Trpím na svalové záškuby při usínání, co to je a jak mám problém řešit?

8.2.2021 v Energie 23

Máte syndrom neklidných nohou? Svalové záškuby v různých částech těla, které vás vytrhnou pokaždé, když začínáte usínat? Berete doplňky stravy, ale nepomáhá to? Nevíte, proč se to děje? V dnešním článku najdete vysvětlení společně s návodem, jak tento problém efektivně vyřešit.Dotaz:
Dobrý den,
Rád bych se zeptal na něco k sobě. Je to vcelku jednoduchá věc, kterou se mi nedaří rozpoznat, co to je.
V situacích úplného klidu, třeba když se ke mně přitulí partnerka, nebo v době společného usínání, mám silné svalové záškuby břicha. Je to až vtipný, jak to se mnou, s mojí velkou výškou a při mé váze, zacloumá a škubne. A většinou několikrát po sobě.
Sám o samotě to mívám málokdy, a objevilo se mi to teprve pár let zpět. Vůbec netuším význam, co to má být.
Ještě jsem si vzpomněl a doplnil bych, že se mi to stávalo vždy při různých terapiích, regresi atd. Kam již po přečtení Vašich knih chodit nebudu :-D. Myslím, že je to vždy v nějaké alfa (pokud to říkám dobře) rovině, nebo ve fázi nějakého zklidnění.
Máte velké znalosti a nedalo mi toho nevyužít a nezeptat se. Napadá Vás co to je? Vím, je to zvláštní dotaz, ale říkám si, co kdyby.
Mějte se prima
B.

Odpověď:
Dobrý den,
Bohužel vám tedy musím oznámit tu nemilou skutečnost že máte stejný problém jako já. Mám svalové záškuby většinou v oblasti trupu – rameno, nebo ruka, právě ve chvíli uvolňování a upadání do spánku.

Mám to spojené i s duševním neklidem a pokud neprovedu žádný nápravný postup, tak se můžu škubat klidně celou noc, pak už ani nemůžu usnout i když jsem hrozně vyčerpaná, začnu mít horečku, třes, závratě a je mi na zvracení. Když náhodou ,,usnu“, tak je to nevyžádané AC, ze kterého se za 10 minut vytrhnu a zase nespím. Druhý den to vypadá jako chřipka a migréna. Nevím jak moc zlé jsou vaše projevy, každý jsme originál, ale jednoznačně je to tenhle problém.

Mám za mnoho let vypozorováno, že se to VŽDY děje tehdy, kdy je napadený můj energetický systém něčím cizorodým. Je to doslova otrava. V mém případě to dokáže vyvolat i destruktivní webová stránka otevřená na internetu. Normálně otevřu web, udělá se mi těžko, špatně, jakoby na mě něco skočilo, rychle to zavřu, ale je už pozdě.
Většinou je problém v kontaktu s lidmi, protože asi 80% lidí má destruktivní vyzařování. Nebo jsem byla někde na nějakém destruktivním místě… pokud jsem byla celý den doma, tak vím že to mám z internetu.

Na tyto záškuby někdy pomůže užívání hořčíku, jeho nedostatek se projevuje syndromem neklidných nohou, ale tento syndrom se může projevovat v jakékoliv svalové partii. Já beru hořčík pořád a nepomohlo mi to. Vy na tom jste stejně, protože zmiňujete, že máte tento syndrom po terapiích a regresích (ale hořčík stejně aspoň zkuste).

Za 1. jste tedy byl v kontaktu s nějakým člověkem, za 2. bylo zasaženo do vašeho energetického systému – a očividně destruktivně, jinak byste tyto problémy neměl! A za 3. je logicky jasné a pochopitelné, že někdo, kdo pracuje na osobní rovině s klienty, má poradenskou praxi, nebo dělá nějaké léčitelské úkony a sahá přímo na nemocné nebo duševně nevyrovnané lidi, si na sebe přetahuje jejich nemoci, problémy a energetické parazity, které poté distribuuje dál na další klienty, nebo si ti parazité jednoduše přeskočí sami, když vidí někoho, na kom by se mohli dobře udržet.

Naučte se energetické očisty, návody pro harmonizaci vaší energie a dost možná se neobejdete bez nákupu pomůcek. Dost udělá i prevence, vyhýbejte se situacím, které vysledujete, že způsobují tento syndrom.

Děje se vám to proto, že vaše tělo vnímá tyto cizorodé energie a má spuštěný alarm, který vám pak nedovoluje normálně usnout, protože na nadvědomé úrovni nejste v klidu, ale proti něčemu energeticky bojujete.

Začněte denním užíváním hořčíku v doporučené denní dávce.
Pokud můžete a máte možnost, choďte často do přírody a uzemňujte se u stromu, který destruktivní energie odvede do země: Jak správně nasávat energii ze stromů
Další krok je pořídit si silný přírodní křišťál (nebo dva, podle vašich možností), dva jsou lepší než jeden.
Když vás to večer chytne a budete se cukat, poprosíte skřítka v křišťálu, aby vás léčil a zbavil vás destruktivní energie. Křišťály držte v rukách a snažte se usnout, zatímco je držíte. Můžete potřebovat klidně jenom 10 minut a budete spát normálně. Křišťál vás naladí na správné vlny, které sám vyzařuje, vaše tělo tyto vlny z křišťálu převezme a zlé energie to neutralizuje. Ráno ho dáte vyčistit podle návodu (popsaný na eshopu)
Mně to funguje dobře, ale v případě horšího napadení (je velký rozdíl jenom otevřít webovou stránku, než absolvovat útok energetického upíra) mi trvá toto léčení až 2-3 hodiny a to je opravdu nepříjemné.
Musíte to vypozorovat a zjistit co na vás funguje lépe, muži mívají tvrdší spánek  a obvykle i lépe usínají než ženy a já jsem extrémní případ, takže s tím snad nebudete bojovat až takhle moc.

Destruktivní energie samozřejmě přebíráte i od osoby, se kterou sdílíte lůžko, takže pokud vaše problémy trvají, musíte naučit i partnerku, jak se má o své energie starat. Ona sama destruktivní být nemusí, ale může si to odněkud nosit – seřve ji tchýně, potká se s nějakým pitomcem v práci, projde se na hřbitově a už to máte v posteli a škubete sebou.
Pokud se to projeví, je pro vás lepší jít spát do jiné místnosti a tam se čistit bez kontaktu s druhou osobou, protože to pak půjde rychleji a lépe. Jinak budete muset neutralizovat destruktivní energii i z toho druhého člověka, než to odejde.
Na to, aby se venku nebo v práci na člověka nenabalovaly destruktivní energie, fungují výborně energetické krystaly, když se nosí celý den, člověk nic nenatahuje, nebo to rychle setřese.

Teď používám každý večer kartičku TM, kterou si dám na pupík. Tehdy mi to pomůže i při silném napadení do několika minut (asi 5-10). Mám to vypozorované specificky na pupíku, je tam centrum, které si energii z karty nejrychleji vezme a rychle vypudí cizí energie pryč. To bych vám doporučila asi nejvíc, ale je to čistě na vás, jaké metody si vyberete a co zkusíte nejdřív. Také můžete zkusit dávat na pupík i přírodní křišťály, aby si to centrum nabralo jejich energii rychleji, jde to líp než přes ruce, mně ta karta taky tak rychle nepomůže, když ji jenom držím, nebo když ji mám na čele, či na srdci. Pupík je jisté místo.

Na spaní také užívám extrakt z Reishi a občas Tryptophan. L-Tryptophan jsem užívala v kombinaci s kartou na pupíku, ale nějak jsem zase začala blbě spát, tak jsem přešla na Reishi, teď beru 4 kapsle denně (koňská dávka) a spím jako mimino, ale kartu si na břicho dávám pořád každý večer. Už to dělám preventivně, protože jak sebou začnu škubat, tak se mi udělá zle a pak to spaní jde hůř a bere mi to čas.
Reishi používám tuto a je opravdu výborná… cukání neřeší, ale rychle a snadno se usíná a zvyšuje odolnost organismu proti stresu – tím pádem i lépe bojujete proti těm energím. Brzo zkusím znížit dávky, protože na začátku mi dvě kapsle nestačily, ale už by mohly.

s pozdravem
Alue

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-02-08 06:35:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

heleme! tohle mívám taky. jak říkáš, někdy celou nos nespím, začne se mi do toho cpát ještě navíc spánková paralýza a další den jsem úplně hotová… naštěstí už to teď mám výjimečně.

moc hezký článek, díky! opět.

Ikona diskutujiciho NoName 2021-02-08 12:56:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 Dobrý článek….jako vždy🎉

Ikona diskutujiciho Dayananda 2021-02-08 14:41:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kde je možné sehnat kartičku TM, mohu poprosit o odkaz?
Děkuji.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-08 18:50:05
Ikona diskutujiciho
sipka

není to normálně v prodeji… ale můžeš mi napsat mail, zeptám se jestli je volná

Ikona diskutujiciho peace 2021-02-08 14:41:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, jak máš rozprostřené dávky té reishi během dne? Také přemýšlím, že bych koupil, často také špatně spím, cítím takový vnitřní neklid nervozitu a skrz to nemůžu usnout, nejhorší když se to pak ještě stupňuje tím, že potřebuji usnout co nejdřív abych byl vyspalý do práce (ač mám volnou pracovní dobu, tak i tak kvůli tomu spánku chodím do firmy jako poslední 😀 ).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-08 18:50:29
Ikona diskutujiciho
sipka

2 ráno a 2 večer … je to drahý, ale funguje to

Ikona diskutujiciho peace 2021-02-08 14:46:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě docela souhlasím s názorem jednoho léčitele (ne žádný „ezo“ léčitel, ale Oberon, různé doplňky a tak), který říká že špatný spánek souvisí se špatným dětstvím, jak se dítě cítilo doma. Zatím to sedí jak na mě, tak na lidi v okolí. Nerad bych aby se tě to dotklo nebo něco takového, ale dle toho také asi nemáš na 100% („tmovsky 1000%) zpracované traumata z dětství a je tedy otázka jestli to vůbec lze nějak plně zpracovat.

Ikona diskutujiciho Ala 2021-02-08 18:36:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Užívanie horčíka nezaškodí, väčšine ľudí stále chýba, len si treba vybrať organický horčík v čo najlepšie vstrebateľnej forme, užívať ho spolu s vitamínom B pre lepšiu vstrebateľnosť a vyhýbať sa všetkému, čo ju v čase užitia znižuje. Takže, nestačí len dať si horčík, ale treba vedieť aký, kedy, s čím… inak to nebude účinkovať. Je to celá veda, ale na nete je dostatok informácii a komu to stojí za námahu, ten si to naštuduje.
http://www.tvojlekarnik.sk/liecba/telo/vitaminy-a-mineraly/ako-si-spravne-vybrat-horcik/
http://www.tvojlekarnik.sk/liecba/telo/kosti-a-svaly/krce-svalov/viete-si-vybrat-kvalitny-horcik/

Ikona diskutujiciho Jana 2021-02-08 18:38:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemám odskúšané, ale plánujem zakúpiť Bachove kvapky, sú aj také na dobrý spánok a viac krát som o nich čítala, takže veľa ľudí má s nimi dobré skúsenosti.

Ikona diskutujiciho .lak 2021-02-09 07:42:10
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo, taky jsem viděl jak jeden řekl druhému vem si kapky šišáku bajkalského když sebou divně škubal. 😀

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-02-09 04:45:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám pocit akoby nervóznych nôh. Prejavuje sa to tiež svrbením tak som myslel že by to mohla byť alergia ale to by som to mal iba v lete. Skúšal som už striekať nohy octom s vodou, niekde som čítal že to pomáha ale zrejme len v prípade alergie. Na slovensku máme také magnéziové tablety je to ako krieda neviem posúdiť či to pomáha. Že by to mohlo byť nejakými energiami od ľudí ma nenapadlo ale kto vie, je pravda že som bol medzi ľuďmi, stál som napríklad v rade pred poštou a prešiel sa i cintorínom. Myslel som že keď sa prejdem nohy sa unavia a bude klud ale prdlajz.

Ikona diskutujiciho otompotom 2021-02-20 11:14:53
Ikona diskutujiciho
sipka

V r.2019(!) som prekonal niečo podobné, čo by sa dnes povžovalo za koroňu, dopratala to sestra z Talianska zo zájazdu ovcí po nejakých kresťanských miestach – bola nakazená polka dediny. Opuchli mi nohy, vyzeralo to na trombozu, príšerné krče! Zdochtor na sone nevedel posúdiť, či to je tromboza, alebo zablokovaná lymfa. Tlačil ma do varfarinu, ale ten som odmietol, tak si chrapúnsky nechal podpísať reverz. Internistka predpísala antibiotika a fraxiparin, z toho som dostal príšerné svrbenie na celom tele. Všetko som vysadil, naordinoval som si lečbu sám – K2+D+Zn+Mg, lipozomálny C (megadávky), pangamin, vela fermentovanej zeleniny. Pomaly som sa z toho dostal, ale to príšerné nočné svrbenie a krče ostali. Skončilo to prekvapivo a takmer okamžite nedávno po preventívnom (celé okolie skapíňalo po špajchlovačkách na koroňu) užití Ivermectinu!
Takže môj subjektívny záver: koroňa tu bola už dávno, len sa to volalo chrípka, dnes to vylepšujú o malarické infekcie, rozširujú to výterovými testami, lebo malarické vírusy v zime nefungujú spolahlivo a adjuvansy v injekciách obsahujú aj bonus v podobe parazitických nákaz, čo je samozrejme komšpirácia – názor nech si spraví každý sám. Takže na doplnenie…

Ikona diskutujiciho LDV 2021-02-09 11:48:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cukání svalů může být způsobeno také nedostatkem bóru. Pěkně přehledeně o bóru zde https://www.lekarenskypetrolej.cz/uzivani-boraxu/ a https://www.lekarenskypetrolej.cz/borax-vysvetleni/ , https://www.lekarenskypetrolej.cz/dostupnost-boraxu/ . Borax lze koupit zde https://fichema.cz/borax-tetraboritan-sodny/398-tetraboritan-sodny-borax-1-kg-cas-1303-96-4-na2b4o7-x-10h2o-8592861009046.html nebo kyselinu boritou v p.a. kvalitě zde https://www.pentachemicals.eu/chemikalie/kyselina-borita-1677 .

Ikona diskutujiciho Martin 2021-02-09 19:42:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týče záškubů v solar plexu, jde o komunikaci, vnímání emocí a jejich úrovní v rovnováze. Pozornost vědomí na situace napoví, proč, kdy a jak se intervaly záškubů objeví. Jsou rychlé a silné, jemné, pomalé a dlouhé nebo žádné, dle reakce na dané téma.

Ikona diskutujiciho Zero 2021-02-16 20:47:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty záškuby jsou snahou našeho těla uvolnit bloky v hlavních nebo vedlejších čakrách. Ty tam můžou být chronicky, třeba z dětství, nebo jako výsledek denních stresů. Stejně například když někdo zemře, tak se říká že zaklepal bačkorama :@) Jenom se uvolňovaly tělesné bloky, v tomto případě navždycky. Pokud by se duše nevrátila a někdo toho mrtvýho oživil do stavu zombie, tak je totálně odblokovaný, bez všeho, co ho v životě ochromavalo a oslabovalo. Je známo, že zombie jsou velmi silné a odolné. Ale duše si veme zpátky do těla i ty svý mindráky, takže za chvíli máte znova bloky, i nemoci a psychické i existenční problémy. ZE

Ikona diskutujiciho Mka 2021-02-19 21:38:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vyšší nervosvalová dráždivost, to je vše..mám to také, neustále..ať odpočívám nebo ne, ať se hýbu nebo ne, ať jsem v klidu nebo ne. Už mě kvůli tomu i vyšetřili. Prostě jsem se s tím smířila. Hořčík samozřejmě nepomáhá.:) Pomáhá si jen zvyknout, nemyslet na to, vypustit to.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-19 21:47:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Pomáhá zbavit se destruktivních energií a minimalizovat stres. Nevnímat něco, co zabraňuje usnout, nelze. Protože nespíš, logicky.

Ikona diskutujiciho Mka 2021-02-20 10:35:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Já to mám už dlouhé roky. Ať jsem ve stresu nebo ne. Naučila jsem se to ignorovat, tedy s tím i usnout. Zbavit se stresu je v téhle době snad nemožný.:) A destruktivní energie…co si pod tím mám představit?Žiju v láskyplným manželství, mám ráda svou práci…mám ok vztahy s lidmi kolem. A stejně škubu.:) Myslim, že to je fakt věc té vyšší nervosvalové dráždivost. Pokud mi poradíš konkrétní kroky, samozřejmě vyzkouším. Člověk si sice zvykne, ale je to otravné.

Ikona diskutujiciho Pritel 2021-02-20 08:51:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hele, lidi, může to být i z jiného důvodu. Je to sice na samostatný článek, ale ve zkratce: Na této planetě nejsme sami. Jsou zde s námi i jiné entity, které se ale neumí realizovat v naší 3D. Existují ve vyžších dimenzích, ale k životu potřebují nevím proč, naši energii. Stává se to většinou během usínání, kdy mozek přepíná do onoho Alfastavu. Tam je totiž vaše tělo opuštěné, a ty entity jej chtějí uchvátit. Prostě do vás chtějí vstoupit a užít si těch pár minut existence, kterou ve 3D nemají a do 5D je jim vstup díky jejich destruktivní energii odepřen. To škubnutí, které vás vzbudí, je obranný reflex těla. Jde s nimi i komunikovat, když udržíte pozornost. Nemají v naší 3D moc velkou moc, uškodí maximálně tak, že se probudíte pokakaní, víc nezmůžou (ale můžou vám vložit myšlenky). Osobně jsem dva z nich kdysi konfrontoval, ať mé tělo nechají na pokoji. Silou by se mohli rovnat asi démonu, ale jde odolat, stačí myslet na lásku. Tu nesnáší. Je to těžké a nikomu nedoporučuji, mohli by jste skončit na psychiatrii, to vám udělat můžou.

Ikona diskutujiciho Mka 2021-02-20 10:38:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem to asi nepochopila…v mém případě se bavím o svalových záškubech ve smyslu asi jako když vám cuká oční víčko. Nebavím se o záškubech těla před spánkem. Ty jsou naprosto normální jak člověk usíná tak sebou občas škubne. Neumím to vysvětlit jako lékař, ale je to normální, že to tak občas máte.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-20 10:54:06
Ikona diskutujiciho
sipka

je to silný záškub který s tebou otřese a opakuje se to tak dlouho, dokud se nezbavíš desturktivní energie, tedy hodiny a hodiny, klidně až do rána, pokud je situace vážná – cukání víčka je jiné téma

Ikona diskutujiciho Mka 2021-02-21 01:18:58
Ikona diskutujiciho
sipka

tak to se omlouvám, fakt jsem myslela klasické cukavé záškuby svalů no…já je mívám na víčku, nose, noze..prostě jak když vám cuká sval. A už to mám hrozně dlouho. Zvykla jsem si, ale někdy mě to trápí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-21 08:45:32
Ikona diskutujiciho
sipka

A to máš normálně přes den, nezávisle na tom co zrovna děláš, jestli jsi unavená, pracuješ, nebo odpočíváš?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek