Pokiaľ bola snaha mať krištáľ ale išlo sa po nízkej cene na úkor kvality tak sa potom nie je čomu diviť. Ja by som po svojich skúsenostiach rozhodne nekupoval nikde kde nemám záruku, že je to kvalitné a nemôžem to potom vrátiť.

Ikona diskutujiciho Voldemort 2023-03-09 11:19:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Je mi jasný kam Alue míří se svou otázkou. Jestli ti to prodal někdo kdo se hrabe v merkabě dělá reiki pohanskou magii a hraje si na vílu zvonilku tak s tím kamenem může být absolutně cokoliv. Na tvým místě bych neztrácel čas dotazováním se ale rovnou bych ten šit reklamoval a koupil bych si to u někoho slušnýho kdo mi zaručí že tomu nic není a kdo bere reklamace.

Ikona diskutujiciho Gizmo 2023-03-09 11:23:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Křišťál konstruktivní je. Ale ten co máš jak říkáš stejně nemá sílu takže nemá účinek ani ochranu a mohla sis v nevědomosti koupit prokletý předmět. Hned bych jim to vrátila.

Ikona diskutujiciho Květa 2023-03-09 11:41:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli mohu přidat svoji zkušenost. Také jsem se u některých zdrojů spálila. Protože nikdo kromě obchodu Alue.cz neuvádí jakou to má mít sílu a pak nebylo možné kvůli nefunkčnosti uplatnit reklamaci. Protože jsem to měla z kamenného obchodu nemohla jsem ani vrátit ve zkušební lhůtě 14 dnů. Prostě mi odpověděli že tomu nic není a k reklamaci nemám důvod. Odešla jsem s nepořízenou. Dnes mám křišťály od Alue.cz a protože mám srovnání tak bych už věci určené na léčbu jinde nekoupila.

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2023-03-09 12:15:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Raději to napište do diskuze ať vím kde rozhodně nemám nic nakupovat. Křišťály mám od Alue ale jeden nikdy neví co když tam někde mají prokletý i další věci co by mě mohly v budoucnu zajímat. Chci vědět na koho si mám dávat pozor.

Ikona diskutujiciho Radmil 2023-03-09 11:48:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děcka stejný. Nemám ten dar takže jsem šel po ceně a vzhledu a když jsem zjistil že to nic nedělá jsem pochopil že jsem si koupil drahý těžítko na poličku. Můj průzkum taky skončil na místním shopu protože na sílu vám nikdo jinej garanci nedá ani náhodou.

Ikona diskutujiciho ma.ni. 2023-03-12 09:57:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Má kamarádka mi řekla, že viděla skz zavřená víčka, jako když se dívala normálně otevřenými očima. Je tohle možný?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-03-12 10:03:22
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano je to možné, učí se to i na kurzu vidění třetím okem, který jsem také absolvovala a za sebe ho mohu doporučit, ale jen velmi málo účastníkům to jde, je potřeba mít předpoklad a skutečně trénovat.

Ikona diskutujiciho Eva 2023-06-27 19:23:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se přidám, skrz zavřená víčka vidím již dlouho, hlavně večer ve tmě před usnutim, taky se mi míhají černobílé oblicejicky, je to hodně zajímavý. Dívám se jakoby vzhůru za víčky.A taky vidím světelné duhovky, kroužky a jiskricky při zavírání a otevírání oči ve tmě.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek