Věci, které byste měli vědět o svých duchovních průvodcích

16.5.2023 v Bytosti 32

Pokud přemýšlíte o tom, že se blíže seznámíte se svými duchovními průvodci, nebo se o nich prostě chcete dozvědět více, tento článek se vám bude líbit. Více podrobností najdete v knize Anděl strážný i s návody.Máte více než jednoho průvodce
Většina lidí má asi čtyři hlavní průvodce, kteří s nimi zůstávají od narození, a asi sedm průvodců, kteří přicházejí a odcházejí podle potřeby. Většina lidí se orientuje na jednu bytost, když se však spojují se svým vyšším Já, či s Andělem strážným, ve skutečnosti kontaktují celou svoji skupinu.

Někteří zůstávají, jiní přicházejí a odcházejí
V průběhu vývoje vaší duše se někteří průvodci objeví, aby vám pomohli projít těžkými životními lekcemi a temnými obdobími. Když skončí, přesunou se k jiným, kteří je také potřebují. Představte si je jako přítele, který se zdá být vždy po ruce, když ho zrovna potřebujete, ale není s vámi pořád.
Další průvodci jsou tu proto, aby na vás dohlíželi, když rostete, a to jak fyzicky, tak duchovně. Jsou to celoživotní, ochranitelští průvodci a často jsou to ti první, které potkáte.

Jsou tu vždycky
Pokud se někdy budete cítit osamělí nebo budete potřebovat vedení, vždy vězte, že vaši průvodci jsou tu pro vás, stačí je jen požádat. Stejně jako vám vaše duchovní rodina posílá lásku a energii, posílají vám je i vaši duchovní průvodci.

Nejsou konkrétní ohledně budoucnosti
Vaše budoucnost se mění na základě rozhodnutí, která učiníte. Vaši průvodci chtějí, abyste plně prožívali život – jeho chyby i oslavy. Když vám řeknou, co vás v budoucnosti čeká, nejenže vám zkazí překvapení; mohou vaši budoucnost i změnit. Z těchto důvodů vám vaši průvodci obvykle poskytnou náznaky nebo upoutávky na budoucí události, ale nikdy je neprozradí přímo. A tyto náznaky berte s velkou rezervou. Vše je neustále v pohybu a vaši budoucnost mohou vždy ovlivnit nejen vaše rozhodnutí, ale i rozhodnutí ostatních lidí.

Duchovním průvodcem může být kdokoli
Duchovní průvodci se vyskytují v mnoha velikostech, tvarech a podobách. Dokonce jimi mohou být i vaši příbuzní a přátelé. I když je to velmi netypické vzhledem k tomu, že průvodci musí být nestranní a neutrální, což je u členů rodiny a přátel těžké. Duchovní průvodci mohou být i zvířata, mohou to být víly, rostliny, čistá energie nebo prostě lidé které potkáte. Nebuďte proto příliš překvapeni, pokud váš průvodce vypadá úplně jinak, než jste si ho představovali.

Mají také city
Duchovní průvodci vás skutečně milují a záleží jim na vás. Poskytnou vám lásku, když ji potřebujete, a jsou vždy k dispozici, aby vám nabídli pomoc. Mnozí průvodci mají spojení s těmi, které vedou, z minulých životů a chtějí vám poskytnout pomoc a vedení, stejně jako jste to možná v minulosti udělali vy pro ně. Cítí hrdost, radost, smutek a opravdu jim záleží na vašem blahu. Mají také své vlastní jedinečné osobnosti.

Važte si jich
Někteří lidé dovolí, aby byli od svého duchovního vedení odpojeni. Může se to stát při zásahu černé magie, někteří jedinci s psychickými problémy si mohou narušit vztahy i sami. Dávejte si na to pozor, protože není ničí povinnost vám duchovně pomáhat. Pokud byste své duchovní průvodce uráželi, obviňovali nebo odháněli, mohou skutečně odejít, nebo utichnou. Jenomže pak už se jich nedovoláte. Prokazujte jim náležitou úctu a za každou pomoc, o které víte, jim poděkujte.

Vašich průvodci mohli být kdysi lidmi a prožívali lidské zkušenosti. Své průvodce jste si vybrali ještě před svým vtělením, a proto s nimi máte osobní spojení. Proto se s nimi nejsnadněji spojíte, protože jsou svým způsobem součástí vás.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2023-05-16 01:09:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já mám dva a vím i jména:) když jsem byla malá, zeptala jsem se v mysli, kolik jich je a sama od sebe mi naskočila myšlenka, že dva… tak tomu od té doby věřím 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2023-05-16 01:16:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak, Aluško, dneska jsem se nad tím zamyslela – myslím, že jsi darem pro Česko. Finové mají třeba nádhernou hudbu, Norsko dobrou ekonomiku a životní podmínky obecně, o Dánsku se ani nezmiňuju, Německo má současné skvělé hudební skladatele též… noa, tady v česku máme krásnou přírodu a popřípadě slovanské kořeny, ale někdy mi tu chybí to cosi… speciálního, až na lva v erbu, teda, ten je super.
Mezi tím vším ošklivým a nevkusným jste ty a tvůj blog moc krásným darem. Děkujeme 🙂

a neberte mě nikdo za slovo, prosím – záleží, kde se člověk v ČR pohybuje a všude najdeme dobré i špatné lidi a dobré věci nemusejí být hned „slavné“ a očividné na první pohled. Dobré lidi tu třeba vidím v těch, kteří zakládají kočičí kavárny a pomáhají zvířatům, obecně lidi, kteří se starají o zvířata. Nicméně jsem člověk, který shledává krásu třeba v hokeji nebo autech, takže tohle moc neocenim 😀 spíš ocením bojovníky za práva zvířat, hudebníky, umělce a lidi, jako je právě Aluška. Víc takových v této zemi. Myslím, že bychom mohli mít na víc.
(bavím se o současných lidech působících v ČR teď, nikoliv v minulosti)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-16 09:59:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji ti. Nevím, co na to mám vlastně napsat. Velice si toho vážím.

Ikona diskutujiciho nirvana 2023-05-16 11:46:17
Ikona diskutujiciho
sipka

*neshledává

no není za co:)

Ikona diskutujiciho Danny 2023-05-16 12:16:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro mě je tenhle web taky absolutní top, co se duchovna týče. Za celé roky, co se o toto téma zajímám, jsem nenašla nic lepšího – mezi českýma nebo anglicky psanýma stránkama. Nevím, co se dá najít v jiných zemích, ale jiné jazyky stejně neumím. Většinou, když už něco vypadá slibně, všimnu si, že autor se moc ohání Ježíšema, archandělama, nebo se soustředí jen na jedno téma (třeba ví první poslední o duších, andělech, atd., ale vůbec neví nic o okultním pozadí Hollywoodu). Tady to má širší záběr.

No zkrátka, kdysi jsem sem přišla a už jsem neodešla 🙂
A tenhle článek je moc zajímavý. O těchto věcech se čte velice dobře.

Ikona diskutujiciho Q 2023-05-16 12:33:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já se přidám. I pro mě je Alue nejkvalitnější autor a to jazyky umím a můžu číst i jinde. Přesto jsem lepší web nenašel. Nemám tu problémy s tím co mi dělá problémy jinde. Kamkoli jsem přišel. Tam jsem narazil na jednostrannost, černobílý pohled hraničící nebo vykazující fanatismus a velkou naivitu, autor většinou hlouběji tomu co píše nerozumí, takže to odněkud opsal nebo si to jenom vytáhl z paty a souvislosti k tomu nemá. Taky mi hodně vadí že někdo si založím blog co píše dva roky a už si tam lepne název že je léčitel, učitel a já nevím co ještě, přitom tam má 30 článků co jsou stejně převzaté, nebo jenom přepsané odjinud a nic o tom neví nic svýho neumí zato ale moc rád plive na jiné aby si mohl připadat důležitě.
Taky mi vadí že ty všelijaký duchovní weby jsou strašně holčičí a přeslazený. Chlap si tam moc nenajde.

Aluška.org se tomu úplně vymyká a konkurenci prakticky nemá. Dneska jsem tě Alue viděl napsat větu že až se naplní čas tak odejdeš a přijdou po tobě snad nějací jiní a lepší. Upřímně jsem se tomu zasmál. Pokud fakt věříš že by tě někdo mohl nahradit tak ti oznamuju že fakt nemohl. To nejsou jenom znalosti ale je to soubor povahových kvalit, pracovitost a charisma a to se všechno dohromady jenom tak nesejde. Mně stačil jeden pohled na tvou fotku a poznal jsem tvou krevní skupinu. Věděl jsem že víš. Vím že víš co děláš a vím že nejsi odtud. Nikdy v životě jsem toto nikde nezažil, ty oči svítí něčím co není z tohoto světa. Proto tě někteří lidi úplně milují a jiní totálně nenávidí. Je to energie která je tak jasná až se toho světla temní bojí. A to nejsem žádný nechutný ctitel. To ti říkám jako duše duši.

Ikona diskutujiciho Fialka 2023-05-16 12:39:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám na Alue ráda to že je svá, na nic si nehraje a dělá to čistě. Píše jak ji napadne a jak se jí líbí. Dělá to po svém a svobodně. Bez zatížení náboženstvím nebo nadměrným materialismem. A vždycky když jsem napsala tak mě pochopila a pomohla mi. Nevyčítala mi co jsem udělala špatně. Našla jsem útěchu a podporu.
Po nikom se nevozí. Po nikom neplive. Není konfliktní. Nevnucuje a nabízí jiný pohled. A jak plynou roky, je to pořád lepší.

Ikona diskutujiciho housenka 2023-05-16 12:42:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Já to vidím tak že sem Alue poslali z nějaké andělské dimenze aby nám řekla jak na to a nenechali jsme se utáhnout na vařený nudli. Kdyby tu nebyla tu spoustu let tak bych si asi dodneška myslela že duchovno jsou ti blázni s kartama, wiccani s oltářema, zasvěcení do reiki a ježíšovci protože nic jinýho cz sk prostředí ani nenabízí. Kromě Alue která je normální. Bohužel snad jako jediná.

Ikona diskutujiciho Karel 2023-05-16 12:44:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Já sem lezu protože je tady každej den na co se dívat. A někdy je to dost užitečný. Někdy sem vlezu abych se ujistil a uklidnil že hodní lidi s rozumem nevymřeli. Někdy co vidím kolem sebe tak mě to občas trochu ubije.

Ikona diskutujiciho LenQa 2023-05-16 12:46:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Chodila jsem i na jiné stránky ale nic jsem se tam nenaučila. Tady je to přesně naopak. Nevím co bych bez toho webu dělala. Asi bych byla úplně blbá. A je mi jedno jestli jsou něco překlady nebo přebíračka hlavně že se to ke mě dostalo a že je mi to na něco dobrý.

Ikona diskutujiciho Janička Kováříková 2023-05-16 12:47:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlas s Nirvanou. Úplně.

Ikona diskutujiciho radši anonymně 2023-05-16 12:49:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška mě zachránila v době kdy jsem neviděl jinou cestu a chtěl jsem si vzít život. Díky jejímu článku jsem to neudělal. Pak jsem si koupil knížky. Od té doby se vracím a děkuju že jsem se sem dostal. Že jsem si dal tu druhou šanci. Pro mě klíčové místo pro můj život.

Ikona diskutujiciho Pinokio 2023-05-16 12:56:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlas s Q. Na nával bab co si svěřují story s archanděli michaeli a o své vložce nejsem zvědavej. Otevřeš youtube a tam samá můra v batikovaným triku polepená kamínky a medituje až se z ní kouří. Na Aluška.org ale vidím že je chlap vítaný a že je tu pro něho prostor. Je tu dospělý normální obsah. Přestože má taky něco o andělech nepůsobí to amatérsky. Jde vidět že to dělá někdo kdo to prožil. Bohužel jsem jinde ten pocit prostě neměl.

Ikona diskutujiciho Simona 2023-05-16 13:03:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem bývala velká duchovní aktivistka co prolezla všechny možný akce až jsem skončila s takovými problémy že jsem nakonec řešila jenom je. Alue mě z toho vytáhla a vysvětlila mi že jsem si jenom ubližovala. Na rozdíl od jiných kteří mě akorát obrali a podvedli když jsem je prosila o pomoc. Nebylo to duchovno ale spíš zážitková jízda po podvodnících a čarodějnicích kteří si ze mě vždycky něco vzali a co slíbili mi nedali. Dneska sice esoterika pořád jde v tomhle kolotoči podvodníků ale Alue je vyvažující síla. Je to hlas rozumu ve víru obecného šílenství. Není lepší autor. Ani nebude.

Ikona diskutujiciho Vlaďka 2023-05-16 13:04:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to tady čtu a říkám si, je nás asi hodně které to v nějaké době vytáhlo z bahna. Taky jsem tím prošla.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2023-05-16 13:11:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Nirvano máte úplnou pravdu. Škoda že neexistuje statistika. Zajímalo by mě kolik Alue svými projekty zachránila lidských životů a kolik morčat. Možná by to byla zajímavá čísla. Který sloupek by asi byl větší. Psala že pracuje na obnově lesů. Tak by mohl být ještě třetí sloupek vysázených stromů. To by pomlouváčkům asi hodně spadla brada až by si uvědomili že oni život proseděli na gauči s brambůrkama a nikomu nikde nepomohli. Alue jede ve velkým stylu a dělá to moc dobře. Nezbývá nám než se inspirovat.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-05-16 13:14:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Také se přidávám. Aluška nemá konkurenci, neexistuje kvalitnější web o duchovnu a správných znalostech o tomto světě potažmo vesmíru. Chodím tu téměř každý den. Děkujeme ti Aluško.

Ikona diskutujiciho Unknown 2023-05-16 13:33:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Suhlasim. Alue je rank 1 / MVP medzi tymito webmi a medzi tymto typom prace. 🙂

Ikona diskutujiciho Reny 2023-05-16 16:06:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Přidám se taky do fronty se svou troškou do mlýna – já mám prostě Alue ráda, nevím proč, nepitvám, je mi blízká svými názory, způsobem vyjadřování – někdy i lehce sarkasticky (podle toho, na koho reaguje), nemaže se s tím, vyjadřuje se přímo a jasně a cítím z ní, že v žádném případě nehodlá ztrácet zbytečně čas s blbostmi a blby, palec nahoru :). Je mi blízká také tím, že má ráda zvířata – v jejím případě jsou oblíbenci morčátka, já zase mám zálibu v pejscích a mám hned 3. Prakticky ve všem s ní souzním, je fakt, že hodně témat jsem již dříve někde četla, probádala, ale i tak zde nalézám spoustu zajímavostí a obecně jsou zde fajn diskutující, i mnohé příspěvky jsou zajímavé, těší mne, že zde na dálku mohu potkat spoustu lidí, kteří jdou stále dál a neustrnuli a baví mne tu prostě i názory a zkušenosti druhých a za to jsem vděčná. V mém okolí takoví lidé nejsou, jen většinou samí tupci co si vidí na špičku nosu, bohužel. Takže Alue díky !

Ikona diskutujiciho Jarka 2023-05-16 23:07:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Pinokio – skvěle napsáno….naprosto souhlasím co jsi vtipně napsal….jsem se i zasmala hlavně ty první věty. Máš pravdu.

Ikona diskutujiciho kiana 2023-05-17 17:07:05
Ikona diskutujiciho
sipka

I mě tento web dost pomohl, protože jsem v životě občas neměla motivaci cokoli (v tomto světě) dělat – a díky těmto stránkám jsem našla nějaký směr (cítím se líp, když někam sama od sebe směřuju/o něco se snažím, byť to nemá význam, než když vše vzdám..).

Ikona diskutujiciho DE 2023-05-16 09:56:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podelim sa tu o jednu svoju skusenost, nech to bude zniet akokolvek scifi, je to absolutne realne a mnou prezite. Duchovne som sa prebudil v 19tich a veci nabrali velmi rychly spad, od rozpadu mojich socialnych vztahov, financnej stability az po progres jemnohmotnych dimenzii a bytosti, bolo to priam neuveritelne v akom slede to zacalo vsetko „padat“. a co vsetko som videl a citil. Zhruba rok po tom, kedy som uz poznal svojich dvoch zelenosfarbenych anjelov som narazil na temu silove aka totemove bytosti. Z dobreho zdroja som si cital zoznam vsetkych, ktori su v podstate k „dispozicii“ a hladal som takisto informacie, ako sa k nim dopatrat, pretoze som sa citil na tuto kapitolu pripraveny. Dozvedel som sa ze silove bytosti prichadzaju /ako je aj uvedene v tomto skvelom clanku/ v casoch, kedy si prechadzate temnym obdobim a ste pripraveny na zaklade toho prijat pomoc. Dalsiou podmienkou je to, narozdiel od anjelov ktori su s vami spätý od narodenia, je to, ze pridu az na vas impulz a na vase uprimne zavolanie. Samozrejme, rovnako ako pri anjeloch a vsetkych strazcoch je zjavne a som si tym isty, ze aj pri silovych bytostiach tato „dohoda“ prebehla este pred inkarnaciou. Ako som si prebehol tento zoznam a hladal „dotycnu“ silovu bytost, silne so mnou zarezonovali Draci, slavne zname bytosti, ktore takmer vsetky zdroje vykresluju ako zle bytosti, ktore v rozpravkach nicili ludom dediny a obilie, ktore strazili v jaskyniach poklady, a tak dalej, ved to uz asi vsetci viete. K tomuto bodu sa este vratim.
Zacal som teda o Drakoch zistovat vsetko co sa dalo a snad nikdy som si nedal vacsej namahy a nikdy neluskal google tak hlboko a neprekladal anglicke clanky, nakolko uz o samotnom duchovne je plno dezinformacii a toxickych informacii, nie to este o bytostiach konkretnych.
Dopatral som sa k tomu, ze Draci spolu s Elfmi boli prvymi bytostami na nasej Zemi a ze kedysi boli v uzkom kontakte s ludmi, boli to nasi priatelia, v tych casoch posobili trojrozmerne tak ako my (cize ich bolo vidiet realne tak ako mna aj vas) a mam za to, ze vdaka tomu je po celom svete o nich tolko informacii, ktore nadvazuju aj na filmy a rozpravky o nich. Dalej sa stalo to, ze clovek, bytost najmudrejsia a najneomylnejsia, prestala prijmat mudrost a dary tychto bytosti a rozhodli sa pre radikalny krok, nakolko sa dozvedeli, ze ziskanim krvi, zubov, srdca tychto bytosti, by mohli prijat ich mudrost a schopnosti bez toho, aby sa s nimi vobec kontaktovali a priatelili. Samozrejme ze to bola hlupost a nic sa na cloveka neprenieslo (mozno niektore casti tela Drakov ako zuby, supiny, atd fungovali ako nejake amulety alebo sa z toho vyrabali zbrane, priklanam sa k tomu ze ano) ale ludia toto rozhodnutie prijali a zacali drakov lovit a vdaka pocetnej prevahe a spolupraci sa im toto dielo aj takmer podarilo vykonat. Takmer. Draci sa po tomto rozhodnoti ludi stiahli a naucili sa transformovat do jemnohmotnej dimenzie, kde ich uz nikto nikdy nebude moct vidiet ani napadnut. Posobia v 5D, mozno az 6D a vidiet je ich schopny len ten, kto o to sam poziada a koho srdce je ciste a kto je na to pripraveny. Ano, znie to ako nejaka krasna legenda a znie to ako copypasta z filmu Dracie srdce/Eragon, ale je to naozaj presne.
Tiez som sa dopatral k tomu, ze v okolo Strbskeho plesa v minulom storoci par ludi tieto bytosti zazrelo. Tato informacia ma zaujala, nakolko som tiez zo Slovenska a bola to v podstate posledna stopa ktoru som nasiel.
Hladal a spracovaval som tieto informacie asi tyzden alebo dva. Uveril som im (lebo som to tak citil) a uprimne, vyslovil som lutost nad tymto „osudom“, nad hlupostou cloveka kam je az schopny zajst a rovnako som tak citil nesmierny obdiv k tymto bytostiam, pretoze sa zdalo a bolo mi jasne, ze s tymi Drakmi to nebolo a neni len tak, ze chovaju obrovsku mudrost, disponuju obrovskymi schopnostami, stale pracuju pre planetu Zem, v podstate su strazcovia kazdeho z elementov, kontroluju a koriguju cinnost kazdeho mineralu, pramena, kamienku, sopecnej cinnosti, su to jedni z najmocnejsich skrytych pracovnikov pre tuto planetu a jej okolie. Nehovoriac o tom, ako su tieto bytosti ociernovanie a spajane s reptilianmi.
Vyslovil som zo seba vsetky tieto emocie s uprimnou prosbou sa s nimi stretnut, citil som k nim iste puto po tomto vsetkom co som sa dozvedel, nakolko aj ja som uz od malicka prezival podobne emocie, ake prezivali oni, „odvrhnuty“ rodinov, priatelmi, v podstate samotar.
Takze…ako som pisal, zhruba tyzden – dva po tomto zhrnuti a emocnom spracovani…. som raz kracal jednym lesom nedaleko nasho mesta… vysiel som na jednu malu luku obkolesenu stromami, mala priemer asi 30m a niekolko desiatok metrov predomnou bola cesticka, ktora uz viedla do mesta. V tej chvili som nemal v hlave nic, ani drakov, ani svoje problemy a svoj zivot, nemyslel som na nic a len som kracal….
Spravil som par krokov smerom k tej ceste a v tom momente som zastavil, pretoze sa nieco stalo.
Myslel som si ze je koniec, ze som mrtvy, ze padnem a viac sa nepostavim, ze toto uz nepredycham, bol som v absolutnom soku a tranze, pretoze to co som zbadal a zaroven citil mi takmer podlomilo nohy. V podstate aj podlomilo, stal som na mieste s otvorenymi ustami, keby mozem tak kricim a utekam ale nemohol som.
Vzduch a priestor predomnou sa v tomto momente roztrhol, preťal sa s karminovo cervenou farbou, ktora sa z velkosti futbalovej lopty rozopla na cele moje zorne pole, ako keby ste sa pozerali priamo do pece len s tym rozdielom, ze ta sytost cervenej farby proste nemala nic spolocne s tym, ako vidime cervenu farbu nasimi ocami.
Ked sa tento cerveny mrak rozopol do maximalu, v pozadi neho stal ON.
Mensieho vzrastu, kridla mal spojene so svojim telom, jantarovo-zlto (nadherne) oci upieral na mna, zdalo sa ze je meter-dva odomna ale tento pohlad do jeho tvare bol neuveritelne „blizko“. Energia ktora z neho isla bola takmer opojna, bola prastara, nadychana mudrostou a silou, bola neuveritelne silna a neda sa to ani opisat ako velmi. Triasol som sa takpovediac na energetickej urovni a naozaj som si myslel, ze umriem, ze to nevydrzim, v tej milisekunde ako sa to stalo som si myslel ze je koniec, tak velmi som sa bal. Bytost stara desiatkytisice rokov stala predomnou v celej svojej krase a davala mi ochutnat silu univerza a silu toho, co je nepoznane, stare, krasne a mudre.
Zrazu som od neho a zaroven v hlave zacul krasny hlboky hlas ktory povedal jednu jedinu vetu a moj vrazedny strach opadol:
“ Ty a ja sme jedno. Nehladaj stastie okolo seba, vsetko podstatne mas vo svojom vnutri “
Akonahle to dopovedal, karminovo cerveny mrak spolu s nim sa zacal zmensovat, zmensovat a zmensovat, az kym v povodnej velkosti pred rozopnutim nepresiel cely do mojho energetickeho pola a nesplynul so mnou. Stal som na mieste este dobrych desat sekund kym som sa neprebral a nezacal som sprintovat domov.
Cela tato udalost sa odohrala „predomnou“ a zaroven v mojej hlave, videl a pocul som ho pred sebou, a zaroven to islo z mojho vnutra. Je to nesmierne tazke opisat.
Bolo to jeden jediny krat co sa mi takto ukazal. Odvtedy uz nikdy, ale mame spolu „vztah“ a kazdy den dakujem aj za svojich anjelov a aj za neho. Je to uplne odlisna tema ako anjeli, komunikacia neprebieha tak ako s nimi, nie ste schopny ich vidiet na poziadanie. Strasne rad by som sa toho ale este dozil. Mam dojem, ze silova bytost vam skor pomaha vasimi „atributmi“ a povahovymi vlastnostami, ako tym, ze by ste ju mohli vidiet a rozpravat sa s nou.
Nikdy na to nezabudnem a radim to na prve miesto medzi vsetkym peknym co som v duchovne zazil a objavil. Priam nerealne a zaroven absolutne realne a prezite. Na prve miesto medzi zlymi vecami v duchovne zaradujem stretnutie s demonom, kedy sa moj kocur odomna nepohol po dobu 5 hodin a prskal a mniaukal na tuto bytost, zatial co ja som sa bal a snazil sa robit vsetko pre to aby odisiel 😀 Tak, to je asi vsetko. Dakujem, dakujem Alue za tento clanok a ze som toto mohol napisat. Drzte sa vsetci

Ikona diskutujiciho Radnys 2023-05-19 10:53:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Nádhera, skoro brečím, když to čtu.

Ikona diskutujiciho vlastialav 2023-05-16 21:51:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Narazil jsem na knihu Tajemství Amenti a nevím jestli je psaná dobrými nebo zlými. Chtěl bych tímto aluško poprosit o tvůj názor. Musíme být obezřetní, aby jsme nepadli do spárů zemných. Děkuji za tvůj názor.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-17 10:15:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Případně pokud je tam fakt něco pikantního, u čeho jsi se zarazil a chceš se bavit konkrétně, můžeš mi ten odstavec vyfotit a poslat.

Ikona diskutujiciho Namasteen 2023-05-17 14:43:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je krásnej článek, hned mám větší radost na srdci 🙂 Si pamatuju, že kdysi jsem měla velký kontakt se dvěma bylinkářkama. Byly to nějaký dvě babky/pani a vím, že mi radily, co si mám kdy vzít. Ve snu jsem je potkala jenom párkrát, jinak ten sen byl vždy nějaký a tam zaznělo jakési latinské jméno, který jsem nikdy neslyšela. Po probuzení jsem si řekla blbost, ale napsala jsem si to, a druhej den jsem gůglila vždycky to bylo přesně to, co jsem zdravotně tehdy potřebovala. Třeba taraxacum nebo moringa 🙂 Anebo si pamatuju, že jsem se jednou v noci vzbudila a prudce se posadila na posteli, vedle který stál nějaký Japonec v krásném kimonu 🙂 Věděla jsem, že je to nějaký můj průvodce. Stejně je to sranda, člověk prostě vůbec nic neví 🙂 Odkud co přichází.. Japonsko mě odjaživa fascinuje a třeba žeru čínskou medicínu. To je hezký, že mám teď tak krásnej pocit na srdci, díky 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-17 17:36:23
Ikona diskutujiciho
sipka

to je síla 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-05-17 22:03:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Oni tí duchovní průvodci asi na seba berú podobu podľa toho čo sa nám páči a na čom rezonujeme. Mne by sa napríklad Japonec možno tak nepáčil a zjavil by sa mi v nejakej inej podobe. Zatiaľ jediné čo sa mi zjavilo keď som sa náhle prebudil bol akýsi zmetok smrťáka skríženého so strigou, takže nič moc, to radšej toho Japonca. Tiež vídám v snoch nejaké neznáme slová napr. Keipus ale obvykle si ich nepamätám alebo neviem ako sa presne píšu. Tak som teraz skúsil zadať to slovo Keipus do Googlu a našlo mi to nějakého japonského kuchára.) Možno by som mal prejsť na japonskú kuchyňu.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2023-05-17 22:31:18
Ikona diskutujiciho
sipka

od te doby co spím s magnetama tak se mi zdají sny které opravdu stojí za to dneska se mi zdálo že se tento rok zhroutí finanční system a zhroutí se postupně všechny měny což vyvolalo chaos po celým světě pak sem viděl vojáky chodící v ulicích a zatýkali mnoho vlivných lidi, vyhlášeno bylo stanné právo, potom sem viděl jakýsi počítač který vytvořil nový finanční systém a ten počítač přerozděloval peníze každýmu člověku na světě byli vyplaceny miliony ale nemohli sme všechno sami utratit lidi se museli zapojovat do humanitarních učelů které byli obrovského rozzsahu plány na vytvoření zavlažovacího systému pro celou afriku pouště přestali existovat vše se zezelenalo družice ovládajicí počasí přinesla do afriky vydatné deště hlladomory v africe skončili byli vytvořeny přístroje které rozkládají plasty na atomy v oceanech byli vybudovány zachytávače mikroplastu přiroda byla uplně uzdravena

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-05-18 09:00:13
Ikona diskutujiciho
sipka

super… pošlu dál 🙂

Ikona diskutujiciho kiana 2023-05-18 12:16:40
Ikona diskutujiciho
sipka

pavel-)) 2023-05-17 22:31:18
wow 🙂

Ikona diskutujiciho adria 2023-05-18 15:16:58
Ikona diskutujiciho
sipka

pro pavel-))

tvůj koment se tak krásně četl, to si viděl budoucnost :-), na kterou se moc těším

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek