Ukázal mi táta, jak skutečně zemřel?

28.7.2021 v Paranormální jevy 8

Tahle událost mi i po tolika letech připadá velmi paranormální. Dodneška nevím, co si o ní vlastně mám myslet.
Když mi bylo devět měsíců, můj táta se utopil při nešťastné nehodě. Pomáhal kamarádům uvolnit kánoi, která uvízla v řece. Spodní proud ho zachytil a nikdo ho už neviděl živého. Našli ho o pár dní později, pár mil po proudu řeky.O dvacet let později jsem tábořil se svou přítelkyní (dneska už bývalou), svým nejlepším kamarádem a jeho holkou. Byla krásná letní noc na pacifickém severozápadě a bylo asi 21:30, takže tma. S kamarádem jsme se vydali na krátký výlet k blízkému skalnímu převisu, odkud byl perfektní výhled na řeku. Zapálili jsme si cigára, popíjeli pivo, kecali a kochali se výhledem. Asi po dvou minutách se to stalo.

Na protějším břehu řeky jsem uviděl tátu, jak tam stojí a zírá na mě. Nevzpomínám si, že bych ho znal, ale vybavuje se mi jeho podoba podle obrázků a fotek. Vypadal přesně jako můj táta v době, kdy zemřel.
Vrazil jsem do kamaráda a zeptal jsem se ho, jestli ten výjev taky vidí, ale prý ne.

Pak na tátu jakoby zasvítil reflektor, on okamžitě přerušil pohled, pak šel doleva, asi dvacet stop po řece a kousek zpátky mezi stromy. Pak začal pomalu vytahovat ze skrýše, nebo tašky, nějaké nářadí a lano.
V tu chvíli jsem byl bledý a třásl se. Kamarád měl obavy, protože jsem zíral do tmy a nereagoval.
Ale ouha, to zjevení pokračováno dál.. a to co jsem pak viděl…!

Celá druhá strana břehu řeky byla jako osvětlená scéna, táta byl zády ke mně a na něčem pracoval. Nakonec se otočil a v rukou měl smyčku. Přehodil ji přes větev stromu, pokračoval v jejím navlékání kolem krku a beze slova se oběsil. Zatímco na mě zíral, zemřel.

Po zbytek té noci jsme měli zvláštní zážitky, ale nic podobného tomuhle. Teď je mi jedenačtyřicet a stále jsem se s tímto zážitkem nevyrovnal. Opravdu mě to rozhodilo a nemůžu si pomoct, ale musím se ptát: Opravdu se utopil, nebo mi to prostě někdo řekl?
V mládí jsem měl mnohokrát blízko k sebevraždě, ale nikdy ne oběšením. Řekl mi snad táta nějakou skrytou pravdu? Nebo to bylo něco jiného?

Tátův úmrtní list, moje rodina a fotografie z pohřbu ukazují na totéž, a to je smrt utopením. Pokud to byl můj táta, kdo se mnou komunikoval, přikláním se k názoru, že mě možná varoval před věcmi, které přijdou.

článek je zpracován na základě zkušenosti svědka žijícího v Americe © aluska.org 2021Komentáře

Ikona diskutujiciho matyas 2021-07-28 09:13:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty jo, tak to je hodně drsný, jako mně se zjevit duch v noci, a ještě když se přede mnou oběsí..jako nevím co bych pak dělal. A pak to ještě někomu vyprávět 😀

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-07-28 23:00:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No je pravda že ten príbeh o uvoľnovaní uviaznutého kanoe a spodných prúdoch mi neznie moc dôveryhodne, ale tak ja o kanoe a nehodách okolo toho nič neviem. Ale je možné že spáchal samovraždu, príbuzný sa takéto veci niekedy snažia ututlať a aj do lekárskej správy nechajú napísať čokolvek len nie samovraždu pretože sa to považuje za hanbu. Zomrieť ako hrdina proste znie lepšie.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-07-29 08:20:15
Ikona diskutujiciho
sipka

nebo to mohli ututlat ti co byli u toho. hodit ho do vody a dělat že se utopil

Ikona diskutujiciho nagualista 2021-07-30 20:03:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé komentáře a tak šup sem s další alternativou ….. živý sen , kdy se duch, tetička smrt , neuchopená snová scéna. Sen nebyl ovládnut vůlí čaroděje tak, aby se změnil ve vědomé snění . „Varování kosmického predátora.“… neboť za každou sebevraždou je skrytá „energetická drenáž“ výměna svobody za chaotický rozum tzv. ovladač goýím.

Ikona diskutujiciho hajc 2021-08-05 10:08:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

taky by to mohlo byt varovani, jak sam o sobe rikal, mel take myslenky na sebevrazdu

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-08-05 13:15:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mal som podobný nepríjemný zážitok ale našťastie iba v sne. Boli sme pri nejakom nádraží a prechádzali cez koľajnice, dedo išiel posledný tak som sa otočil a čakal na neho, stál na druhej strane vošiel na koľaje a ostal tam stáť až ho zrazil vlak. V reále samovraždu nespáchal ale myslím že mal tak trochu samovražedné myšlienky, možno mi tým snom chcel povedať že je rád že už tu není. Ale asi to bol len obyčajný sen, teda výplod mozgu.

Ikona diskutujiciho Štefan 2021-08-05 13:36:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne zomrel otec pred skoro 20 rokmi. Asi 2 týždne po jeho smrti sa mi prihodilo toto. Bývali sme v paneláku na 5 poschodí. Ráno, tak okolo 2. hod. som sa prebudil a mal som pocit, akoby bol niekto v spálni. Obrazne povedané, mal som zježené vlasy aj chlpy na tele. V spálni spal aj náš pes. Aj ten sa prebudil. Bol zježený a ticho vrčal. Stál a ani sa nepohol. Netrvalo to dlho. Dodnes som na to nezabudol a neviem si to vysvetliť. Uvažoval som aj nad tým, že sa sa mnou prišiel otec rozlúčiť. On žil v dedine pri Nitre a my v BA.

Ikona diskutujiciho Raamil 2021-08-06 21:55:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jj. ľudia, ktorí žijú v sekulárnom svete vskutku nemajú najmenšiu predstavu čo to znamená žiť vnútorný (duchovný) život. Keď napr. umrú alebo na chvíľu po havárii prejdú na druhú stranu, či pomocou „vitamínových“ doplnov si plávajú v astrále ( napor. ako v dnešnom príbehu – https://www.csfd.cz/film/737568-duse/prehled/ ) tak majú „autentické“ zážitky. Celé kluby ( napr. https://www.youtube.com/watch?v=oHzTjTdHRZA ) zážitkárov mám pripomínajú čosi, z každej strany malé kvapôčky.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek