V Mnichově přistál super robot ZAP-X: Vyléčí mozkový nádor za 13-30 minut ozařování

8.6.2022 v Zprávy 32

Mnichov: Nejpřesnější zázračná „zbraň“ medicíny přistála v pondělí v Evropském radiochirurgickém centru: Super robot ZAP-X. Evropské radiochirurgické centrum v nemocnici Großhadern vede neurochirurg a radiochirurg Prof. Alexander Muacevic.
Přístroj léčí mozkové nádory rychlostí světla! V závislosti na velikosti a umístění nádoru za pouhých 13 až 30 minut. Ošetření přístroejm ZAP-X je bezbolestné, není nutná anestezie a pacient může jít bezprostředně po něm domů… neuvěřitelné!Naproti tomu klasická operace nádoru mozku trvá pět hodin, po ní následuje intenzivní péče, pobyt na lůžku a rehabilitace.

Na slavnostní uvedení přístroje dorazil i vynálezce této technologie, profesor John Adler z Kalifornie, který řekl: „Je to revoluce v medicíně! S přístrojem ZAP-X by bylo možné léčit čtyři až pět milionů lidí s nádory mozku ročně.“

V Mnichově má nad superrobotem kontrolu Prof. Dr. Alexander Muacevic. „Sen se stává skutečností. Na tento den jsme čekali celý rok,“ říká.

ZAP-X bojuje proti mozkovým nádorům v submilimetrovém měřítku. Pomocí fotonových paprsků, bez anestezie a bolesti
V USA bylo od roku 2019 tímto přístrojem léčeno již 150 pacientů s nádorem mozku. „V Mnichově máme v oblasti radiochirurgie nejvyšší standardy a veliké zkušenosti,“ pochvaluje si vynálezce profesor John Adler. V následujících dnech bude v Mnichově pomocí robota ZAP-X ošetřován jeden pacient denně. Na léčbu vždy dohlíží odborný pracovník.

ZAP-X stojí pět milionů eur. Soukromé zdravotní pojišťovny i AOK Bavorsko již hradí náklady na tento robotický zákrok (7500 eur). Pro srovnání, klasická operace stojí necelých 10 000 eur (bez rehabilitace).

Bavorský zemský sněm dotoval tuto lékařskou revoluci částkou 30 000 eur. „Chceme ukázat, že za tím stojí stát. Zdraví, které si díky němu můžeme zachovat, je k nezaplacení.“ Říká Bernhard Seidenath (CSU), předseda výboru pro zdraví a péči.

Gyroskopický přístroj ZAP-X existuje a léčí pacienty již od roku 2019, přesto o tomto převratném vynálezu, který léčí pacienty za pomoci fotonů, žádná Česká média neinformují. Když se chcete dozvědět skutečně důležité zprávy, musíte číst nezávislá média.
Jedná se o naprosto převratnou technologii. Budoucnost medicíny, kdy budeme moci být bezbolestně léčeni za pomoci fotonů, paprsků, nebo skalárních vln, je tady.
Úžasný přístroj ZAP-X by teoreticky mohl být předchůdcem ohlášené technologie MedBed, která by mohla být pokročilým systémem, obdobným jako je přístroj ZAP-X. Pokud lze léčit nádor fotonovým paprskem, proč bychom nemohli podobnou technologií napravit i jiné části těla?

překlad © Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022 / podle ZdrojeKomentáře

Ikona diskutujiciho Matěj 2022-06-08 08:23:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bruno mluvil pořád o Bohu. Vy jste ti co tady mluví jen o demonech. Tak se zamyslete kdo dal světu víc? Kam jde pozornost tam jde energie. Proc rozebírat démony?

Ikona diskutujiciho Voldemort 2022-06-08 08:55:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč cpeš nesouvisející komentář pod článek o technologickém pokroku v medicíně. Běž si umýt přirození vlažnou vodou a na ksicht studenej hadr třeba ti to pomůže zapojit příště hlavu.

Ikona diskutujiciho zuzi 2022-06-08 08:58:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem přesvědčená o tom, že Alue dala světu víc než Bruno a taky víc než ty Matěji co tady pliveš. Dokonce si myslím že je urážka ji a její práci srovnávat s někým kdo byl posedlý démonem a doteď jeho sekta rozvrací rodiny tím že vyrábí fanatiky.

Ikona diskutujiciho Ed 2022-06-08 15:14:06
Ikona diskutujiciho
sipka

We don’t talk about Bruno
https://m.youtube.com/watch?v=bvWRMAU6V-c

Ikona diskutujiciho Květa 2022-06-08 09:04:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je úžasné. Zkusila jsem o přístroji vyhledat více ale v češtině není skutečně na internetu jediný článek. To si opravdu žádná média od roku 2019 nevšimla, že tohle existuje, nebo si všimnout nechtěla? Zajímalo by mě jestli je pro českého pacienta možné se na tento přístroj dostat. Jestli by to šlo nějak řešit přes pojišťovnu. Není tu náhodou někdo kdo tomu rozumí a věděl by co a jak udělat?

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2022-06-08 10:34:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tohle je opravdu nádherný ja vnitřně věřím v tuto budoucnost a je vidět že už pomali farma mafie ztrácí kontrolu nad světem a že se už dostávájí skryté technologie na veřejnost

Ikona diskutujiciho astrei 2022-06-08 10:43:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je neuvěřitelné 😮 jak je možné, že o něčem takovém nikdo nic nepíše v hlavních zprávách?!

Ikona diskutujiciho Nini 2022-06-08 10:44:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ne, že bych chtěla vyšilovat, ale vyšiluju!!! Ona to je asi fakt pravda, že nám má teď být pokročilá technologie postupně odhalována.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-06-08 11:43:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nádory je možné úspešne vyliečiť aj bez akéhokoľvek prístroja. Zdá sa, že to môže byť omnoho lacnejšie a zákrok môže trvať omnoho kratšie. https://www.youtube.com/watch?v=MVzQuEgSXOU

Ikona diskutujiciho Květa 2022-06-08 12:46:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Léčba silou vůle je známá věc. Problém je že drtivá většina nemocných nemá potřebnou sílu vůle a není důsledná.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-06-08 12:56:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že v tomto prípade pacient nemusí mať žiadnu silu vôle. Zrejme musí ísť len na tú správnu kliniku, kde takýmto spôsobom vedia liečiť.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-06-08 12:44:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nápady pro aktivní čtenáře:

1. Poslat dotaz českým nemocnicím a ministrům kdy nakoupí přístroj zap-x. Když ho mají němci od loňskýho roku tak my snad můžeme taky. Jako daňový poplatník dávám přednost koupi tohoto přístroje aby mohli být naši lidé zdraví místo krmení nepřizpůsobivých a migrantů.

2. Poslat článek debilovi Wencovi který si hrál na odborníka a sebevědomě prohlašoval že MedBeds jsou podvod a nic takového nepřijde. Od léčby fotonovým paprskem je k medbed jenom krok.

3. Poslat informace o ZAP-X společnosti českých senilních syfilitiků kteří tvrdili že fotonem se člověk léčit nemůže, vypatlané Přibylové která šířila pomluvy a schizofrenické Lúmennce co se toho chytla a roky taky akčně šířila nehorázné pomluvy o Alue za to, že si dovolila o fotonech napsat pár překladů. Sungazing je jogínská metoda, tudíž nic nového, ale tato banda idiotů roky hřeší na neznalost běžné populace, přitom jsou sami neznalí a vůbec neví co to foton je. A pro vaši potěchu přikládám článek který schizofrenička odevšad maže a nechce abyste ho viděli. Tohle jsou ti vypatlanci kteří šíří pomluvy o sungazingu, fotonech a medbeds ve skutečném světle. Hrají si na experty přitom patří do blázinců a sotva udělali základku.
https://lumenn-petra-herajtova-pravda.blogspot.com/2022/04/lumenn-petra-herajtova-schizofrenia.html
Po letech se ukazuje že web Aluška.org měl ve všem pravdu.

4. Poslat podnět do masmédií aby veřejnost informovala o existenci tohoto přístroje, aby se vytvořil tlak na jeho koupi. Mám pár známých co by ho potřebovali a na cestu do Německa nemají peníze. Už to měli udělat v roce 2019!

A samozřejmě velký dík Alue za čerstvé echo. Na budoucnost medicíny a zdravou populaci se těším. Ještě by mohli vynaleznout fotonový paprsek proti demenci a závisti, protože mi ty zástupy samozvaných expertů se základkou a schizofrenických pomlouvačů lezou krkem. Společnost by se tím taky hodně ozdravila. Kdyby jich nebylo tak bych si naivně myslel že všichni lidé chcou to samý. Být zdravej šťastnej a držet spolu. Bohužel to tak není.

Ikona diskutujiciho Locutus 2022-06-08 16:52:55
Ikona diskutujiciho
sipka

No, je fajn si o tech technologiich neco nacist, a ne jenom verit srdickem. Tady to proste nador svetlem nici. Lecit nadory opravdu neumime. Se zde zminovanymi medbeds to nema spolecnyho vubec nic. Medbeds samotny jsou nesmysl, jak uz tady jednou padlo. Ale jak vidno, srdicko veri, takze veskery rozum je tady mimo.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-06-08 19:34:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Zato anonym Locutus zřejmě sežral šalomounovou hovno a je ze všech nejchytřejší na světě.

Ikona diskutujiciho Nini 2022-06-08 21:24:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak nám Loctusi řekni, proč mají medbeds být nesmysl? Protože jsi je neviděl? Protože tvůj mozek nepobírá, že taková technologie může existovat? Nebo snad máš informaci z důvěrného zdroje, že to tak jistě tvrdíš? Poděl se s námi. A že tomu nevěříš, není argument.

Ikona diskutujiciho Simona 2022-06-08 21:33:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Locutus má vysokou školu života a proto je chytřejší než my všichni tady, víme?

Ikona diskutujiciho Diana 2022-06-09 07:18:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Sice s názorem pana Locuta nesouhlasím, ale no tak… Prostě slušně napsal svůj názor, nedopustil se ničeho, čím by si zasloužil takové ostré reakce. 🙂

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-06-09 11:08:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Diano, na svoji obhajobu chci říct že nejsou zdroje které by nás takto čistě datovaly a čtenáři by si měli uvědomit že člověk, který to vše dělá by se neměl brát jako samozřejmost. Když budeme všichni neteční nevděční a brát všechno jako samozřejmost můžeme o tyhle zdroje taky přijít. A co zbyde. Blogy o channelingu se sandalfonem a čarodějnické hemzy na téma jak si černou magií co nejvíc posr. život. Nikdo MedBeds téma nedělá a do budoucna je jasné kde bude echo pokud nám to uvolní.

Ikona diskutujiciho Diana 2022-06-08 14:42:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, děkuji za pozitivní informaci. Předtím jsem medbeds považovala za věc, která přijde možná někdy za 50 let, jestli vůbec, ale teď už věřím, že přijdou brzy. Jsme od nich jen krůček.

Ikona diskutujiciho klara 2022-06-08 15:47:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A prečo lieči iba mozgové nádory?

Ikona diskutujiciho Zdeněk F 2022-06-08 18:07:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Léčba nádorů fotonovým zářením se provádí již více, než 100 let. V posledních desítiletích jsou urychlovači pro ozařování fotonovým paprskem vybavena všechna onkologická pracoviště a léčba ozařováním je něžná praxe. V poslední době se používá také léčba protonovým paprskem, která je pro některé aplikace účinnější. Přístroj ZAP-X je prostě zdokonalený ozařovač, používající fotonový paprsek stejně jako běžně u nás používané přístroje, jen je (podle tvrzení v článku) přesnější. . Jde o velmi speciální přístroj, léčící jen některé druhy nádorů. Ještě poznámka – fotonové záření v tomto případě není světlo, ale záření o mnohonásobně větší energii 10-20MeV.

Ikona diskutujiciho Locutus 2022-06-09 07:19:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od duchovne zalozenych lidi bych cekal trosku vic nez prizemni napdani. Argumentovat vam nebudu. Nema smysl hadat se s lidmi, kteri necemu slepe veri a odmitaji jakekoli argumentu, ktere nepodporuji jejich pravdu.
Proc jsou medbeds nesmysl? Technologie. Lidstvo takovou technologii nema. Verite, ze ma? Jestli jako jediny dukaz berete alusku a blaboleni pomatene australanky, je mi vas fakt lito.
Stejne tak zde v clanku obsazena vira v lecivy ucinek pristroje, zalozena na naprostem nepochopeni jeho funkce. Dal nemam co bych rekl.

Jedtli mi nekdo chce odpovidat, zkuste to bez utoku. Jste duchovni bytosti, bezpochyby na to mate.

Ikona diskutujiciho Simona 2022-06-09 10:42:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže tvůj názor je založený čistě na NEvíře že něco existuje. Žádný důkaz nemáš, ani tomu nerozumíš. Pak se nediv že tě lidi pošlou někam když ze sebe děláš lepšího přitom nemáš nic v ruce. Nám je zase líto tebe. Běž si zpátky do své matrixové škatule a dej nám pokoj.

Ikona diskutujiciho kiana 2022-06-09 16:56:29
Ikona diskutujiciho
sipka

? ale vždyť to je mimozemská technologie (od dobrých mimozemšťanů; také to můžou být lidé jen žijí na jiných planetách).

Ikona diskutujiciho neuro 2022-06-10 09:01:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Locutus připomíná materialistu, tedy hledajícího člověka. Snad vychází z názoru, že co je na Zemi některým lidem známo – z oboru vědy, se netají? Např. ovlivňování lidského mozku na dálku – zřejmě i desítek km, jinými lidmi, asi technickými prostředky. Tedy vložení myšlenky. Pochybuji, že by o tom věděli mnozí neurochirurgové, když je to přece blízké jejich oboru.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-10 09:40:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Věda má na kontě spoustu úžasných experimentů které potvrzují věci které se tu píšou. Například když na dálku přenášeli myšlenky přes kozirevova zrcadla. Udělá se o tom dokument, napíše se studie, ale skeptici dál dělají jakoby se nic nezměnilo, protože jejich postoj není podložený výzkumem, ale pouhou vírou. Pak paradoxně dělají machry na lidi, kteří věří něčemu jinému, jakoby jejich víra byla lepší než víra jiných. V této společnosti se nosí obecný předpoklad, že když ty věříš že něco jde a někdo dojde a řekne že nemáš pravdu, tak má automaticky pravdu ten co říká že to nejde a nemusí mít žádné důkazy ani argumenty. A dokonce i když ty už důkazy máš tudíž to není o víře, stejně pro společnost platí že pravdu má ten co tvrdí že nemáš pravdu. 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-09 13:41:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska došel zajímavý koment pod jiný článek o medbeds. Pozadí nevím. Ale házím do placu:

Dobrý den,
děkuji za článek. Vždy mne velice zajímala tato a další technologie. Stejně jako nástroje jak získat svobodu pro lidi na všech úrovních. Což je nyní realitou, pro ty kteří jsou připraveni si vybírat a tvořit. Např. jsou k dispozici nástroje pro automatický příjem z burzy. Máme od zahraničních partnerů informace, že skutečně Med Bed bude k dispozici. Na služební cestě jsme zkoušeli menší domácí „med bed“ přístroje, které nyní startujeme do USA a Evropy. Výsledky jsou až neuvěřitelné. Je to jako mnoho hodin jiných terapií, masáží apod. během chvíle. A to mluvím o zdravých lidech. Reakce u zdravotních komplakací jsou úžasné. Zařízení jsou dostupná běžným lidem. Výrobce má trochu problém s převyšující poptávkou, proto si vyhrazujeme právo vybírat přednostně lidi dle jejich potřeby a motivace. Řešíme velké množství nabídek spolupráce, proto nemám čas diskutovat nesmyslně, kdo to cítíte, jsme k dispozici. Vítejte v nové realitě. A je to jen začátek, chystají se nové přístroje. Zařízení využívají několik technologií např. skalární vlny (viz Nikola Tesla) a terahertz vlnění.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-06-09 15:22:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všimli ste si, že už aj Benjamin Fulford píše dosť opatrne o tých úžasných veciach čo mu jeho spoľahlivé zdroje z tajných vesmírnych programov hovoria? Od určitého času má v článku vždy pri týchto veciach poznámku: Uveríme až to uvidíme.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-06-10 11:32:56
Ikona diskutujiciho
sipka

To je dost zvláštní. Pokud máš spolehlivý tajný zdroj tak mu snad věříš… a pokud jenom překládáš odjinud a nemáš ten zdroj ověřený tak přece není žádná ostuda uvést zdroj a říct narovinu ,,neznám je, prostě jenom posílám dál zajímavý/přínosný echo, přeberte si to podle sebe“.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-06-15 13:25:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrejme je dobré vedieť, že B.Fulford je slobodomurár 32.stupňa aby sa dalo chápať to, čo píše medzi riadkami (a ako). Niektoré informácie nie je možné zverejniť. Ľudstvo, (bežní ľudia) nie sú pripravený na pravdu. Pravda je tak šokujúca, že už pred 60 rokmi boli vytvorené aleternatívne vysvetlenia niektorých javov. Napríklad ten s globálnym otepľovaním, alebo o americkom programe Apollo.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-06-15 10:13:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

,,ja vnitřně věřím v tuto budoucnost a je vidět že už pomali farma mafie ztrácí kontrolu nad světem a že se už dostávájí skryté technologie na veřejnost“

Žiaľ farma mafia nestráca kontrolu a údajne chystá ďalší očkovací teror, uvidíme a tento ZAP-X tiež patrí farma mafii (to neznamená že je zlý, proste si ním zjednodušujú prácu, nemusia robiť zdĺhavé operácie mozgu a vyjde ich to i lacnejšie než keby to robili klasickou operáciou). A je otázka či si naše nemocnice môžu dovoliť prístroj z 5 miliónov eur a či vôbec chcú, zdá sa že o tom ani nevedia/hrajú mŕtveho chrobáka keď o tom ani nepíšu. Už tu mal dávno byť, minulý rok zomrela jedna pani susedka, išla na operáciu mozgového nádoru, príčina bola cukrovka vraj jej pri operácii stúpol cukor a nevedeli jej ho zraziť. Myslím že keby tak poctivo nechodila na lekárske vyšetrenia a neliezla do nemocnice tak by tu dnes ešte bola.

Ikona diskutujiciho werewolf 2022-07-15 04:19:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne to cele smrdi, dobre vieme ze Big farma vdaka rockefel….. je tu uz okolo 100 rokov za ucelom depopulizacie.. oni by take nieco nedovolili,,,1968 richard day….povedal, ze vedia vyliecit akykolvek druh rakoviny..ale depopulizacia, planovane rodicovstvo a eugenika je proti tomu,

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek