Varovné signály, že máte co do činění se zlým člověkem

18.1.2022 v Psychologie 18

Existence zla ve světě rozhodně není novým pojmem. Když vyrůstáme, seznamujeme se s tímto pojmem v oblíbených televizních pořadech, filmech a pohádkách. Už v útlém věku se učíme rozlišovat mezi statečným, nesobeckým hrdinou a temným, zlým padouchem. Existuje však tato definice dobra a zla i ve skutečném světě?Těžko bychom popírali existenci zla. Stačí zapnout zprávy a budete zaplaveni příběhy psychopatů, vrahů a širokého sortimentu zločinců, z nichž každý se soustředí více na svůj vlastní prospěch, než na blaho svého okolí. Existuje mnoho různých teorií, proč se někteří lidé dívají na svět takto pokřiveně. Někteří tvrdí, že za to může prostředí a způsob výchovy, jiní tvrdí, že je v tom genetika. Při diskusi o některých závažnějších případech odborníci poukazují na uvolňování oxytocinu v těle, když jsou lidé vystaveni něčemu příjemnému. Výzkumy ukazují, že 95 % lidí dostává tuto hormonální vzpruhu pravidelně, zatímco 5 % lidí stejnou reakci nezažívá.
Ať už je ale příčina jakákoli, na světě jsou zlí lidé, kteří se maskují jako normální, nebo šťastní jedinci. Když vstoupí do vašeho života, přinášejí s sebou toxickou, zlou energii, která v konečném důsledku přinese bolest a zranění všem, kteří jim stojí v cestě. Nenechte se zmást jejich nevinnou maskou.

Dejte si pozor na těchto 14 příznaků, které vám ukážou, že máte co do činění se zlou osobou

Jsou to mistři manipulace
Zlí lidé udělají vše pro svůj prospěch. Nepoužívají jen drobné podvody nebo triky, celý jejich život je postaven na manipulaci, podvodech a klamání.

Uvádějí vás v omyl
Spíše než aby vám tito jedinci přímo lhali, někdy situaci obrátí tak, aby vás uvedli v omyl nepřímo. Tak dojdete k nesprávnému závěru, na základě lživých informací, které vám poskytli.

Jsou nedůvěryhodní
Pokud víte, že s vámi někdo na každém kroku manipuluje a klame vás kvůli svým vlastním sebestředným cílům, pak lze s jistotou říci, že není hoden vaší důvěry.

Popírají realitu
Často manipulují se světem kolem sebe tak, aby zapadl do jejich vlastní zvrácené hry. Pokud jim realita nehraje do karet, popírají ji tak přesvědčivě, že ostatní často uvěří jejich pozměněné verzi událostí.

Věří, že jim někdo něco dluží
Mají pocit, že jsou natolik výjimeční a důležití, že jim ostatní lidé dluží, a odmítají věřit tomu, že by měli sami občas hnout prstem. Že je potřeba dělat víc, než jen být sám sebou a čekat, že se postarají ostatní lidé.

Vyžadují vaši pozornost
Jsou přehnaně sebevědomí a sebejistí. Přeceňují svou důležitost a věří, že jsou nadřazeni všem ostatním. Vyžadují být středem pozornosti, protože věří, že si ji zaslouží.

Hodně lžou
Dělají to, aby zakryli temnou pravdu. Pak lžou, aby zakryli své původní lži. Stane se z toho tak rozsáhlá síť, že pak ani sami nevědí, kde končí jejich lži a začíná pravda.

Žijí dvojí život
Když jsou ve vaší blízkosti, jsou jedním člověkem, a když jsou ve společnosti kolegů, jsou úplně jiným člověkem. Budou tím, kým musí, aby dosáhli toho, co chtějí.

Neomlouvají se
Nezajímá je, že mohou někomu způsobit nepříjemnosti. Podle jejich názoru mají vždycky pravdu, tak proč by měli potřebu se omlouvat? I když jsou před nimi předložena fakta dokazující, že se mýlili, odmítají se pokořit natolik, aby se omluvili.

Mění fakta
Potřebují přesvědčit ostatní, že jejich cesta je správná, aby nad nimi získali kontrolu. Často to dělají tak, že mění fakta, aby zmanipulovali vnímání lidí kolem sebe a otočili situaci tak, aby jim to bylo ku prospěchu.

Neváží si vašeho času
Jste pro ně pouhým nástrojem k dosažení jejich cílů a váš čas mohou využít podle své potřeby.

Necítí vinu
Normální člověk by se cítil provinile, kdyby věděl, že svým jednáním může ublížit, nebo někoho podvést. Zlý člověk je však natolik sebestředný, že mu myšlenky, pocity a emoce druhých ani nepřijdou na mysl.

Pomlouvají
Lidé, kteří se zabývají drby a mluví ve zlém o jiných lidech za jejich zády, tím ukazují svůj špatný a prohnilý charakter.

Jsou nezodpovědní
Zanechávají za sebou řetězec destrukce. Nezajímá je, jaký to může mít dopad na ostatní, nemají zájem převzít odpovědnost za problémy, které způsobili jiným lidem. Místo toho je nechávají za sebou a soustředí se jen na to, co si podle svého názoru zaslouží příště.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Jana 2022-01-18 10:17:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kedysi som si myslela, že je predsa v každom z nás kus dobrého a prirodzene aj kúsok zlého a že všetko potom záleží na medziľudskej komunikácii, že keď poviem priateľsky, čo sa mi na druhom nepáči, pochopí to a možno mu tak pomôžem, aby uvidel tú zlú vlastnosť v ňom a začal sa meniť k lepšiemu. Ale pochopila som, že sú aj ľudia, ktorí sú naozaj „zlí“, resp. takí, že berú v úvahu len seba, teda nik iný im nič nevysvetlí a nie sú ochotní sa ani meniť. Vo vlastných predstavách sú oni tí dobrí a obete, ktorým je celý svet zaviazaný. Najlepšia rada je byť čo najďalej od takej osoby, ale čo keď sa človek s ňou musí stretnúť? Potom ho to akurát tak psychicky zdeptá a vážne neviem, čo niekedy robiť, ako sa zachovať? A čo je najhoršie? Akonáhle povolím či naoko sa pomeríme (naoko, pretože si myslím, že takej osobe je jedno, či má dobré vzťahy, záleží jej len na tom, aby mala koho využívať), zasa to bude to isté, čo predtým.

Ikona diskutujiciho Jaro 2022-01-18 12:10:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, ve všech bodech jsem byl propojen víc jak deset let pracovně a v kontaktu s takovou osobou, to co jsem zde četl, tak s tím jsem se setkal ve všech bodech v jedné osobě, nebylo to již dál snesitelné a jsem velmi ostražitý na jednu nevinnou větu : “ Kámo, pojď jdem do toho, to ti určitě pomůže !“ Ano pomohlo mi to, že jsem mu na začátku důvěřoval, on byl pln neuvěřitelně na první pohled „skvělých“ nápadů, budil dojem odborné důvěry a že ví o čem mluví, pak to popíral, nic nebyl na začátku nikdy žádný problém , ale jen dočasně, než došlo na lámání chleba. Zničit nakonec bez hnutí brv moji rodinu a ten člověk, co vím si nedá ani dnes pokoj a ničí dál jednoho člověka za druhým a pak je dává k soudům, někdy mu to vyjde, a tak si žije, nejsem z těch, kdo by ho dokázal radikálně zastavit, ani má adekvátní varování nepřinesla žádnou změnu, dokázal se měnit z hodného a chápavého v jedné minutě za zlého a když zašel až k fyzickému vyhrožování, šel jsem raději na závěr s pocitem prohry od něho, jak to jen šlo co nejdál, mě to udělalo silnějším, zachránil jsem svoji rodinu, ale on zůstane bohužel stále ten stejný a nezralý ničema. V tomto případě věřím na rovnováhu v Karmě, já jsem se udržel a neublížil jsem mu a jemu a podobným lidem upřímně přeji aby takové zlo nikdy nepotkali, muselo by být ještě větší nežli to jejich…..Oni mají 100% „pravdu“ a já… klid.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-18 13:19:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohužel, tyhle psychopaty co likvidují lidi, systém kryje lépe, než oběti jejich trestných činů. Taky jsem udělala tuhle zkušenost.

Ikona diskutujiciho Diana 2022-01-18 14:20:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,
může se stát, že je někdo tak dobrý manipulátor, že jinou osobu přesvědčí, že je ona sama zlá a manipulativní? Jak takovému člověku pomoct? Jak rozeznat, kdo byl původně ten manipulátor a kdo je, oběť, když se manipulátor snaží ostatní přesvědčit, že je manipulativní právě ta jiná osoba? Co když se manipulátor považuje za dobrého, za zachránce? Vyvstává tolik otázek… Co když někdo lže tak dobře, že přesvědčí poctivou duši, že je prolhaná?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-18 14:35:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve skutečnosti to vůbec není těžké poznat.
Manipulátor a psychopat je vždy v pozici útočníka. Ten, kdo soustavně útočí na svou oběť a snaží se na všechny směry křičet že oběť je špatná, blázen, že udělala to či ono… tak je viník a manipulátor ten, kdo to prohlašuje. Naopak oběť bývá slyšet málo, nebo vůbec, brání se, ale obecně tahá za kratší konec špagátu. Když máš skutečně zájem řešit nějaký problém, tak si ho interně řešíš. Ale jak se do toho začne tahat okolí a ,,podívejte se jakej je on hajzl a debil“, jde o účelnou manipulaci. Jak někam přijdeš na návštěvu a okamžitě slyšíš, jak je někdo, kdo zrovna není v místnosti, strašnej debil co za všechno může a je potřeba s ním zatočit, máš jistotu, že agresorem je ten, kdo ti to vykládá.
Stačí se v dané situaci podívat, kdo je agresor, kdo vytváří konflikt, kdo se snaží vytvářet drama, kdo soustavně pomlouvá. Mnohdy také agresor a psychopat zkouší působit jako oběť, ale jeho výroky o tom jaká je oběť nejsou ničím podloženy, jde o fabulace, holá tvrzení bez důkazu, bez dohledatelné zjevné příčiny.
Také tyhe lidi spojuje duševní choroba, někdy jsou i diagnostikovaní. Ze své zkušenosti můžu říct, že nejvíce nebezpečný člověk, se kterým se můžeš v životě potkat, není hlupák, ale je to blázen. Narušený psychopat, schizoid. Je to proto, že tito lidé jsou schopní čehokoli, jejich jednání je nepředvídatelné a protože jsou duševně nemocní, jsou schopní i věřit svým vlastním nesmyslům a v rámci své přesvědčenosti tak neváhají páchat i trestnou činnost. Normální duševně zralý jedinec tohle nikdy dělat nebude, nemá to zapotřebí.
A nevyrovnaného schizoida poznáš, když ho postavíš vedle normálního jedince a srovnáš je, vždycky uvidíš, kdo je krysa.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-18 14:55:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Diana:
To je právě zákon padajícího ho*** a zrcadlení…
Nějvětší lep vždycky příjde na ty, co si nevěří..Protože každý má v sobě zakořeněno, že neví vše, váhá a učí se a díky tomuhle, že se učí a do toho další věc, starší člověk by měl vědět víc, takže další matrixový nadřazený program ovládání..
Zkrátka vzit situaci od leva do prava..Zhodnotit, kde ta osoba udělala chybu, kde přišla k tomu, že ona je ta manipulativní a uvědomit si tuto trhlinu. Pak si začít víc věřit a většinou situací zhodnocovat tak, aby to bylo v rovnováze pro obě strany.
Pokud ano, není třeba věc dál řešit a zbytečně se tím zabývat..Když to bylo nějaké vydírání, lítost, zkuset se zamyslet, zda jsem náhodou něco nevyslal a zda to bylo čestné…Pokud ano, řekla se veškerá pravda, udělal jsem pro to vše, co jsem mohl/a? Ono to není vše tak jednoduchý vysvětlit..Manipulátor chce mít zkrátka navrch a ovládat druhý díky sebelítosti. Pokud si v sobě vytrénuješ čistotu, což je rovnováha, pravda, přiznání chyb, poznáš pak snáz manipulaci a můžeš s tím hned pracovat..Zkrátka je to o tom, poznat saba sebe, věřit si a když Tě někdo nevědomky do něčeho verbuje a pak si myslíš, že to je Tvůj nápad, nebo podobný, je nejlepší se od takových odpojit a jít pryč..On ve výsledku je manipulátor každý, kdo má určité bloky, což je většina. A poctivou duši člověk nepřesvědčí jen tak, že je prolhaná, protože poctivá duše si stojí za svým, jelikož ví co dělá a ví, že pro to fakt udělala co mohla…A další nadřazený příkaz matrixu by mohl být, že každý něco od někoho chce, což je normální, protože ne každý umí a ví vše. Ale rozdíl je v tom, že manipulátor nedává svobodnou volbu, kdežto když po někom něco chci, je na něm/ní, pokud mi pomůže a já to akceptuju..Když se čertím, beru to jako samozřejmost, protože každý si musí pomáhat i těm, kteří si to nezaslouží..já nechtěl pomoct, ale musel..což je třeba od rodičů, nebo školy (blok). Proto poslouchej své srdce, pozoruj, co děláš a proč to děláš, jak by to šlo popř. dělat líp a stůj si za tím. Vyslechni názory, ale věř si! Pak takový manipulativní věci pošleš k šípku. Častokrát manipulace je nenápadná..začíná větou typu, dneska ti to sluší..nebo hmm děláš to hezky a je to lichotka, která je fajn, ale jsme díky lichotkám závislí na druhých a ti nás pak ovládají. Takže dokud lidem nedojde, že každý musí hodnotit pouze sám sebe, chválit sami sebe..vše se dá zneužít a většina lidí nevědomky manipuluje s druhými, protože něco chce na oplátku. Proto bylo v Matrixu řečeno: Poznej sám sebe (nad dveřmi byl nápis gnothi seauton). Ale tím odmítám tvrdit, že lichotky jsou špatný..jen většina lidí není upřímná a každý hájí to, čemu věří a myslí si, že je hezký..Jen lichotky musí být čisté a od srdce..to musí člověk cítit. Proto opakuju, věř si a dej na své srdce! A dokaž jít proti větru, i kdyby tam foukal kravinec, protože manipulátora se člověk může bát a ti často nevoní..Takže přestaň sama dávat energii manipulátorům, sama si vezmi to, kdyby si sama tohle dělala a dej jen energii čistotě. Pak přestane člověk řešit tuto energii, protože nám ubližuje.Zaměř se na pravdu a na to, co chceš..ne na to, co nechceš..Protože i když tu energii vnímáš, soustřeď se na tu, co ve svém životě chceš a čim míň bude člověk dávat pozornost otrapům, tim víc přestanou hrát i s Tebou..
Uf sorry za tak dlouhý komment, ale chtěl jsem to rozepsat, aby se to dalo pochopit do hloubky..
A když je to od srdce, není tohle ze začtku lehký vše projít..Pokud je v tom pýcha a člověk si falešně věří, je to snazší, ale časem to člověka stejně dostihne :)) Protože člověk si zase hraje na nadřazeného a jakmile jednou mi budeme ti dole, tak zase budem trestat sami sebe, protože tohle děláme my druhým ve stejných situacích.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-18 15:28:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Není to tak jednoduché. Představ si, že s takovým schizoidem třeba žiješ a likviduje tě přímo u tebe doma, poštve proti tobě všechny… Pak nejde si té energie nevšímat a není možné o sobě nepochybovat.

Nebo mému kamarádovi se stalo, že ho manželka pomluvila tak kvalitně, že byla rychlejší než on, všechny oběhla, všem navykládala jaký to je magor co ji podvedl a s ním se pak nebavila ani laťka od plotu. Tedy stalo se to i mně… když mi ale řekla, že on pomlouvá ji a že určitě za mnou doleze a bude o tom chtít mluvit, řekla jsem, že pokud za mnou přijde její muž a bude se mnou chtít mluvit, tak ho samozřejmě vyslechnu, tak jako jsem vyslechla ji, protože mi nic neudělal a jejich konflikt není můj konflikt… Tak v tu ránu byl oheň na střeše, už jsem se s ní nikdy neviděla. Protože jsem byla jediná, kdo takto reagoval, všichni ostatní samozřejmě přislíbili, že jsou na její straně a nebudou se s ním bavit.
Pak jsem zjistila, že to celé je naopak, že agresorem byla manželka, která vykládala nesmysly o něm. Stejně ale nechápu, jak někdo může být takové bezpáteřní monstrum, že odkopne kamaráda co mu nic neudělal, jenom proto, že za ním dojde jeho exmanželka a začne na něho kydat špínu.

I v tomto případě platí, co jsem psala prve. A ještě bych doplnila, že v obviněních agresora jsou logické díry, věci se zdají divné, nezapadají do sebe, je to přitažené za vlasy, málo uvěřitelné, oběť pak podle toho vyprávění působí jako blázen nejednající logicky a ještě si agresor dává pozor na to, aby vás oběhl jako první, abyste byli zmanipulovaní už dopředu, dřív než by se mohla oběť ozvat… To přesně se mi stalo. Říkala jsem si týjo, tak jemu snad hráblo nebo co? Nedávalo mi to smysl… až když se mnou mluvil on, najednou všechny nesmysly začaly dávat smysl.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-18 17:26:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Schizofrenika jsem naštěstí snad nepoznal, ale manipulátora ano a není to někdo, koho bych jen tak odkopl a šel dál..je těžké v tom být. Moje poznání duchovna je něco, co někdo zažije, než si přečte a pak troubí do světa, jak se s tím poprat..Není to fakt lehký, ale člověk jak si buduje svoje hranice, tak je to snazší v tom, že to odmítá nechat zajít daleko…Ale zase jsme soucitní a nejsme stroje a porozumění hold někdy máme víc, než je zdrávo a zapomínáme do toho vpustit i mozek. Zase pak vidíš, jak lidi jednají a na které si máš dát pozor..i když každý chybuje a není třeba v tom nechat lidi máchat nějak dlouho jen pro jejich pohled a „chybu“ že nevyslechli i jeho..A že je někdo až takový magor? Ano, vše je o rodičích a partnerovi, co dovolí..Když člověk nezná hranice díky tátovi, lásku od mámy a jeden rodič vše dovolí, sám agresor ani neví, že je to špatný, protože to bere jako normální věc. Dneska je fakt těžký najít normální vztah a na tohle se hraje..Raději vezmu tohle, než nic..Takže pak právě začínají zneužívat situace a už jedou..Proto za mě, vše je o zrcadle…pokud je někdo magor, platí na něho to samé, co on dělá druhým a vždy se s ním dá manipulovat..Když je někdo magor, taky to byla oběť, který někdo ublížil. Teď to dělá dál a záleží na nás, zda tou novou obětí budeme taky, příjmeme ten fakt a nebo věříme, že oběť nejsme a hodláme to řešit..Zbytek musíme nechat na vesmíru, protože s tím víc stejně někdy neuděláme. Prostě udělat co jde a dál to nechat vyhnít. Pokud to bude stále takové, kopnout ženskou do zadku, protože pokud bude mít vždy někoho po ruce, zase jen si bude jistá, že ona je dobrá a on špatný, protože nejedná, jak chce ona..Proto přestat dávat energii a těm lidem časem dojde, co udělali…pokud o někoho není zájem, začne dumat, co je špatně. Pokud je někdo jednodušší, tak jasně, že nedojde a bude hledat záchrané lano jinde a plakat, že ho/jí nikdo nechce a jakmile se někdo najde a on/ona si neuvědomí, co dělá druhým, tak to jen bude pokračovat..Takový lidé potřebují lásku, ale přestat je podporovat..Protože zničenou duši nelze napravit dalším trestem, ale ukázat cestu. Ale musíme už v dnešní době skončit s tím, hrát si na hrdiny, že musíme kadýmu pomáhat…nejlepší fakt je odstěhovat se a začít znovu, jenže je to těžký, pokud má člověk rodinu..ale jiná cesta snad ani není, pokud to nejde smírem. A že agresor obíhá lidi..ano, protože chce být hned ta první obět..kdežto druhá strana nemá potřebu vše troubit, protože dokazovat to, že on jednal dobře postrádá smysl a není třeba vždy vše dokazovat druhým, protože každého věc a jiným po tom nic není. On jediný zná pravdu a když je to často, tak člověk ví, že i když řekne pravdu jednou, dvakrát, tak vše se bude opakovat a je zbytečný něco vysvětlovat. Prostě odejít, nebo ignorovat a mit to svoje. Na tohle nejsou poučky, protože každý má svoji cestu a musí si prožít to své a pokud mu řeknu jen tyto možnosti, příště udělá zas to samé, protože stejně si k tomu musí dojít sám a sám zvolit řešení..

K tomu mi ještě příjde myšlenka z filmu: ďáblův advokát.
Kde Keanu Raves třílí po Satanovi a Satan říká: „To je ono, dej průchod svému vzteku, joo toho se lidi bojí, je to jejich poslední úkryt, poslední fíkový list“ Je to vlastně jak malej pudl, který na všechno štěká…I když se všeho bojí, tak sám generuje strach a násilí, protože bojuje proti strachu, aby se mu něco nestalo..

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-18 17:35:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě doplním, že takové agresorské emoce jsou většinou něčím, kdy rodič třeba někomu něco zakazoval a sám mohl vše..Proto agresivita je většinou nahromaděná zlost, kdy člověk se nemohl jak bránit a musí to z něho věn…jenže to se musí nechat projít, pochopit a už to do sebe přestat dávat a když mi něco „vadí“ tak to hned říct, než se to v člověku začne usazovat a pak bouchne jak saze. Ten nahromaděný vztek je taky na sebe samého, protože věděl, že je to špatné, ale mlčel..
Já jen píšu, jak to cítim..taky v tomhle nemám uplně čistý list, že při nějaké agresivitě druhého jsem uplně v klidu, ale je potřeba k tomu postupně přicházet a držet se toho, jak to vnímám a pak i praktikovat. Takže nee, nejsem nějaký drsňák, který se chová jak světec a taky dokážu lidi poslat někam daleko a dokážu se nas** :)) ale je to zbytečný ale blbců je kolem tolik, že je těžký vždy zůstat v klidu, protože je to naše energie a my ji mrháme věčným vysvětlováním pro druhé, namísto toho, abychom tu energii měli pro sebe.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-18 18:23:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale ten popis sedí napríklad na predajcov áut. Hlavne keď vám chcú predať nejakú ojazdenú šunku tak používajú spomínané ,,triky“. Predpokladám že takí niesu od narodenia ale sú na to školení aby takí boli – takže vlastne systém vytvára zlých ľudí. Ale to je len príklad, niekto je taký trebárs hneď od narodenia…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-18 19:41:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Prodejce aut má výplatu podle výkonu, pokud za měsíc neprodá určitý počet, tak ho vyhodí. V podstatě když ti vnucuje ojetou šunku, tak bojuje o své další bytí/nebytí ve firmě která ho zaměstnává. Nemá smysl tyto lidi jakkoli hejtovat. Ale já jsem měla zkušenost s prodejci aut zatím dobrou, nikdo mi nic nevnucoval, ale zřejmě proto, že jsem nekupovala škaredou nebo nahnilou šunku. Záleží kam jdeš a o co máš zájem.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-18 20:14:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Nám napríklad vnutili kufrík s autokozmetikou (nejaký šampon, vosk na auto…) a tvářili sa akože je to darček, až keď si človek doma prešiel papiere zistil že to hodně draho zaplatil a tiež bola na výber len jedna splátková firma, tá bývalého p-rezidenta Kisku. Ale to je už fuk, to je už história.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-18 20:17:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Týjo, mazec. Co to bylo za firmu?

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-18 20:54:39
Ikona diskutujiciho
sipka

AAA Auto. Pozerám hodnotenie tam majú 2,9 hviezdičky z 5.

Jo a ešte si zobrali aj naše staré auto, za to dali vraj trochu výhodnejšiu splátku, no kto vie, to už ja neviem posúdiť.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-18 20:58:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha, mám pár přátel co se auty zabývají a všichni ma tuto firmu mají stejný názor – je shodný s tvou zkušeností.

Ikona diskutujiciho tauri 2022-01-18 21:09:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aneb black friday po celý rok 😀
https://9gag.com/gag/avAgrrb

Ikona diskutujiciho Vap 2022-01-19 14:05:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohužel nejsou zákony, které by řešily psychologické trestné činy.Záškodnický psychopaté patří za mříže a né do normální společnosti.
Dobrým příkladem psychopata je například takový překabátěný antikomunista.Tehdy těžil z výhod režimu, práskal estébákům (možná sám tím estébákem byl) a po roce 1989 obrátil-umlčoval každého prostřednictvim psychologicko-psychopatických manipulací, kdo neměl tendenční názory a označil ho komunistou.Již několikrát mnou zmíněná služba lide.cz jich byla psychopatických antikomunistů plná (jejich estébácké metody psychologického umlčování přežily do současnosti).Říká se, že jisté čtvrtě na jednom pražském obvodu bývaly plné samých komunistů a po revoluci byly najednou plné kapitalistů.Nikdo se ovšem nestěhoval.Divadelníci, divadelníci, hrajou na nás falešné hry.Jinak psychopatie je též plný mainstream včetně určitých youtuberů a influencerů sloužící jako vzor pro mládež.Jde bud o byznys a nebo youtubeři fungují jako tendenční hlasné trouby, na některých je znatelná neurotická křeč při přednášení.Jednoho nejmenovaného youtubera přezdívám čertík Bertík, má tmavé vlasy a trochu tak vypadá.Když mluví, tak u toho různě tiká, projev působí nervózně a můžu říct, že se z něj do mě indukoval divný pocit strachu.Také se říká, že mezi nimi jedou drogy, nevím, zda u všech, to asi ne, ale skutečně to tak vypadá.Ať žije psychopatismus 🙂

Ikona diskutujiciho Jana 2022-01-29 18:28:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Plně souhlasím s článkem. Bohužel jsem to zažila u svých sourozenců.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek