Uvnitř kultu Teal Swan: Jak to bylo s údajným týráním 4.díl

20.12.2019 v Zprávy 7

Teal Swan rozdává rady ohledně zdraví, které má možná v lepším případě vyčtené ze svépomocných knih na téma psychosomatika, či Nemoc jako symbol, aniž by měla v tomto oboru skutečné vzdělání, nebo nějakou reálnou praxi. V tom horším případě jde čistě o její fantasmagorickou představu, protože se její tvrzení  s knihami na toto téma rozcházejí.
Ani to se jejím kritikům nelíbí. Teal totiž například tvrdí, že její kresby umí léčit, že autoimunitní nemoci má člověk proto že extrémě nenávidí sám sebe, že duševní nemoc je výsledek dlouhodobého špatného myšlení na nízké frekvenci a nemá nic co dělat s mozkem, že obézní lidé jsou tlustí protože se něčeho strašně moc bojí, nebo že sledovala, jak se něčím krev dokonale čistí, filtruje a restrukturalizuje přes silné bílé světlo a pak se vrací očištěná zpět do těla.Označování následovníků společným tetováním
Teal posouvá „branding“ na novou úroveň. Povzbuzuje své následovníky, aby se doslova označili tím, že si nechají vytetovat Seal of Alchemy. Je to symbol, který reprezentuje Teal a její kmen. Oddaní se pak nazývají „Teal Tribers“, „Tealers“ nebo „Teal Army“.

Teal Swan prohlásila: „Pokud jste učitel, vůdce, politik nebo umělec, značka kterou uvádíte na trh, jste VY. To znamená, že vaše nejcennější aktivum je vaše image.“

,,Myslím si, že by bylo úžasné, kdyby se celá naše tlupa společně otetovala tímto symbolem. Bude to znak, který nás všechny spojí.“


,,A já jsem tam stála, učitelka alchymie na světové scéně, s pečetí alchymie vyleptanou do mé levé paže. Konečně jsem se dostala ke dvoru.“Mormonský satanský kult

Teal tvrdí, že byla zašita do mrtvoly jako součást týrání v sektě, ve které byla ještě v mládí.
„Odvezl mě do pohřebního ústavu, když mi bylo asi osm let, zašil mě do těla a nechal mě tam asi dvanáct hodin.“

Když se lidé ptali dvou různých majitelů pohřebního ústavu, oba řekli, že neexistuje způsob, jak by osmiletá dívka mohla být zašita do těla. Prostě to není fyzicky možné.
Celý její příběh je strašně výstřední a neuvěřitelný. Zdá se, že uvádí seznam všech hrozných věcí, které by se v satanském kultu mohly stát:

,,Po třináct následujících let, jsem byla systematicky a progresivně oddělena od své rodiny, byla jsem fyzicky a sexuálně mučena při rituálech, nucena účastnit se obětování, znásilňována, nucena jíst a pít z misek pro psy, nucena podstoupit 3 potraty (všechny zplodil můj hlavní zneuživatel, kterému bylo tehdy asi šedesát let). Sám to prováděl s veterinárním vybavením, a proto mám takový problém přivést na svět syna.
Byla jsem fotografována pro sadomasochistickou pornografii, prodávána za peníze mužům na sex u záchodů čerpacích stanic a do pokojů v motelu, držená v suterénech, držená v prkny zakryté díře v zemi na dvorku mého násilníka, vystavená programování elektrickým proudem, nucena podstoupit izolační mučení, ponechaná přes noc svázaná v lávových jeskyních v jižním Idahu. Byla jsem nucena účastnit se bestiality a nekrofilie. Můj násilník mě omámil Ketaminem, Dormátorem, Xylazinem, opiáty, peyotem a speedem (vším, k čemu měl jako veterinář neomezený přístup).
Pronásledoval mě skrz divočinu v Idaho a Utahu. Protože můj zneuživatel miloval hrát sledovací hry, ve kterých mě lovil. Když jsem vyhrála, dostala jsem odměnu. Když jsem prohrála, byla jsem buď znásilněna, nebo si připočítal bod vyřezáním značky na moje žebra.
Byla jsem používána jako návnada pro další děti, které nakonec byly zraněny nebo příležitostně zabity touto sektou.
A seznam by mohl dál pokračovat. Ale tato zkušenost je stále něco, co dnes vážně ovlivňuje můj život. Je zřejmé, že bych jinak dnes nedělala práci, kterou dělám po celém světě, kdyby tomu tak nebylo. Na druhé straně je život, který trávím v neustálém stavu zotavování z minulosti, obtížný. “

Internet je plný nahých fotek Teal Swan, kde ochotně pózuje ve všech možných úhlech. Není proto vůbec těžké ověřit si, že žádné vyřezané značky, ani jiné stopy po poranění, na žebrech ani nikde jinde na těle nemá. Buď si to schválně vymyslela, nebo trpí halucinacemi díky svému duševnímu onemocnění.


Ti, kteří tento příběh důkladně prošetřili, nenašli žádné podpůrné důkazy pro žádné z jejích tvrzení. Údajně bylo zavražděno 7 dětí, děti byly mučeny a Teal to všechno prožívala celých 13 let. K tomu by teoreticky došlo přibližně v letech 1990–2003. Není to tak dávno. Nemělo by být těžké potvrdit tento příběh, pokud by se stal.

Tato její fiktivní historka je zjevně založena na skutečném člověku, kterého Teal krátce znala. Byl to veterinární lékař, který byl ženatý 35 let a nemá žádné trestné záznamy. Její rodina ho krátce kontaktovala, aby pomohl s některými problémy s chováním, které Teal měla. (Tak nezvladatelné dítě, že nestačí normální psycholog, ale radí se s veterinářem? To bude asi zajímavý příběh.)

Jeden bývalý přítel Teal říká, že je to sériová lhářka: „Je oddaná propagaci téhle její fasády, příběhu o jejím údajném zneužíváním v dětství mezi dvěma kulty u muže zvaného „Doc“. Viděl jsem, jak si vyrábí lži přímo před mýma očima. Viděl jsem, jak se její příběh mění znovu a znovu. Viděl jsem, jak si podrobnosti dodatečně upravila, když zjistila, že to vlastně nebylo možné. Viděl jsem ji, jak se stáhla z rozhovorů, které by mohly být příliš obtížné, nebo by v nich mohla být zahnaná do kouta.“

,,Viděl jsem Teal lhát o jejích mimosmyslových schopnostech, o tom že vyléčila lidi z rakoviny, lže i o tom že cestuje z těla, aby tak předešla určitým nechtěným situacím.“

Další říká: ,,Je to fabulistka a konfabulátor (konfabulace – chorobná obrazotvornost) a já bych ji přímo nazval mýtomaniačkou. Tvoří si příběhy. “

Legenda o velkém utrpení je ústředním bodem celého jejího příběhu učitelky. Bez jejích výroků o zvláštních schopnostech a utrpení v kultu, na čem by pak spočívala jakákoliv její autorita?

Konec
,,Je mi jedno, je mi jedno, jestli umřu… Můžu vám to tak říct.“

Teal se nyní pokouší natrvalo přestěhovat do nového centra v Atenas na Kostarice, kde už nějakou tu dobu žije se svou „rodinou“ sestavenou z následovníků ve vědomé komunitě. Stejně jako další slavný sektář Bentinho Massaro, úspěšně provedla první fázi vybudování svého kultu, a nyní si našla nové místo pro své působení. A navíc je to v cizí zemi, kde jsou její členové mnohem izolovanější.

,,Dnes, když se podívám na život který vedu, není to tak odlišné od toho, co jsem si tehdy vysnila. Postavím se na jeviště a zpívám divákům vlastním způsobem. “

Každý čtenář tohoto příběhu se musí vážně zeptat: „Kam to celé směřuje?
Teal tvrdí, ze je všemocná a má superschopnosti. Má velkolepé vize o své světové nadvládě, prohlašuje alarmující řeči o sebevraždě a je jednoznačně posedlá sama sebou a psychicky značně nestabilní.
Všechny výstražné znaky nebezpečných sekt jsou zde přítomny.

Jak řekl jeden její bývalý přítel: „Její lži se postupně stávají mnohem horší a manipulativnější.“ Buďte na pozoru, protože vzhled vás může oklamat.

Jak řekla Audrey Hepburn: „Krása ženy není v oblečení které nosí, v její figuře, nebo v tom jak si učeše vlasy.“

konec série


překlad připravila www.Aluška.org
podle zdrojeKomentáře

Ikona diskutujiciho jirka 2019-12-23 14:32:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je to děvka už od pohledu je jí to vidět naočích

Ikona diskutujiciho Tom 2019-12-24 13:32:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo… Myslím, že pro ni platí to lidové přirovnání, že je mezi blbci královna. Prostě královna blbců. By mě zajímalo, čím se živí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-12-24 14:17:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Přece dělá workshopy, přednášky, semináře a soukromá sezení… yt taky umí hodit dobré peníze když je sledovanost v tom správném státě

Ikona diskutujiciho Andrea 2019-12-28 00:40:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je podle mě asi její nejlepší video https://www.youtube.com/watch?v=0ErlTinKrQw

Na rozdíl od většiny lidí dokáže dobře odlišit skutečnou spiritualitu od falešné. Sice je to jednoduché, ale lidi to přesto nevidí. Nedokážou odlišit pravdu od zdání, podstatné od nepodstatného, rozpoznat skutečné hodnoty. Teal je výborná psycholožka a aby byl člověk dobrý psycholog, musí být i na určité duchovní úrovni, protože obojí spolu souvisí.

Ikona diskutujiciho David 2020-01-16 10:56:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někde jsem i četl že se snad jedná o reptilianku, může o tom něco blíže nebo váš názor? Děkuji

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-01-16 14:45:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Reptiliánka asi nie je. Nevšimol som si že by Teal Swan predviedla niečo zaujímavého, ,,mimozemského“, že by sa niekomu zjavila ako reptilián alebo aspoň reptiliánsky mrkla.
Pravdepodobne patrí k illuminátom / scientológom a je posadnutá démonmi. „Scientologickej cirkvi“ ide o „náboženstvo, ktoré nevyžaduje ani vieru, ani krédo“. Podľa nich teda nejde o niečo, čomu treba veriť, ale o niečo, čo treba robiť. A preto ide o aplikovanú náboženskú filozofiu. Prostredníctvom mysle získavame dôveru v seba a stávame sa „superľuďmi“.

Ikona diskutujiciho Evička 2020-01-17 13:15:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tuto dámu jem se zvědavostí sledovala na jejích videích apod, přesvědčila mě a dokonce jsem si od ní koupila knížku. Tak teď nevím co si o ní mám myslet…To tetování a komunita se mi vůbec nezamlouvá, to je sektářství jak vyšité. Dík za tento článek a kdyby k ní byly další informace, budu ráda za jejich zvěřejnění zde.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek