tomáš marný: Jak funguje hra v Matrixu 1.díl

29.11.2019 v Matrix 9

Doposud se většina lidstva neprobudila. Existují mezi námi jedinci, kteří sice „probuzení jsou,“ ale málokdo se s nimi setkal. A když se setkal, nevěděl vlastně s kým se setkal. Nedají to o sobě vědět. Možná jenom náznaky. To stejné platí o 144.000 světelných bytostech, které se mezi námi nacházejí.
Takže prosím klid, celá hra se chýlí ke konci. Možná to mnozí z Vás už cítí a cítí to až v morku kostí….Celá situace je velice složitá, ale budu se Vám ji Vážení čtenáři snažit jednoduše vysvětlit. Vysvětlení rozeberu v 5 nebo ve 4 článcích. Popřemýšlím, jestli by tři stačily, ale to co se chystám popsat bude velice náročné na přemýšlení.
Proto Vás veškeré čtenáře prosím a žádám, abyste při čtení přemýšleli, a když Vám není vše jasné, vrátili se zpět a znova četli. Děkuji….

Podíváme-li se do jakékoliv sféry na planetě Zemi, třeba do odvětví průmyslu, obchodu, vědy, školství, výchovy dětí ve školkách a jeslích, jednoduše řečeno kamkoliv, zjistíme, že vše v dnešní době je naprosto nelogické a zároveň postaveno na hlavu. Otočeno o 180°, dnes bez povšimnutí a bez studu. Dokonce prosazováno lidmi, od kterých bychom něco takového nečekali. Shrneme vše jednou větou: PRAVDA JE LEŽ, LEŽ JE PRAVDA A LOGIKU DNES V NIČEM NENAJDETE!

Jen krátké vysvětlení. Vše se nyní otáčí proti konstruktivní síle vesmíru a lidem. Počítače dostaly autonomii, nezávislost na lidech. Je jim naprogramováno, že jsou dokonalejší než lidé a rozhodování důležitých a kritických situací mají řešit primárně místo lidí.
Program jim říká: „LIDÉ JSOU BLBCI a podřadní“, proto primární rozhodnutí přebírají naprogramované, chytré systémy počítačů (UI). Výsledkem jsou katastrofy. Stačí se podívat na kauzu Boeing 737 MAX, s autonomií počítačového systému a ukradenou technologií odhmotnění letadla. Výsledek byl střemhlavý let s naprostou destrukcí letadla a všech cestujících a to hned u dvou letadel. UI převzala nad lidmi moc. Naštěstí zatím jenom v omezené sekvenci, která stála mnoho lidských životů. (no i když je to jinak, na konci všech článků pochopíte)

Politici jdou proti svému národu (a to ve všech směrech) a vyzvedávají jiné entity na výsluní. Ve většině částí světa.

Výchova dětí proti přirozenosti přírody a zavádějící systém dvou otců či dvou matek. Zajímavé…..
Povolení pedofilie ve všech směrech a dokonce podpora světovými organizacemi…..
Lidé likvidují vědomě sami sebe a to bez přemýšlení. Farmacie s očkovacím průmyslem a spol…..
Pokračování a vyjmenování všeho by zaplnilo knihu o více než „miliónu“ stránek. Zbytek si prosím můžete domyslet sami.

Skoro všichni myslící lidé si říkají, že se svět zbláznil. Stojí vzhůru nohama. Nechápou, jak je něco takového možné. Vše se příčí zdravému rozumu. Prosím uvědomte si, že VŠEMU NA PLANETĚ ZEMI JE ÚPLNĚ JINAK. ALE ÚPLNĚ JINAK NEŽ MŮŽETE DOMYSLET.

Nyní si vše vysvětlíme. Budeme se snažit stručně.

Proto Vás vážení čtenáři teď na začátku žádám o prostudování celého článku, který jsem napsal před téměř deseti lety. Asi tušíte, o který se jedná. Zde je vše lidem řečeno, ale málokdo pochopil, co ve skutečnosti skrývá. Ano je to článek: Mé setkání s indigovou dívenkou.
Zde leží celá pravda o lidstvu a systému, kde se lidstvo nachází. Ano, ke konci časů museli lidem říci pravdu.
Prosím pozorně přečtěte a prostudujte dopodrobna. Je to v podstatě úvodní článek pro Vás, pro správné pochopení, co je na planetě Zemi ve hře a v jaké hře se lidstvo nachází. Určitě mnozí z Vás budou ohromeni.

pokračování příště

Napsal tmKomentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-11-29 09:30:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tm je původně Němec, že? tak jsi to říkala, myslím. je to znát na větné skladbě. ne, že by to bylo podstatné, jen jsem se nad tím tak zamyslela 😀 jinak jestli je původem z cizí země, tak češtinu má teda skvělou.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-11-29 11:05:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta poznámka o větné skladbě je zajímavá! Já jsem Češka ale slovosled používám taky prazvláštní. Navzdory tomu, že s jazykem pracuju celý život a vím jak to má být správně. Myslím že je to tím jak myšlenky přirozeně plynou a snažím se je zachytit. Slovosled odráží tok myšlenek, bez ohledu na pravidla, a celý text je potom mnohem autentičtější. Proto i někdy záměrně vynechávám čárky ve větě a velká písmena. Obsah sdělení je důležitější než dokonalá forma. Proto mě udivuje jak zdejší čtenáři občas upozorňují na pravopisné chyby v textu:)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-29 11:21:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem za odchytávání překlepu naopak ráda. Když něco napíšu a dvakrát si to po sobě přečtu, tak už to pak ani nevidím, protože to znám zpaměti a to se pak dělají korekce dost blbě.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-11-29 13:20:26
Ikona diskutujiciho
sipka

z chyb si, Aluško, nic nedělej. totiž kdo nikdy nepsal, tak nepochopí. já už mám za sebou hromadu dlouhých příběhů a ze zkušenosti vím, že, přesně jak říkáš, to po sobě člověk někdy může zkontrolovat třeba 5x a stejně některý chyby a překlepy prostě nevidíš a najde je až čtenář. kterej si pak myslí, že jsi to ani neopravovala nebo že jsi asi uplně blbá… 🙂 prostě člověk bez zkušeností tohle nepochopí.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-11-29 13:49:00
Ikona diskutujiciho
sipka

jj, to chápu. Kdybych psala články tak bych taky byla ráda. Ale jako čtenáři mi drobné chybky nevadí.

Ikona diskutujiciho Hana 2019-11-30 10:47:44
Ikona diskutujiciho
sipka

To záměrné vynechávání čárek dělám občas taky a rovněž mám někdy tendence psát malá písmenka tam, kde mají být velká…jenže pak si vzpomenu na ty internetový rýpaly co hledají v textu každou titěrnou pravopisnou chybu a než aby mě někdo sekýroval, tak si to raději po sobě zkontroluju a opravím 🙂 člověku už z těch lidí občas hrabe…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-30 12:37:55
Ikona diskutujiciho
sipka

mně některé hrubky doslova bolí do očí 🙂 nejvíc mě to píchá, když to vidím v časopise, knížce nebo na letáku

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston405 2019-11-30 16:56:00
Ikona diskutujiciho
sipka

….jestli tě některé hrubky bolí do očí, mám pocit, že jedna je přímo v tlačítku „Novinky a zprávičky ze světa, nebo z mého života“ 😁. Před spojkou „nebo“ se ve významu slučovacím čárka nikdy nepíše!

Vysvětlení najdeš třeba zde: „Pamatujte si, že spojka ‚nebo‘ je ve významu slučovacím, pokud spojkou sice vyjadřujeme volbu mezi dvěma možnostmi, ale obě možnosti jsou ekvivalentní, je lhostejné, která bude platit, a ve výsledku mohou platit i obě.“
https://www.vasetexty.cz/2015/04/30/psani-carek-spojka-nebo/

Ikona diskutujiciho raymund 2019-12-27 17:05:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To písanie čiarky by som vôbec nebagatelizoval (ani v češtine, ani v slovenčine)! Vynechanie resp. posunutie čiarky na iné miesto, môže totálne zmeniť význam vety. Viď príklad z češtiny: 1. Tvoje stará pila leží ve sklepě. 2. Tvoje stará pila, leží ve sklepě. Dúfam, že jeden príklad stačí…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek